Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 16, 2024 10:04 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: stř zář 04, 2013 8:50 pm 
Offline

Registrován: stř zář 04, 2013 8:20 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den pane Jardo,

rád bych vás poprosil o radu. Je mi 26-let a před 3mi lety jsem se léčil na Chlamydie Trachomatis(partnerky často opravdu nestřídám, byla to spíš náhoda, že jsem to od ní chytil). Bral jsem antibiotika asi půl roku, protože po několika měsících mi byla v ejakulátu zjištěna bakterie Enterococcus Faecalis. Doktorka řekla, že s to se vyléčit nedá, že tam ta bakterie prostě bude a dokud nedělá žádný značný potíže, tak že to mám nechat tak a uvídíme časem...a to jsem bral minimálně měsíc dost drsný léky, Cotrimoxazol AL Forte. No fuj, už nikdy! Vaše fórum sleduji přibližně od ledna letošního roku a zajímají mě všechny detoxikační kůry a změna stravování, o kterých tady píšete. Dále mě trápí skoro pořád únava a suchý dráždivý kašel. Ta únava trvá už několik let a rád bych konečně vyřešil příčinu a začal žít na plno. Mohl byste mi poradit, co se týče stravy a dalších věcí, kde mám začít? Byl jsem několikrát na hydrocolonu, i nějaký klistýri jsem si doma dělal a chystám se na to znovu. Momentálně piju pouze ovocné šťávy a občas zeleninový salát, žádný mléko, cukr a mouku. Snažím se to z jídelníčku vyřadit úplně. Vím, že to bude asi hodně náročný, ale rád bych udělal znatelnou změnu ve stravování, začal s pořádným detoxem, ale nevím kde a jak začít, aby v tom nebyl bordel...

Děkuji za rady!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: sob zář 21, 2013 1:21 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
prostatik píše:
Dobrý den pane Jardo,

rád bych vás poprosil o radu. Je mi 26-let a před 3mi lety jsem se léčil na Chlamydie Trachomatis(partnerky často opravdu nestřídám, byla to spíš náhoda, že jsem to od ní chytil). Bral jsem antibiotika asi půl roku, protože po několika měsících mi byla v ejakulátu zjištěna bakterie Enterococcus Faecalis. Doktorka řekla, že s to se vyléčit nedá, že tam ta bakterie prostě bude a dokud nedělá žádný značný potíže, tak že to mám nechat tak a uvídíme časem...a to jsem bral minimálně měsíc dost drsný léky, Cotrimoxazol AL Forte. No fuj, už nikdy! Vaše fórum sleduji přibližně od ledna letošního roku a zajímají mě všechny detoxikační kůry a změna stravování, o kterých tady píšete. Dále mě trápí skoro pořád únava a suchý dráždivý kašel. Ta únava trvá už několik let a rád bych konečně vyřešil příčinu a začal žít na plno. Mohl byste mi poradit, co se týče stravy a dalších věcí, kde mám začít? Byl jsem několikrát na hydrocolonu, i nějaký klistýri jsem si doma dělal a chystám se na to znovu. Momentálně piju pouze ovocné šťávy a občas zeleninový salát, žádný mléko, cukr a mouku. Snažím se to z jídelníčku vyřadit úplně. Vím, že to bude asi hodně náročný, ale rád bych udělal znatelnou změnu ve stravování, začal s pořádným detoxem, ale nevím kde a jak začít, aby v tom nebyl bordel...

Děkuji za rady!

Tak začít vždy od střeva a jater, pak HCl v žaludku, také minerály a vitamíny, ale nedomnívám se, že by zde nebyl nedostatek informací. Pokud chcete nějaké vedení, tak mě klidně zavolejte a nějak se domluvíme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: stř pro 18, 2013 10:25 am 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 2:48 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Krnov
Jardo, dělám už dva roky klystýry, jaterek mám za sebou asi 9, ale u prostaty zlepšení nevidím. Byla mi diagnostikována kalcifikace prostaty. "Proud" už dávno není jako zamlada (je mi 41), mám se pustit do masírování nebo jak se zbavit té kalcifikace?
Děkuji za rady, Tomáš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pát pro 20, 2013 6:48 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
TomIn píše:
Jardo, dělám už dva roky klystýry, jaterek mám za sebou asi 9, ale u prostaty zlepšení nevidím. Byla mi diagnostikována kalcifikace prostaty. "Proud" už dávno není jako zamlada (je mi 41), mám se pustit do masírování nebo jak se zbavit té kalcifikace?
Děkuji za rady, Tomáš.

Kalcifikace prostaty bývá často předchůdce rakoviny prostaty. Masáže prostaty pomohu odstranit vápníkové usazeniny, ale je nutná i bezmléčná dieta a zvýšený přísun vitamínu K2. K tomu je dobré pravidelně jíst brokolici, obsahuje látku DIM, která je pro prostatu velmi prospěšná. Taky je vhodný rybí tuk, ale syrový, bez tepelné úpravy!!! Tepelně upravený rybí tuk rakovinu prostaty naopak podporuje!!! Upozorňuji, že 95 procent doplňků s rybím tukem resp. omega 3 je tepelně upravovaných, destilovaný a rafinovaných, tudíž způsobují rakovinu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 6:48 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
TomIn píše:
Jardo, dělám už dva roky klystýry, jaterek mám za sebou asi 9, ale u prostaty zlepšení nevidím. Byla mi diagnostikována kalcifikace prostaty. "Proud" už dávno není jako zamlada (je mi 41), mám se pustit do masírování nebo jak se zbavit té kalcifikace?
Děkuji za rady, Tomáš.

Tak masáže nic pokazit nemohou, ty lze jednoznačně doporučit. Jinak pochopitelně dodat hořčík a vůbec se snažit pánevní dno prokrvit, což zajistí třeba chůze, nebo jiné pohybové aktivity. Dobře vám radí i člen Ates a z mého pohledu bych ještě přidal některé čaje jako Lapacho, Vilcacoru a Kozinec blanitý. Pro otužilejší jedince lze doporučit aplikaci stejnosměrného proudu pomocí Godzily, je to velice jednoduché i když nepříjemné, ale mám i případy, kdy po tom zmizela rakovina prostaty rozlezlá i v kostech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: čtv lis 13, 2014 7:32 pm 
Offline

Registrován: pát lis 09, 2012 1:47 am
Příspěvky: 11
Zdravím p.Jardo, je vhodné dělat masaže prostaty i při diagnostice akutního zánětu ? Totiž jen samotné vyšetření bylo dost nepříjemné...

diky za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: čtv lis 13, 2014 8:59 pm 
Offline

Registrován: pát lis 01, 2013 12:19 pm
Příspěvky: 12
TomIn píše:
Jardo, dělám už dva roky klystýry, jaterek mám za sebou asi 9, ale u prostaty zlepšení nevidím. Byla mi diagnostikována kalcifikace prostaty. "Proud" už dávno není jako zamlada (je mi 41), mám se pustit do masírování nebo jak se zbavit té kalcifikace?
Děkuji za rady, Tomáš.

Kolegové radí správně, je nutná bezmléčná dieta a příjem vitamínu K2, jinak bude prostata kalcifikovat dál. Nutné jsou též masáže a elektrostimulace prostaty. Elektrostimulační přístroje pro léčbu prostaty s vhodnou anální sondou jsou však bohužel drahé a v ČR špatně dostupné. Existují však zdravotnická zařízení, která zdravotní elektrostimulaci prostaty poskytují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: čtv lis 13, 2014 10:00 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
TomIn píše:
Jardo, dělám už dva roky klystýry, jaterek mám za sebou asi 9, ale u prostaty zlepšení nevidím. Byla mi diagnostikována kalcifikace prostaty. "Proud" už dávno není jako zamlada (je mi 41), mám se pustit do masírování nebo jak se zbavit té kalcifikace?
Děkuji za rady, Tomáš.

A pôsty si dávaš ? Ak nie, odporučil by som to.... Môžu len prospieť prostate, zhoršiť ju nemôžu =)...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: ned pro 14, 2014 5:24 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
mirec píše:
Zdravím p.Jardo, je vhodné dělat masaže prostaty i při diagnostice akutního zánětu ? Totiž jen samotné vyšetření bylo dost nepříjemné...

diky za odpověď

Toť otázka, zánět tam je proto, že je tam nasátý bordel ze střeva a odstraněním-vytlačením bordelu likvidujete i zánět. Já bych vyčistil střeva, tím se zánět trochu zklidní a pak masíroval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Zánět prostaty
PříspěvekNapsal: sob úno 07, 2015 9:12 am 
Offline

Registrován: sob úno 07, 2015 8:59 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,
prosím o radu ohledně zánětu prostaty. Problémy přetrvává zhruba měsíc. Navštívl jsem proto lékaře abych si potvrdil svoje "diagnózu". Lékař potvrdil akutní zánět prostaty a předepsal "silná" antibiotika na 3 týdny. Ještě jsem s užíváním nezačal, opravdu se mi nechce můj organismus zatížit takovýmto "dryákem". Co by jste mi doporučily za alternativu. Napadlo mě začít šankaprakšalánou, ale co pak? Obecně se tvrdí že zánět je z prochladnutí, rád pobývám "v příroddě" a občas se mit prochladnout opravdu podaří, je nějaká možnost zánětu předejít. Děkuji
Marek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět prostaty
PříspěvekNapsal: ned úno 08, 2015 7:18 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
nom píše:
Dobrý den,
prosím o radu ohledně zánětu prostaty. Problémy přetrvává zhruba měsíc. Navštívl jsem proto lékaře abych si potvrdil svoje "diagnózu". Lékař potvrdil akutní zánět prostaty a předepsal "silná" antibiotika na 3 týdny. Ještě jsem s užíváním nezačal, opravdu se mi nechce můj organismus zatížit takovýmto "dryákem". Co by jste mi doporučily za alternativu. Napadlo mě začít šankaprakšalánou, ale co pak? Obecně se tvrdí že zánět je z prochladnutí, rád pobývám "v příroddě" a občas se mit prochladnout opravdu podaří, je nějaká možnost zánětu předejít. Děkuji
Marek

Prostudujte si vlákno o masáži prostaty a nyní by předpokládám mohl stačit čaj z vrbovky, ten zpravidla pomáhá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: stř úno 18, 2015 1:14 pm 
Offline

Registrován: stř zář 04, 2013 8:20 pm
Příspěvky: 3
Dobry den, chtel bych se zeptat na nekolik veci. Delam si pravidelne klystyry, ale po kazdym klystyru citim jakoby se mi rozjel zanet prostaty nebo mocoveho mechyre jeste vic. Muze to byt autoinfikaci prostaty bordelem ze strev nebo cim to muze byt? Doporucujete delat klystyry jeste casteji? Snazim se je delat tak jednou az trikrat tydne, teplou vodou. Je to peklo, ten zanet se porad vraci.
Dotaz#2: Doporucujete podstoupit cystoskopicke vysetreni na urologii nebo je to spis na skodu?
Dotaz#3: Nemate nahodou zkusenosti s vyplachem mocoveho mechyre s DMSO? Mohlo by to byt hodne nebezpecny provadet to doma?

Dekuji za odpovedi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: stř úno 18, 2015 9:04 pm 
Offline

Registrován: stř bře 07, 2012 9:59 pm
Příspěvky: 127
Bydliště: Olomouc
prostatik píše:
Dobry den, chtel bych se zeptat na nekolik veci. Delam si pravidelne klystyry, ale po kazdym klystyru citim jakoby se mi rozjel zanet prostaty nebo mocoveho mechyre jeste vic. Muze to byt autoinfikaci prostaty bordelem ze strev nebo cim to muze byt? Doporucujete delat klystyry jeste casteji? Snazim se je delat tak jednou az trikrat tydne, teplou vodou. Je to peklo, ten zanet se porad vraci.
Dotaz#2: Doporucujete podstoupit cystoskopicke vysetreni na urologii nebo je to spis na skodu?
Dotaz#3: Nemate nahodou zkusenosti s vyplachem mocoveho mechyre s DMSO? Mohlo by to byt hodne nebezpecny provadet to doma?

Dekuji za odpovedi.

Dobrý den, jak se stravujete?

_________________
Suffering should be creative, should give birth to something good and lovely


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: čtv úno 19, 2015 5:11 pm 
Offline

Registrován: stř zář 04, 2013 8:20 pm
Příspěvky: 3
Na velkomesto se stravuju docela dobre. Nedrzim sice zadnou specialni dietu, ale neprehanim to s masem, nekourim a nepiju.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pát úno 20, 2015 11:31 pm 
Offline

Registrován: stř bře 07, 2012 9:59 pm
Příspěvky: 127
Bydliště: Olomouc
prostatik píše:
Na velkomesto se stravuju docela dobre. Nedrzim sice zadnou specialni dietu, ale neprehanim to s masem, nekourim a nepiju.

Doporučuju měřit pH moči a snažit se držet to v hodnotách 7-8.
Přeju hodně štěstí

_________________
Suffering should be creative, should give birth to something good and lovely


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz