Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 4:52 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: stř čer 29, 2011 8:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
jiddu píše:
zdravim. prednedavnom mi diagnostikovali chronicky ABAKTERIALNY zapal prostaty. chcem sa spytat, ze ci moze suvisiet s plesnami (konkretne s candidou, kde mi test vysiel pozitivny aj s priznakmi), kedze v stere z uretri sa nenasli ziadne podozrive bakterialne ani ine kultivacie (mykozy, chlamydie a pod.)...A este sa chcem spytat. Taktiez trpim miernym zapalom hrubeho creva (kolitida). Moze tento problem nejako suvisiet s prostatou? dakujem za odpoved.

Vše uvedené souvisí s kvasinkou zcela jednoznačně a řešil bych tedy pouze tu kvasinku, ostatní se vyřeší samo po umravněním kvasinky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pát črc 01, 2011 3:55 pm 
Offline

Registrován: stř bře 16, 2011 3:53 pm
Příspěvky: 28
jiddu píše:
zdravim. prednedavnom mi diagnostikovali chronicky ABAKTERIALNY zapal prostaty. chcem sa spytat, ze ci moze suvisiet s plesnami (konkretne s candidou, kde mi test vysiel pozitivny aj s priznakmi), kedze v stere z uretri sa nenasli ziadne podozrive bakterialne ani ine kultivacie (mykozy, chlamydie a pod.)...A este sa chcem spytat. Taktiez trpim miernym zapalom hrubeho creva (kolitida). Moze tento problem nejako suvisiet s prostatou? dakujem za odpoved.

Mohu potvrdit to co píše Jarda, mám to taky. Nebo spíše měl jsem a zase trochu mám. Po klystýrech a některých antikvasinkových opatřeních mi to vymizelo. Střevo a prostata spolu úzce souvisejí a prostata se dá léčit skrze střevo - viz. moje klystýry. Čisté střevo je zajisté základem zdravé prostaty. Já sám se chystám na cílenou kampaň proti candidě a začnu s klystýry, které se mi osvědčily.

Nejzajímavější na tom celém je, že v mém připadě ani jediný ze čtyř urologů, u kterých jsem postupně byl (z toho dva primáři a jeden uznávaný s privátní praxí) ani jediného z nich nenapadlo, že by příčinou mohli být kvasinky. Trpěl jsem jako zvíře 3 roky a doktoři mně už měli spíš za blázna. Pánevní bolesti s radiací bolesti z prostaty a genitalií do okolí, zarudlý žalud, bolest varlat, nohy jako z olova, deprese.....
Dnes už se toho tolik neděsím, protože vím co je za tím a umím si pomoct sám. Vrátilo se mi to v posledních měsících, protože jsem lehkomyslně užíval pangamin (Pargavit) a nevěděl jsem, že pivní kvasnice tak efektivně podporují kandidu.

_________________
"Zdraví je předpokladem všeho." (Miloš Kopecký)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pát črc 01, 2011 8:37 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
Jarda píše:
Vše uvedené souvisí s kvasinkou zcela jednoznačně a řešil bych tedy pouze tu kvasinku, ostatní se vyřeší samo po umravněním kvasinky.

este sa chcem spytat...bol som testovany aj na kvasinky, pricom test na ne vysiel negativny...je mozne, ze prave v tom momente, ked mi odoberali ster z uretry, boli niekde "zasite", ci tazko identifikovatelne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pát črc 01, 2011 8:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
jiddu píše:
este sa chcem spytat...bol som testovany aj na kvasinky, pricom test na ne vysiel negativny...je mozne, ze prave v tom momente, ked mi odoberali ster z uretry, boli niekde "zasite", ci tazko identifikovatelne?

Kdo a jak vás testoval, ono je dobré si o tom něco nastudovat a ne hned skočit na špek. Kvasinka je běžným laboratorním postupem velice obtížně zjistitelná a testy se musí dělat opakovaně a i tak nic moc. Prostě si vyzkoušejte jednoduchý plivací test a uvidíte, jak je jednoduchý, tak je dosti přesný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pát črc 01, 2011 9:07 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
Jarda píše:
Kdo a jak vás testoval, ono je dobré si o tom něco nastudovat a ne hned skočit na špek. Kvasinka je běžným laboratorním postupem velice obtížně zjistitelná a testy se musí dělat opakovaně a i tak nic moc. Prostě si vyzkoušejte jednoduchý plivací test a uvidíte, jak je jednoduchý, tak je dosti přesný.

ano, uz som niekde cital, ze na tato kvasinka sa dost tazko identifikuje...no neviem kto skumal vysledky, len viem, ze to posielali do medicinskeho laboratoria mimo mojho bydliska a musel som cakat tyzden na vysledky...
kazdopadne, pluvaci test mi vysiel pozitivny, takze uz som zacal s dietou a klystirmi (plus cesnak, probiotika, kokosovy olej...).
este sa chcem spytat, kedze vo vyhladavaci som nenasiel o tom zmienku, ze ci ma na bujnenie tejto kvasinky vplyv aj vlhky dom s tvorbou plesni alebo tiez napriklad kefka pohodena v pohari bez dezifekcnej kvapaliny? a podobne...teda vsetky vonkajsie vplyvy, ked neratam psychiku, kedze viem, ze to na kvasinku vplyvy ma...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pát črc 01, 2011 9:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
jiddu píše:
ano, uz som niekde cital, ze na tato kvasinka sa dost tazko identifikuje...no neviem kto skumal vysledky, len viem, ze to posielali do medicinskeho laboratoria mimo mojho bydliska a musel som cakat tyzden na vysledky...
kazdopadne, pluvaci test mi vysiel pozitivny, takze uz som zacal s dietou a klystirmi (plus cesnak, probiotika, kokosovy olej...).
este sa chcem spytat, kedze vo vyhladavaci som nenasiel o tom zmienku, ze ci ma na bujnenie tejto kvasinky vplyv aj vlhky dom s tvorbou plesni alebo tiez napriklad kefka pohodena v pohari bez dezifekcnej kvapaliny? a podobne...teda vsetky vonkajsie vplyvy, ked neratam psychiku, kedze viem, ze to na kvasinku vplyvy ma...

Určitě na ni má vliv skoro vše z toho co jste napsal a je vhodné se od těchto vlivů oprostit, nebo je minimalizovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pát črc 01, 2011 11:26 pm 
Offline

Registrován: stř bře 16, 2011 3:53 pm
Příspěvky: 28
jiddu píše:
este sa chcem spytat...bol som testovany aj na kvasinky, pricom test na ne vysiel negativny...je mozne, ze prave v tom momente, ked mi odoberali ster z uretry, boli niekde "zasite", ci tazko identifikovatelne?

Mně zjistili, při gastroskopii (sonda s kamerou do žaludku) povlak kvasinek na jícnu (tzv. moniliazu). Doktor nařídil vzít i vzorku stolice ...a ta vyšla negativní! Je ale nepochybné, že jsem měl kvasinky i v celém travícím traktu. Po týdnech klystýrů a dalších opatření mi pánevní bolesti a prostatitida po třech letech zmizeli! Takže já se moc o kultivaci kvasinek z výtěrů nestarám. I kdyby vyšli pozitvně, tak to nic neznamená, protože kvasinky má na těle a v těle každý člověk, jenom ne každý je má přemnožené. (U zdravých lidí jsou to pouze kulaté buňky, u nemocných vytvářejí vlákna a prorůstají tkáněmi.)
Třeba si sledovat typické příznaky a udělat ráno slinový test.

_________________
"Zdraví je předpokladem všeho." (Miloš Kopecký)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: čtv črc 21, 2011 8:44 am 
Offline

Registrován: čtv črc 21, 2011 8:08 am
Příspěvky: 7
K tématu prostata. Je velmi smutné, že všechny příspěvky se snaží pomoci s následkem projevu nemoci prostaty.
Všichni máme podsunutý program v hlavě léčit následky, projevy. Je třeba pro vyléčení ale hledat zásadně příčinu !!!. To by ale zkrachoval farmaceuticko-medicínský průmysl. A to není žádoucí. Tento průmysl, vychovávající i současné lékaře aj. je velmi mocný. Pořiďte si knihu "Čínská studie" dr. Campbella (www.svitani.eu ), vyjímečnou tím, že na milionech lidí byl vědecky proveden sledovací experiment vlivu složení potravy na civilizační choroby. Každému se otevřou oči. Pokud ale někdo není schopen změnit svoji stravu, denní jídelníček ve svůj zdravotní prospěch, ať si vychutná svoji pomalou smrt na rakovinu prostaty, nebo zemře na jinou chorobu "z blahobytu" zbytečně mlád. Já jsem to prožil se svým otcem, který směšně léčen,neléčen současnou medicínou trpně pomalu zemřel. Přitom stačilo jen málo. Změnit jídelníček.
Já jsem se vyléčil změnou stravy ze srdečních arytmií a těžkého únavového syndromu, díky péči oficiální medicíny nemusím na katetrizační ablaci a jíst hrsku jedovatých prášků denně. Pět let mne trápil PSA faktor 6 a urolog mne přemlouval k biopsii (v USA zdravotnický průmyl již s tímto markrem operuje). Dnes nula. Je mi 57 a jsem čilý, aktivní a zdráv. Zvládl jsem razatní změnu stavy. Stojí to ale za to
aktivně žít. A lékaři ? Všichni se styďte, zapomeňte na své EGO a snažte se s pacientem hledat příčinu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: čtv črc 21, 2011 9:39 am 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Votrubec píše:
K tématu prostata. Je velmi smutné, že všechny příspěvky se snaží pomoci s následkem projevu nemoci prostaty. Všichni máme podsunutý program v hlavě léčit následky, projevy. Je třeba pro vyléčení ale hledat zásadně příčinu !!!.

To jste asi cetl nejakou jinou diskusi, ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: čtv črc 21, 2011 11:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Votrubec píše:
K tématu prostata. Je velmi smutné, že všechny příspěvky se snaží pomoci s následkem projevu nemoci prostaty.
Všichni máme podsunutý program v hlavě léčit následky, projevy. Je třeba pro vyléčení ale hledat zásadně příčinu !!!. To by ale zkrachoval farmaceuticko-medicínský průmysl. A to není žádoucí. Tento průmysl, vychovávající i současné lékaře aj. je velmi mocný. Pořiďte si knihu "Čínská studie" dr. Campbella (http://www.svitani.eu ), vyjímečnou tím, že na milionech lidí byl vědecky proveden sledovací experiment vlivu složení potravy na civilizační choroby. Každému se otevřou oči. Pokud ale někdo není schopen změnit svoji stravu, denní jídelníček ve svůj zdravotní prospěch, ať si vychutná svoji pomalou smrt na rakovinu prostaty, nebo zemře na jinou chorobu "z blahobytu" zbytečně mlád. Já jsem to prožil se svým otcem, který směšně léčen,neléčen současnou medicínou trpně pomalu zemřel. Přitom stačilo jen málo. Změnit jídelníček.
Já jsem se vyléčil změnou stravy ze srdečních arytmií a těžkého únavového syndromu, díky péči oficiální medicíny nemusím na katetrizační ablaci a jíst hrsku jedovatých prášků denně. Pět let mne trápil PSA faktor 6 a urolog mne přemlouval k biopsii (v USA zdravotnický průmyl již s tímto markrem operuje). Dnes nula. Je mi 57 a jsem čilý, aktivní a zdráv. Zvládl jsem razatní změnu stavy. Stojí to ale za to
aktivně žít. A lékaři ? Všichni se styďte, zapomeňte na své EGO a snažte se s pacientem hledat příčinu.

Jak píše člen soklol, nechápu co jste tím chtěl říci, zde se medicínské postupy nikde nezmiňují a strava je zde hlavní téma, tak nevím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pát črc 22, 2011 2:05 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 21, 2011 8:08 am
Příspěvky: 7
Prosím, nejsem diskutér na www. Přesto k mému příspěvku, asi došlo k silnému nepochopení jeho obsahu. Přečetl jsem si znovu jen zde první stránku a vyskytují se tam rady typu (stručně): mechanické mačkání, čištění střeva - z mnoha metod uvedeno pomocí fungicidních rostlin, alkohol poškozuje, i z piva, kde jsou prý spory plísní, dále zinek, chřest, kapsaicin. Já jsem chtěl sdělit jen svůj názor, že tyto rady a další nepomohou k zastavení rakoviny prostaty (tím neříkám, že jsou to obecně špatné rady), ani jiné "choroby z blahobytu" (srdce-cévy, cukrovka aj.),.. ani tyto - z rostlinného světa -, ani ty chemické medicínské, ani modní sofistikované tzv.potravinové doplňky, ani výtažky z indiánských lián a keřů, ani ajurvéda, ani aloe vera, ani šamanský tanec a rituál ...atd.atd... Znovu opakuji, je to jen dočasné zmírnění projevu nemoci, mnohdy placebo efekt, která vznikla z nějaké skutečné příčiny!!!. Šálení pacienta, stejné, tak jak to dělají alopatičtí doktoři, jen s trochu přívětivějšími i exotičtějšími kartami v ruce. O příčinách, např. rakoviny prostaty jsem nenašel zde ani slovo. O příčinách je vědecká studie, na kterou jsem v nejlepší své dobré víře, viz. výše, odkázal - chtěl jsem jen upozornit zoufalé lidi, postižené nemocí a zbytečně trpící, či zbytečně brzy umírající... Vědecky provedená studie o příčinách, na milionech lidí, velmi persekuovaná potravinářským, zemědělským a medicínsko-farmaceutickým lobby. Můj vstup do diskuze byla jen marná snaha upozornit na nesprávné programy (mnohdy uměle a záměrně, či z nevědomosti), které máme nasazeny ve svých hlavách. Ing. B.Votrubec


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pát črc 22, 2011 3:33 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Cituji hned z prvni odpovedi na prvni dotaz.
Jarda píše:
Prostatické problémy úzce souvisí se zanesením tlustého střeva a toxiny, které prostupují střevní stěnou se dostávají do prostaty, která pak podléhá zánětu, případně rakovině.

Cili pricina je oznacena - toxiny ze zaneseneho streva, tudiz spatna strava.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pát črc 22, 2011 3:43 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 21, 2011 8:08 am
Příspěvky: 7
Prima, konečně si začínáme rozumět. Co je špatná strava ? Blížíme se ke středu, alchymisticky řečeno, k úhelnému kameni našich zdravotních problémů.
Zde je téma pro diskuzi a vše výše uvedené na těchto stránkách jen pomůže rychleji a bezpečněji vyvést naše zdraví z marasmu mnohaletého přesycování se čím? K uzdravení se z chorob, které moderní medicína jen udržuje co nejdéle v chodu...a hlavně my, když se špatně stravujeme, zde to začíná. BV


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pát črc 22, 2011 3:52 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Ono te vyzive je tu venovano tolik prispevku, ze pokazde se to vsechno opakovat neda. Pan Zajicek se snazi odpovidat uplne na vsechny dotazy a tedy postihnout vzdycky jenom podstatu problemu. Ostatni si je treba dohledat.
Konkretne vyzive, krome ruznych prispevku na foru, je venovano na hlavni strance nekolik clanku v zalozce "Potraviny jako jedy i léky"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 9:11 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Votrubec píše:
Prosím, nejsem diskutér na www. Přesto k mému příspěvku, asi došlo k silnému nepochopení jeho obsahu. Přečetl jsem si znovu jen zde první stránku a vyskytují se tam rady typu (stručně): mechanické mačkání, čištění střeva - z mnoha metod uvedeno pomocí fungicidních rostlin, alkohol poškozuje, i z piva, kde jsou prý spory plísní, dále zinek, chřest, kapsaicin. Já jsem chtěl sdělit jen svůj názor, že tyto rady a další nepomohou k zastavení rakoviny prostaty (tím neříkám, že jsou to obecně špatné rady), ani jiné "choroby z blahobytu" (srdce-cévy, cukrovka aj.),.. ani tyto - z rostlinného světa -, ani ty chemické medicínské, ani modní sofistikované tzv.potravinové doplňky, ani výtažky z indiánských lián a keřů, ani ajurvéda, ani aloe vera, ani šamanský tanec a rituál ...atd.atd... Znovu opakuji, je to jen dočasné zmírnění projevu nemoci, mnohdy placebo efekt, která vznikla z nějaké skutečné příčiny!!!. Šálení pacienta, stejné, tak jak to dělají alopatičtí doktoři, jen s trochu přívětivějšími i exotičtějšími kartami v ruce. O příčinách, např. rakoviny prostaty jsem nenašel zde ani slovo. O příčinách je vědecká studie, na kterou jsem v nejlepší své dobré víře, viz. výše, odkázal - chtěl jsem jen upozornit zoufalé lidi, postižené nemocí a zbytečně trpící, či zbytečně brzy umírající... Vědecky provedená studie o příčinách, na milionech lidí, velmi persekuovaná potravinářským, zemědělským a medicínsko-farmaceutickým lobby. Můj vstup do diskuze byla jen marná snaha upozornit na nesprávné programy (mnohdy uměle a záměrně, či z nevědomosti), které máme nasazeny ve svých hlavách. Ing. B.Votrubec

A z čeho soudíte, že tyto rady nepomohou v zastavení rakoviny prostaty, mám to vyzkoušené v mnoha případech a kupodivu s velice slušným výsledkem, i když příčina je samozřejmě jinde, tedy v plísních a kvasinkách které rozkládají tělo díky špatné stravě a životnímu stylu, přičemž rozkládají i prostatu. Není tedy logické odstranit zdroje, nebo dopady té plísně, nebo kvasinky, což tkáň vyčistí a buňky se přestávají nekontrolovatelně množit, protože od určitého stupně zásaditosti to prostě nedovedou.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz