Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 01, 2024 11:47 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Imunita kůžě
PříspěvekNapsal: pon kvě 02, 2011 2:53 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Dobrý deň,
neviete náhodou prečo sa vytvárajú znamienka? Samozrejme každý ich máme len chcem vedieť či to je príčinou stravovania prípadne čo ich dokáže odstrániť okrem lasera a pod., mám na mysli či to postupne nezmizne alebo sa nevstrebe. Dnes som na sebe spozoroval 2 malé červené znamienka a nezdá sa mi to. Čo signalizujú?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Imunita kůžě
PříspěvekNapsal: pon kvě 02, 2011 8:25 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
Dobrý deň,
neviete náhodou prečo sa vytvárajú znamienka? Samozrejme každý ich máme len chcem vedieť či to je príčinou stravovania prípadne čo ich dokáže odstrániť okrem lasera a pod., mám na mysli či to postupne nezmizne alebo sa nevstrebe. Dnes som na sebe spozoroval 2 malé červené znamienka a nezdá sa mi to. Čo signalizujú?

Co signalizují, to opravdu netuším a také jejich tvorba je spojena s mnoha faktory, kde spolupůsobí vnější vlivy, psychika, stravy a další. Jejich odstraňování je celkem nesmysl, mnohdy zmiznou sama a pokud je nedráždíte, tak jsou v naprosté většině případů neškodná. Pokud vám opravdu vadí, tak můžete vyzkoušet černou mast http://www.zapper.cz/blacksalve/ a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Imunita kůžě
PříspěvekNapsal: úte kvě 10, 2011 9:52 am 
Offline

Registrován: úte pro 14, 2010 11:36 pm
Příspěvky: 48
Jarda píše:
Co signalizují, to opravdu netuším a také jejich tvorba je spojena s mnoha faktory, kde spolupůsobí vnější vlivy, psychika, stravy a další. Jejich odstraňování je celkem nesmysl, mnohdy zmiznou sama a pokud je nedráždíte, tak jsou v naprosté většině případů neškodná. Pokud vám opravdu vadí, tak můžete vyzkoušet černou mast http://www.zapper.cz/blacksalve/ a uvidíte.

Dobrý den, Jardo. Vy máte nějaké zkušenosti ohledně té černé masti, kterou jste doporučoval? Na co opravdu funguje? I na rakovinu kůže? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Tvarohový obklad
PříspěvekNapsal: úte kvě 10, 2011 10:05 am 
Offline

Registrován: úte pro 14, 2010 11:36 pm
Příspěvky: 48
Dobrý den, dr nám poradila dělat na ošklivé vředy na kůži tvarohové obklady, ale nějak se mi nezdá její popis tohoto obkladu. Prý dát měkký tvaroh do sáčku, rozválet ho v tom sáčku na placku a přiložit to na ránu (ale i s tím sáčkem! a to mi připadá opravdu zvláštní). Samozřejmě, že jsem se dívala i na net a zatím jen v 1 případě to tak skutečně popisovali, jinak v těch ostatních případech je ten igelit jen z 1 strany, aby se neumazalo oblečení.
Znáte to někdo tak, jak nám to doporučila dr? Děkuji za případnou odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Imunita kůžě
PříspěvekNapsal: stř kvě 11, 2011 7:53 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Jitka píše:
Dobrý den, Jardo. Vy máte nějaké zkušenosti ohledně té černé masti, kterou jste doporučoval? Na co opravdu funguje? I na rakovinu kůže? Děkuji.

Osobní zkušenost nemám, ale pozitivních účinků je na netu popsáno celkem dost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tvarohový obklad
PříspěvekNapsal: stř kvě 11, 2011 7:55 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Jitka píše:
Dobrý den, dr nám poradila dělat na ošklivé vředy na kůži tvarohové obklady, ale nějak se mi nezdá její popis tohoto obkladu. Prý dát měkký tvaroh do sáčku, rozválet ho v tom sáčku na placku a přiložit to na ránu (ale i s tím sáčkem! a to mi připadá opravdu zvláštní). Samozřejmě, že jsem se dívala i na net a zatím jen v 1 případě to tak skutečně popisovali, jinak v těch ostatních případech je ten igelit jen z 1 strany, aby se neumazalo oblečení.
Znáte to někdo tak, jak nám to doporučila dr? Děkuji za případnou odpověď.

Tak tvaroh na problémy s pokožkou určitě funguje, ale přes igelit, to slyším poprvé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Zlatý stafylokok na kůži
PříspěvekNapsal: pon úno 20, 2012 6:59 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 15, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 89
Zdravím a prosím o radu, jak se zbavit zlatého stafylokoka na kůži.
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zlatý stafylokok na kůži
PříspěvekNapsal: stř úno 22, 2012 10:49 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Maybes píše:
Zdravím a prosím o radu, jak se zbavit zlatého stafylokoka na kůži.
Děkuji.

Nikdy se nejedná pouze o problém na pokožce, vždy musíte řešit i krev, ale na pokožku by mělo zabírat koloidní stříbro, MMS, nebo ještě lépe jeho nová varianta CDS.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Imunita kůžě
PříspěvekNapsal: čtv úno 23, 2012 5:18 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 15, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 89
Děkuju. Krev řeším, detoxikuju - Detoxilen + česnek medvědí v tinktuře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Imunita kůžě
PříspěvekNapsal: úte říj 29, 2013 10:26 am 
Offline

Registrován: úte říj 29, 2013 10:18 am
Příspěvky: 1
Dobrý den, chtěla bych se zeptat co můžu dělat s přemnoženýma kvasinkama na kůži. Doktorka mi řekla, že je to sníženou imunitou kůže, kterou způsobuje astma. Vlastně mě to moc netrápilo do doby, než mi ty vlasy začaly nějak víc padat, Nevím jestli to s tím souvisí, ale předpokládám, že když je postižená hlavně pokožka hlavy, tak jim to nemůže dělat nijak dobře. Předpokládám, že stres taky nepomáhá, ale nějak se ho nedokážu zbavit. Navíc vlasy padají víc a víc a stres už určitě není takový, jako když to začalo. Budu ráda za jakoukoliv radu. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Imunita kůžě
PříspěvekNapsal: sob pro 21, 2013 1:42 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
wolfeye píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat co můžu dělat s přemnoženýma kvasinkama na kůži. Doktorka mi řekla, že je to sníženou imunitou kůže, kterou způsobuje astma. Vlastně mě to moc netrápilo do doby, než mi ty vlasy začaly nějak víc padat, Nevím jestli to s tím souvisí, ale předpokládám, že když je postižená hlavně pokožka hlavy, tak jim to nemůže dělat nijak dobře. Předpokládám, že stres taky nepomáhá, ale nějak se ho nedokážu zbavit. Navíc vlasy padají víc a víc a stres už určitě není takový, jako když to začalo. Budu ráda za jakoukoliv radu. \":)\"

Ono záleží kde to je, pokud by šlo o vlasovou pokožku, tak lze vyzkoušet jód, zinek, měď, koloidní stříbro, nebo MMS a CDS. Každopádně pokud máte astma je problém v zaneseném a líném střevě a problém musíte tedy řešit od střeva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Stafylokok na kůži
PříspěvekNapsal: ned dub 19, 2015 3:28 pm 
Offline

Registrován: ned dub 19, 2015 3:23 pm
Příspěvky: 1
Prosím o radu ohledně mého skoro 8 letého syna, má stafylokoka na kůži, poprvé si ho přinesl před necelými dvěma roky z nemocnice, kde byl kvůli zhoršenému ekzému. Podařilo se nám ho úspěšně zkrotit díky homeopatii, v lednu ale prodělal zápal plic a stafylokok se probudil, projevuje se velkými boláky na nohách, které mokvají, ničím se nám to nedaří zlepšit. Nyní jsme dostali Belogent, nejsem z něj nadšená, protože jsou to kortikoidy, ale nic jiného nezabírá. Nasadila jsem 2x denně 10 kapek lichořeřišnice, probiotika po jídle. Syn je silný ekzematik, alergik. Moc děkuji za jakýkoli tip, jak se stafylokoka zbavit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stafylokok na kůži
PříspěvekNapsal: čtv kvě 07, 2015 4:30 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Dobrý den, já měla před dvěma lety něco podobného na nohách, ale spíš to byly bolavé hrbolky, byla jsem šíleně unavená, nohy takové těžké, chodit jsem ani moc nemohla, spíš se šourala.Musela jsem, ač k doktorům nechodím, za této situace přece jen jít, protože jsem se nikdy v životě s ničím takovým nesetkala, tak jsem měla obavy co to je. Lékařka listovala v knížce, kde měla seznam nemocí a léků,s ničím podobným prý se nesetkala. Řekla mě jen, že to může způsobovat streptokok a nasadila mě penicilin, který na streptokoka působí a ničí ho.Rovněž mě hned poslala na rtg plic, že bych mohla taky chytit zápal plic. Musím říct, že penicilin velmi zabral. Domnívám se, že na stafylokoka taky penicilin zabírá, já ho totiž měla jednou zjištěný v krku a taky penicilin zapůsobil. Nemůže ho mít ale každý, někdo na něj může být alergický. Snad vám to nějak pomůže posunout se dál. Přeji hodně zdravíčka a úspěchů v léčbě Alena.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stafylokok na kůži
PříspěvekNapsal: ned kvě 17, 2015 4:19 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
kikiss píše:
Prosím o radu ohledně mého skoro 8 letého syna, má stafylokoka na kůži, poprvé si ho přinesl před necelými dvěma roky z nemocnice, kde byl kvůli zhoršenému ekzému. Podařilo se nám ho úspěšně zkrotit díky homeopatii, v lednu ale prodělal zápal plic a stafylokok se probudil, projevuje se velkými boláky na nohách, které mokvají, ničím se nám to nedaří zlepšit. Nyní jsme dostali Belogent, nejsem z něj nadšená, protože jsou to kortikoidy, ale nic jiného nezabírá. Nasadila jsem 2x denně 10 kapek lichořeřišnice, probiotika po jídle. Syn je silný ekzematik, alergik. Moc děkuji za jakýkoli tip, jak se stafylokoka zbavit.

Je potřeba pochopit, že to co řešíte je pouze důsledek selhávání přetížené imunity, vše co uvádíte svědčí pro zaplísnění celého těla a tedy bych se zaměřil primárně na úpravu stravy a celkové pročištění. Určitě problém neodstraníte trvale pomocí medikace, to je vždy na chvilku a zase se to vrátí a většinou ještě horší než před medikací. Podívejte se na dietu SCD, GAPS, nebo paleo a vyzkoušejte. Na pokožku se dá vyzkoušet od jódu, přes stříbro až po fungicidně působící byliny opravdu hodně věcí, ale základ je v krvi.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz