Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:46 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: sob zář 23, 2017 7:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
t.m.p.w.m. píše:
Prostatitida vo vseobecnosti.

Prostata je zlaza-svalnaty organ s velkostou 2,5 az 4 cm, ktory sa nachadza pod mocovym mechurom v malej panve. Najcastejsie sa choroba prostaty vyskytuje u ludi, ktori sa podielaju na sedavych pracach s malo pohybom. Vysledkom dlheho sedenia je narusenie vyzivy prostaty, co vedie k smrti casti buniek. Mrtve bunky „padaju“ do tubulov a zaseknu sa v nich. Preto dochadza k postupnemu upchavaniu buniek prostaty, zacina vyvoj stagnacie. Stagnacia je najlepsie miesto pre infekcie vsetkych druhov. Ak sa infekcia nelieci, vyvija sa edem v prostatnej zlaze, co stlaca nervy a krvne cievy, sposobuje bolest a nepohodlie. Velkost prostaty sa zvysuje, co moze sposobit adenom, v ktorom su stlacene ejakulacne kanale a mocova trubica. V dosledku tychto neduhov vznika porusenie genitouritalnej funkcie tela a potenie. Ak su v prostate abscesy, existuje riziko prenikania hnisaveho vytoku do mocovej trubice, konecnika. Prvotny vyskyt prostatitidy casto predchadza aj pohlavny styk. Ak liecba nebude vcasna, zmeni sa na chronicku formu, skrytu, pomalu alebo charakterizovanu exacerbaciami (zlepsovanie, zhorsovanie stavu).

Infekcie sposobujuce riziko prostatitidy:

1. Staphylococcus aurelus, hemoliticky streptokok
2. Kvapavka
3. Syfilis
4. Kandidoza
5. HIV
6. Klebsiella bakteria
7. Pseudomonas aeruginosa
8. Trichomonaza
9. Ureaplasmosis
10. Tbc urogenitalneho systemu
11. Genitouritalny herpes
12. Hlisty
13. Schistosomiaza
14. Hepatitida C
15. Enterogemoragicke crevne tycinky
16. Toxoplazmoza

Jednym z najvacsich problemov, ktoremu celi medicina pri detekcii prostatitidy su tazkosti s diagnostikovanim spravnej infekcie v sekrecii prostaty. Jednoducho povedane, existuje choroba, existuju klinicke priznaky a pricina prostatitidy je pre medicinu neznama. Lekari zvacsa diagnostikuju „strukturalne zmeny prostaty nie su bakterialnej povahy.“ Skusaju rozne antibiotika a sulfonamidy. A to napriek skutocnosti, ze mnohe z vyssie uvedenych infekcnych patogenov nie su citlive na antibiotika.

V predoslych prispevkoch som uviedol, ako zistit presnu pricinu prostatitidy, ktoru by mal diagnostikovat naozaj velmi uvedomely clovek, lekar. Komplikacie prostatitidy sa mozu podpisat pod impotenciu, sklerozu prostaty, neplodnost alebo adenom prostaty, co znova potrebuje individualnu liecbu.
Individualna liecba moze a aj nemusi spocivat v:

1. Presnej diagnostike priciny infekcie v prostate vratane celeho tela
2. IMEDIS systemy
3. Obnovenie hormonalnej rovnovahy ako pise cteny pan Zajicek
4. Fytoterapeuticke postupy
5. Liecba pijavicami \":)\"
6. Komplexne cistenie tela

Priemerna liecba chronickej prostatitidy s exacerbaciami moze trvat od 1 mesiaca do 6 mesiacov v zavislosti od zanedbania ochorenia a stavu pacienta v suvislosti s inymi zatazami, ak to stav organov a tkaniv dovoluje.

Zdroj: Klinika kvantovej mediciny Eliseeva Moskva a vedeckoovyskumny ustav IMEDIS Moskva

Znovu jsme u té příčiny, je přeci nesmyslné zabývat se důsledky, část příčin tam sice uvedena je, ale to nejpodstatnější chybí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte lis 20, 2018 5:03 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 10, 2011 10:53 pm
Příspěvky: 8
Dobrý den pane Zajíčku,
již delší dobu bojuji se zvětšenou prostatou pomocí MMS1, DMSO, MMS2 (voda z RO). Bohužel výsledky žádné, takže jsem přidal po krkacím testu doplňování HCL v kapslích OO po jídle. Nicméně stav se zhoršoval, časté bolesti zad, pálení při močení, časté močení, pocení, malátnost, únava, deprese. Přidal jsem klystýry s CDS a poté na radu známého jsem použil recept pátera Ferdy - obklady rozkroku cibulí. Údajně se to mělo opakovat 5 nocí po sobě a mělo být po problémech. Bohužel už po 2. noci se něco zvrtlo (musím přiznat, že jsem hodně prochladl, protože jsem usnul na peřině) a asi zánět (rakovina?) zasáhl celou oblast pánve, třísel, rozkroku a beder. Od té doby mám obrovské bolesti, které se soustředí na pánev a přilehlé okolí, někdy ani nemůžu spát a nebo vstát z postele.
Nechal jsem si udělat vlasovou analýzu, jsou tam velké deficity většiny prvký a velký přebytek draslíku. Měřím pH moči, ta však neklesáí pod 7 (nejnižší standardně naměřená hodnota). Pouze jednou jsem se dostal těsně nad 5, a to tehdy, když jsem si intenzivně masíroval bolavé oblasti, načež v průběhu cca hodiny se napětí v bolavých oblastech vystupňovalo a při vymočení jsem ke svému překvapení změřil kyselou moč. Po vypití sklenice se sodou napětí polevilo, ale od té doby (cca 3 dny) už je moč zase stále mezi 7 a 8.
Nyní jsem vysadil všechny formy MMS, hodně piji (čaj z kotvičníku, kopřivy, meduňky, někdy vrbovka-ale po vrbovce mě úplně opouští síly), doplňuji po jídle HCL, večer piji vodu s trochou sody (kávová lžička), přes noc vymočím cca 1,5 litru jasně žluté moči (močím do kbelíku, protože než bych kvůli bolestem pánve a zad vstal, tak bych to asi už nestihl), pH moči ráno 7,5 až 8. Občas přes den je moč zakalená, ještě se mi nepodařilo vypozorovat, co je příčinou.
Měl byste nějaké doporučení, kterým směrem se pohnout, aby ty bolesti zad a pánve pominuly? Přiznám se, že jsem dost bezradný, zdá se mi, že jsem už zkusil vše možné a už ztrácím optimismus. Ještě jsem uvažoval o mrtvé/živé vodě, výrobník mám, ale informace jsou tak rozporuplné, že podle nich nejsem schopen se rozhodnout, jakou vodu v tomto případě užívat.
Budu vděčný za jakýkoliv názor nebo zkušenost.


Naposledy upravil Marthy dne úte lis 20, 2018 6:22 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte lis 20, 2018 5:13 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Pro zvětšenou prostatu je typický deficit zinku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte lis 20, 2018 5:22 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 10, 2011 10:53 pm
Příspěvky: 8
To jsem řešil dýňovými semínky, ale asi málo. Ve vlasové analýze, kterou jsem dostal včera, je Zn -78%. To samé hořčík, denně jsem bral 900 mg a ve vlasové analýze je -77%. Velký je deficit jódu, -82%, už jsem koupil Lugolův roztok a začínám od kapky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 20, 2018 5:37 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
Marthy píše:
Dobrý den pane Zajáíčku,
již delší dobu bojuji se zvětšenou prostatou pomocí MMS1, DMSO, MMS2 (voda z RO). Bohužel výsledky žádné, takže jsem přidal po krkacím testu doplňování HCL v kapslích OO po jídle. Nicméně stav se zhoršoval, časté bolesti zad, pálení při močení, časté močení, pocení, malátnost, únava, deprese. Přidal jsem klystýry s CDS a poté na radu známého jsem použil recept pátera Ferdy - obklady rozkroku cibulí. Údajně se to mělo opakovat 5 nocí po sobě a mělo být po problémech. Bohužel už po 2. noci se něco zvrtlo (musím přiznat, že jsem hodně prochladl, protože jsem usnul na peřině) a asi zánět (rakovina?) zasáhl celou oblast pánve, třísel, rozkroku a beder. Od té doby mám obrovské bolesti, které se soustředí na pánev a přilehlé okolí, někdy ani nemůžu spát a nebo vstát z postele.
Nechal jsem si udělat vlasovou analýzu, jsou tam velké deficity většiny prvký a velký přebytek draslíku. Měřím pH moči, ta však neklesáí pod 7 (nejnižší standardně naměřená hodnota). Pouze jednou jsem se dostal těsně nad 5, a to tehdy, když jsem si intenzivně masíroval bolavé oblasti, načež v průběhu cca hodiny se napětí v bolavých oblastech vystupňovalo a při vymočení jsem ke svému překvapení změřil kyselou moč. Po vypití sklenice se sodou napětí polevilo, ale od té doby (cca 3 dny) už je moč zase stále mezi 7 a 8.
Nyní jsem vysadil všechny formy MMS, hodně piji (čaj z kotvičníku, kopřivy, meduňky, někdy vrbovka-ale po vrbovce mě úplně opouští síly), doplňuji po jídle HCL, večer piji vodu s trochou sody (kávová lžička), přes noc vymočím cca 1,5 litru jasně žluté moči (močím do kbelíku, protože než bych kvůli bolestem pánve a zad vstal, tak bych to asi už nestihl), pH moči ráno 7,5 až 8. Občas přes den je moč zakalená, ještě se mi nepodařilo vypozorovat, co je příčinou.
Měl byste nějaké doporučení, kterým směrem se pohnout, aby ty bolesti zad a pánve pominuly? Přiznám se, že jsem dost bezradný, zdá se mi, že jsem už zkusil vše možné a už ztrácím optimismus. Ještě jsem uvažoval o mrtvé/živé vodě, výrobník mám, ale informace jsou tak rozporuplné, že podle nich nejsem schopen se rozhodnout, jakou vodu v tomto případě užívat.
Budu vděčný za jakýkoliv názor nebo zkušenost.

A co takhle masáž prostaty a semenných váčků, ta má blahodárné účinky. Na zvětšenou prostatu ta nejdůležitější a nejlepší léčba. A pokud se to bude schopna partnerka naučit, tak je to úplně zadarmo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte lis 20, 2018 6:20 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 10, 2011 10:53 pm
Příspěvky: 8
To jsem zkoušel už dřív, následkem byly velké bolesti. Teoreticky je to pěkné, ale v praxi to u mě už taková sranda nebyla a musel jsem toho nechat. Možná jsem srágora, ale spíš mi připadá, že jsem prošvihl ten správný čas, kdy to ještě takto šlo řešit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte lis 20, 2018 7:41 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Marthy píše:
To jsem řešil dýňovými semínky, ale asi málo. Ve vlasové analýze, kterou jsem dostal včera, je Zn -78%. To samé hořčík, denně jsem bral 900 mg a ve vlasové analýze je -77%. Velký je deficit jódu, -82%, už jsem koupil Lugolův roztok a začínám od kapky.

K jódu potřebujete selen a zinek (k hořčíku zase bór a vitamíny D a K). Hlavně ten selen, jinak si jódem rozdrbete štítnou žlázu.
Já jsem bral asi dva měsíce Lugol, v průměru tak 5 kapek za den a k tomu něco rovnou na kůži a tak mám jód jen -50% a lugol mi došel \":lol:\"
Když jsem začal brát podstatně víc, než jednu kapku, tak jsem začal cítit štítnou žlázu, takže stoupat je potřeba pomalu a když tak zase ubrat a zpomalit. Časem už se mnou nehnulo ani 20 kapek. A jód před spaním není dobrý nápad, protože pak není spaní \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte lis 20, 2018 8:08 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
Marthy píše:
To jsem zkoušel už dřív, následkem byly velké bolesti. Teoreticky je to pěkné, ale v praxi to u mě už taková sranda nebyla a musel jsem toho nechat. Možná jsem srágora, ale spíš mi připadá, že jsem prošvihl ten správný čas, kdy to ještě takto šlo řešit.

Jestli máš při masáže bolesti, tak máš těžký zánět prostaty. To nevypadá moc dobře. Bude to chtít protizánětlivou dietu, nebo by to mohlo dopadnout špatně. Kolik je Ti let?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte lis 20, 2018 8:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Marthy píše:
Dobrý den pane Zajíčku,
již delší dobu bojuji se zvětšenou prostatou pomocí MMS1, DMSO, MMS2 (voda z RO). Bohužel výsledky žádné, takže jsem přidal po krkacím testu doplňování HCL v kapslích OO po jídle. Nicméně stav se zhoršoval, časté bolesti zad, pálení při močení, časté močení, pocení, malátnost, únava, deprese. Přidal jsem klystýry s CDS a poté na radu známého jsem použil recept pátera Ferdy - obklady rozkroku cibulí. Údajně se to mělo opakovat 5 nocí po sobě a mělo být po problémech. Bohužel už po 2. noci se něco zvrtlo (musím přiznat, že jsem hodně prochladl, protože jsem usnul na peřině) a asi zánět (rakovina?) zasáhl celou oblast pánve, třísel, rozkroku a beder. Od té doby mám obrovské bolesti, které se soustředí na pánev a přilehlé okolí, někdy ani nemůžu spát a nebo vstát z postele.
Nechal jsem si udělat vlasovou analýzu, jsou tam velké deficity většiny prvký a velký přebytek draslíku. Měřím pH moči, ta však neklesáí pod 7 (nejnižší standardně naměřená hodnota). Pouze jednou jsem se dostal těsně nad 5, a to tehdy, když jsem si intenzivně masíroval bolavé oblasti, načež v průběhu cca hodiny se napětí v bolavých oblastech vystupňovalo a při vymočení jsem ke svému překvapení změřil kyselou moč. Po vypití sklenice se sodou napětí polevilo, ale od té doby (cca 3 dny) už je moč zase stále mezi 7 a 8.
Nyní jsem vysadil všechny formy MMS, hodně piji (čaj z kotvičníku, kopřivy, meduňky, někdy vrbovka-ale po vrbovce mě úplně opouští síly), doplňuji po jídle HCL, večer piji vodu s trochou sody (kávová lžička), přes noc vymočím cca 1,5 litru jasně žluté moči (močím do kbelíku, protože než bych kvůli bolestem pánve a zad vstal, tak bych to asi už nestihl), pH moči ráno 7,5 až 8. Občas přes den je moč zakalená, ještě se mi nepodařilo vypozorovat, co je příčinou.
Měl byste nějaké doporučení, kterým směrem se pohnout, aby ty bolesti zad a pánve pominuly? Přiznám se, že jsem dost bezradný, zdá se mi, že jsem už zkusil vše možné a už ztrácím optimismus. Ještě jsem uvažoval o mrtvé/živé vodě, výrobník mám, ale informace jsou tak rozporuplné, že podle nich nejsem schopen se rozhodnout, jakou vodu v tomto případě užívat.
Budu vděčný za jakýkoliv názor nebo zkušenost.

Jak vám píše člen pefi zinek a měď by bylo vhodné vyšetřit z krve a dle toho pak rovnat, totéž se týká vitamínu D3. Pokud dáte klystýr tak to by mělo hodně ulevit a na celou oblast bych vyzkoušel kompresní obklady s ricinovým olejem jak je vysvětleno v tomto videu https://www.youtube.com/watch?v=ozX0pFJle5g cca od 41 minuty. Také se dá vyzkoušet podávání HCl pomocí miniklystýrů případně konopné čípky ideálně s CBG, což není zcela běžně dostupné, případně stačí i CBD. Oboje perfektně tlumí zánět tedy by to mělo bolesti hodně zmírnit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte lis 20, 2018 8:26 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 10, 2011 10:53 pm
Příspěvky: 8
Díky za doporučení. Včera jsem dal heřmánkový klystýr 0,5 l s vypětím všech sil, zkusím opakovat denně, je mi jasné, že to je cesta. Jen mne stále zaráží to vysoké pH moče, nemůže jít o nějakou blokaci vylučování kyselin? Pokud ano, jak na to reagovat, sodou?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte lis 20, 2018 9:13 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 10, 2011 10:53 pm
Příspěvky: 8
Vše je jasné, video výborné, děkuji moc, jen ne a ne najít tady na fóru ani jinde googlem, jak naředit tu HCl pro aplikaci miniklystýrem. Může někdo poradit? Orálně užívám 3,5% HCl v tobolkách, ale jak naředit pro miniklystýr nevím. \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte lis 20, 2018 10:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Marthy píše:
Vše je jasné, video výborné, děkuji moc, jen ne a ne najít tady na fóru ani jinde googlem, jak naředit tu HCl pro aplikaci miniklystýrem. Může někdo poradit? Orálně užívám 3,5% HCl v tobolkách, ale jak naředit pro miniklystýr nevím. \":(\"

Dává se dávka 20 mililitrů a do ní na začátek 10 kapek 3,5%tní kyseliny s tím že je možno vystoupat postupně až na 36 kapek 3,5%tní kyseliny v jedné dávce. Dává se většinou na noc jedna dávka denně 14 dní a pak se kontroluje krevní obraz, tedy je dobré ho mít udělaný i na začátku aby bylo jasné zda se něco někam pohybuje nebo ne. Mělo by to upravit i vylučování kyselin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte lis 20, 2018 10:47 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 10, 2011 10:53 pm
Příspěvky: 8
Děkuji, hned odzkouším a poté poreferuji \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: stř lis 21, 2018 1:46 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Marthy píše:
...již delší dobu bojuji se zvětšenou prostatou...

Kdyby ses toho chtěl opravdu zbavit, tak podle dr. Filonova na to dobře funguje suchý půst, viz http://www.vitazdroje.eu/post/suchy-pos ... skusenosti. A rovněž jsem viděl dobré výsledky když si známý každý den napustil vanu studenou vodou a 10 minut v tom seděl. \":)\"

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: stř lis 21, 2018 1:20 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 10, 2011 10:53 pm
Příspěvky: 8
Goldman píše:
Jestli máš při masáže bolesti, tak máš těžký zánět prostaty. To nevypadá moc dobře. Bude to chtít protizánětlivou dietu, nebo by to mohlo dopadnout špatně. Kolik je Ti let?

No snad to zvládnu, je mi 57.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz