Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 2:14 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1038 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 70  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2019 2:11 pm 
Offline

Registrován: pát led 25, 2019 2:03 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, psali jste jedné tazatelce o zaslaném jídelníčku na odkyselení organismu. Máte nějaké k dispozici? Kde bych je našla?
Děkuji...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2019 3:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Agnula píše:
Dobrý den, psali jste jedné tazatelce o zaslaném jídelníčku na odkyselení organismu. Máte nějaké k dispozici? Kde bych je našla?
Děkuji...

Tak to asi nebylo psáno z mé strany tedy nevím, musela by jste odkázat na konkrétní příspěvek kde je ta informace uvedena a pak se to možná dá dohledat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 22, 2019 3:17 pm 
Offline

Registrován: stř úno 20, 2019 7:39 pm
Příspěvky: 8
Zdravím Jardo, na vaše stránky jsem narazil teprve nedávno a postupně si to tu pročítám. Již několik let experimentuji s jídelníčkem a až zde jsem pochopil "proč" a jakým směrem se dál vydat.

Na základě výsledků krkacího testu jsem se vydal do lékáren pro HCl, lugol, pelyněk... neuspěl jsem v žádné.

Je toto vhodný roztok HCl a lugolu? Nebo maté ozkoušeného jiného dodavatele?
https://www.likochem.cz/cz-detail-90201 ... 00-ml.html

https://www.likochem.cz/cz-detail-90201 ... 00-ml.html

Případně nemáte ještě orientační dporučené množství potřebné pro první nákup na trojčátko? (např. 100g pelyňku, 100g hřebíčku, 100ml lugolu)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 23, 2019 9:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Ruso píše:
Zdravím Jardo, na vaše stránky jsem narazil teprve nedávno a postupně si to tu pročítám. Již několik let experimentuji s jídelníčkem a až zde jsem pochopil "proč" a jakým směrem se dál vydat.

Na základě výsledků krkacího testu jsem se vydal do lékáren pro HCl, lugol, pelyněk... neuspěl jsem v žádné.

Je toto vhodný roztok HCl a lugolu? Nebo maté ozkoušeného jiného dodavatele?
https://www.likochem.cz/cz-detail-90201 ... 00-ml.html

https://www.likochem.cz/cz-detail-90201 ... 00-ml.html

Případně nemáte ještě orientační dporučené množství potřebné pro první nákup na trojčátko? (např. 100g pelyňku, 100g hřebíčku, 100ml lugolu)

Uvedené produkty neznám, ale asi by v tom také neměl být problém a klidně vám je mohu i dodat pokud budete chtít. Některé položky na e-schopu mám a ostatní požadované položky stačí uvést do poznámky v objednávce s tím že chcete oznámit konečnou cenu k úhradě, následně je možno uhradit převodem a balík odejde.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 25, 2019 4:32 pm 
Offline

Registrován: stř úno 20, 2019 7:39 pm
Příspěvky: 8
Jarda píše:
Uvedené produkty neznám, ale asi by v tom také neměl být problém a klidně vám je mohu i dodat pokud budete chtít. Některé položky na e-schopu mám a ostatní požadované položky stačí uvést do poznámky v objednávce s tím že chcete oznámit konečnou cenu k úhradě, následně je možno uhradit převodem a balík odejde.

Děkuji za odpověď, objednávku jsem odeslal a už čekám jen na finální vyúčtování. (edit: vše dorazilo, děkuji)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 17, 2019 10:18 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli dodávání 3,5% HCL po jídle (3x60-80 kapek denně) může způsobovat píchání u srdce a pálení v lymfatických uzlinách (krk, třísla)? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2019 3:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mojzo píše:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli dodávání 3,5% HCL po jídle (3x60-80 kapek denně) může způsobovat píchání u srdce a pálení v lymfatických uzlinách (krk, třísla)? Děkuji

Tam souvislost moc nevidím to co popisujete je spíše důsledek adrenální únavy kdy naskočí hypo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 25, 2019 2:50 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Jarda píše:
Tam souvislost moc nevidím to co popisujete je spíše důsledek adrenální únavy kdy naskočí hypo.

Děkuji za odpověď, já si právě myslel, že by HCL mohla ty uzliny nějakým způsobem čistit. Úplně jsem nevysledoval, po čem ty uzliny pálí, ale HCL radši dodávám i tak, protože stále ještě netrávím dobře. Pálí mě jak na krku tak v tříslech a k tomu ještě pociťuju takové pálení pod kůží víceméně po celém těle - mohl by to dělat třeba zánět ve střevě? Moc díky

- Je v pořádku dodávat cca 250 kapek 3,5% HCL denně? Nenašel jsem nikde, kolik by měla být hranice.
- Když se dodává HCL, není problém pak s tím, že se třeba znehodnotí v žaludku nějaká probiotika, vitamíny apod.?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 25, 2019 9:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mojzo píše:
Děkuji za odpověď, já si právě myslel, že by HCL mohla ty uzliny nějakým způsobem čistit. Úplně jsem nevysledoval, po čem ty uzliny pálí, ale HCL radši dodávám i tak, protože stále ještě netrávím dobře. Pálí mě jak na krku tak v tříslech a k tomu ještě pociťuju takové pálení pod kůží víceméně po celém těle - mohl by to dělat třeba zánět ve střevě? Moc díky

- Je v pořádku dodávat cca 250 kapek 3,5% HCL denně? Nenašel jsem nikde, kolik by měla být hranice.
- Když se dodává HCL, není problém pak s tím, že se třeba znehodnotí v žaludku nějaká probiotika, vitamíny apod.?

Tak čistit určitě může a to i celkem silně a teoreticky by měla vyřešit i zánět. 250 kapek denně to je opravdu solidní nálož většinou stačí bohatě 60 ale pokud vám to nic negativního nedělá patrně v tom problém není. HCl sama o sobě je naprosto přirozená a tělu vlastní látka tedy že by něco ničila se mě moc nezdá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2019 5:47 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Jarda píše:
Tak čistit určitě může a to i celkem silně a teoreticky by měla vyřešit i zánět. 250 kapek denně to je opravdu solidní nálož většinou stačí bohatě 60 ale pokud vám to nic negativního nedělá patrně v tom problém není. HCl sama o sobě je naprosto přirozená a tělu vlastní látka tedy že by něco ničila se mě moc nezdá.

Díky. Takže co jsem tu načetl, musím doladit štítnou a nadledvinky, aby se HCL tvořila sama, říkám to sorávně? Bez toho bych jí jinak doplňoval pořád bez zlepšení stavu...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 28, 2019 7:32 am 
Offline

Registrován: čtv bře 28, 2019 7:13 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,
Chtěl jsem se optat. Dle krkacihi testu si vůbec nekrknu. Netvoří se mi HCl. Ale jakože trávím? Neměla by být potrava neztravena?
Dík za info


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 30, 2019 9:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mojzo píše:
Díky. Takže co jsem tu načetl, musím doladit štítnou a nadledvinky, aby se HCL tvořila sama, říkám to sorávně? Bez toho bych jí jinak doplňoval pořád bez zlepšení stavu...

Ano, základ je klid v duši kdy nestoupá kortizol a tvoří se HCl kterou jinak zvednutý kortizol vypíná.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 30, 2019 9:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Rej píše:
Dobrý den,
Chtěl jsem se optat. Dle krkacihi testu si vůbec nekrknu. Netvoří se mi HCl. Ale jakože trávím? Neměla by být potrava neztravena?
Dík za info

Na trávení a využití potravy se nepodílí pouze HCl, ale mnoho dalších pochodů a látek produkovaných i z jiných orgánů než žaludku, což sice neznamená že dobře trávíte pouze zatím patrně nemáte výrazné potíže. Vše zjistíte podle stavu stolice ten správný jsem zde již mnohokrát popisoval.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 22, 2019 10:05 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Setkali jste se s tím, že někdo nepřibíral, ba naopak ubíral na váze i když podporoval trávení HCL, enzymy apodobně? Nemůžu nabrat i když dělám všelicos. Kde by prosím ještě mohl být problém?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 23, 2019 8:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mojzo píše:
Setkali jste se s tím, že někdo nepřibíral, ba naopak ubíral na váze i když podporoval trávení HCL, enzymy apodobně? Nemůžu nabrat i když dělám všelicos. Kde by prosím ještě mohl být problém?

Pokud má člověk zrychlenou štítnou může žrát jako kráva a stejně nenabere deko. Nechte si ji zkontrolovat, ale ne u nějakého šamana který o tom pomalu nic neví a změří vám jenom dvě hodnoty prostě opravdu zkontrolovat všechny parametry a uvidíte. Případně se dá aplikovat zkušebně chlazení štítné, což ji zbrzdí ovšem ne trvale a je to docela nepříjemné mít studený obklad na krku. Jinak podstatný je kalorický příjem s tím že bych si stravu spočítal z pohledu nutričních hodnot na nutriční kalkulačce cronometer.com. Pokud zjistíte že třeba na 2000 kcal nepřibíráte zvednete o 200 kcal, pokud to stejně nezabere zvednete zase o 200 kcal a klidně se můžete dostat i do násobků denního příjmu normálního zdravého člověka. Například zdravý se stejnou figurou a váhou vydrží fungovat na 2000 kcal a vy budete muset do těla možná nafutrovat 4000-5000 kcal a teprve bude vše fungovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1038 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 70  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz