Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:36 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1038 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 70  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte lis 13, 2018 9:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Co je myšleno v tom krkacím testu vlažnou vodou? Voda z kohoutku? Nebo pitná voda z petky o pokojové teplotě? Nebo převařená voda?
Děkuji.

Je naprosto jedno o jakou vodu půjde, prostě pitná voda bez ohledu na teplotu. Voda se reakce neúčastní jde tam pouze o tu sodu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 22, 2018 3:29 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Tak to je sice pravda ovšem pouze za normálních okolností, tedy v tom případě že víte proč ty stavy máte, ale jinak má pravdu člen Alopat a určitě není od věci se průběžně odblešovat, šmejdi totiž dovedou zajímavé věci.

Určitě mám problém s candidou. Pokud bych měla problém i s nějakým jiným šmejdem, má cenu zjišťovat o co se jedná? Nebo existuje nějaký doplňěk stravy, který mě odbleší? Nebo jak myslíte to se odblešit?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 22, 2018 4:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Určitě mám problém s candidou. Pokud bych měla problém i s nějakým jiným šmejdem, má cenu zjišťovat o co se jedná? Nebo existuje nějaký doplňěk stravy, který mě odbleší? Nebo jak myslíte to se odblešit?
Děkuji.

Tak vždy je lepší vědět co vlastně řeším, jinak to asi nevyřeším. Odblešení mohou dělat i čaje, nebo některé potraviny nemusí se nutně jednat o doplněk stravy. Zmiňoval jsem zde trojčátko, což je jedna z možností a pokud jdeme do důsledku tak právě HCl patří skoro k nejlepším odblešovadlům. Jinak funguje hodně druhů koření, potraviny plné enzymů, zelené byliny, pryskyřice formou žvýkaček a mnoho dalších věcí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 22, 2018 4:35 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Já vás pane Jardo obdivuji,jak pořád dokola musíte omílat stejné rady.Ta paní je zde častým návštěvníkem a mohla by už zaregistrovat co to zde znamená odblešit se.Nebo si alespoň prostudovat příslušné fórum.Opravdu jsem už měla sto chutí doporučit koupi antiparazitika.obojku pro psy.Je velmi dojemné jak se silná kuřačka stará o svoje zdraví,jak pečlivě studuje zde nabízené rady do nejmenšího detailu aby náhodou nepozřela něco co by jí mohlo ublížit.Vždyť tvorba HCL je též ovlivněna nikotinem .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 22, 2018 7:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ZDENINA píše:
Já vás pane Jardo obdivuji,jak pořád dokola musíte omílat stejné rady.Ta paní je zde častým návštěvníkem a mohla by už zaregistrovat co to zde znamená odblešit se.Nebo si alespoň prostudovat příslušné fórum.Opravdu jsem už měla sto chutí doporučit koupi antiparazitika.obojku pro psy.Je velmi dojemné jak se silná kuřačka stará o svoje zdraví,jak pečlivě studuje zde nabízené rady do nejmenšího detailu aby náhodou nepozřela něco co by jí mohlo ublížit.Vždyť tvorba HCL je též ovlivněna nikotinem .

Tak někdy je to na svatozář, ale zase pokud bych to dělat nechtěl tak nemusím, tedy si za to mohu sám. Ovšem zase buďme objektivní, ono v některých případech je potřeba pochopit, že ti lidé mají i mozkovou mlhu, tedy snížené schopnosti jak chápání tak rozhodování a mnohdy i velice mizernou paměť, což je vše dáno zanesením organizmu. Paradox je že mnohdy právě z medicínské medikace a to pak těžko něco vyčistit když na jedné straně trochu čistím a na druhé straně o to více zanáším. Pak jde o nekonečný boj který se prakticky nedá vyhrát, ale je pozitivní už to že se snaží někteří se ani nesnaží.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 22, 2018 8:17 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Tak někdy je to na svatozář, ale zase pokud bych to dělat nechtěl tak nemusím, tedy si za to mohu sám. Ovšem zase buďme objektivní, ono v některých případech je potřeba pochopit, že ti lidé mají i mozkovou mlhu, tedy snížené schopnosti jak chápání tak rozhodování a mnohdy i velice mizernou paměť, což je vše dáno zanesením organizmu. Paradox je že mnohdy právě z medicínské medikace a to pak těžko něco vyčistit když na jedné straně trochu čistím a na druhé straně o to více zanáším. Pak jde o nekonečný boj který se prakticky nedá vyhrát, ale je pozitivní už to že se snaží někteří se ani nesnaží.

Pane Jardo, to s Vámi musím souhlasit! Už je to se mnou lepší, ale opravdu jsem si skoro nic nepamatovala, vůbec nic nechápala, nebyla jsem schopná se vůbec rozhodnout, bylo mi fakt hrozně, myslela jsem si, že jsem se zbláznila atd. Musela jsem změnit i práci, nebyla jsem schopná normálně mluvit a uvažovat. Myslím, že u mě za to mohl hlavně nedostatek vitamínu B12, opravdu mi hrabalo a ještě ten mozek není úplně ok. Samozřejmě nebudu vše svádět na mozek, mám perfekcionalistickou povahu, což je také hrůza, vše řeším do detailů a musím si být 100% jistá. Ale na druhou stranu, nelíbí se mi, když někdo někoho uráží. Buď tady někdo někomu pomoci chce, i kdyby mu to měl vysvětlovat stokát. A hlavně si uvědomte, že sem chodí lidi, kteří pomoc potřebují a opravdu na tom nejsou třeba dobře psychicky, tím nemají zrovna dobré sebevědomí a to, že z nich dělá někdo blbce jim opravdu nepomůže.......


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 22, 2018 8:27 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Tak vždy je lepší vědět co vlastně řeším, jinak to asi nevyřeším. Odblešení mohou dělat i čaje, nebo některé potraviny nemusí se nutně jednat o doplněk stravy. Zmiňoval jsem zde trojčátko, což je jedna z možností a pokud jdeme do důsledku tak právě HCl patří skoro k nejlepším odblešovadlům. Jinak funguje hodně druhů koření, potraviny plné enzymů, zelené byliny, pryskyřice formou žvýkaček a mnoho dalších věcí.

Děkuji, ale jak zjistím o jakého šmejda se jedná? Myslíte nechat si udělat krevní test? Pokud ano, na co všechno? Co se týká candidy - ta mi vyšla v plivacím testu a dříve jsem ji měla přemnouženou i ve stolici - to jsem si nechávala dělat test u doktorky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 22, 2018 9:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Děkuji, ale jak zjistím o jakého šmejda se jedná? Myslíte nechat si udělat krevní test? Pokud ano, na co všechno? Co se týká candidy - ta mi vyšla v plivacím testu a dříve jsem ji měla přemnouženou i ve stolici - to jsem si nechávala dělat test u doktorky.

Kandida není příčina to je důsledek špatného metabolizmu a pokud zvednete HCl a tím pádem i produkci žluče, která na stavu HCl závisí, měla by se stáhnout. Jinak šmejdy zjistíte objektivně dost těžko, musela by jste prodělat poměrně rozsáhlá vyšetření a medicína vám je určitě hradit nebude i když ani to není potřeba, co vám brání v tom se prostě čistit preventivně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 23, 2018 2:41 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
krasnagadgetka píše:
Samozřejmě nebudu vše svádět na mozek, mám perfekcionalistickou povahu, což je také hrůza, vše řeším do detailů a musím si být 100% jistá.

Tímto trpím do značné míry taky, přičemž tento náš společný osobnostní rys je prý naprosto typický pro lidi s deficitem zinku/vitamínu B6/biotinu.

Mimochodem, pokud získáte pocit, že vám na tetanii hořčík vůbec nezabírá, zkuste si sehnat něco, co obsahuje biotin.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 29, 2018 11:37 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Pane Jardo prosím Vás,

četla jsem si stránky, jak jste mi poslal o HCL. A mám pár dotazů:

1) Vy uvádíte, že HCL nakapat do 0,5 dcl, na těch stránkách píší nakapat do 1/2-1 šálku. Je v tom nějaký rozdíl? Abych ji nerozředila moc. Pokud však zapiju tobolku s HCL pouze 0,5 dcl, přijde mi, že mi tobolka visí v krku, takže bych ji potřebovala zapít více vody.

2) Dále na těch stránkách píší, že se může užívat až 6x za den. Jak je to myšleno? Jestli tomu dobře rozumím, HCL se užívá pouze po nebo před jídlem, které obsahuje větší množství bílkoviny. Nebo se v tom pletu?

3) Souhlasíte s tímto? Je to uvedneo u Betainu HCl a tím pádem by to mělo platit i pro HCL?
Přípravek není vhodný pro děti, osoby do 18 let, těhotné, kojící ženy a osoby, které užívají nesteroidní protizánětlivé léky NSAID používány k zmírnění bolesti, snížení zánětu a snížení vysoké teploty (horečky).Často se používají ke zmírnění příznaků bolesti hlavy, jiných bolestí a napětí, nachlazení a chřipky, artritidy)patří mezi ně např. kortikosteroidy, aspirin, Anacin, Bufferin, Kortizon, Midol, Indometacin, ibalgin, ibuprofen, naproxen, diklofenak, celekoxib, kyseliny mefenamové, etorikoxib, indometacin, vysoká dávka aspirinu (nízká dávka aspirinu se běžně nepovažuje za NSAID atd.). Užívání se vyhněte pokud máte problém s překyseleným žaludkem). Neužívejte pokud se chystáte sníst pouze malé občerstvení, nebo pokrm bez obsahu bílkovin!Pokud žádné bílkoviny nepřijmete betain je zbytečný a spíše na škodu než k užitku. Při konzumaci jídel, které obsahují jen málo, nebo dokonce žádné bílkoviny, žaludek potřebuje mnohem méně kyseliny chlorovodíkové (HCL) na zpracování jeho obsahu.HCl se nesmí užívat během užívání léků, které poškozují žaludeční stěnu nebo mají v příbalovém letáku uvedené nežádoucí účinky jako překyselení žaludku nebo tvorba vředů žaludku. Nesmí se užívat, pokud je již diagnostikován jakýkoliv žaludeční vřed. Může a doporučuje se začít opatrně užívat až po vyléčení vředu.

4) Pokud má někdo v žaludku helicobaktera, HCL je vhodná a zničí ho?

5) Jednou jste mi říkal do telefonu, že HCL je lepší než Betain HCl, netýkalo se to ceny, už si nevzpomínám v čem, mohl byste mi osvěžit pamět prosím?

6) Já jím ráno velkou snídani a večer velkou večeři, ale přes den pořádné jídlo nestíhám, takže mám 3 opravdu malé svačinky, protože jím pomalu a sním toho opravdu málo, takže přes den si HCL dát nemohu?

7) Proč se má vlastně HCL dávat 20 minut po nebo před jídlem, když žaludeční HCl se také začne tvořit ihned jak člověk začne jíst?

Moc děkuji, snad už tu tyto informace někde nejsou, ale nenašla jsem je.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 30, 2018 8:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Pane Jardo prosím Vás,

četla jsem si stránky, jak jste mi poslal o HCL. A mám pár dotazů:

1) Vy uvádíte, že HCL nakapat do 0,5 dcl, na těch stránkách píší nakapat do 1/2-1 šálku. Je v tom nějaký rozdíl? Abych ji nerozředila moc. Pokud však zapiju tobolku s HCL pouze 0,5 dcl, přijde mi, že mi tobolka visí v krku, takže bych ji potřebovala zapít více vody.

2) Dále na těch stránkách píší, že se může užívat až 6x za den. Jak je to myšleno? Jestli tomu dobře rozumím, HCL se užívá pouze po nebo před jídlem, které obsahuje větší množství bílkoviny. Nebo se v tom pletu?

3) Souhlasíte s tímto? Je to uvedneo u Betainu HCl a tím pádem by to mělo platit i pro HCL?
Přípravek není vhodný pro děti, osoby do 18 let, těhotné, kojící ženy a osoby, které užívají nesteroidní protizánětlivé léky NSAID používány k zmírnění bolesti, snížení zánětu a snížení vysoké teploty (horečky).Často se používají ke zmírnění příznaků bolesti hlavy, jiných bolestí a napětí, nachlazení a chřipky, artritidy)patří mezi ně např. kortikosteroidy, aspirin, Anacin, Bufferin, Kortizon, Midol, Indometacin, ibalgin, ibuprofen, naproxen, diklofenak, celekoxib, kyseliny mefenamové, etorikoxib, indometacin, vysoká dávka aspirinu (nízká dávka aspirinu se běžně nepovažuje za NSAID atd.). Užívání se vyhněte pokud máte problém s překyseleným žaludkem). Neužívejte pokud se chystáte sníst pouze malé občerstvení, nebo pokrm bez obsahu bílkovin!Pokud žádné bílkoviny nepřijmete betain je zbytečný a spíše na škodu než k užitku. Při konzumaci jídel, které obsahují jen málo, nebo dokonce žádné bílkoviny, žaludek potřebuje mnohem méně kyseliny chlorovodíkové (HCL) na zpracování jeho obsahu.HCl se nesmí užívat během užívání léků, které poškozují žaludeční stěnu nebo mají v příbalovém letáku uvedené nežádoucí účinky jako překyselení žaludku nebo tvorba vředů žaludku. Nesmí se užívat, pokud je již diagnostikován jakýkoliv žaludeční vřed. Může a doporučuje se začít opatrně užívat až po vyléčení vředu.

4) Pokud má někdo v žaludku helicobaktera, HCL je vhodná a zničí ho?

5) Jednou jste mi říkal do telefonu, že HCL je lepší než Betain HCl, netýkalo se to ceny, už si nevzpomínám v čem, mohl byste mi osvěžit pamět prosím?

6) Já jím ráno velkou snídani a večer velkou večeři, ale přes den pořádné jídlo nestíhám, takže mám 3 opravdu malé svačinky, protože jím pomalu a sním toho opravdu málo, takže přes den si HCL dát nemohu?

7) Proč se má vlastně HCL dávat 20 minut po nebo před jídlem, když žaludeční HCl se také začne tvořit ihned jak člověk začne jíst?

Moc děkuji, snad už tu tyto informace někde nejsou, ale nenašla jsem je.

1) Kolik vody dáte tolik dáte, ale zbytečné ředění není dobré prostě co nejméně.
2) Užívá se dle potřeby ne podle návodu.
3) Jde o bezpečnostní upozornění asi stejnou blbost jako se mnohdy píše na místních lécích prostě se tím kryje producent. Pokud těhotná nemá dost HCl, tak asi raději bude zvracet než by to použila, asi blbost nebo ne.
4) Ano.
5) Není v ní pepsin což může v některých případech být problém protože pepsin v přebytku není zrovna ideální.
6) Pokud je potřeba tak si prostě dáte.
7) Dává se někdy před někdy po a někdo dává dokonce před i po, prostě jak to komu vyhovuje, nejde o žádný lék jde pouze o kyselinu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 30, 2018 3:42 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
1) Kolik vody dáte tolik dáte, ale zbytečné ředění není dobré prostě co nejméně.
2) Užívá se dle potřeby ne podle návodu.
3) Jde o bezpečnostní upozornění asi stejnou blbost jako se mnohdy píše na místních lécích prostě se tím kryje producent. Pokud těhotná nemá dost HCl, tak asi raději bude zvracet než by to použila, asi blbost nebo ne.
4) Ano.
5) Není v ní pepsin což může v některých případech být problém protože pepsin v přebytku není zrovna ideální.
6) Pokud je potřeba tak si prostě dáte.
7) Dává se někdy před někdy po a někdo dává dokonce před i po, prostě jak to komu vyhovuje, nejde o žádný lék jde pouze o kyselinu.

Děkuji a omlouvám se, že se v tom budu zase pitvat.

1) Takže podle Vás HCl nebo Betain nevadí užívat spolu s některými léky např. léky proti bolesti, protizánětlivé léky, kortikosteroidy?
2) Nemusím se HCL nebo Betainu vyhýbat, pokud mám překyselený žaludek? Přesně nevím, co oni tím myslí. Překyselená jsem určitě.
3) HCl nebo Betain není zbytečný nebo na škodu po snězení pouze sacharidů?
4) Podle Vás se tydy HCL nesmí užívat pouze pokud je diagnostikován vřen, jinak by to mělo být ve všech případech spíše k užitku?
5) Pořád nerozumím, jak užívat. Klidně na lačno když mi není dobře od žaludku a jíst budu až třeba za 2-3 hodiny?
6) Píšete: Dává se někdy před někdy po a někdo dává dokonce před i po, prostě jak to komu vyhovuje, nejde o žádný lék jde pouze o kyselinu. Při správném trávení přeci kyselina v žaludku není, pokud tam není žádná potrava a člověk nejí? Tak by se asi ani neměla hcl dodávat? Nebo se pletu?

Moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 30, 2018 6:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Děkuji a omlouvám se, že se v tom budu zase pitvat.

1) Takže podle Vás HCl nebo Betain nevadí užívat spolu s některými léky např. léky proti bolesti, protizánětlivé léky, kortikosteroidy?
2) Nemusím se HCL nebo Betainu vyhýbat, pokud mám překyselený žaludek? Přesně nevím, co oni tím myslí. Překyselená jsem určitě.
3) HCl nebo Betain není zbytečný nebo na škodu po snězení pouze sacharidů?
4) Podle Vás se tydy HCL nesmí užívat pouze pokud je diagnostikován vřen, jinak by to mělo být ve všech případech spíše k užitku?
5) Pořád nerozumím, jak užívat. Klidně na lačno když mi není dobře od žaludku a jíst budu až třeba za 2-3 hodiny?
6) Píšete: Dává se někdy před někdy po a někdo dává dokonce před i po, prostě jak to komu vyhovuje, nejde o žádný lék jde pouze o kyselinu. Při správném trávení přeci kyselina v žaludku není, pokud tam není žádná potrava a člověk nejí? Tak by se asi ani neměla hcl dodávat? Nebo se pletu?

Moc děkuji.

1) Vadí, ale pokud není jiné řešení tak prostě není jiné řešení.
2) Od toho je krkací test ne dojmologie ta je poměrně nepřesná.
3) Výraz pouze sacharidů platí jenom pro bílý prášek ne pro potraviny tam je vždy všechno v různých poměrech.
4) Předpokládám že ani vřed není plně kontraindikován záleží na stavu v kterém se nachází.
5) Když vám je blbě od žaludku je to většinou z hladu a pak nemáte jíst HCl, ale jídlo a po něm HCl.
6) A na co tedy reaguje soda při krkacím testu dělaném nalačno a ráno, asi na ranní modlitbu. Nebude náhodou spíše reagovat s kyselinou která tam prostě je.

Některé vaše dotazy můj rozum není schopen pobrat, pro vás by asi nejlepší cesta k uzdravení byla podle následujícího vtipu: Dle vyhlášky zdravotní pojišťovny bude nově z důvodu úspor na dveřích v každé čekárně povinně umístěn tento návod který zaručuje levné a rychlé uzdravení. "Po vstupu do čekárny je každý pacient povinen se s ostatními pacienty zdravit tak dlouho až se úplně uzdraví."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 01, 2018 7:33 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
krasnagadgetka píše:
2) Nemusím se HCL nebo Betainu vyhýbat, pokud mám překyselený žaludek? Přesně nevím, co oni tím myslí. Překyselená jsem určitě.

To, že jste překyselená - například dle pH moči - vůbec neznamená, že máte překyselený žaludek. A pokud vás pálívá žáha, tak to vůbec nemusí znamenat, že máte překyselený žaludek. Dokonce obvykle je tomu přesně naopak (žaludeční šťávy nejsou dost kyselé) a proto vám dodávání kyseliny naopak pomůže - přečtěte si tohle a třeba se vám to objasní:
https://www.pecujosebe.cz/single-post/2018/03/07/Reflux---pohled-celostn%C3%AD-medic%C3%ADny

Z počátku je možná těžké uvěřit, že když člověka pálí žáha, tak mu pomůže dodávat kyselinu, ale je to opravdu tak. Pokud vás pálívá žáha, tak zkuste před jídlem nebo i normálně kdykoliv přes den pít vodu s trochou jablečného octa. Opět nehledejte v dávkování problém - do sklenice vody cvrnkněte trochu octa tak, aby ta voda měla příjemnou kyselou chuť.
A s jídlem nebo po jídle dodejte HCl v množství dle potřeby.

krasnagadgetka píše:
5) Pořád nerozumím, jak užívat. Klidně na lačno když mi není dobře od žaludku a jíst budu až třeba za 2-3 hodiny?

Já to dělám tak, že sním pár soust a hodím do sebe HCl. Když během jídla zapomenu, tak do sebe HCl hodím po té, co dojím - třeba i 30 minut po té, pokud mám pocit, že mám jídlo stále ještě v žaludku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 02, 2018 3:04 am 
Online

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
V okamžiku, kdy eliminuje dysbiózu a šmejdy v trávicím traktu, tak se zklidní žaludek + tračník a nebude muset jíst každých 5 hodin, aby neomdlela. Z tohoto důvodu se domnívám, že a) koření a byliny buďto vůbec nezkusila nebo b) dochází k opakované reinfekci, c) pohybuje se stále v sacharidovém metabolismu. Není to jenom o hubení již uhnízděných parazitů, jak se snaží Jednorazovynick, i přes upozornění (pokárání) ze strany moderátora fóra, stále podsouvat, ale i o zvyšování přirozené obranyschopnosti organismu, což laik, podle stavu financí, zvládne samostudiem či pod vedením zkušeného lektora.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1038 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 70  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz