Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát kvě 03, 2024 2:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv črc 22, 2010 10:12 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Tak sa chcem podeliť o pobavenie, čo som zažila pri dnešnej návšteve gastroeteorológa. Nebolo zábavné, že som na to musela čakať 3 týždne ale jeho vyhlásenie, že sa práve vrátil z kongresu v Ríme, kde sa on a jemu podobní zhodli na tom, že človek by mal denne zjesť 1/2 kg mäsa, kvôli dostatočnému príjmu bielkovín. Pýtala som sa 2x, či dobre počujem a veru áno. Ďalej ma poučil o nesprávnosti môjho zdravého stravovania, len som sa nedozvedela čo je príčinou toho, že moja stolica má svetlú farbu bielej kávy, namiesto nejakého obvyklého hnedého odtieňa. Nabudúce by veľmi chcel vidieť vnútro môjho tráviaceho traktu a ešte sa mu zachcelo biopsie z môjho tenkého čreva. Na tému tvorba HCL a parazity v tele nielen v slinivke nechcel so mnou debatovať a nemám toľko čítať blbosti na internete a hlavne hlúposti, ktoré píšu kadeaké fóra \":shock:\" . Takže som tam, kde som bola, nič som sa nedozvedela, či mám v neporiadku pečeň a či slinivku, zato mám iba výsledok z laboratória, ktorý je podstatný, lebo faktom je, že sa mi netrávia tuky a škroby. Keďže nejem mäso, tak neviem, ako sa trávia bielkoviny z neho.
Ale pol kila mäsa, to je teda sila! Aj na kulturistu \":lol:\" !


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 23, 2010 8:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28281
Bydliště: Poděbrady
Sybilla píše:
Tak sa chcem podeliť o pobavenie, čo som zažila pri dnešnej návšteve gastroeteorológa. Nebolo zábavné, že som na to musela čakať 3 týždne ale jeho vyhlásenie, že sa práve vrátil z kongresu v Ríme, kde sa on a jemu podobní zhodli na tom, že človek by mal denne zjesť 1/2 kg mäsa, kvôli dostatočnému príjmu bielkovín. Pýtala som sa 2x, či dobre počujem a veru áno. Ďalej ma poučil o nesprávnosti môjho zdravého stravovania, len som sa nedozvedela čo je príčinou toho, že moja stolica má svetlú farbu bielej kávy, namiesto nejakého obvyklého hnedého odtieňa. Nabudúce by veľmi chcel vidieť vnútro môjho tráviaceho traktu a ešte sa mu zachcelo biopsie z môjho tenkého čreva. Na tému tvorba HCL a parazity v tele nielen v slinivke nechcel so mnou debatovať a nemám toľko čítať blbosti na internete a hlavne hlúposti, ktoré píšu kadeaké fóra \":shock:\" . Takže som tam, kde som bola, nič som sa nedozvedela, či mám v neporiadku pečeň a či slinivku, zato mám iba výsledok z laboratória, ktorý je podstatný, lebo faktom je, že sa mi netrávia tuky a škroby. Keďže nejem mäso, tak neviem, ako sa trávia bielkoviny z neho.
Ale pol kila mäsa, to je teda sila! Aj na kulturistu \":lol:\" !

Někdy je opravdu zajímavé sledovat tu odbornou zaslepenost i v případě, že léčí své blízké, případně dokonce sebe a ani na smrtelné posteli neodvolají, tomu již říkám víra. Dobré ovšem je, že někteří pod tlakem strachu o své blízké i o sebe jsou ochotni se této víry zříkat a pak mají dobrou šanci, protože kombinace jejich klasického vzdělání a altrnativky je dost neprůstřelná. Nicméně k vašemu problému, já bych jel dál pancreolan, z tuků pouze kokosový olej, případně trochu sirné patlanice, obilí bych zcela vynechal a cukry si bral pouze ze syrového ovoce. Tím se nic zkazit nedá a uvidíte jak budete reagovat. Další vhodné opatření bych viděl dodávat buď tablety betain HCl, nebo prostě ředěnou HCl, jak je zde již mnohokrát popisováno. Proti parazitům bych nasadil pelyněk, hřebíček a ořešák, ten se sice blbě shání a je drahý, ale dá se nahradit Lugolovým roztokem, který vám ochotnější lékárník snad namíchá. Obsažený jód má naprostá většina lidí katastrofálně deficitní a pak nemohou fungovat žlázy nezbytné pro zdravý život člověka, hlavně štítná žláza, která řídí mnoho pochodů v těle, včetně dobrého trávení.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 01, 2010 6:34 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Užívam ten pankreolan s každým jedlom okrem kefíru 2 pilule. Asi 2x som si dala 3 zvedavá, čo to spraví. Žiadna zmena. Zaradila som HCL podporujúce stimulanty, zatiaľ len prírodné, lebo na čarovanie s kyselinou si zatiaľ netrúfam. Musím povedať, že zatiaľ žiadna zmena vo farbe stolice nenastala. stále je svetlá nie hnedá. Kúpila som si aj bioenzýmy lebo v nich je aj betain a mám pocit, že po bioenzýmooch mi trávi lepšie, ale napriek tomu sa nedarí docieliť hnedý odtieň.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 01, 2010 6:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28281
Bydliště: Poděbrady
Sybilla píše:
Užívam ten pankreolan s každým jedlom okrem kefíru 2 pilule. Asi 2x som si dala 3 zvedavá, čo to spraví. Žiadna zmena. Zaradila som HCL podporujúce stimulanty, zatiaľ len prírodné, lebo na čarovanie s kyselinou si zatiaľ netrúfam. Musím povedať, že zatiaľ žiadna zmena vo farbe stolice nenastala. stále je svetlá nie hnedá. Kúpila som si aj bioenzýmy lebo v nich je aj betain a mám pocit, že po bioenzýmooch mi trávi lepšie, ale napriek tomu sa nedarí docieliť hnedý odtieň.

Tmavost stolice tvoří žluč a pokud ji není dostatek, tak je stolice světlá, normálně to tedy nemá se slinivkou nic společného, pouze při zánětlivém onemocnění slinivky se také stolice zesvětlí, ale opět to závisí na množství žluče, která potom špatně odtéká. Osobně bych vyzkoušel také podpořit játra a konkrétně vyzkoušejte ostropestřec ve formě kašičky, případně syrovou pampelišku a normálně ji jíst, třeba jako salát, včetně omytých kořínků.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: vlákno na dobré trávení
PříspěvekNapsal: úte srp 10, 2010 1:23 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1727
(vlákno:Dobré trávení - čím ještě možno podpořit)

PS: Dědek kořenář(B.Nový) má bylinnou směs(tekutý čajový extrakt):


Naposledy upravil muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 569
1281476435


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: vlákno na dobré trávení
PříspěvekNapsal: úte srp 10, 2010 9:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28281
Bydliště: Poděbrady
[quote="muflon":wpb4vr2u]http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1727
(vlákno:Dobré trávení - čím ještě možno podpořit)

PS: Dědek kořenář(B.Nový) má bylinnou směs(tekutou):


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tinktura z pelynku(paliny)
PříspěvekNapsal: pát zář 10, 2010 10:08 am 
Offline

Registrován: úte srp 24, 2010 1:55 pm
Příspěvky: 40
Bydliště: Štarnov 53,Bohuňovice 783 14,okr.Olomouc
muflon píše:
Tinktura
20g nati naložit do 100ml 70% alkoholu, nechat 14 dní macerovat. Užívat
20 kapek 3x denně.
Moderní herbáře se s poznatky starých léčitelů shodují. Chválí černobýl
jako velice účinný prostředek při dyspepsii, pálení žáhy, nadýmání, při průj-
mech, vodnatelnosti, při potížích jaterních a žlučových


Jaké informace můžete dát ohledně této léčebné kůry -souhlasíte s dávkováním a jak dlouho možno brát než bude nutná pauza, kdy nejdrive mozno opakovat kuru(cca 2x rocne?)

Muflone,prosím Tě nevíš jak se dělá extrakt,kapky,z Lichořeřišnice? Od jara do podzimu ji užívám čerstvou, přímo ze zahrádky,syrovou a živou,jako salát,nebo přílohu k jídlu a to denně,listy,květy stonky i pupeny.Jelikož mám ale přebytky které nestačím zkonzumovat a nechci ji nechat shnít na záhoně,(přes zimu bych potom neměl nic),chci si udělat tinkturu,nevím ale jak.(Jaký alkohol,prý minim.40%,líh,nebo i vodka,popř.slivovice,apod).Jaké množství čeho,jak dloho louhovat,atd.)
Díky,M.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 31, 2016 4:01 pm 
Offline

Registrován: pon bře 19, 2012 11:43 am
Příspěvky: 26
zdravim vas, chcela by som sa opytat pana Jardy alebo niekoho kto sa tiez vyzna. mam dvanastnikovy vred, zdedene po mame, mam ho asi uz niekolko rokov ale problem doteraz nerobil. doktor mi dal helicid, chvilu pomohol, ale mam z neho strasne migreny a ine vedlajsie ucinky tak ho nemozem uzivat a nic ine na vysusenie vredu nie je na trhu, resp. je ale podobne. myslim ze kyselinu nemam znizenu lebo zaha ma nepali a travi mi dobre, jem zdravo. vadi mi kysle, chlorovana voda, kakao, kava, mak, orechy, stiplave, korenene, alkohol. takze zijem na ovsenej kasi na vode robenej. helicobakter mi nezistili ani v zaludku ani v krvi, len v hrubom creve, takze atb mi doktor nedal a aj tak su to take silne ze by som ich nemohla uzivat vsetky. okrem toho mam atopicky ekzem po rukach, teraz len cervene flaky a velmi svrbive az po lakte, ekzem sa zhorsuje po poziti jedla co nemozem, takze som dospela k nazoru ze ekzem je z helika a toho vredu.
chcem sa opytat ci poznate nieco na liecenie toho vredu? tie vredy ze sposobuje heliko. tiez sa chcem opytat preco mam heliko len v stolici? vraj niektore vysledky z krvi su falosne negativne. tak som zacala uzivat mastix z kosu, tu zivicu, volaju to masticha proti heliku. hned po par davkach svrbenie ustupuje, flaky blednu. najprv ma bolela hlava a palil ten vred z nej ale teraz uz lepsie.
viete este o niecom inom proti heliku? chilli nemozem kvoli tomu vredu a palil by ma aj konecnik, mam hemoroidy vnutorne asi.
chystam sa aj na hladovku mesacnu podla malachova, mal by ten vred skapat. v tom vrede asi byva heliko a robi ekzem. trapim sa uz velmi dlho s tym ekzemom, konecne viem z coho je, v mojom pripade. ten vred mi zistili pri gastroskopii ked som dostala bolesti z neho.
vopred dakujem za odpoved


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 31, 2016 9:35 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Edenko, helicid není lék ... nepodporuje žádné ozdravné procesy v oslabeném těle a ani (myslím si, odpusť, nevím vše) nezpůsobil migrény (ty mají zcela jinou příčinu). Další zmínky o stravě - zmiňuješ naprosto podružné věci ... kakao, alkohol, kávu, mák, ořechy, koření ... atd ... nikdo k životu nutně nepotřebuje, proč se tím tedy zabývat? Věci na kůži jsou dle mé skrovné zkušenosti věcí ledvin a psychiky. O antibiotikách se raději ani nevyjadřuj, ta slouží jen pro případy ohrožení života. A žaludeční vřed není nemoc ani nějaký živočich (nemůže tedy on sám přímo nic způsobovat), je to úraz, jako když se fikneš do prstu. Zahojí se a pojdeš dál sto let. Držíme palce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 31, 2016 11:32 pm 
Offline

Registrován: pon bře 19, 2012 11:43 am
Příspěvky: 26
martina72 píše:
Edenko, helicid není lék ... nepodporuje žádné ozdravné procesy v oslabeném těle a ani (myslím si, odpusť, nevím vše) nezpůsobil migrény (ty mají zcela jinou příčinu). Další zmínky o stravě - zmiňuješ naprosto podružné věci ... kakao, alkohol, kávu, mák, ořechy, koření ... atd ... nikdo k životu nutně nepotřebuje, proč se tím tedy zabývat? Věci na kůži jsou dle mé skrovné zkušenosti věcí ledvin a psychiky. O antibiotikách se raději ani nevyjadřuj, ta slouží jen pro případy ohrožení života. A žaludeční vřed není nemoc ani nějaký živočich (nemůže tedy on sám přímo nic způsobovat), je to úraz, jako když se fikneš do prstu. Zahojí se a pojdeš dál sto let. Držíme palce.

vdaka za rychlu odpoved, no viem ze helicid nie je liek, je to riadne svinstvo a tie bolesti hlavy ma v castych vedlajsich ucinkoch popisane, mala som to uz po prvej tabletke, som velmi citliva. tie veci co mi vadia viem ze nie su nevyhnutne pre zivot, ale chutia mi, kazdy mame ine potesenie v zivote, takze uplne sa ich neplanujem vzdat. s tymi ladvinami a psychikou mas pravdu ale ulohu tu hra aj vred a heliko, inak by som nemala take reakcie, vsetko so vsetkym suvisi. \":)\" a nie je zaludocny ale dvanastnikovy, a ak nie je choroba preco robi ludom bolesti?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2016 2:03 am 
Offline

Registrován: čtv úno 11, 2016 1:52 am
Příspěvky: 2
Moj problem:
asi tak 3 tyzdne dozadu som po vypiti rajcinove dzusu a neskor jablcneho dzusu sa mi v noci zacalo prelievat v crevach a v zaludku som citila palavu, tak som sa rozhodla ze to vyvratim. Na druhy den som zostala na diete vsetko OK az kym som nezjedla podvecer piskoty, to ma tiez poslalo vyvratit sa . Od dalsieho dna som mala vsetko OK, len som mala stale hnacku {hnackovala som aj predtym} ale nebola to nejaka strasna hnacka, iba obcas ma prehnalo. Zato v crevach mi stale sa prelievalo. Presiel tyzden a ja som isla k lekarke s problemom kde mi nasla zapalene mocove cesty a nasadila anitbiotika. Tie som uzivala tyzden, hnacka sa upravila aj prelievanie v crevach, ale zato som na 5ty den dostala problemy so zaludkom, nafuknutie a plnost a netravenie. Tak som sa rozhodla anitbiotika vysadit. Na druhy den som bola trochu v zaludku pokazena ale po vypiti kavy som zostala totalne plna a po zjedeni jedla {ryba a pecene zemiaky v trube} mi zaludok prestal pracovat a vsetko zostalo v nom zablokovane. Od toho 5teho dna mam problem zjest hocico a to nasledovne: rano citim pachut v ustach {akoby mi v zaludku jedlo kyslo}, stratila som chut do jedla, citim sa stale plne aj napriek tomu ze zjem par lyziciek hocicoho, v krku mam stale na zvracanie a v zaludku po kazdom suste citim palavu. Jem uz iba varenu zeleniu ryzu zemiaky presnidavku a zo vsetkeho cca 3 cajove lyzicky. Schudla som 4 kg. Nedokazem nic jest. Zaludok mi totalne nepracuje {beriem probiotika}. Vypijem pohar vody a cakam aj 2 minuty kym to zaludok ako tak prijme.
Prosim poradte mi co robit pripadne co sa stalo?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2016 7:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28281
Bydliště: Poděbrady
Eden píše:
zdravim vas, chcela by som sa opytat pana Jardy alebo niekoho kto sa tiez vyzna. mam dvanastnikovy vred, zdedene po mame, mam ho asi uz niekolko rokov ale problem doteraz nerobil. doktor mi dal helicid, chvilu pomohol, ale mam z neho strasne migreny a ine vedlajsie ucinky tak ho nemozem uzivat a nic ine na vysusenie vredu nie je na trhu, resp. je ale podobne. myslim ze kyselinu nemam znizenu lebo zaha ma nepali a travi mi dobre, jem zdravo. vadi mi kysle, chlorovana voda, kakao, kava, mak, orechy, stiplave, korenene, alkohol. takze zijem na ovsenej kasi na vode robenej. helicobakter mi nezistili ani v zaludku ani v krvi, len v hrubom creve, takze atb mi doktor nedal a aj tak su to take silne ze by som ich nemohla uzivat vsetky. okrem toho mam atopicky ekzem po rukach, teraz len cervene flaky a velmi svrbive az po lakte, ekzem sa zhorsuje po poziti jedla co nemozem, takze som dospela k nazoru ze ekzem je z helika a toho vredu.
chcem sa opytat ci poznate nieco na liecenie toho vredu? tie vredy ze sposobuje heliko. tiez sa chcem opytat preco mam heliko len v stolici? vraj niektore vysledky z krvi su falosne negativne. tak som zacala uzivat mastix z kosu, tu zivicu, volaju to masticha proti heliku. hned po par davkach svrbenie ustupuje, flaky blednu. najprv ma bolela hlava a palil ten vred z nej ale teraz uz lepsie.
viete este o niecom inom proti heliku? chilli nemozem kvoli tomu vredu a palil by ma aj konecnik, mam hemoroidy vnutorne asi.
chystam sa aj na hladovku mesacnu podla malachova, mal by ten vred skapat. v tom vrede asi byva heliko a robi ekzem. trapim sa uz velmi dlho s tym ekzemom, konecne viem z coho je, v mojom pripade. ten vred mi zistili pri gastroskopii ked som dostala bolesti z neho.
vopred dakujem za odpoved

No nevím zda na to jdete dobře, helicobakter je vlastně prakticky vždy pokud je nedostatek HCl v žaludku a HCl vypíná stres. Tedy ztlumit stres, podpořit stravou tvorbu HCl a to není o stravě kterou jíte, to si zde trochu projděte. Jinak poměrně dobře ho likviduje i extrakt z chmele, koukněte zda je u vás něco na trhu a vyzkoušejte. Každopádně máte podle všeho rozhozenou střevní mikroflóru, proto ten ekzém a bolesti hlavy. Každopádně by vám nějaký servis střeva neuškodil.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2016 8:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28281
Bydliště: Poděbrady
amca píše:
Moj problem:
asi tak 3 tyzdne dozadu som po vypiti rajcinove dzusu a neskor jablcneho dzusu sa mi v noci zacalo prelievat v crevach a v zaludku som citila palavu, tak som sa rozhodla ze to vyvratim. Na druhy den som zostala na diete vsetko OK az kym som nezjedla podvecer piskoty, to ma tiez poslalo vyvratit sa . Od dalsieho dna som mala vsetko OK, len som mala stale hnacku {hnackovala som aj predtym} ale nebola to nejaka strasna hnacka, iba obcas ma prehnalo. Zato v crevach mi stale sa prelievalo. Presiel tyzden a ja som isla k lekarke s problemom kde mi nasla zapalene mocove cesty a nasadila anitbiotika. Tie som uzivala tyzden, hnacka sa upravila aj prelievanie v crevach, ale zato som na 5ty den dostala problemy so zaludkom, nafuknutie a plnost a netravenie. Tak som sa rozhodla anitbiotika vysadit. Na druhy den som bola trochu v zaludku pokazena ale po vypiti kavy som zostala totalne plna a po zjedeni jedla {ryba a pecene zemiaky v trube} mi zaludok prestal pracovat a vsetko zostalo v nom zablokovane. Od toho 5teho dna mam problem zjest hocico a to nasledovne: rano citim pachut v ustach {akoby mi v zaludku jedlo kyslo}, stratila som chut do jedla, citim sa stale plne aj napriek tomu ze zjem par lyziciek hocicoho, v krku mam stale na zvracanie a v zaludku po kazdom suste citim palavu. Jem uz iba varenu zeleniu ryzu zemiaky presnidavku a zo vsetkeho cca 3 cajove lyzicky. Schudla som 4 kg. Nedokazem nic jest. Zaludok mi totalne nepracuje {beriem probiotika}. Vypijem pohar vody a cakam aj 2 minuty kym to zaludok ako tak prijme.
Prosim poradte mi co robit pripadne co sa stalo?

Tak antibiotika zničila mikroflóru ve střevě a žaludku, což by asi nebyl zase tak fatální problém, jako to vysazení uprostřed léčby, což způsobí okamžité enormní namnožení patogenních bakterií a je otázka zda to sama srovnáte. Teoreticky by mohlo pomoci dodat HCl, nebo betain HCl do žaludku, což by mohlo nějaké šmejdy vymlátit a trávení nahodit. Docela dost toho lze zlepšit pomocí hořkých bylin, pelyněk, puškvorec, zeměžluč, ale opatrně, ve vyšším dávkování a dlouhodobě jsou toxické.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2016 1:02 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 11, 2016 1:52 am
Příspěvky: 2
Takze moje potiaze s dyspepsiou uz trvajuce 4 tyzdne a ziadne zlepsenie /vid predoslu zpravu /.
Bola som na gastro vysetreni, kde mi endoscopom nezistili ziadne zavazne porusenie zaludka, pankreasu ani pazeraka. Bola som poslana domov, ze vraj mam chaby zaludok a vraj sa to srovna a vraj si mam liecit psychiku a zalozit si rodinu. Radsej toto nebudem komentovat.
Moje potiaze so stravou pretrvavaju. Po jedle sa citim plna a to zjem len par lyziciek polievky a som hned plna, teda citim sa plna. Mam z toho tazobu v zaludku a tazko sa mi grgne. Asi tak po 5-10 min. velmi ztazka grgnem. V ustach mam stale pachut a to hlavne rano. V crevach sa mi neustale prelieva, stolica je nepravidelna a tmava, skor ma zepeka.
Horke caje som pila iba v akutnom stave. Ostatne som este neskusala i ked Betain hcl + Pepsin mam doma kupeny ale neodvazujem sa ho nasadit. Co poradite?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 28, 2016 7:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28281
Bydliště: Poděbrady
amca píše:
Takze moje potiaze s dyspepsiou uz trvajuce 4 tyzdne a ziadne zlepsenie /vid predoslu zpravu /.
Bola som na gastro vysetreni, kde mi endoscopom nezistili ziadne zavazne porusenie zaludka, pankreasu ani pazeraka. Bola som poslana domov, ze vraj mam chaby zaludok a vraj sa to srovna a vraj si mam liecit psychiku a zalozit si rodinu. Radsej toto nebudem komentovat.
Moje potiaze so stravou pretrvavaju. Po jedle sa citim plna a to zjem len par lyziciek polievky a som hned plna, teda citim sa plna. Mam z toho tazobu v zaludku a tazko sa mi grgne. Asi tak po 5-10 min. velmi ztazka grgnem. V ustach mam stale pachut a to hlavne rano. V crevach sa mi neustale prelieva, stolica je nepravidelna a tmava, skor ma zepeka.
Horke caje som pila iba v akutnom stave. Ostatne som este neskusala i ked Betain hcl + Pepsin mam doma kupeny ale neodvazujem sa ho nasadit. Co poradite?

Tak pokud betain máte doma a stejně ho nevyzkoušíte, jak chcete zjistit zda vám pomůže. Pokud je ze strany MUDrců víceméně jasné že problém na fyzické úrovni nemáte, logicky bych si odvodil že máte problém na úrovni psychické a tedy ho vyzkoušel na této úrovni poladit. Sežeňte si od někoho nějaké psychofarmakum na malý pokus, stačí pár tablet, třeba Ansilan, Neurol, Lexaurin, Rivotril, Frontin, nebo cokoliv ze skupiny benzodiazepamů a vezměte si chvilku před jídlem nějakou rozumnou dávku jako relaxační drogu. Pokud problém odezní, je jasné že musíte ladit hlavu a ne žaludek, což vám silně zjednoduší život. Ty uvedené prášky jsou všechny návykové, tedy rozhodně je dále neberte, jde nám pouze o test, jeden až tři dny a pak jednoznačně vysadit a řešit jinak.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz