Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 01, 2024 12:32 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nehtova plisen
PříspěvekNapsal: pon led 26, 2015 6:56 pm 
Offline

Registrován: ned pro 29, 2013 9:13 pm
Příspěvky: 32
To bych mohl vyzkoset diky za radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nehtova plisen
PříspěvekNapsal: ned úno 08, 2015 1:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
M-technik píše:
Dobry den.
Myslite ze je spojitost nehtove plisne a candidy?
Premyslim navstevy kozniho s temy nehty sice jsem tam byl uz mockrat a nikdy to nepomohlo na druhou stranu si rikam ze by mi to pomohlo v boji proti candide?

Dekuji za reakce..

Nějak nechápu, proč by jste tam znovu chodil, když to nefunguje. Vyzkoušejte co vám radí člen Jindra a mimo to mnohdy zabírá pravidelné mazání vitamínem E, koloidní stříbro, lugolův roztok a vůbec množství fungicidně působících věcí, ale základ je stejně ve vnitřním prostředí těla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plíseň na nohou, rukou a nehtech
PříspěvekNapsal: ned úno 08, 2015 9:36 pm 
Offline

Registrován: ned pro 29, 2013 9:13 pm
Příspěvky: 32
Pokusim se na tom zamakat jeste.diky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Plisne na nehtech, ale jen u palcu....
PříspěvekNapsal: pon bře 02, 2015 3:52 pm 
Offline

Registrován: pon bře 02, 2015 3:10 pm
Příspěvky: 7
Dobry den,
uz nejaky ten rok me trapi plisne na nehtech, ale co je zajimave... Jen na palcich... Jak u noh, tak u rukou...

Vyzkousel jsem uz mnoho pripravku, ale jaksi se to porad vraci...

Nemate s tim nekdo zkusenosti? Chtel bych to resit prirodni lecbou..... Teda jestli to jde.....

A taky jestli to nema treba neco spolecneho s necim jinym, kdyz to jen na palcich je


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 02, 2015 4:42 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Plísně na nehtech jsou snámkou silného zaplísnění organismu a pomůže jedině přísná protiplísňová dieta. Četl jsem někde, že k plísním jsou nejvíce náchylné nehty právě na palcích, protože jsou to největší nehty, takže si s tím nemusíte lámat hlavu, je to běžné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 02, 2015 9:40 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Valasco píše:
Dobry den,
uz nejaky ten rok me trapi plisne na nehtech, ale co je zajimave... Jen na palcich... Jak u noh, tak u rukou...

Vyzkousel jsem uz mnoho pripravku, ale jaksi se to porad vraci...

Nemate s tim nekdo zkusenosti? Chtel bych to resit prirodni lecbou..... Teda jestli to jde.....

A taky jestli to nema treba neco spolecneho s necim jinym, kdyz to jen na palcich je

Tady pomuze candida dieta, ocisty a pustovani.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 03, 2015 9:07 am 
Offline

Registrován: pát zář 06, 2013 7:53 pm
Příspěvky: 10
Valasco píše:
Dobry den,
uz nejaky ten rok me trapi plisne na nehtech, ale co je zajimave... Jen na palcich... Jak u noh, tak u rukou...

Vyzkousel jsem uz mnoho pripravku, ale jaksi se to porad vraci...

Nemate s tim nekdo zkusenosti? Chtel bych to resit prirodni lecbou..... Teda jestli to jde.....

A taky jestli to nema treba neco spolecneho s necim jinym, kdyz to jen na palcich je

Podle čínské medicíny se nehet na palci u nohy pojí se stavem tlustého střeva/ na ruce je to prsteníček/...v podstatě to znamená hnilobný proces - plíseň v tlustém střevě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 03, 2015 1:54 pm 
Offline

Registrován: pát led 09, 2015 10:49 am
Příspěvky: 20
Mohla by pomoct i chytrá houba. Dá se koupit v lékárně:

http://www.chytra-houba.eu/proti-plisni-na-noze,83.html


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 03, 2015 9:10 pm 
Offline

Registrován: pon bře 02, 2015 3:10 pm
Příspěvky: 7
Dekuji Vam moc za veskere Vase nazory a informace... Dam se toho nejlepe hned

Mam jen kratkou otazku na tema protiplisnova dieta....

Za prve: najdu nekde tady na foru uz nejake vlakno na toto tema?
Za druhe: Jak dlouho takova ocistna kura muze trvat? Mesic, dva, pul roku, rok?

A jedna takova podotazka... Muze ta zaplisneni organismus co docineni mit i s myma kruhama pod ocima? Maj je stale, ikdyz se vyspim do ruzova mam tmave modre kruhy po ocima dekuji....

Uz asi mesic jsem na uvedomele strave, to znamena, ze se snazim ze sveho jidelnicku vynechat vse, co by zpusobilo candidu.. Nejim nic z mouky, zadny cukr, ovoce, alkohol, prestal jsem kourit atd atd... Provadim i klystyr s kafem a urinou... Piju zeleninove stavy, ale ve vsem jsem jaksi samoucitel - lecitel...

Mel bych si treba udelat testy na candidu? A jestli ano tak u jakeho doktora nejlepe?

Dekuji uctive


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 04, 2015 1:15 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Valasco píše:
Dekuji Vam moc za veskere Vase nazory a informace... Dam se toho nejlepe hned

Mam jen kratkou otazku na tema protiplisnova dieta....

Za prve: najdu nekde tady na foru uz nejake vlakno na toto tema?
Za druhe: Jak dlouho takova ocistna kura muze trvat? Mesic, dva, pul roku, rok?

A jedna takova podotazka... Muze ta zaplisneni organismus co docineni mit i s myma kruhama pod ocima? Maj je stale, ikdyz se vyspim do ruzova mam tmave modre kruhy po ocima dekuji....

Uz asi mesic jsem na uvedomele strave, to znamena, ze se snazim ze sveho jidelnicku vynechat vse, co by zpusobilo candidu.. Nejim nic z mouky, zadny cukr, ovoce, alkohol, prestal jsem kourit atd atd... Provadim i klystyr s kafem a urinou... Piju zeleninove stavy, ale ve vsem jsem jaksi samoucitel - lecitel...

Mel bych si treba udelat testy na candidu? A jestli ano tak u jakeho doktora nejlepe?

Dekuji uctive

Ahoj Valasco,
Test na candidu si udelej sam doma. Rano kdyz vstanes, necisti si zuby, ale jdi nejdriv do kuchyne, napln sklenici vodou, posbirej sliny v ustech ze vsech koutu a plivni to na tu vodu. Pak pockej 20 minut a bez se na to podivat. Pokud sliny klesnou na dno, nebo budou viset seshora dolu, jako chapadla chobotnice, mas jasnou candidu a neni co resit, nevim proc bys mel chodit k doktorovi.
Pokud zjistis, ze ji mas (ty ji mas na 100%, jinak bys nemel zaplisnene nehty), najdi si tady vlakno o candide viewtopic.php?f=6&t=316&hilit=kandida a hodne si toho nacti. najdes tam take candida dietu (od Sakula, kterou si zdarma stahnes) ...http://www.ulozto.cz/xk5XkTA/protikvasi ... -sakul-xls
Jinak je nutne delat postupne take vsechny ocisty, nejenom klystyry. Bez nich se nikam nedostanes, tady ti nepomuze byt mesic na zdravejsi strave, to je jako kapka v mori. Pak si take nacti neco o pustech ...proste si udelej cas a cti co nejvic a o vsem, jsou to vynikajici stranky, kde najdes uplne vsechno.
Ja pustuju dneska 23. den a pri kazdem klystyru ze me stale jdou jakesi 100 lete ztvrdle a hodne tmave bobky ruzne velikosti, nektere vypadaji jako malinkate kaminky, ktere byly pravdepodobne hodne let nalepene nekde v zahybech streva a teprve tedka se zacinaji odlepovat. A to delam pravidelne klystyry uz rok, ale az tedka se to zacalo uvolnovat pri pustu. Takze si nemysli, ze budes mit vycistene strevo behem 2 mesicu.
A ty kruhy pod ocima? To je spatny stav jater. Takze zacni s ocistou jater ...http://www.zdravi-az.cz/Dalsi_druhy_ocisty00.php
A jinak se snaz byt v klidku, protoze stres je velika mrcha, ktera vsechno jen zhorsuje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 22, 2015 5:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Valasco píše:
Dobry den,
uz nejaky ten rok me trapi plisne na nehtech, ale co je zajimave... Jen na palcich... Jak u noh, tak u rukou...

Vyzkousel jsem uz mnoho pripravku, ale jaksi se to porad vraci...

Nemate s tim nekdo zkusenosti? Chtel bych to resit prirodni lecbou..... Teda jestli to jde.....

A taky jestli to nema treba neco spolecneho s necim jinym, kdyz to jen na palcich je

Tak rad se vám dostalo dost a dobrých tedy spíše připomenu, že hlavní je upravit stravu a jednoznačně vyřadit obilí a mléčné výrobky mimo extra tvrdých sýrů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plíseň na nohou, rukou a nehtech
PříspěvekNapsal: čtv pro 31, 2015 3:40 am 
Offline

Registrován: pát led 31, 2014 8:49 am
Příspěvky: 43
Dá se doopravdy zjistit cancida tím slinovým testem ? Zkoušel jsem ho a sliny vypadají jako krakatice \":D\" Napište mi že to takhle nefunguje prosím \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plíseň na nohou, rukou a nehtech
PříspěvekNapsal: ned led 03, 2016 9:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
[quote="Karl":2hahmma1]Dá se doopravdy zjistit cancida tím slinovým testem ? Zkoušel jsem ho a sliny vypadají jako krakatice \":D\" Napište mi že to takhle nefunguje prosím \</div

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz