Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:03 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zánět rohovky
PříspěvekNapsal: úte srp 17, 2010 1:50 pm 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Dobrý den Jardo. Jak by bylo možné léčit bakteriální zánět rohovky v pravém oku? Jedná se o pravidelné ataky ve stejném oku opakujicí se ve stále kratších intervalech. Lékaři si pochopitelně neví rady. Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bakteriální zánět rohovky
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2010 8:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Dobrý den Jardo. Jak by bylo možné léčit bakteriální zánět rohovky v pravém oku? Jedná se o pravidelné ataky ve stejném oku opakujicí se ve stále kratších intervalech. Lékaři si pochopitelně neví rady. Díky

Můžete vyzkoušet vlastní urinu, která se aplikuje takovou tou vaničkou na vyplachování oka borovou vodou. Vhodné je vaničku zcela naplnit v předklonu ji přitisknout na oko a v té urině nějakou dobu mrkat. Používá se urina naprosto čerstvá a nemusíte se bát nijak to nepálí, ani nejsou žádné nepříjemné, nebo bolestivé pocity. Pokud se vám to bude z nějakých morálních důvodů eklovat, tak vyzkoušejte do oka, za odchlípnuté spodní víčko, kapat koloidní stříbro, ale to již dost pálí a není to tedy ani zdaleka tak příjemné, ovšem účinky jsou velice dobré a bakterie koloid likviduje opravdu skvěle. Ani jeden postup vám neuškodí a bát se toho nemusíte, mám to vyzkoušené jak osobně, tak na mnoha pacientech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bakteriální zánět rohovky
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2010 8:41 am 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Děkuji moc, nejedná se o mě, já sama urinou vykapávám oči, když je mám unavené od počítače a je to super..Kamarád, který tenhle problém má, nedodržuje žádnou vitastravu, žádné očisty, navíc je to kuřák, takže nemůže se stát u moče, že by mu spíš uškodila? Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bakteriální zánět rohovky
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2010 8:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Děkuji moc, nejedná se o mě, já sama urinou vykapávám oči, když je mám unavené od počítače a je to super..Kamarád, který tenhle problém má, nedodržuje žádnou vitastravu, žádné očisty, navíc je to kuřák, takže nemůže se stát u moče, že by mu spíš uškodila? Díky

Ideál to rozhodně nebude, ale vadit by to nemělo, jinak je to hlavně o vnitřním znečištění a pak teprve nastupuje nějaký problém, ale to musí pochopit především on. Prakticky jakýkoliv zdravotní problém se dá řešit očistou krevního řečiště a vůbec nezáleží na lokalizaci daného problému. Z tohoto pohledu jsou navržené postupy stejně pouze podpůrné, ale hlavní je přestat se zasírat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Herpetický zánět oční rohovky
PříspěvekNapsal: sob čer 28, 2014 3:32 pm 
Offline

Registrován: sob čer 28, 2014 3:23 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den.
Přátel má již několik let herpetický zánět oční rohovky, musí si denně kapat dvoje kapky (které by se dle návodu neměly užívat dlouhodobě \":?\" ) a na noc ještě nějakou mastičku. Prý na něm vyzkoušeli kdeco a nic mu pořádně nezabírá.
Zajímavé je, že se mu to vždy velmi zhorší se sníženou imunitou, tzn. když onemocní, nastydne, je unavený, tak mu okamžitě zrudne celé oko a je to mnohem horší. \":?\"
Navíc má alergie na kdeco... Stravuje se již 9 let vegetariánsky, celkem zdravě (omezuje mouku, cukr, GMO, dodržuje pitný režim).
Je mi jasné, že kapičky ani mastičky ho nevyléčí, tak jsem přišla na doporučení od kamarádky k Vám pro radu.
Děkuji za odpověď!
S pozdravem
Bára Malá


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpetický zánět oční rohovky
PříspěvekNapsal: ned srp 10, 2014 9:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
drumNbee píše:
Dobrý den.
Přátel má již několik let herpetický zánět oční rohovky, musí si denně kapat dvoje kapky (které by se dle návodu neměly užívat dlouhodobě \":?\" ) a na noc ještě nějakou mastičku. Prý na něm vyzkoušeli kdeco a nic mu pořádně nezabírá.
Zajímavé je, že se mu to vždy velmi zhorší se sníženou imunitou, tzn. když onemocní, nastydne, je unavený, tak mu okamžitě zrudne celé oko a je to mnohem horší. \":?\"
Navíc má alergie na kdeco... Stravuje se již 9 let vegetariánsky, celkem zdravě (omezuje mouku, cukr, GMO, dodržuje pitný režim).
Je mi jasné, že kapičky ani mastičky ho nevyléčí, tak jsem přišla na doporučení od kamarádky k Vám pro radu.
Děkuji za odpověď!
S pozdravem
Bára Malá

Tak většinou za tím stojí špatná detoxikace těla, což umožní přetrvávání problému. Základ je v špičkovém trávení tedy stav HCl v žaludku, který lze snadno testovat a stav štítné žlázy, což zase je hodně o energii v těle. Jinak z hlediska kapek, nebo nějakého jiného matlání čehokoliv do oka, můžete vyzkoušet koloidní stříbro, kyselinu hyaluronovou, velice dobře může zabrat chlorid draselný a pak špička je DMSO. Všechno jsem zde již popisoval, tak trochu pohledejte a pokud si nebudete jistá, klidně mě zavolejte a vše vysvětlím.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz