Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned kvě 20, 2018 12:03 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2018 8:05 am 

JednorazovyNICK píše:
vu3107 : Mas odvahu pocas dennej "outdoorovej" interakcie s "cudzimi" ludmi (ulica, obchod, zastavka, autobus, vlak, nakupne centrum, urad...) dat najavo peknej zene (pokial si "na zeny"), ze sa ti paci ? Komplimentom a usmevom zaroven, prihovorenim sa s tym, ze das verbalne a neverbalne najavo svoje sympatie voci jej vzhladu, voci jej pre teba prijemnym energiam, atdatd, pretoze ved co je zle na tom niekoho potesit tym, ked budes uprimny... ? Tvoja pripadna manzelka nie je voci tomu ziadnou prekazkou (komplimenty a usmevy predsa nie su bozkami ani sexom), a ani nehladas vyhovorky typu "dotycna je urcite vydata, alebo ma priatela, takze jej nedam kompliment...".... Si toho REALNE schopny ? Napis uprimne.
:-)

Proč by měl někdo obtěžovat ženy na ulici? :shock: To není energetické cvičení ale vopruz. :D

PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2018 9:25 am 

Ates píše:
Proč by měl někdo obtěžovat ženy na ulici? :shock: To není energetické cvičení ale vopruz. :D

Prave si ukazal svoju "jednoduchost", aspon v tomto smere....
Myslis, ze preco si zeny roznymi sposobmi (farbenie, tupirovanie, narovnavanie, lakovanie...) upravuju vlasy, kupuju tonu siat, pouzivaju vonavky, maluju sa, atd.... ??? Myslis ze preto, aby si to muzi vsimli (lebo maju oci), ale neprejavili to, ze sa im to paci (hoci mne sa pacia viac prirodzene zeny, ktore sa upravuju len jemne...)? Myslis, ze zena (to iste plati pre muza) ktora cvici, to robi len pre seba ? :D :D :D.... Myslis, ze zeny nechcu aby sa im prihovarali sympaticky sa spravajuci muzi ??? Myslis, ze zeny nechcu dostavat komplimenty ? Myslis, ze zeny take veci povazuju za obtazovanie. Ocividne vies o zenach PRD, Ates. Ja som povedal (mimo inych, lebo zien bolo podstatne viac) asi 10 rocnej susede, ze cim je velmi pekna, a ked bude starsia, bude este krajsia. Myslene to bolo uprimne. Keby si videl ako jej zaziarili oci, a ako pekne za to podakovala (o podakovanie mi vobec neslo).... A hoci to u nej zmeni jej nazor na svoj vzhlad aspon "o chlp" blizsie k spokojnosti s nim (hlavne pocas puberty), tak to bude super.
Ates, ty si fakt myslis, ze zeny nepotrebuju doatavat komplimenty a prejavy zaujmu o ne od "cudzich" muzov ? ... :roll: ....PRAVEZE OD CUDZICH NAJVIAC.... Ti totiz nemaju najmensi dovod byt v tychto pripadoch neuprimni. Navyse zeny vyrazne OCENIA to, ze na nieco take muz musi vynalozit odvahu, a urcite podstatne väcsiu, nez keby dal kompliment kolegyni, alebo hoci aj susede (ktorej sa uz sto krat pozdravil). Zena sa CHCE pacit, a chce mat istotu ze sa paci. Chce to pocut (nie citat v sprave na internete od niekoho, na nejakom pokeci, zoznamke...) od muzov.... Ja som si minule sadol k asi 40r zene, ktoru som si vsimol na zastavke, kde sme "spolu" cakali na autobus. Vosla do autobusu prva, sadla si na sedadlo k oknu, a jedno pri nej ostalo volne. Keby som rozmyslal spiatocnicky ako ty, tak aj ked sa mi ta zena paci, sadol by som si niekde "do riti", par metrov od nej, aby som ju "neobtazoval". Ja som si vsak sadol k nej, sem-tam sa na nu pozrel, a asi po minute som jej povedal, ze je velmi pekna zena (proste bola moj typ, hoci uz sa zaujimam len o mpadsie odo mna)... Pozrela sa na mna, usmiala sa a podakovala. Asi o minutu na to vystupovala, a ked sa otvorili dvere, pfed tym nez vystupila sa na mna pozrela a usmiala sa. Jej chodza nabrala na "erotickosti", hadaj preco....vdaka mojmu komplimentu. A jednoznacne som jej zlepsil den...mozno aj dva dni... OBYCAJNOU VETOU A USMEVOM.
Preco to pisem ?? ..... Lebo kopa ludi (k nim patria aj muzi, teraz narazam na nich) riesi duchovne veci, KUNDAlini, hadiu silu, cakry, duchovne energie....ALE PRITOM SA BOJA OSLOVIT CUDZIU ZENU :D :D :D ..... To akoby clovek riesil pohlavny styk, ale este by nezazil objatia a bozky.... Ludia radi "utiekaju" do "ducHOVNA" (trocha srandy), aby nemuseli riesit kazdodenny zivot - problemy, ktore prinasa... Je to pre nich VENTIL... Potom sa niekto povazuje za duchovneho, prebudeneho, ale zaroven ma nezmyselne strachy....POTOM MOZE VSETKO "SKRTAT". S duchovnom nema clovek, ktory ma strachy, NIC SPOLOCNE. Ja mam tiez strachy, o cosi menej nez lriemerny muz, ale mam... Ja ale neriesim ziadne cakry, kundalini, duchovne energie.... Ale nie preto, zeby zom to povazoval za vymysel... Neriesim to preto, lebo este to riesit NEMAM. Totiz ked clovek nevie poriadne scitavat a odcitavat, tak preco sa ma pustat do mocnin a odmocnin ???? ... Do "duchovneho" zivota sa da vstupit AZ ked clovek ma "socialnu dynamiku" (schopnost "zoznamovacej" komunikacie s "cudzimi" ludmi) zzitu, a vie ju prakticky denne aplikovat vo svojom zivote. Bez toho je duchovny zivot len ILUUUUZIAAAAAA. A ked si ty myslis ze zijes duchovne, Ates, tak "skrtaj". Nezijez.

Viď napr. : http://www.universal-yoga-center.org/fasting.html

PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2018 8:52 pm 

JednorazovyNICK píše:
vu3107 : Mas odvahu pocas dennej "outdoorovej" interakcie s "cudzimi" ludmi (ulica, obchod, zastavka, autobus, vlak, nakupne centrum, urad...) dat najavo peknej zene (pokial si "na zeny"), ze sa ti paci ? Komplimentom a usmevom zaroven, prihovorenim sa s tym, ze das verbalne a neverbalne najavo svoje sympatie voci jej vzhladu, voci jej pre teba prijemnym energiam, atdatd, pretoze ved co je zle na tom niekoho potesit tym, ked budes uprimny... ? Tvoja pripadna manzelka nie je voci tomu ziadnou prekazkou (komplimenty a usmevy predsa nie su bozkami ani sexom), a ani nehladas vyhovorky typu "dotycna je urcite vydata, alebo ma priatela, takze jej nedam kompliment...".... Si toho REALNE schopny ? Napis uprimne.
:-)

Přesně toto jsem kdysi komusi tady radil. Vzpomene si vůbec onen dotyčný na to?
Jsme nyní na stejné lodi v názoru, že se jedná o trivialitu, naprosto samozřejmé a přirozené jednání?

PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2018 10:58 pm 

ctihodnymuz píše:
Přesně toto jsem kdysi komusi tady radil. Vzpomene si vůbec onen dotyčný na to?
Jsme nyní na stejné lodi v názoru, že se jedná o trivialitu, naprosto samozřejmé a přirozené jednání?

V tomto na jednej lodi sme. Howgh.

Viď napr. : http://www.universal-yoga-center.org/fasting.html

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]