Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 8:05 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 1:34 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
No, já se nepřu o tom, že VŠICHNI do jednoho máme herpes virus v sobě, k jeho primoinfekci dojde už k dětském věku a nevyhne se nikomu z nás...
ale rozhodně se tak nestane pojídáním hovězího masa.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 9:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
No, já se nepřu o tom, že VŠICHNI do jednoho máme herpes virus v sobě, k jeho primoinfekci dojde už k dětském věku a nevyhne se nikomu z nás...
ale rozhodně se tak nestane pojídáním hovězího masa.

Nyní moje slova potvrzujete a zároveň vyvracíte, to je přeci nesmysl. Hovězí je zdroj té matrice a je naprosto jedno, kdo ho jí zda matka, nebo dítě, prostě se infikujeme z pojídání hovězího, ale pouze informačně, je to něco jako homeopatie, ale obráceně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: pát říj 07, 2011 9:36 pm 
Offline

Registrován: pát dub 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 49
zdravym vas co by ste mi odporucal na vaginalny herpes stravujem sa dost dobre uz 2 rok a som na dalsej ociste a to MMS a mam uz za sebou 6 kur ocist na pecienku a samozrejme aj criev no ale cez tuto kuru mi vyskocili pupinky naplnene tekutinou nad varlatami hlavne ked dlho je clovek zapareny v teple ale moze to byt aj reakcia cistenia MMS? aku by ste zvolil cestu mikrobionalnu alebo protiparaziticku neviem co s tym objavuje sa to tak 3 krat do roka majte s pozdravom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2011 8:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
cimo píše:
zdravym vas co by ste mi odporucal na vaginalny herpes stravujem sa dost dobre uz 2 rok a som na dalsej ociste a to MMS a mam uz za sebou 6 kur ocist na pecienku a samozrejme aj criev no ale cez tuto kuru mi vyskocili pupinky naplnene tekutinou nad varlatami hlavne ked dlho je clovek zapareny v teple ale moze to byt aj reakcia cistenia MMS? aku by ste zvolil cestu mikrobionalnu alebo protiparaziticku neviem co s tym objavuje sa to tak 3 krat do roka majte s pozdravom

To honíte nějaké šmejdy po těle a už nevědí kudy kam, ale můžete použít na potírání aktivované MMS, nebo koloidní stříbro, ale s tím MMS opatrně, nenechávat to dlouho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2011 9:35 pm 
Offline

Registrován: pát dub 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 49
ten herpes co to vyvolava pisu vsade ze nejde sa ho zbavit len potlacit co vy nato?ja sa s tymi nazormi lekarov neviem akosi vyrovnat len aby mali kseft,nic nejde nafurt ale brat lieky na furt ano! dufam ze tato stranka bude dlho frcat ste fakt dobry a vsetkych co maju problemi ich na vas odporucam s pozdravom CIMO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: ned říj 09, 2011 8:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
cimo píše:
ten herpes co to vyvolava pisu vsade ze nejde sa ho zbavit len potlacit co vy nato?ja sa s tymi nazormi lekarov neviem akosi vyrovnat len aby mali kseft,nic nejde nafurt ale brat lieky na furt ano! dufam ze tato stranka bude dlho frcat ste fakt dobry a vsetkych co maju problemi ich na vas odporucam s pozdravom CIMO

Zvýšením kyselosti spustíte do aktivního stavu spící virus, čili pokud nezvýšíte kyselost nic nespustíte. Odstranit se nedá, je přirozenou součástí těla, akorát ho nemusíte spouštět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: pon říj 10, 2011 8:45 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Nebýt tohoto tématu, ani bych si neuvědomil, že otravné opary jsem už víc než rok neměl. A to stačilo se spotit, proběhnout s mokrou hlavou po venku, stresovačka, napít se z cizího pohárku atd. Prostě jsem je měl na můj vkus až příliš často. Hovězí jsem nenáviděl už odmala, ale řekl bych, že imunita byla celkem o ničem a hodně mi pomohlo denní ládování se nikoliv "ceckem" jak tu někdo psal \":-)\" ale céčkem...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: pon říj 10, 2011 8:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Nebýt tohoto tématu, ani bych si neuvědomil, že otravné opary jsem už víc než rok neměl. A to stačilo se spotit, proběhnout s mokrou hlavou po venku, stresovačka, napít se z cizího pohárku atd. Prostě jsem je měl na můj vkus až příliš často. Hovězí jsem nenáviděl už odmala, ale řekl bych, že imunita byla celkem o ničem a hodně mi pomohlo denní ládování se nikoliv "ceckem" jak tu někdo psal \":-)\" ale céčkem...

Tak céčko imunitu dost vylepší a zdravý životní přístup prakticky neumožní virům škodit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: stř pro 28, 2011 7:01 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
pane Jardo, už jsem vám to tady psal jednou, v hovězím mase je přítomný hovězí herpes virus, který se na člověka přenést nemůže, a i kdyby, nepředpokládám, že by dotyčný dával své osmileté
dceři tatarák... tepelnou úpravou se všechny baktérie a viry zabijí... to jen tak na okraj.

Tepelnou upravou se take nici prirozene vyskytujici latky jako vitamin C...a musi se prijimat z ovoce...

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: stř pro 28, 2011 7:06 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Sroll píše:
Ja mam, ale i lide v mem okoli, jen pozitivni zkusenosti s L-Lysinem a je pravdou, ze od te doby co ho beru v soli, uz jsem nemel zadny opar.

Pouzivam k soleni jidel Halso sul, ktera obsahuje na 1g 356mg drasliku a 290mg L-Lysinu. Zadny NaCl.
Cili musim se postavit za nazor Vseveda.

Zjistil jsem ze ten draslik mi docela pomaha. Napr. pri vyssi telesne namaze docela zlepsuje svalovou cinnost a celkovou regeneraci. Davam si cca 500 mg drasliku/den do piti. Uzivam ve dnech podle potreby, takze ne neustale.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: úte led 03, 2012 10:11 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
cimo píše:
zdravym vas co by ste mi odporucal na vaginalny herpes stravujem sa dost dobre uz 2 rok a som na dalsej ociste a to MMS a mam uz za sebou 6 kur ocist na pecienku a samozrejme aj criev no ale cez tuto kuru mi vyskocili pupinky naplnene tekutinou nad varlatami hlavne ked dlho je clovek zapareny v teple ale moze to byt aj reakcia cistenia MMS? aku by ste zvolil cestu mikrobionalnu alebo protiparaziticku neviem co s tym objavuje sa to tak 3 krat do roka majte s pozdravom

vaginálny herpes ktorý zposobuje pupinky naplnene tekutinou nad varlatami \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
Vy budete asi hermafrodit:-)
btw. ty pupínky jsou zlatý stafylokok...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: úte led 03, 2012 12:09 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petr 2 píše:
Tepelnou upravou se take nici prirozene vyskytujici latky jako vitamin C...a musi se prijimat z ovoce...

jojo, hovězí maso je PLNÉ vitamínu C \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: úte led 03, 2012 4:47 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
jojo, hovězí maso je PLNÉ vitamínu C \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

zdravy metabolismus, homeostaze ma dumyslne mechanismy jak si vystacit i s malymi davkami vit C., ktere jsou napr. v syrovem mase, umi si ho recyklovat takze se ho tolik nespotrebuje. Divoka zver zije symbioticky a prakticky ho nepotrebuje, metabolismus si ho vytvori sam. Pointa u cloveka je v tom navodit spravnou homeostazu a ne si ji porusovat a pak dodavat neprirozene vysoke davky ktere neresi pricinu te nerovnovahy. obdobne je to i u jinych vitaminu.
maso neni pravdepodobne plne vit C ale tvoje reci jsou plne lzi a urazek! \":lol:\"

Premejslej nez neco vyplodis... \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: úte led 03, 2012 6:58 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Námořníci jedli maso na kila a dokud si s sebou nevzali na palubu kysané zelí, trpěli na kurděje. To jste určitě v dějepise brali, ne?
V hovězím mase není ani mg vitamínu C, pane chemiku \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
Koukal jsem, jak tě Sroll setřel, a bylo mi tě líto, ale vidím, že tobě to nedocvakne ani za sto let...
P.S. argumentovat metabolismem divočáka u lidí, to perfektně vystihuje tvoji odbornost

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herpes
PříspěvekNapsal: úte led 03, 2012 7:53 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Námořníci jedli maso na kila a dokud si s sebou nevzali na palubu kysané zelí, trpěli na kurděje. To jste určitě v dějepise brali, ne?
V hovězím mase není ani mg vitamínu C, pane chemiku \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
Koukal jsem, jak tě Sroll setřel, a bylo mi tě líto, ale vidím, že tobě to nedocvakne ani za sto let...
P.S. argumentovat metabolismem divočáka u lidí, to perfektně vystihuje tvoji odbornost

No nevim nevim...mozna ze namornici trpeli i jinou psychickou deprivaci a naslednou metabolickou poruchou asi jako ty...a pak meli vyssi potrebu cecka...mozne to je...dokazat se to neda stejne jako to ze v mase neni vitamin C...dokaz mi alespon nejakym odkazem ze tam skutecne nejni...to jsem zvedavej! Vytri mi oci! Budu rad... \":wink:\" \":lol:\" Sroll me nestira ale diskutuje to je neco co ty neumis... \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz