Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 25, 2024 3:26 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1038 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 70  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: HCL x opary (herpetické viry)
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 9:48 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
ito píše:


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
2ohhsubr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 9:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
cimo píše:
zdravym vas Jarda ja som nasiel tuto HCL moze byt pouzita na vnutorne pozivanie je to vlastne 35% a aby som dostal 3,5% tak by som mal doliat do litra 35%HCL 9 litrov H2O je to v poriadku vdak a majte sa

Sice netuším o jakou jde kyselinu, ale na tom moc nezáleží, berná je prakticky každá. Jinak ovšem to míchání správně není, musíte to míchat obráceně a zásadně se lije kyselina do vody, nikdy se nelije voda do kyseliny. Je to učivo tuším šesté třídy, ovšem jak vidím, tak skoro každý zrovna chyběl, když se to bralo, nejste určitě sám, je to běžný nedostatek většiny lidí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 10:34 pm 
Offline

Registrován: pát dub 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 49
prepacte je to tato http://www.centralchem.sk/?IDe=40566


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 10:37 pm 
Offline

Registrován: pát dub 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 49
samozrejme ten pomer som dal len koli prepoctu ci je spravny ,ale nie ze by som isiel zrovna liat tych 9 dielov do kyseliny to ovladam slo mi len o spravne nariedenie na 3,5%


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 8:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
cimo píše:

To je kyselina v kvalitě p.a. a ta plně vyhovuje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 03, 2010 10:27 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 439
Po 2 měsících užívání lugolova roztoku mi už skvrna vydrží celý den od rána až do večera, než se osprchuju. Ranní teploty jsou ok. Jaká bude udržovací dávka, kterou můžu užívat stále?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 03, 2010 9:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Po 2 měsících užívání lugolova roztoku mi už skvrna vydrží celý den od rána až do večera, než se osprchuju. Ranní teploty jsou ok. Jaká bude udržovací dávka, kterou můžu užívat stále?

To si musíte vypozorovat, ale já používám v rámci oparazitovacího programu každou středu dvacet kapek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Test na HCL a kontraindikace
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 10:23 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Kromě testu pana Jardy na HCL se sodou ráno nalačno, je podle příspěvku Sibylly možný ještě tento postup:



Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 11:58 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
DOTAZ
Dobrý večer. Poradil byste mi co s ní? Díky achlorhydrii - nepřítomnosti kys.solné chlorovodíkové v žaludku nevstřebávám železo.Po létech podávání v tbl. se usnesli,že již je možno jen intravenózně obden,by mi ho alespoň doplnili.Pořád leze nebezpečně dolů,stejně jako hemoglobin. Prý je to definitivní řešení.Zbytečné moje saláty,šťávy,zdravá výživa,když Fe tělo nebere? Tu kyselinu skutečně nelze ničím vybudit?Děkuji - Petra 49 let a stále jen anemická.

dědek kořenář:
Kyselina solná(HCL) se přidávala v takových případech normálně do vody v rozředění odpovídající kyselostí chuti rybízu nebo citrónu.
Musel bych udělat pokus v ředění. HCl mají v lékárně...
...Atrofie nepoužívaných HCl produkčních buněk.
...Vzhledem k 49r, dlouhodobému podávání HCl a chronické poruše se zhoršujícím se vývojem neočekávám snadnou nápravu...
...atrofie z nepotřebnosti v kombinaci se stárnutím a dispozicí je nejvíc pravděpodobná, takže to zase skončí na efektivitě omlazení a detoxikace....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 07, 2010 8:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
DOTAZ
Dobrý večer. Poradil byste mi co s ní? Díky achlorhydrii - nepřítomnosti kys.solné chlorovodíkové v žaludku nevstřebávám železo.Po létech podávání v tbl. se usnesli,že již je možno jen intravenózně obden,by mi ho alespoň doplnili.Pořád leze nebezpečně dolů,stejně jako hemoglobin. Prý je to definitivní řešení.Zbytečné moje saláty,šťávy,zdravá výživa,když Fe tělo nebere? Tu kyselinu skutečně nelze ničím vybudit?Děkuji - Petra 49 let a stále jen anemická.

dědek kořenář:
Kyselina solná(HCL) se přidávala v takových případech normálně do vody v rozředění odpovídající kyselostí chuti rybízu nebo citrónu.
Musel bych udělat pokus v ředění. HCl mají v lékárně...
...Atrofie nepoužívaných HCl produkčních buněk.
...Vzhledem k 49r, dlouhodobému podávání HCl a chronické poruše se zhoršujícím se vývojem neočekávám snadnou nápravu...
...atrofie z nepotřebnosti v kombinaci se stárnutím a dispozicí je nejvíc pravděpodobná, takže to zase skončí na efektivitě omlazení a detoxikace....

Vstřebávání železa mnohdy ani s nedostatkem kyseliny chlorovodíkové nemusí souviset a je potřeba se spíše zaměřit na to aby se nelikvidovalo. Jsou dva druhy železa, tedy živočišné a rostlinné, živočišné železo v masech je známo jako hem a rostlinné železo hlavně v obohacených potravinách je známo jako nonhem. Vstřebávání hem železa se pohybuje kolem 15% až 35%. Vstřebávání nonhem železa se pohybuje kolem 2% až 20% a je velice ovlivněno složkami jídla. Hlavní je nejíst při anemii mléčné produkty, ale já bych hledal příčinu jinde. Názor Slávka Křepelky i můj je, že železo je unikátní mezi nezbytnými minerály, protože neexistuje mechanizmus pro jeho vylučování z těla, jakmile se jednou vstřebalo. Všechno železo, které bylo absorbováno musí být buď v použití, nebo uskladněno, a nadmíra skladovaného železa podporuje tvorbu volných radikálů. Z toho tedy plyne, že pokud ho nějak neztrácíte, tak je prakticky nemožné být anemický, ale kvanta parazitů a vnitřní krvácení, také menstruace u žen, a další mechanizmy ztrát krve vás o ně připravují, čili neřešil bych ani tak zdroje, ale spíše tu ztrátu, kde je podle mého názoru hlavní problém.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 11, 2010 10:18 pm 
Offline

Registrován: pát dub 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 49
ahoj Jardo tak posielal som link co aj tebe jednomu borcovy ohladom HCL a toto mi odpisal KLed som videl tu cenu, hned ma to napadlo, ze sa jedna o technicku=laboratornu kyselinu na reakcie. Farmaceuticke kvality su podstatne drahsie, ani neprichadzaju v tak vysokych koncentraciach obvykle, lebo riedenie vysokokoncentrovanych kyselin ej dost nebezpecne-uvolnuje sa pri tom hromada tepla
Pozri na tuto znacku
https://www.vwrsp.com/catalog/product/i … 030-2.5LPC klde maju cenu 35 dolarov za pol litra=590 gramov a je blizko max koncentracie, zhruba 37%
! kvapka tejto plus 10 kvapiek vody by ti dalo zhrubas 11 kvapiek 3.5% keseliny, hoci stale este nechjapem, na co potrebujes 3.5 % ked sam zaludok vyraba len 0.5% a aj ta je prilis silna na pazerak

Preto je lepsie brat kyselinu viazanu vo forme betainu HCl, ktory ti nepopali pazerak a rozpusti sa az v zaludku, ktoru je proti kyseline dobre chraneny.Za chyby pri experimentacii sa velmi tazko plati!!
Ja momentalne beriem L -lysine HCL, ktory ma asi 20% kyseliny na vahu, kde betain HCl ma 24% na vahu(za predpokladu ze betain je trimethylglycine a nie ine betainy)
Je to v kapsuli, tj lahko sa smykne cez pazerak a kedze je to jemny prasok v zelatinovej kapsuli velmi rychlo sa v zaludku rozpusti, tj je k dispozicii za par minut.

Dovod preco som momentalne presiel na L-lysine z betainu je momentalna epidemicky siriaca sa sezonna chripka/chripky?, co je zakazdym pri zmene pocasia, ked sa plno ludi nespravne oblecie, telo si oslabi a nastane epidemia.Ved sa to este stale nazyva prechladnutie, hoci sa jedna o sezonne oslabenie a tym vytvorenie podmienok pre vacsie sirenie sa roznych mikrobov.

takze ta P.A.je analiticka kvalita a neodporuca sa na vnutro z hladiska zamorenia .musi byt vo farma kvalite FCC alebo inych co ty podla tvojich skusenosti?vdaka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 11, 2010 10:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
cimo píše:
ahoj Jardo tak posielal som link co aj tebe jednomu borcovy ohladom HCL a toto mi odpisal KLed som videl tu cenu, hned ma to napadlo, ze sa jedna o technicku=laboratornu kyselinu na reakcie. Farmaceuticke kvality su podstatne drahsie, ani neprichadzaju v tak vysokych koncentraciach obvykle, lebo riedenie vysokokoncentrovanych kyselin ej dost nebezpecne-uvolnuje sa pri tom hromada tepla
Pozri na tuto znacku
https://www.vwrsp.com/catalog/product/i … 030-2.5LPC klde maju cenu 35 dolarov za pol litra=590 gramov a je blizko max koncentracie, zhruba 37%
! kvapka tejto plus 10 kvapiek vody by ti dalo zhrubas 11 kvapiek 3.5% keseliny, hoci stale este nechjapem, na co potrebujes 3.5 % ked sam zaludok vyraba len 0.5% a aj ta je prilis silna na pazerak

Preto je lepsie brat kyselinu viazanu vo forme betainu HCl, ktory ti nepopali pazerak a rozpusti sa az v zaludku, ktoru je proti kyseline dobre chraneny.Za chyby pri experimentacii sa velmi tazko plati!!
Ja momentalne beriem L -lysine HCL, ktory ma asi 20% kyseliny na vahu, kde betain HCl ma 24% na vahu(za predpokladu ze betain je trimethylglycine a nie ine betainy)
Je to v kapsuli, tj lahko sa smykne cez pazerak a kedze je to jemny prasok v zelatinovej kapsuli velmi rychlo sa v zaludku rozpusti, tj je k dispozicii za par minut.

Dovod preco som momentalne presiel na L-lysine z betainu je momentalna epidemicky siriaca sa sezonna chripka/chripky?, co je zakazdym pri zmene pocasia, ked sa plno ludi nespravne oblecie, telo si oslabi a nastane epidemia.Ved sa to este stale nazyva prechladnutie, hoci sa jedna o sezonne oslabenie a tym vytvorenie podmienok pre vacsie sirenie sa roznych mikrobov.

takze ta P.A.je analiticka kvalita a neodporuca sa na vnutro z hladiska zamorenia .musi byt vo farma kvalite FCC alebo inych co ty podla tvojich skusenosti?vdaka

Při pozorném čtení mých odpovědí není problém zjistit, že kyselinu doporučuji v lékopisu a 3,5 %tní koncentrace je pouze mezistupeň konečného ředění, které má zajistit koncentraci cca lehce nad 3 promile. Dává se té 3,5 %tní kyseliny deset kapek do 0,5 dcl vody a to se pak pije, nicméně i při vypití plné 3,5 %tní koncentrace se se sliznicí jícnu nic podstatného nestane a popálení se nekoná. Jedná se dle mých zkušeností o nejlevnější variantu obnovy správného trávení a logicky asi nejsprávnější, protože žaludek ani nic jiného nepotřebuje. Jakékoliv zamoření i technickou kyselinou na mytí záchodů bych považoval za bezpředmětné a osobně bych neměl naprosto žádný problém i s užíváním této relativně pochybné kvality, protože žlutou barvu tvoří především železo a to je u mnoha lidí deficitní prvek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 11, 2010 11:01 pm 
Offline

Registrován: pát dub 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 49
bohuzial uz neviem kde tu HCL teda zohnat mozte mi napisat do spravy alebo tu? vdaka

no ja sa chcem hlavne dopracovat k tomu co mi pomoze proti akniam mam ich od puberty aj moji 3 bratia a nas otec trpil palou a mna tiez trapy ale nie vzdy a hlavne na sacharidy ako je pecivo alebo mucne jedla ako je makovnik,a na maso uz tak nie to je bez problemov neviem ci to je alergia na obilniny alebo lepok alebo Candidu alebo ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 11, 2010 11:34 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
cimo píše:
bohuzial uz neviem kde tu HCL teda zohnat mozte mi napisat do spravy alebo tu? vdaka

Ľudkovia, vy naozaj nečítate čo tu dobrí ľudia popísali? Kde zoženieš HCL máš o pár príspevkov vyššie \":)\" .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 12, 2010 10:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
cimo píše:
bohuzial uz neviem kde tu HCL teda zohnat mozte mi napisat do spravy alebo tu? vdaka

no ja sa chcem hlavne dopracovat k tomu co mi pomoze proti akniam mam ich od puberty aj moji 3 bratia a nas otec trpil palou a mna tiez trapy ale nie vzdy a hlavne na sacharidy ako je pecivo alebo mucne jedla ako je makovnik,a na maso uz tak nie to je bez problemov neviem ci to je alergia na obilniny alebo lepok alebo Candidu alebo ?

Sybilla vám to píše správně, čtěte a teprve pokud to nenajdete, tak se ptejte, jinak akné máte od zaneseného střeva a pěti bílých jedů, čili bílé jedy vyřadit a čištění střeva zařadit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1038 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 70  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz