Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 8:54 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Plíseň na nehtu
PříspěvekNapsal: pát kvě 21, 2010 2:24 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 20, 2010 3:50 pm
Příspěvky: 31
Dobrý den
ráda bych se zeptala jestli byste nemohl doporučit něco na plíseň na nehtu. Mám ji na palci levé nohy už 20 let po zanedbané léčbě plíně nohou. Nerozšiřuje se na jiné nehty,ale nedaří se mi jí úplně zlikvidovat. Asi před 10 lety jsem to zkoušela antibiotiky, ale ani to nebylo úplné řešení. Poslední dobou se snažím bojovat přírodnímy prostředky ale zatím bez zdárného úplného vyléčení. Nerada bych znovu absolvovala léčbu antibiotiky, ale sama už si nevím rady. Předem moc děkuji za Váš názor a radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: plíseň na nehtu
PříspěvekNapsal: pát kvě 21, 2010 2:43 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
lenka 67 píše:
Dobrý den
ráda bych se zeptala jestli byste nemohl doporučit něco na plíseň na nehtu. Mám ji na palci levé nohy už 20 let po zanedbané léčbě plíně nohou. Nerozšiřuje se na jiné nehty,ale nedaří se mi jí úplně zlikvidovat. Asi před 10 lety jsem to zkoušela antibiotiky, ale ani to nebylo úplné řešení. Poslední dobou se snažím bojovat přírodnímy prostředky ale zatím bez zdárného úplného vyléčení. Nerada bych znovu absolvovala léčbu antibiotiky, ale sama už si nevím rady. Předem moc děkuji za Váš názor a radu.

Matce pomohlo potíráním koloidním stříbrem, nebo určitě pomůže potíráním MMS.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plíseň na nehtu
PříspěvekNapsal: pát kvě 21, 2010 6:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
lenka 67 píše:
Dobrý den
ráda bych se zeptala jestli byste nemohl doporučit něco na plíseň na nehtu. Mám ji na palci levé nohy už 20 let po zanedbané léčbě plíně nohou. Nerozšiřuje se na jiné nehty,ale nedaří se mi jí úplně zlikvidovat. Asi před 10 lety jsem to zkoušela antibiotiky, ale ani to nebylo úplné řešení. Poslední dobou se snažím bojovat přírodnímy prostředky ale zatím bez zdárného úplného vyléčení. Nerada bych znovu absolvovala léčbu antibiotiky, ale sama už si nevím rady. Předem moc děkuji za Váš názor a radu.

Členka zuzis vám to píše správně, ale důležité je pochopit, že pokud se plíseň vyskytuje kdekoliv po těle, tak je celé tělo napadeno a je třeba je léčit jako celek. Právě tato skutečnost je důvodem, proč se tyto potíže nedají odstranit běžnými postupy a lokální působení je vyhazování peněz. Chce to celkové pročištění organizmu a působení fungicidních látek v širším spektru jak uvnitř, tak zvenku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plíseň na nehtu
PříspěvekNapsal: sob kvě 22, 2010 3:32 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 20, 2010 3:50 pm
Příspěvky: 31
Dobrý den

děkuji za rady. Pročištění mám naplánováno již brzy, česnekové kapky, které jsem si sama připravila s domácího česneku užívám vnitřně už asi 4 měsíce. Bohužel zatím nemám žádné zkušenosti ani s mms ani koloidním stříbrem prosím tedy o radu kolikrát denně natírat, jak ředit a jestli je po určité době potřeba natřené místo opláchnout. Předem děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plíseň na nehtu
PříspěvekNapsal: sob kvě 22, 2010 4:08 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
lenka 67 píše:
Dobrý den, děkuji za rady. ... Bohužel zatím nemám žádné zkušenosti ani s mms ani koloidním stříbrem prosím tedy o radu kolikrát denně natírat, jak ředit a jestli je po určité době potřeba natřené místo opláchnout. Předem děkuji
Ještě před půl rokem jsem taky neměl zkušenosti, ale nebál jsem se a šel do toho. Krom jiných problémů jsem pěkně "zamával" i s plísní pod nehtem na noze. Momentálně dělám mnohadenní kůru na zlepšení stavu dásní - čistím si MMSkem zuby.
MMS má svoje vlákno na tomto Jardově fóru tady, tady.
Krom toho rozhodně věnujte pár hodin studiu také tohoto fóra, je to důležité, prosím.
Nepřehlédla jste, doufám, tuto Jardovu velmi podstatnou větu: "Pokud se plíseň vyskytuje kdekoliv po těle, tak je napadeno celé tělo a je třeba jej léčit jako celek."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plíseň na nehtu
PříspěvekNapsal: sob kvě 22, 2010 9:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
lenka 67 píše:
Dobrý den

děkuji za rady. Pročištění mám naplánováno již brzy, česnekové kapky, které jsem si sama připravila s domácího česneku užívám vnitřně už asi 4 měsíce. Bohužel zatím nemám žádné zkušenosti ani s mms ani koloidním stříbrem prosím tedy o radu kolikrát denně natírat, jak ředit a jestli je po určité době potřeba natřené místo opláchnout. Předem děkuji

Koloidní stříbro naprosto dle vašich představ i mnohokrát denně a oplachovat se nemusí. Aktivované MMS trochu přiředit vodou a natřít, nechat působit tak minutu a omýt vlažnou vodou. Také se to dá opakovat podle potřeby vícekrát denně, případně dle snášenlivosti pokožky. Nicméně je potřeba léčit celé tělo, takto se to sice zdánlivě vyřeší, ale zase se to po nějaké době vrátí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Vytrvalá plíseň u palců u nohou
PříspěvekNapsal: pon pro 17, 2012 11:31 am 
Dobrý den,
moc bych Vás tímto chtěla požádat o radu, jak se zbavit vytrvalé plísně u nehtů palců u nohou. Bojuji s ní již více než 15 let. Klasická "medicína" nezabírala, až jsem objevila bylinné tinktury Naděje a ty mě vždy na pár měsíců plísně zbaví, ale nikdy natrvalo - nehty u palců téměř nestačí pořádně dorůst a je tam opět. Vlastně je to "na střídačku" - jeden nehet se zotaví a doroste, u druhého se plíseň projeví... Více jak měsíc si dělám pravidelné výplachy střeva urinou (2x týdně) a jsem na 100% vita stravě, proto mě dnešní objev plísně velmi nemile překvapil. Myslela jsem, že mám s vita stravou vyhráno... Jinak k mému jídelníčku - přes 4 roky jsem byla lakto-vegetariánka, 3 roky veganka, 2 roky makrobiotička až ke mě tento srpen přišla vita strava (celou dobu bez vajec, ryb a masa). Díky vita stravě se mé celkové zdraví a psychická pohoda se na úžasně vylepšily, proto nechápu tu plíseň u palce... Moc děkuji za Váš čas.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vytrvalá plíseň u palců u nohou
PříspěvekNapsal: pon pro 17, 2012 4:38 pm 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
Tao píše:
Dobrý den,
moc bych Vás tímto chtěla požádat o radu, jak se zbavit vytrvalé plísně u nehtů palců u nohou. Bojuji s ní již více než 15 let. Klasická "medicína" nezabírala, až jsem objevila bylinné tinktury Naděje a ty mě vždy na pár měsíců plísně zbaví, ale nikdy natrvalo - nehty u palců téměř nestačí pořádně dorůst a je tam opět. Vlastně je to "na střídačku" - jeden nehet se zotaví a doroste, u druhého se plíseň projeví... Více jak měsíc si dělám pravidelné výplachy střeva urinou (2x týdně) a jsem na 100% vita stravě, proto mě dnešní objev plísně velmi nemile překvapil. Myslela jsem, že mám s vita stravou vyhráno... Jinak k mému jídelníčku - přes 4 roky jsem byla lakto-vegetariánka, 3 roky veganka, 2 roky makrobiotička až ke mě tento srpen přišla vita strava (celou dobu bez vajec, ryb a masa). Díky vita stravě se mé celkové zdraví a psychická pohoda se na úžasně vylepšily, proto nechápu tu plíseň u palce... Moc děkuji za Váš čas.

P. Jarda zde někde radí na plíseň dát do lavoru vodu s cca 30 aktivovanými kapkami MMS a 30 minut máčet. Dále potírání nehtů čistým vitamínem E vymačkaným rovnou z tobolky. Jsou to však opět jen doplňující/podpůrné věci k důkladným očistám těla. Urinový klystýr je jen začátek.
Je možné, že jste při své i "zdravé" stravě nechtěně do sebe dostávala i hodně plísně - např. ovesné vločky.

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vytrvalá plíseň u palců u nohou
PříspěvekNapsal: pon pro 24, 2012 9:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Tao píše:
Dobrý den,
moc bych Vás tímto chtěla požádat o radu, jak se zbavit vytrvalé plísně u nehtů palců u nohou. Bojuji s ní již více než 15 let. Klasická "medicína" nezabírala, až jsem objevila bylinné tinktury Naděje a ty mě vždy na pár měsíců plísně zbaví, ale nikdy natrvalo - nehty u palců téměř nestačí pořádně dorůst a je tam opět. Vlastně je to "na střídačku" - jeden nehet se zotaví a doroste, u druhého se plíseň projeví... Více jak měsíc si dělám pravidelné výplachy střeva urinou (2x týdně) a jsem na 100% vita stravě, proto mě dnešní objev plísně velmi nemile překvapil. Myslela jsem, že mám s vita stravou vyhráno... Jinak k mému jídelníčku - přes 4 roky jsem byla lakto-vegetariánka, 3 roky veganka, 2 roky makrobiotička až ke mě tento srpen přišla vita strava (celou dobu bez vajec, ryb a masa). Díky vita stravě se mé celkové zdraví a psychická pohoda se na úžasně vylepšily, proto nechápu tu plíseň u palce... Moc děkuji za Váš čas.

Dobře vám odpovídá členka Amy a veškeré postupy řešící povrch pokožky se míjí účinkem pokud je problém v krvi, tam ho musíte řešit, tedy odstranit překyselení a obnovit laktobacily ve střevě, protože tento problém zapříčiňují většinou špatně fungující střeva.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz