Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv kvě 16, 2024 11:31 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: sob říj 09, 2010 2:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Já vím, a když budu chtít po Vás nějaký důkaz toho tvrzení, napíšete mi, že nejsem bůh a že mi na nic odpovídět nemusíte.
...ztráta času, já jen doufám, že ostatní vidí objektivně Vaši "odbornost" a udělají si obrázek.
Koneckonců za léčitele jak se zdá, se může vyhlásit každý. Na doktora se musí udělat škola, a to už každý nezvládne. Ovšem obzvlášť pikantní
je když takovýto "léčitel" ty doktory, kterým vědomostmi nesahá ani po kotníky, kritizuje.
Spánembohem \":roll:\"

Moji odbornost zde dávám veřejně k posouzení, na rozdíl od naprosté většina lékařů, kteří se stále schovávají v komoře. Váš názor vám neberu, tak proč stále opakujte dokola to samé, na víc nemáte než na bezduché napadání, to je smutné, ale jde o váš názor. Ostatní možná mají jiný, čili nepřesvědčujte mě, to je k ničemu, přesvědčte o tom ostatní a to se budete asi muset dost snažit, zatím z vás nic zajímavého nevypadlo. Také jste si asi nevšiml, že zatím je v tomto státě svoboda projevu, čili mohu kdykoliv kritizovat kohokoliv a to se vám asi nelíbí, tak to zakažte, pak to dělat nebudu, já zákony dodržuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2010 10:57 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Ještě k aminokyselině Lysin:
http://vitainfo.cz/eshop/detail.php?idzb=156
Základní použití a dávkování:

* k doplnění kvality stravy rostlinného původu
* ke zlepšení stavu při virových infekcích, především herpetických (oparových)
* ke zlepšení využití vápníku
* podporuje tvorbu a "údržbu" kolagenu a pojivových tkání obecně, například i po zraněních nebo chirurgických zákrocích. Dávky se pohybují v rozmezí několika gramů podle situace. Musí být vyvážen příjmem argininu. Nové objevy ukazují na možnost, že nadbytek lysinu vznikající konzumací nadměrných množství živočišných bílkovin po dlouhou dobu je rizikový s ohledem na zvyšování hladiny LDL cholesterolu. Proto se doporučuje použít lysin s argininem tak, aby poměr byl minimálně 1:1 nebo 1:2 (čili ve prospěch argininu)
* při makrobiotické a vegetaiánské dietě dlouhodobě 1,0 - 2,0 g denně
* pro zlepšení tvorby svalové hmoty společně s argininem v poměru minimálně 1 díl argininu a 1 díl lysinu, protože lysinu je přebytek ve stravě s bohatým obsahem živočišných bílkovin
* proti chronickým atakům viróz, především herpetických virů - denní dávka profylakticky minimálně 1,0 - 2,0 g denně.

Nedostatek lysinu je v obilovinách, zcela chybí v kukuřici, naopak hojně se nachází ve všech živočišných tkáních. Z toho vyplývá, že vegetariáni mohou mít nedostatek lysinu, což je nepříznivé hlavně u jejich dětí a potom paradoxně u starých osob. Nedostatkem lysinu však mohou trpět také děti konzumující běžnou smíšenou stravu ovšem s převahou sladkostí, chleba a Corn Flakes.

...což vysvětluje, proč se Vám herpesy na Vaší stravě opakují...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2010 9:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Ještě k aminokyselině Lysin:
http://vitainfo.cz/eshop/detail.php?idzb=156
Základní použití a dávkování:

* k doplnění kvality stravy rostlinného původu
* ke zlepšení stavu při virových infekcích, především herpetických (oparových)
* ke zlepšení využití vápníku
* podporuje tvorbu a "údržbu" kolagenu a pojivových tkání obecně, například i po zraněních nebo chirurgických zákrocích. Dávky se pohybují v rozmezí několika gramů podle situace. Musí být vyvážen příjmem argininu. Nové objevy ukazují na možnost, že nadbytek lysinu vznikající konzumací nadměrných množství živočišných bílkovin po dlouhou dobu je rizikový s ohledem na zvyšování hladiny LDL cholesterolu. Proto se doporučuje použít lysin s argininem tak, aby poměr byl minimálně 1:1 nebo 1:2 (čili ve prospěch argininu)
* při makrobiotické a vegetaiánské dietě dlouhodobě 1,0 - 2,0 g denně
* pro zlepšení tvorby svalové hmoty společně s argininem v poměru minimálně 1 díl argininu a 1 díl lysinu, protože lysinu je přebytek ve stravě s bohatým obsahem živočišných bílkovin
* proti chronickým atakům viróz, především herpetických virů - denní dávka profylakticky minimálně 1,0 - 2,0 g denně.

Nedostatek lysinu je v obilovinách, zcela chybí v kukuřici, naopak hojně se nachází ve všech živočišných tkáních. Z toho vyplývá, že vegetariáni mohou mít nedostatek lysinu, což je nepříznivé hlavně u jejich dětí a potom paradoxně u starých osob. Nedostatkem lysinu však mohou trpět také děti konzumující běžnou smíšenou stravu ovšem s převahou sladkostí, chleba a Corn Flakes.

...což vysvětluje, proč se Vám herpesy na Vaší stravě opakují...

Neměl jsem ho nikdy, čili nic se neopakuje a nic se tím nevysvětluje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: pon říj 11, 2010 8:01 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Neměl jsem ho nikdy, čili nic se neopakuje a nic se tím nevysvětluje.

\":roll:\" reagoval jsem na
Bananovnik píše:
Dobrý den pane Zajíček,

dnešní medicína o Herpesu říká, že ho má v sobě většina populace a jen někomu se projeví a když ho člověk dostane, tak ho z těla nedostane. Prý je to dedičné. Babička i maminka projev Herpesu často mívá na své pokožce.

Mám je už od mala. Občas jsem měl období, kdy byly občas, kdy ne. Teď je zase období, kdy je mám poměrně často. Jeden zmizí a druhý nebo třetí den se objeví další. Zajímavé je, že to období trvá zhruba měsíc a také už přes měsíc jsem čistě jen na vita stravě. Zřejmě tam je nepříznivá mezera.

Něco jsem tu o tom přečetl, ale moc tady toho na toto téma není. V tomto týdnu mám tedy v plánu vyčistit střevo, játra a ledviny. Mohu takhle vše v poměrně rychlém sledu? Rád bych věděl co je při této očistě vhodné konzumovat a čeho se naopak vyvarovat. Nebo jak postupovat co se týče stravy a aktivit.

Dále bych rád věděl, co konkrétně by jste mi doporučil po očistě, abych se těch neřádů zbavil jednou pro vždy.

Vím, že takhle přes písmenka se to dá řešit značně obtížněji, tak bych se rád dohodl i na nějakém komplexním vyšetření, pokud je to možné.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: úte říj 12, 2010 2:53 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Ještě k aminokyselině Lysin:
http://vitainfo.cz/eshop/detail.php?idzb=156
Základní použití a dávkování:

* k doplnění kvality stravy rostlinného původu
* ke zlepšení stavu při virových infekcích, především herpetických (oparových)
* ke zlepšení využití vápníku
* podporuje tvorbu a "údržbu" kolagenu a pojivových tkání obecně, například i po zraněních nebo chirurgických zákrocích. Dávky se pohybují v rozmezí několika gramů podle situace. Musí být vyvážen příjmem argininu. Nové objevy ukazují na možnost, že nadbytek lysinu vznikající konzumací nadměrných množství živočišných bílkovin po dlouhou dobu je rizikový s ohledem na zvyšování hladiny LDL cholesterolu. Proto se doporučuje použít lysin s argininem tak, aby poměr byl minimálně 1:1 nebo 1:2 (čili ve prospěch argininu)
* při makrobiotické a vegetaiánské dietě dlouhodobě 1,0 - 2,0 g denně
* pro zlepšení tvorby svalové hmoty společně s argininem v poměru minimálně 1 díl argininu a 1 díl lysinu, protože lysinu je přebytek ve stravě s bohatým obsahem živočišných bílkovin
* proti chronickým atakům viróz, především herpetických virů - denní dávka profylakticky minimálně 1,0 - 2,0 g denně.

Nedostatek lysinu je v obilovinách, zcela chybí v kukuřici, naopak hojně se nachází ve všech živočišných tkáních. Z toho vyplývá, že vegetariáni mohou mít nedostatek lysinu, což je nepříznivé hlavně u jejich dětí a potom paradoxně u starých osob. Nedostatkem lysinu však mohou trpět také děti konzumující běžnou smíšenou stravu ovšem s převahou sladkostí, chleba a Corn Flakes.

...což vysvětluje, proč se Vám herpesy na Vaší stravě opakují...

Souhlasim s timto fenomenem, mam osobni zkusenosti. Staci zmenit alespon na cas skladbu jidelnicku a suplementace lysinem neni potreba. herpes zmizi sam.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: čtv úno 10, 2011 2:07 pm 
Offline

Registrován: ned zář 19, 2010 4:06 pm
Příspěvky: 44
Ja mam, ale i lide v mem okoli, jen pozitivni zkusenosti s L-Lysinem a je pravdou, ze od te doby co ho beru v soli, uz jsem nemel zadny opar.

Pouzivam k soleni jidel Halso sul, ktera obsahuje na 1g 356mg drasliku a 290mg L-Lysinu. Zadny NaCl.
Cili musim se postavit za nazor Vseveda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: čtv úno 10, 2011 10:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
Sroll píše:
Ja mam, ale i lide v mem okoli, jen pozitivni zkusenosti s L-Lysinem a je pravdou, ze od te doby co ho beru v soli, uz jsem nemel zadny opar.

Pouzivam k soleni jidel Halso sul, ktera obsahuje na 1g 356mg drasliku a 290mg L-Lysinu. Zadny NaCl.
Cili musim se postavit za nazor Vseveda.

Člověk na běžné stravě by ho nedostatek mít neměl, ale pomáhat asi může, tak proč to nevyzkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 6:47 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát dub 01, 2011 7:27 pm
Příspěvky: 50
Dobrý den pane Jardo. Moje dcera poslední měsíce trpí na lišej okolo úst, který jí svědí a tak si ho pořád olizuje, čímž ho samozřejmě zhoršuje a jak jsem se zde dočetl, tak ho způsobuje vir Herpes. Píše se zde, že ho lidé "získávají" z hovězího masa, což se mi u ní moc nezdá, protože hovězí maso prakticky nejí. Chtěl bych jí toho zbavit, ale ani podle tohoto tématu mi není zcela zřejmé, co proto můžu udělat. U výše uvedeného L-lysinu je upozornění, že není vhodný pro děti. Pokud to lze řešit pomocí např. MMS mohl byste mi popsat postup pro blbce? Nerad bych něco pokazil a dceři ublížil. Jinak holku se snažím stravovat co nejzdravěji, i když mě to zbytek rodiny občas sabotuje a to co jedí ve školní jídelně ani nekomentuju, ale víc jak rok už nebyla vůbec nemocná, hodně sportuje, je velmi živá, jediný problém je, že se u ní musí hlídat defekace, protože ji občas zadržuje. Má prostě moc práce, že nemá čas jít na záchod. V poslední době už ale chodí denně. Je jí 8 let. Děkuji předem za odpověď. Velmi si vážím vaší práce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 7:00 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Marťan píše:
Dobrý den pane Jardo. Moje dcera poslední měsíce trpí na lišej okolo úst, který jí svědí a tak si ho pořád olizuje, čímž ho samozřejmě zhoršuje a jak jsem se zde dočetl, tak ho způsobuje vir Herpes. Píše se zde, že ho lidé "získávají" z hovězího masa, což se mi u ní moc nezdá, protože hovězí maso prakticky nejí. Chtěl bych jí toho zbavit, ale ani podle tohoto tématu mi není zcela zřejmé, co proto můžu udělat. U výše uvedeného L-lysinu je upozornění, že není vhodný pro děti. Pokud to lze řešit pomocí např. MMS mohl byste mi popsat postup pro blbce? Nerad bych něco pokazil a dceři ublížil. Jinak holku se snažím stravovat co nejzdravěji, i když mě to zbytek rodiny občas sabotuje a to co jedí ve školní jídelně ani nekomentuju, ale víc jak rok už nebyla vůbec nemocná, hodně sportuje, je velmi živá, jediný problém je, že se u ní musí hlídat defekace, protože ji občas zadržuje. Má prostě moc práce, že nemá čas jít na záchod. V poslední době už ale chodí denně. Je jí 8 let. Děkuji předem za odpověď. Velmi si vážím vaší práce.

Tim ze se rekne primarni pricina je vir Herpes vzdycky kvetu. Tyto i dalsi viry jsou u vetsiny lidi latentni a beznou soucasti tela. Nejde proti nim bojovat jinak nez podporit psychiku, nedovolit patologicke mysleni, podporit metabolismus, zkratka prakticky vse co tu doporucuju. 8 let neni mnoho ale pokud pro ni chcete opravdu neco udelat tak snizit svoje ambice, dat ji casem vic svobody a duvery, bezpeci, primerene nezakazovat, nenakazovat, nekritizovat a tak dale vite jak to myslim. Myslim ze v tomto veku by mohla pochopit i ledascos z knihy Nenechte sebou manipulovat a pokud chcete dcerku vychovat v realite dnesniho sveta tak by se umela realnym hrozbam efektivne branit ikdyz se to rodicum nelibi.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 7:16 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petr 2 píše:
Tim ze se rekne primarni pricina je vir Herpes vzdycky kvetu. Tyto i dalsi viry jsou u vetsiny lidi latentni a beznou soucasti tela. Nejde proti nim bojovat jinak nez podporit psychiku, nedovolit patologicke mysleni, podporit metabolismus, zkratka prakticky vse co tu doporucuju. 8 let neni mnoho ale pokud pro ni chcete opravdu neco udelat tak snizit svoje ambice, dat ji casem vic svobody a duvery, bezpeci, primerene nezakazovat, nenakazovat, nekritizovat a tak dale vite jak to myslim. Myslim ze v tomto veku by mohla pochopit i ledascos z knihy Nenechte sebou manipulovat a pokud chcete dcerku vychovat v realite dnesniho sveta tak by se umela realnym hrozbam efektivne branit ikdyz se to rodicum nelibi.

jojo, dejte osmiletýmu děcku přečíst knížku "Nenechte sebou manipulovat" a hlavně jí nic nepřikazujte, protože z toho se jí dělá lišej:-) Hlavně ne žádný úkoly do školy! To je to nejhorší:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 7:19 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Člověk na běžné stravě by ho nedostatek mít neměl, ale pomáhat asi může, tak proč to nevyzkoušet.

nejde o jeho nedostatek, jde o jeho vzájemný poměr s argininem, tzn. můžete mít dostatek lysinu, ale pokud jednorázově přeženete příjem argininu například tím, že sníte hodně
ořechů, může se vám vyrazit, pokud na ně trpíte.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 7:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
Marťan píše:
Dobrý den pane Jardo. Moje dcera poslední měsíce trpí na lišej okolo úst, který jí svědí a tak si ho pořád olizuje, čímž ho samozřejmě zhoršuje a jak jsem se zde dočetl, tak ho způsobuje vir Herpes. Píše se zde, že ho lidé "získávají" z hovězího masa, což se mi u ní moc nezdá, protože hovězí maso prakticky nejí. Chtěl bych jí toho zbavit, ale ani podle tohoto tématu mi není zcela zřejmé, co proto můžu udělat. U výše uvedeného L-lysinu je upozornění, že není vhodný pro děti. Pokud to lze řešit pomocí např. MMS mohl byste mi popsat postup pro blbce? Nerad bych něco pokazil a dceři ublížil. Jinak holku se snažím stravovat co nejzdravěji, i když mě to zbytek rodiny občas sabotuje a to co jedí ve školní jídelně ani nekomentuju, ale víc jak rok už nebyla vůbec nemocná, hodně sportuje, je velmi živá, jediný problém je, že se u ní musí hlídat defekace, protože ji občas zadržuje. Má prostě moc práce, že nemá čas jít na záchod. V poslední době už ale chodí denně. Je jí 8 let. Děkuji předem za odpověď. Velmi si vážím vaší práce.

Ono není důležité, zda hovězí pravidelně jí, nebo nejí, to stačí jíst jednou a pokud máte smůlu, tak již není co řešit, ale pokud udržíte správné pH organizmu, je vysoce nepravděpodobné, že se stane aktivní. Všechno se odvíjí od kvality krve a srovnané psychiky, čili perfektní defekace je základ, tím se udrží čistá krev a pokud možno zajistit pohodu, pak je výsev oparů velice nepravděpodobný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 7:41 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jinak, k ničemu vás nenavádím, ale někde jsem se dočetl, že místo, na kterém se má vytvořit herpes /je to poznat už dopředu, kůže v tom místě zčervená, je napnutá a hodně to bolí/
stačí pomazat ušním mazem a herpes se nevyrazí. Je to poněkud nechutné, ale velmi účinné - vyzkoušeno.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 7:43 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Ono není důležité, zda hovězí pravidelně jí, nebo nejí, to stačí jíst jednou a pokud máte smůlu, tak již není co řešit, ale pokud udržíte správné pH organizmu, je vysoce nepravděpodobné, že se stane aktivní. Všechno se odvíjí od kvality krve a srovnané psychiky, čili perfektní defekace je základ, tím se udrží čistá krev a pokud možno zajistit pohodu, pak je výsev oparů velice nepravděpodobný.

pane Jardo, už jsem vám to tady psal jednou, v hovězím mase je přítomný hovězí herpes virus, který se na člověka přenést nemůže, a i kdyby, nepředpokládám, že by dotyčný dával své osmileté
dceři tatarák... tepelnou úpravou se všechny baktérie a viry zabijí... to jen tak na okraj.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 9:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
pane Jardo, už jsem vám to tady psal jednou, v hovězím mase je přítomný hovězí herpes virus, který se na člověka přenést nemůže, a i kdyby, nepředpokládám, že by dotyčný dával své osmileté
dceři tatarák... tepelnou úpravou se všechny baktérie a viry zabijí... to jen tak na okraj.

Osobně se domnívám, že je to zcela jinak, ale proč to stále rozebírat. Dle mého názoru je virus pouze něco jako fotokopie dané matrice a na to vám stačí i plodová voda, čili ono to bude asi trochu složitější než tvrdíte.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz