Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:11 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř zář 21, 2011 8:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Caruska píše:
Dobrý den,

po vysazeni antikoncepce se mi nedostavila menstruace, je tomu jiz rok. Dle klasice mediciny jsem zcela zdrava, vsechna vysetreni, ktere gynekolozka provedla, byla zcela v norme. Nasadila mi Duphaston (hormony), ktere mam uzivat a s temito hormony menstruace prichazi. Na vyvolani menstruace jsem jednu dobu uzivala kapky gynex - zde mi ovsem bylo doporuceno, ze bych nejprve mela zacit s renolem na vycisteni jater a pote nasadit kuru gynex. Kuru jsem ovsem zatim nepodstoupila. Obavam se, ze jakmile vysadim Duphaston, bude vse pri starem. Nevite, kde by mohl byt v mem tele problem?

Dekuji

Martina

Většinou je potřeba porovnat hormony, čili bych nasadil kotvičník a vyčistit tělo, protože při silném překyselení normálně fungovat určitě nemůže. Jakékoliv pilule jsou zdroj toxinů a problém pouze prohlubují, čili můj názor je, že pokud to člověka neohrožuje na životě, pilule vynechat a čistit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 6:56 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 29, 2011 6:01 pm
Příspěvky: 8
Před několika lety mi byla na štítné žláze objevena zvězšená tuková žlázka, na operaci
jsem nechtěla jít, dělali mi punkci, obsah byl negativní. Teď už na punkci
nechci jít, nechci si nechat stále píchat do ŠŽ, aby jsem neměla ještě větší
problémy. Ale lékařka při ultrazvuku zjistila, že po třech letech se mi tuk.
žlázka zvětšila asi o 1 cm na každou stranu. Chtěla jsem se zeptat, jestli by pomohla tří týdenní
půstní procedura. Před několika lety jsem to skusila, ale vydržela jsem jen
1 týden. Te´d bych to chtěla zopakovat a doufám, že vydržím celé 3 týdny,
aby se ta zvětšenina sama sežrala.
V prsou mi zjistily cysty, při předešlé kontrole na gynekologii mi zjistily
nezhoubné myomy kolem dělohy. Menstruace se mi už několik let o 1 týden
předchází, takže mám pocit, že pořád menstruuji. Na celém těle mi roste
ochlupení ve větší míře, než je běžné. Prostě mám rozhozený celý hormonální
systém, nevím, čím mám začít. Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 7:06 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
ele píše:
Před několika lety mi byla na štítné žláze objevena zvězšená tuková žlázka, na operaci
jsem nechtěla jít, dělali mi punkci, obsah byl negativní. Teď už na punkci
nechci jít, nechci si nechat stále píchat do ŠŽ, aby jsem neměla ještě větší
problémy. Ale lékařka při ultrazvuku zjistila, že po třech letech se mi tuk.
žlázka zvětšila asi o 1 cm na každou stranu. Chtěla jsem se zeptat, jestli by pomohla tří týdenní
půstní procedura. Před několika lety jsem to skusila, ale vydržela jsem jen
1 týden. Te´d bych to chtěla zopakovat a doufám, že vydržím celé 3 týdny,
aby se ta zvětšenina sama sežrala.
V prsou mi zjistily cysty, při předešlé kontrole na gynekologii mi zjistily
nezhoubné myomy kolem dělohy. Menstruace se mi už několik let o 1 týden
předchází, takže mám pocit, že pořád menstruuji. Na celém těle mi roste
ochlupení ve větší míře, než je běžné. Prostě mám rozhozený celý hormonální
systém, nevím, čím mám začít. Děkuji za odpověď.

Tak půst je prý operace bez skalpelu a dokáže vyřešit skoro všechno, jen se nesmí pokazit návratovka, to je tak jediné co můžu poradit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 8:38 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 01, 2011 6:25 pm
Příspěvky: 31
Igi píše:
Tak půst je prý operace bez skalpelu a dokáže vyřešit skoro všechno, jen se nesmí pokazit návratovka, to je tak jediné co můžu poradit.

Jsou případy, kdy půst (bavíme se o více než 2 dnech) moc vhodný není a tohle je ten případ- díváme-li se na v souvislostech celého těla. Můj skromný odhad je, že bude mít dotyčná velký problém vůbec pár dní vydržet, bude se hodně trápit, protože právě hormony různých žláz jsou velmi ciltivé na zrychlený detox, což půst je. Jestli navíc nějaké hormony chybí či je jich málo, tak při půstu bude ještě větší propad a rozvrat, následky si domyslete...Dokonce se myslím, že paní má mnohem více problémů, jen je nevypsala všechny, protože ne vždy člověk chápe provázanosti (např. problémy s moč. měchýřem, žílami&žilkami, úzkosti, poruchy spánku...atd. atd.). Nic to nemění na tom, že toxicita se v těle musela vytvářet roky, a to nejen stravou. V tomto případě bych paní přála hodně důvěry v moudrost jejího těla a obrovskou trpělivost při postupném a pozvolném pročišťování. Tělo bude muset řešit mraky věcí! Štítku, nadledvinky, příštitná tělíska, vaječníky, hypofýzu....
Dají se udělat tinktury, které se dají použít celoročně a fázovala bych to ve dvou vlnách na detoxikační směs (smetanka, petržel, serrenoa atd.) a pak na stimulační směs (pampeliška, ženšen, hlod-plod, lékořice, kozinec atd.) nebo čaje, když to někdo zvládá pravidelně pít. Jinak co se týká každodenního jídla, tak je toho dost napsáno, psala bych to samé. Takže trpělivě detoxikovat, alkalizovat a stimulovat!

_________________
Když budete neustále krmit svou mysl novými věcmi, nikdy nedosáhnete hlubších úrovní uvnitř sebe. Zůstanete na místě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 30, 2011 7:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ele píše:
Před několika lety mi byla na štítné žláze objevena zvězšená tuková žlázka, na operaci
jsem nechtěla jít, dělali mi punkci, obsah byl negativní. Teď už na punkci
nechci jít, nechci si nechat stále píchat do ŠŽ, aby jsem neměla ještě větší
problémy. Ale lékařka při ultrazvuku zjistila, že po třech letech se mi tuk.
žlázka zvětšila asi o 1 cm na každou stranu. Chtěla jsem se zeptat, jestli by pomohla tří týdenní
půstní procedura. Před několika lety jsem to skusila, ale vydržela jsem jen
1 týden. Te´d bych to chtěla zopakovat a doufám, že vydržím celé 3 týdny,
aby se ta zvětšenina sama sežrala.
V prsou mi zjistily cysty, při předešlé kontrole na gynekologii mi zjistily
nezhoubné myomy kolem dělohy. Menstruace se mi už několik let o 1 týden
předchází, takže mám pocit, že pořád menstruuji. Na celém těle mi roste
ochlupení ve větší míře, než je běžné. Prostě mám rozhozený celý hormonální
systém, nevím, čím mám začít. Děkuji za odpověď.

Členka dandeliona vám to píše správně a jako moc dobrý nápad to také nevidím. Tělo máte asi perfektně zamořeno a to pak půst je docela utrpení. Dle mého názoru by jste měla začít zvolna, zjistit si jak daleko jste se dostala s deficitem minerálů, tyto postupně srovnat, hlavně jód a selen a jednoznačně se odkyselit, na což vám místo hladovky bohatě stačí velké dávky okurek, nebo silně zásadité zeleninové šťávy, které vám dodají i množství minerálních látek ve velice vhodné formě. Ze stravy vyřadit pět bílých jedů a zjistit si plivacím testem, jak jste na tom s kvasinkou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 09, 2011 3:58 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 29, 2011 6:01 pm
Příspěvky: 8
Dobrý den, samozřejmě, že těch problémů je více, ty co jsem napsala jsou nejzřetelnější, propojenost mezi jednotl. orgány chápu.
Zatím jsem s půstem nezačala, ráno jím ovesné vločky dělané ve vodě s přidáním medu nebo domácí marmelády, piji vodu, občas čaj, maso jím jen výjimečně, občas si udělám zeleninovou šťávu, musím pořídit odšťavňovač, aby to bylo častěji, jím více ovoce a zeleniny. Začala jsem si pročišťovat dle návodu nosní dutiny, poprvé jsem skusila čištění jater, ale žádné kamínky mi nevyšly... musela jsem v noci vyzvracet zbytek citronové štávy s olejem. Ale myslím, že to časem skusím zase. Sama si luhuji pupeny a bylinné výtažky v lihu, něco podobného jako dělá p. Podhorná. Tím pádem nemám problém s vitamíny a stopovými prvky dle posledního měření. Ale ten půst bych chtěla absolvovat, samozřejmě, že budu muset doplňovat čaji a šťávami stopové prvky i vitamíny, abych nezkolabovala. Ale i tak bych potřebovala důležité rady týkající se řítýdenního půstu. Více lidí, více rad. Díky moc za další příspěvky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 10, 2011 7:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ele píše:
Dobrý den, samozřejmě, že těch problémů je více, ty co jsem napsala jsou nejzřetelnější, propojenost mezi jednotl. orgány chápu.
Zatím jsem s půstem nezačala, ráno jím ovesné vločky dělané ve vodě s přidáním medu nebo domácí marmelády, piji vodu, občas čaj, maso jím jen výjimečně, občas si udělám zeleninovou šťávu, musím pořídit odšťavňovač, aby to bylo častěji, jím více ovoce a zeleniny. Začala jsem si pročišťovat dle návodu nosní dutiny, poprvé jsem skusila čištění jater, ale žádné kamínky mi nevyšly... musela jsem v noci vyzvracet zbytek citronové štávy s olejem. Ale myslím, že to časem skusím zase. Sama si luhuji pupeny a bylinné výtažky v lihu, něco podobného jako dělá p. Podhorná. Tím pádem nemám problém s vitamíny a stopovými prvky dle posledního měření. Ale ten půst bych chtěla absolvovat, samozřejmě, že budu muset doplňovat čaji a šťávami stopové prvky i vitamíny, abych nezkolabovala. Ale i tak bych potřebovala důležité rady týkající se řítýdenního půstu. Více lidí, více rad. Díky moc za další příspěvky.

Podle mého názoru děláte blbě právě to pojídání sladkých šmejdů a tím si krmíte kvasinky, vynechte ze stravy jakýkoliv sacharid, nebo je alespoň zásadně omezte. Ovesné vločky, které jsou většinou plesnivé, tedy určitě nejíst a začněte protikvasinkovou stravu. Sladké chutě zažeňte Sladíkem, který je v nabídce na konci fóra, ten kvasinky nekrmí a uvidíte jak vám bude, většinou se to pozná již za pár dní. Lidé si myslí jak zdravě nejedí, ale stejně dávají kvasinkám a plísním dostatek prostoru pro parazitování na svém organizmu. Nemá cenu na jedné straně organizmus čistit a na druhé zanášet, to je pak nekonečná práce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 15, 2011 12:37 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 29, 2011 6:01 pm
Příspěvky: 8
Dobrý den, tak jsem dala na vaše rady. Pojídám denně 3 ks okurek, nevím jestli je to dostačující, potom rajčata, papriky, občas šťáva z mrkve, jablíček, dívala jsem se na sirnou patlaninu, tu začnu až budu mít lněný olej, piji vodu. Dnes si udělám šťávu z brambor, celeru a petržele, nevím jestli každé zvlášť nebo se to dá dohromady. Protože mám na zádech plíseň, nevím v jakém množství mohu ovoce - jablíčka, banán, hrušky, někde jsem četla, že se ovoce nesmí z důvodu obsahu cukru a s tou plísní to nejde dohromady. S váhou jsem šla dolů, doufám, že to nebude moc klesat, protože si myslím, že při výšce 169 cm a mých 66-67 kg se nejedná o nadměrná kila.
Díky moc za odpověď a další nápovědu. \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 8:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ele píše:
Dobrý den, tak jsem dala na vaše rady. Pojídám denně 3 ks okurek, nevím jestli je to dostačující, potom rajčata, papriky, občas šťáva z mrkve, jablíček, dívala jsem se na sirnou patlaninu, tu začnu až budu mít lněný olej, piji vodu. Dnes si udělám šťávu z brambor, celeru a petržele, nevím jestli každé zvlášť nebo se to dá dohromady. Protože mám na zádech plíseň, nevím v jakém množství mohu ovoce - jablíčka, banán, hrušky, někde jsem četla, že se ovoce nesmí z důvodu obsahu cukru a s tou plísní to nejde dohromady. S váhou jsem šla dolů, doufám, že to nebude moc klesat, protože si myslím, že při výšce 169 cm a mých 66-67 kg se nejedná o nadměrná kila.
Díky moc za odpověď a další nápovědu. \":lol:\"

Pokud máte někde v těle, nebo na těle plísně, tak sacharidy jsou pro ně ideální krmení, čili jíst je v ovoci, není zrovna dobrý nápad. Pokud jde o tu váhu, to by patrně ještě klesat mohlo, protože na tu výšku jste určitě v 18ti letech měla váhu nižší a to je vaše normální váha, pak se to zastaví.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 12:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Chcela by som nejakým, nie chemickým spôsobom, podporiť v mojom veku už predpokladaný nedostatok hormónov. Asi som zadávala do gúglu nesprávne heslá, lebo mi ako prírodnú alternatívu hormonálnej liečby našlo iba tento prípravok HRT od Swisu:


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1yk0hnh7


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 7:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Sybilla":9hv15h0n]Chcela by som nejakým, nie chemickým spôsobom, podporiť v mojom veku už predpokladaný nedostatok hormónov. Asi som zadávala do gúglu nesprávne heslá, lebo mi ako prírodnú alternatívu hormonálnej liečby našlo iba tento prípravok HRT od Swisu:


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
9hv15h0n


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 17, 2011 9:52 am 
Offline

Registrován: čtv zář 29, 2011 6:01 pm
Příspěvky: 8
Dobrý den,
možná hloupá otázka, ale pro upřesnění,........
Když mám na těle plíseň, tak píšete, že nemůžu jíst ovoce............. takže sušené domácí ovoce asi také ne a šťávu z mrkve smíchanou se šˇtávou z jablíček také ne?????? To mě zajímá, ta šťáva mrkev - jablíčko, protože pak už nevím co mám jíst.
To mám jíst jenom samou zeleninu, hlavně okurky jak bylo řečeno? A pít zeleninové šťávy? Díky moc za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 18, 2011 8:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ele píše:
Dobrý den,
možná hloupá otázka, ale pro upřesnění,........
Když mám na těle plíseň, tak píšete, že nemůžu jíst ovoce............. takže sušené domácí ovoce asi také ne a šťávu z mrkve smíchanou se šˇtávou z jablíček také ne?????? To mě zajímá, ta šťáva mrkev - jablíčko, protože pak už nevím co mám jíst.
To mám jíst jenom samou zeleninu, hlavně okurky jak bylo řečeno? A pít zeleninové šťávy? Díky moc za odpověď.

Pokud ji máte na těle, tak ji máte i v těle a tu pak pochopitelně kyseliny krmí. Uvedené potraviny bych za těchto okolností opravdu minimalizoval a přešel na zeleninu s tukem, což problémy většinou dobře rovná.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 18, 2011 1:21 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 29, 2011 6:01 pm
Příspěvky: 8
Dobrý den,
přejít na zeleninu s tukem znamená jíst zeleninu politou nějakým tukem, třeba olivovým ??? nebo zeleninu upravenou na tuku, na jakém tuku? Díky za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 18, 2011 9:13 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Jarda píše:
Tak daný prostředek nedovedu posoudit, ale už se to zde také probíralo a vhodné je jíst potraviny obsahující v hojné míře fytoestrogeny.

Obávam sa, že konzumácia rastlín s fytoestrogémni na porúchané sliznice nestačí. Pochrúmala som za posledný rok kvantá tzv funkčných potravín so zamerraním na fytoestrogény okrem sóje a zlepšenie žiadne. Preto hľadám niečo, čo bude v koncentrovanejšej podobe. Našla som aj stručnú štúdiu k daného prípravku :
http://www.swissnatural.sk/studia2.html
Možno by ste vedeli z tohto materiálu posúdiť či by to mohlo mať deklarované účinky.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz