Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát kvě 03, 2024 11:33 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: sob zář 18, 2010 12:04 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 14, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 49
Milý pane Jaroslave,
Vaše odpověď mě moc potěšila, taky nevím jak moc je ten lék toxický, jmenuje se APO-TAMIS a je to lék na nezhoubné zbytnění prostaty, tak snad to taková hrůza nebude. Přesto já jsem naprostý odpůrce jakéhokoli léku a již mnoho let jsem žádný nepoužila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: sob zář 18, 2010 9:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28281
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Jak dlouho mohou v lednici vydržet oprané rozinky, namočené v červeném víně?
Vím že samotné otevřené víno nevydrží v lednici ani pár dní(oxidace, ztráta chuti atd)... \":idea:\" ale ten přírodní cukr přirozeně obsažený v rozinkách, asi to víno nějak stabilizuje takže podle mne by to třeba 2-3týdny, možná i měsíc mohlo vydržet nezoxidované?? \":?:\"

Přidávat lze např.do ořechového mléka nebo k čemukoli(např.cca 2č.lž.)
Pozor řidiči před jízdou pár hodin alkohol v krvi... \":wink:\" , ale nevím zda
večer by to nekvasilo v těle?

Tak to opravdu netuším, sám jsem nic podobného dosud nezkoumal. Jako startér kvašení bude tato směs určitě fungovat dobře a osobně bych ji používal spíše jako chuťovku a nemíchal ji do ničeho. Na řízení patrně velký vliv mít nebude a pokud toho člověk do sebe nenarve půl litru, tak bych to zase tak problematické neviděl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: sob zář 18, 2010 9:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28281
Bydliště: Poděbrady
Pavlína píše:
Milý pane Jaroslave,
Vaše odpověď mě moc potěšila, taky nevím jak moc je ten lék toxický, jmenuje se APO-TAMIS a je to lék na nezhoubné zbytnění prostaty, tak snad to taková hrůza nebude. Přesto já jsem naprostý odpůrce jakéhokoli léku a již mnoho let jsem žádný nepoužila.

Ono to chemické snažení lékařů vede v konečném důsledku jenom k větším potížím, ale krátkodobě to přináší určité výsledky a lidé tomu prostě navíc chtějí věřit, což vidíte i u svého manžela.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: sob zář 18, 2010 9:42 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 14, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 49
Vystihl jste to úplně přesně. A ještě jednou děkuju \":)\" .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2011 10:55 am 
Offline

Registrován: pon úno 28, 2011 12:37 pm
Příspěvky: 76
Pavlína píše:
Milý pane Jaroslave,
Vaše odpověď mě moc potěšila, taky nevím jak moc je ten lék toxický, jmenuje se APO-TAMIS a je to lék na nezhoubné zbytnění prostaty, tak snad to taková hrůza nebude. Přesto já jsem naprostý odpůrce jakéhokoli léku a již mnoho let jsem žádný nepoužila.

Pavlíno, před víc jak rokem mému chlapovi urolog taky napsal APO-TAMIS, ale když jsme si v přiloženém návodu přečetli ty strašné vedlejší účinky, tak slavný "lék" okamžitě letěl do koše. Zvolili jsme raději přírodní cestu, z internetu jsem se naučila masáže prostaty a semenných váčků (masíruji jednou týdně) a problém s prostatou je úplně pryč. Jako jediné "vedlejší účinky" těchto masáží se u muže projevily: zvýšená potence, zhoustnutí vlasů a snížení ochlupení na zádech a břiše. Nejprve jsem docela zírali, co všechno se zlepšilo, ale později jsme se dozvěděli, že zdraví prostaty ovlivňuje různé hormony v celém těle. Prostě není nad přírodní léčbu. Abych nezapomněla, kromě masáží manžel vypustil taky ze stravy všechny mléčné výrobky (na prostatu je to nejhorší věc).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2011 8:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28281
Bydliště: Poděbrady
Nečasová píše:
Pavlíno, před víc jak rokem mému chlapovi urolog taky napsal APO-TAMIS, ale když jsme si v přiloženém návodu přečetli ty strašné vedlejší účinky, tak slavný "lék" okamžitě letěl do koše. Zvolili jsme raději přírodní cestu, z internetu jsem se naučila masáže prostaty a semenných váčků (masíruji jednou týdně) a problém s prostatou je úplně pryč. Jako jediné "vedlejší účinky" těchto masáží se u muže projevily: zvýšená potence, zhoustnutí vlasů a snížení ochlupení na zádech a břiše. Nejprve jsem docela zírali, co všechno se zlepšilo, ale později jsme se dozvěděli, že zdraví prostaty ovlivňuje různé hormony v celém těle. Prostě není nad přírodní léčbu. Abych nezapomněla, kromě masáží manžel vypustil taky ze stravy všechny mléčné výrobky (na prostatu je to nejhorší věc).

Každá žláza je v těle z nějakého důvodu a vzájemně se doplňují, čili jakékoliv vyndávání a chemizování libovolné žlázy je vždy nesmysl a nejde o léčbu, ale mrzačení těla i ducha daného člověka. Váš postup je zcela správný a pochybuji, že u prostaty je cokoliv účinnějšího než čisté střevo, masáže, dostatek zinku, selenu a vitamínu D.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte čer 07, 2011 2:58 pm 
Offline

Registrován: úte čer 07, 2011 9:57 am
Příspěvky: 3
Dobrý den,mám problém s prostatou který se projevuje obtížným nočním močením(pálení v oblasti močového měchýře),přes den je močení bezbolestné a celkem vyhovující.Můžete mi,prosím,vysvětlit proč mám problémy jen v noci,jestli mám užívat habanero papričky a jaké dávkování, nebo jakým jiným postupem léčení bych se problému zbavil? Děkuju za radu,Jarda-61 let.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte čer 07, 2011 9:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28281
Bydliště: Poděbrady
jarda163@email.cz píše:
Dobrý den,mám problém s prostatou který se projevuje obtížným nočním močením(pálení v oblasti močového měchýře),přes den je močení bezbolestné a celkem vyhovující.Můžete mi,prosím,vysvětlit proč mám problémy jen v noci,jestli mám užívat habanero papričky a jaké dávkování, nebo jakým jiným postupem léčení bych se problému zbavil? Děkuju za radu,Jarda-61 let.

To máte pravděpodobně prostatu v zánětu, což moc dobré není. Ostrá paprika na to je vhodná, ale určitě musíte pravidelně čistit střevo, dodat omega 3 mastné kyseliny, zinek, jód a další látky, přičemž je nutné udržet správné pH.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 7:34 am 
Offline

Registrován: úte čer 07, 2011 9:57 am
Příspěvky: 3
Pane Jaroslave díky za odpověď,jen bych rád věděl kolik pálivé papriky a jak často mám brát-ostré mi moc nevadí,v čem přírodním jsou obsaženy omega 3 mastné kyseliny,zinek,jód,další látky jsou zřejmě v pestré syrové zelenině a ovoci.Mohu si připravovat i šťávy.Rád bych se vyhnul chemickým potravinovým přípravkům.Mé pH je ráno kolem 6,5,přibližně stejné hodnoty jsou i po celý den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 9:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28281
Bydliště: Poděbrady
jarda163@email.cz píše:
Pane Jaroslave díky za odpověď,jen bych rád věděl kolik pálivé papriky a jak často mám brát-ostré mi moc nevadí,v čem přírodním jsou obsaženy omega 3 mastné kyseliny,zinek,jód,další látky jsou zřejmě v pestré syrové zelenině a ovoci.Mohu si připravovat i šťávy.Rád bych se vyhnul chemickým potravinovým přípravkům.Mé pH je ráno kolem 6,5,přibližně stejné hodnoty jsou i po celý den.

Pokud vám ostré potraviny nevadí, tak co snesete, jinak omega 3 mastné kyseliny-lněný olej, ideálně sirná patlanice,zinek-dýňové semínko,jód-mořské řasy, ovšem většinou se musí tyto prvky dodat uměle. Hodnota pH se vám musí dostat alespoň jednou za dva dny nad hodnotu 7 pH.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 3:21 pm 
Offline

Registrován: úte čer 07, 2011 9:57 am
Příspěvky: 3
Jestli mohu na doplnění mého dotazu.Jestli bude vhodnější doplnit zinek aj. potravinovými doplňky tak jakými a v jakých dávkách,a dále,mělo by význam používat také lugolův roztok a kolikaprocentní,dávky,a koloidní stříbro?Díky moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 5:27 pm 
Offline

Registrován: stř bře 16, 2011 3:53 pm
Příspěvky: 28
Na problémy s prostatou ve vyšším věku je prý výborná Vrbovka malokvětá (Epilobium parviflorum)
jako odvar/čaj. Na moje problémy s prostatou sice moc nepomohla, protože u mně to bylo nakonec z kvasinek (po třech letech jem na to náhodou přišel). Navíc to nebylo věkem ale následkem překonané urogenitalní infekce s přemírou antibiotik a stav se mi jen zhoršoval a přešel do permanentních pánevních bolestí - koho by napadlo, že se "jen" přemnožili kvasinky.

Na "stařeckou" zbytnělou prostatu si ale vrbovku pochvalovali (různě v diskuzích na internetu). Je třeba ale pravidelné pití tak asi dvakrát denně. Má hořkou ne moc příjemnou chuť ale dá se to vydržet.

Mně tehdy na prostatu pomohly nejvíce klystýry (krom toho jsem měl i speciální antikvasinkové antibiotika - měl jsem kvasinkovou moniliazu i na jícnu, tak mi je dal gastroenterolog). Tehdy mně poprvé napadlo, že tam dole i jinde po těle za problémy mohou zodpovídat přemnožené kvasinky. K tomu jsem nasadil antikvasinkovou dietu a nějaké doplňky (např. kyselina kaprylová).

Tehdy mi po dvou-třech týdnech jakž-takž dělaných klystýrů zmizeli tři roky trvající pánevní bolesti, se kterými jsem si nevěděl rady já ani známí urologové (medicína prostě kvasinky ignoruje nebo bagatelizuje).

Dnes se mi bohužel tyto problémy vracejí ale už strach nemám protože vím kde je pes zakopaný (kvasinky) a vím jak na to. Chystám se na očistnou kampaň abych zatočil se vším co mně trápí. Dělal jsem si včera ráno slinový test na kvasinky a vyšel naprosto vzorově (pozitivně).

Takže rozhodně lze souhlasit s Jardou, když tipuje i kvasinky.

_________________
"Zdraví je předpokladem všeho." (Miloš Kopecký)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 9:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28281
Bydliště: Poděbrady
jarda163@email.cz píše:
Jestli mohu na doplnění mého dotazu.Jestli bude vhodnější doplnit zinek aj. potravinovými doplňky tak jakými a v jakých dávkách,a dále,mělo by význam používat také lugolův roztok a kolikaprocentní,dávky,a koloidní stříbro?Díky moc.

Vše je zde mnohokrát popsáno, tak budete muset hledat, nemohu to stále dokola opakovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 9:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28281
Bydliště: Poděbrady
Don Alejo píše:
Na problémy s prostatou ve vyšším věku je prý výborná Vrbovka malokvětá (Epilobium parviflorum)
jako odvar/čaj. Na moje problémy s prostatou sice moc nepomohla, protože u mně to bylo nakonec z kvasinek (po třech letech jem na to náhodou přišel). Navíc to nebylo věkem ale následkem překonané urogenitalní infekce s přemírou antibiotik a stav se mi jen zhoršoval a přešel do permanentních pánevních bolestí - koho by napadlo, že se "jen" přemnožili kvasinky.

Na "stařeckou" zbytnělou prostatu si ale vrbovku pochvalovali (různě v diskuzích na internetu). Je třeba ale pravidelné pití tak asi dvakrát denně. Má hořkou ne moc příjemnou chuť ale dá se to vydržet.

Mně tehdy na prostatu pomohly nejvíce klystýry (krom toho jsem měl i speciální antikvasinkové antibiotika - měl jsem kvasinkovou moniliazu i na jícnu, tak mi je dal gastroenterolog). Tehdy mně poprvé napadlo, že tam dole i jinde po těle za problémy mohou zodpovídat přemnožené kvasinky. K tomu jsem nasadil antikvasinkovou dietu a nějaké doplňky (např. kyselina kaprylová).

Tehdy mi po dvou-třech týdnech jakž-takž dělaných klystýrů zmizeli tři roky trvající pánevní bolesti, se kterými jsem si nevěděl rady já ani známí urologové (medicína prostě kvasinky ignoruje nebo bagatelizuje).

Dnes se mi bohužel tyto problémy vracejí ale už strach nemám protože vím kde je pes zakopaný (kvasinky) a vím jak na to. Chystám se na očistnou kampaň abych zatočil se vším co mně trápí. Dělal jsem si včera ráno slinový test na kvasinky a vyšel naprosto vzorově (pozitivně).

Takže rozhodně lze souhlasit s Jardou, když tipuje i kvasinky.

Píšete to správně a vrbovka se dá užívat i rozmixovaná v kapslích jako ostatně většina bylin, výborné je Saw Palmetto. Moderní medicinmani kvasinku ignorují, protože z ní mají obrovské prachy a ona přitom stojí za naprostou většinou zdravotních potíží dokonce i rakovin. Základ je ovšem v čištění střeva a dalších orgánů, tak směle do toho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte čer 28, 2011 10:38 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
zdravim. prednedavnom mi diagnostikovali chronicky ABAKTERIALNY zapal prostaty. chcem sa spytat, ze ci moze suvisiet s plesnami (konkretne s candidou, kde mi test vysiel pozitivny aj s priznakmi), kedze v stere z uretri sa nenasli ziadne podozrive bakterialne ani ine kultivacie (mykozy, chlamydie a pod.)...A este sa chcem spytat. Taktiez trpim miernym zapalom hrubeho creva (kolitida). Moze tento problem nejako suvisiet s prostatou? dakujem za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz