Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 11:52 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1038 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 70  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 2:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
eko-ko píše:
Pondelok si kupim ph papieriky a ten zinok. Zacnem konzumovat ku salatom aj kysly jablcny ocot a citronovu stavu. Za ako dlho sa mi to moze napravit ta Hcl?
No radsej by som chcel tu lacnejsiu alternativu. Co konkretne myslite?

Omg ja uz nemam nervy na to vsetko. Nejem sladke a cukor vobec. Bielu muku chcem obmedzit ale rodicia mi povedali ze vydumujem s jedlom, ze preco nejem sladke, tmavy chlieb, halusky (kedze su z muky) . Mam len 20 rokov no problemy so zaludkom. Chcem sa vyliecit no rodicia na mna stale kricia a nepodporuju ma. Este mi hovoria ze som posanuty demonom. Uz neviem co mam robit. Nepochopia ze sa chcem s kandidy vyliecit.

Pondelok hned kupim tie ph papieriky a spravim testy + aj tie pluvacie nalacno. Potom pojdem kupim veci na klystir. Teraz nemam MmS1 tak spravim s pol citrona vystiskam stavu. A utorok mi dojde kefir tak zacnem. Dokym nemam kefir tak som si kupil Biely jogurt. Klystir mozem aj zmiesat vodu a kefir? 0,7l vody a 0,7 kefiru
Kedze mam tie problemy doma, tak vadi velmi ked si rano dam tmavy chlieb? No budem uzivat aj ten kefir, probiotika, klystir, Triphala, Kokosovy olej a lanove rozomlete semienka + vecer tu vlakninu Psyllium. Jem vela zeleniny najme teraz. Tie veci by mi mohli pomoct s tou kyselinou Hcl dufam.
Davnejsie som jedol strasne vela sladkeho a nezdrave veci. Teraz ked som prestal konzumovat cukor a najme sladkosti, tak som schudol 5 kil. Je to zdrave? Mam teraz 57-58 kil a meriam 170 cm. Ked budem konzumovat kefir, tak by som mohol konecne pribrat ze? Kedze kulturisti ho najradsej uzivaju.

Prosim o radu, aspon niekto \":(\"

Ono dost záleží na stavu stresu a pokud vás bude někdo z okolí stále stresovat, tak to neodstraníte nikdy, nicméně pravidelné užívání pár kapek kyseliny ke každému jídlu, případně dle potřeby, může stav zásadně zlepšit. Do toho klystýru se nemusí toho kefíru dávat tolik, stačí třeba 1 dcl. Dnes se normální chleba koupit nedá, a to co se koupit dá, se zase nedá jíst, tak si vyberete. Ty uvedené věci souvisí s kvasinkou, ale ne s tvorbou kyseliny chlorovodíkové, to je o stresu a nebo o potravinách, které její tvorbu přímo podporují. Při změně stravy je zhubnutí normální a není se čeho bát, ale časem se stav upraví do normálních hodnot, čili tlustí zhubnou a hubení přiberou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 3:28 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 3:01 pm
Příspěvky: 14
Mam brat tu kyselinu alebo nie? Lebo ste pisali ze ano, no o riadok nizsie ze to nema s kyselinou nic spolocne U nas na slovensku nepredavaju ten betain hcl. To su tabletky a nie kvapky asi.
Tie kyseliny budu stat asi vela nad 40 eur co je dost.

S potravou by som chcel upravit tu zaludocnu kyselinu. Pondelok kupim tie ph papieriky a potom ozvem ako dopadli testy + s tou bikarbonou skusm test spravit ako jeden pan co tu teraz tiez pise.
A idem na klystiri

_________________
Hor sa do zdravšieho životného štylu
Bitter-sweet symphony
:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 3:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
eko-ko píše:
Mam brat tu kyselinu alebo nie? Lebo ste pisali ze ano, no o riadok nizsie ze to nema s kyselinou nic spolocne U nas na slovensku nepredavaju ten betain hcl. To su tabletky a nie kvapky asi.
Tie kyseliny budu stat asi vela nad 40 eur co je dost.

S potravou by som chcel upravit tu zaludocnu kyselinu. Pondelok kupim tie ph papieriky a potom ozvem ako dopadli testy + s tou bikarbonou skusm test spravit ako jeden pan co tu teraz tiez pise.
A idem na klystiri

To já nevím, musíte si to zjistit krkacím testem, ale asi ano. Tak si tu moji odpověď znovu v klidu přečtěte a bude to jasné. Lékopisná kyselina chlorovodíková je velice levná a dá se někdy koupit i v lékárně, což je zde popsáno. Potraviny obecně moc kyselinu nezlepší, to by jste musel zcela odstranit stres.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 4:21 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 3:01 pm
Příspěvky: 14
Pozrite tuto stranku
http://www.zdravie.sk/sz/content/132-23 ... itida.html

Bol som uz na gastre na endoskopii a fibroskopii. Jeden z problemov ktory mam je ta epigastria. Napr. ked idem na bicykli tak po case ma zacne boliet zaludok. Musel som kus spomalit a vyckat. Akoby zadychcany som bol. Na hrudniku ma boli.

Potom niekedy rano ked vstanem, nedavno o 5:30 som sa zobudil na dost silnu bolest zaludka co som sa zlakol. Ta bolest preslo po 10-17 minutach. Mal som aj kyslost v ustach ako vzdy. Na gastre mi zo brali 5x vyter zo zaludka, doktora som sa spytal ci mozu zistit aj kolko mam tej zaludocnej kyseliny. Dal som si spravit aj ten krvny test na intoleranciu potravin a alergie. + odniesol som mu aj kusok stolice ci mi tam nezistia nieco.

Na papier ku obvodnej napisal aj o tej epigastrie(bolesti v hrudniku po fyz. namahe)

Je to candida alebo len prekysleny zaludok? Ked mi hmatal zaludok tak ma bolel akoby bol zapaleny. Na obrazovke nic zle nezistil. Ze vsetke organy mam v poriadku. Som zvedavy ked pojdem po vysledky ze co to moze byt.

No ten kefir, klystiri a dalsie co som pisal budem aj tak uzivat.

_________________
Hor sa do zdravšieho životného štylu
Bitter-sweet symphony
:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 5:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
eko-ko píše:
Pozrite tuto stranku
http://www.zdravie.sk/sz/content/132-23 ... itida.html

Bol som uz na gastre na endoskopii a fibroskopii. Jeden z problemov ktory mam je ta epigastria. Napr. ked idem na bicykli tak po case ma zacne boliet zaludok. Musel som kus spomalit a vyckat. Akoby zadychcany som bol. Na hrudniku ma boli.

Potom niekedy rano ked vstanem, nedavno o 5:30 som sa zobudil na dost silnu bolest zaludka co som sa zlakol. Ta bolest preslo po 10-17 minutach. Mal som aj kyslost v ustach ako vzdy. Na gastre mi zo brali 5x vyter zo zaludka, doktora som sa spytal ci mozu zistit aj kolko mam tej zaludocnej kyseliny. Dal som si spravit aj ten krvny test na intoleranciu potravin a alergie. + odniesol som mu aj kusok stolice ci mi tam nezistia nieco.

Na papier ku obvodnej napisal aj o tej epigastrie(bolesti v hrudniku po fyz. namahe)

Je to candida alebo len prekysleny zaludok? Ked mi hmatal zaludok tak ma bolel akoby bol zapaleny. Na obrazovke nic zle nezistil. Ze vsetke organy mam v poriadku. Som zvedavy ked pojdem po vysledky ze co to moze byt.

No ten kefir, klystiri a dalsie co som pisal budem aj tak uzivat.

Nezlobte se, ale vy jste jako praštěný motyčkou. Od rána zde řešíte stále dokola stejnou hovadinu a již jsem vám asi dost jasně a na můj vkus až příliš opakovaně vyjasnil, že to chce nejdříve udělat ten krkací test a pak zkoumat dál. I když se optáte ještě dvacetkrát, bude moje odpověď stále stejná a nic se neurychlí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 1:22 pm 
Offline

Registrován: čtv led 20, 2011 1:27 pm
Příspěvky: 6
Dobrý den, nemám naprosto úspěch s koupí HCL. V lékárně na mě koukali jak na mimozemšťana s tím, že nic takového nevedou a objednávka na Verkonu, který zde byl doporučen, nešla dokončit, neboť nejsem podnikatel s přiděleným IČO, tudíž nemohu chemikálie nakupovat. Můžete mi někdo poradit, kde jste sehnali HCl vy? Díky moc!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 6:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
jarka62 píše:
Dobrý den, nemám naprosto úspěch s koupí HCL. V lékárně na mě koukali jak na mimozemšťana s tím, že nic takového nevedou a objednávka na Verkonu, který zde byl doporučen, nešla dokončit, neboť nejsem podnikatel s přiděleným IČO, tudíž nemohu chemikálie nakupovat. Můžete mi někdo poradit, kde jste sehnali HCl vy? Díky moc!

Tak mě zavolejte a nějak to vyřešíme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: ředěná HCL na rány
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2011 12:36 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Slávek Křepelka si chválil HCL jako desinfekci kožních defektů a ran....rychlejší hojení s menším rizikem vzniku zánětů....atd.

Zkusil jsem na odřený nos po rýmě z doléčování virózy svoji lékárenskou koncentraci 3,5% HCL....dost to štípalo ale poleptání žádné...mám dojem že to bude lepší než nějaké masti....

Jak velká (chemická) koncentrace HCL je ještě bezpečná bez ředění pro použití NA KŮŽI NEBO OTEVŘENÉ RÁNY?
- případně můžete pane Jardo dát návod na výrobu malého množství naředěné flaštičky-Vámi doporučené optimální výše koncentrace(při použití jako základu pro ředění chem.koncentr.10%HCL).Nebo je lépe mms1 na vnější použití v tomto případě?Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2011 3:49 pm 
Offline

Registrován: pát dub 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 49
zdravym ta tak dnes sa mi konecne podarilo zohnat ale cez doktora kyselinu HCL s pepsinom a neviem v akej percentualnemu mnozstvu ale pametam 10gramov kyselina 20g pepsin a 200ml voda a tak neviem v akej je koncetracii aby som si vedel nakvapkat metrickym kapatkom on napisal lyzicku pred jedlo a v lyzicke som to meral asi 3ml vdaka to bola ale fuska chcel ma tahat sem a tam vseliake tablety na Zahu a tak dalej keby nebolo sestricky a piatok uz pred zaverecnou tak mi to nepredpise,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ředěná HCL na rány
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 8:23 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
muflon píše:
Slávek Křepelka si chválil HCL jako desinfekci kožních defektů a ran....rychlejší hojení s menším rizikem vzniku zánětů....atd.

Zkusil jsem na odřený nos po rýmě z doléčování virózy svoji lékárenskou koncentraci 3,5% HCL....dost to štípalo ale poleptání žádné...mám dojem že to bude lepší než nějaké masti....

Jak velká (chemická) koncentrace HCL je ještě bezpečná bez ředění pro použití NA KŮŽI NEBO OTEVŘENÉ RÁNY?
- případně můžete pane Jardo dát návod na výrobu malého množství naředěné flaštičky-Vámi doporučené optimální výše koncentrace(při použití jako základu pro ředění chem.koncentr.10%HCL).Nebo je lépe mms1 na vnější použití v tomto případě?Děkuji

Tak tohle je tezka otazka, reakce muze byt u kazdeho ruzna, takze zkouset s nizkymi a pripadne pritvrdit. Sem zvedav co na to rekne jarda.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ředěná HCL na rány
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 9:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Slávek Křepelka si chválil HCL jako desinfekci kožních defektů a ran....rychlejší hojení s menším rizikem vzniku zánětů....atd.

Zkusil jsem na odřený nos po rýmě z doléčování virózy svoji lékárenskou koncentraci 3,5% HCL....dost to štípalo ale poleptání žádné...mám dojem že to bude lepší než nějaké masti....

Jak velká (chemická) koncentrace HCL je ještě bezpečná bez ředění pro použití NA KŮŽI NEBO OTEVŘENÉ RÁNY?
- případně můžete pane Jardo dát návod na výrobu malého množství naředěné flaštičky-Vámi doporučené optimální výše koncentrace(při použití jako základu pro ředění chem.koncentr.10%HCL).Nebo je lépe mms1 na vnější použití v tomto případě?Děkuji

Asi bych se držel ředění 1:1500 z plné koncentrace 35%tní kyseliny chlorovodíkové, nebo z 3,5%tní v poměru 1:150. To by mělo být naprosto bezpečné, protože jde o nitrožilní koncentraci a ta zvenku určitě nic špatného dělat nebude. Předpokládám lepší účinky, než u MMS a skladovatelnost v uzavřené lahvičce bude prakticky neomezená. N drobná zranění si dávám 3,5%tní koncentraci, ale dost to pálí a musí se tak po 1-2 minutách místo omýt vodou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 9:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
cimo píše:
zdravym ta tak dnes sa mi konecne podarilo zohnat ale cez doktora kyselinu HCL s pepsinom a neviem v akej percentualnemu mnozstvu ale pametam 10gramov kyselina 20g pepsin a 200ml voda a tak neviem v akej je koncetracii aby som si vedel nakvapkat metrickym kapatkom on napisal lyzicku pred jedlo a v lyzicke som to meral asi 3ml vdaka to bola ale fuska chcel ma tahat sem a tam vseliake tablety na Zahu a tak dalej keby nebolo sestricky a piatok uz pred zaverecnou tak mi to nepredpise,

Pokud je ten návod z plné koncentrace, tak vám vyrobil zde doporučovanou 1,75%tní koncentraci kyseliny s pepsinem a dávat by se mělo cca 1-3 ccm na jednu dávku, což představuje tak 20-60 kapek, přičemž s tím pepsinem asi ne víc jak třikrát denně. Jinak samotná kyselina se dá pít i mnohokrát za den a ničemu to nevadí. Jinak se mu nedivte z té kyseliny nemá ani floka, ale za ty prášky by mu nějaký bonus určitě mohl přijít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ředěná HCL na rány
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 10:28 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
[quote="Jarda":2yxr5n3i]Asi bych se držel ředění 1:1500 z plné koncentrace 35%tní kyseliny chlorovodíkové, nebo z 3,5%tní v poměru 1:150. To by mělo být naprosto bezpečné, protože jde o nitrožilní koncentraci a ta zvenku určitě nic špatného dělat nebude. Předpokládám lepší účinky, než u MMS a skladovatelnost v uzavřené lahvičce bude prakticky neomezená. N drobná zranění si dávám 3,5%tní koncentraci, ale dost to pálí a musí se tak po 1-2 minutách místo omýt vodou.[/quote:2yxr5n3i]
Slávek:
1 metrická kapka 3,5% HCl v 0.083 dcl vody je více méně 1/1500 Ferguson.
Poota:
Když to pro nás jednodušší přeložím jsou to přibližně
"4 kapky 10%(3,5%)ní kyseliny do malého panáčka (3 ccm)"

Další zkušenosti (OPAR ap.) viz zde:


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
2yxr5n3i


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 3:30 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
No moje zkusenosti sou takove ze opary sou spis poruchou imunity, metabolismu neco jako alergie, a i na ang wiki se o tom pise. Spousta viru zije v symbioze s telem, porusi-li se rovnovaha imunita zacne panikarit a utocit treba i na beznou zdravou tkan a nebo neaktivni viry. Je to o symbioze tela i ducha i prirody. ridim se tim a nemam problem, ale hcl bych rad az bude nekdy prilezitost zkusil. Na malabsorpci a traveni zivin zda se mi pomaha. Dekuju dodatecne panu jardovi.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 1:48 pm 
Offline

Registrován: úte led 18, 2011 10:44 am
Příspěvky: 78
Bydliště: Praha
Taková zajímavost, možná se tu už o tom někde píše, ale všimla jsem si, že při návštěvách svých různých zmámých, v nemocnici, ať už se jedná o onkolu (nádory, leukémie), nebo o operaci žlučníku, vždycky vidím, že do krve doktoři cpou přes kapačku nitrožilně HCL... takže doktoři vědí, že je třeba desinfikovat krev a vše, nebo co tím sledují... jen se mi zdálo podivné, ať je jakýkoli problém, pooperační stav, nebo cokoli, je použita HCL nitrožilně. Proč to? Jedná se o desinfekci přirozenou látkou a tím se celkově dosáhne předcházení komplikací (zánět atd., tělo se celkově odlehčí od patogenů, se kterými by muselo jinak bojovat a tím se zlepší i pacientův stav a zrychlí zotavování)? Jen mě to už dlouho vrtá hlavou, co že to do nemocných perou pod tlakem...

_________________
Když ti bude nejhůř, otoč se čelem ke slunci a stíny budou padat za Tebe...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1038 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 70  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz