Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned kvě 19, 2024 5:38 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pon srp 09, 2010 9:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Pavlína píše:
Dobrý den pane Jaroslave.

Právě dnes se stalo téma prostata v naší rodině aktuání \":cry:\" . Jedná se o úplně počáteční stav.
Se změnou stravy manžel vcelku souhlasí, objednala jsem ještě čaj z vrbovky malokvěté, objednala jsem hydrocolon a chtěla bych se zeptat na to promasírování prostaty o níž se výše zmiňujete.
Kde se nahmatá prostata - prst směřuje při vsunutí nehtem nahoru nebo dolů? Myslím, že to bude na dolní stěně střeva, ale přesto se raději ptám.
Děkuji, nerada bych, abychom něco udělali nesprávně.

Nahmatat prostatu není problém, po zasunutí celého ukazováku, nebo prostředníku do konečníku je hmatná směrem k břichu a pro masáž musí být hladká. Pokud má nějaké hmatné hrbolky, tak je masírování riskantní a je potřeba primárně srovnat pH, doplnit jód, selen a bór se současnou podporou nadledvinek, což umí třeba lékořice.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte srp 10, 2010 8:24 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 14, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 49
Milý pane Jaroslave.
Děkuji za odpověď. Ohledně možných hrbolků by třeba bylo lepší počkat až po sérii hydrocolonu - tedy až se střevo trochu vyčistí a tím doufám i ozdraví, co myslíte? A to vše co jste napsal že je třeba doplnit opravdu by to dokázala lékořice - myslím nějaká normálně koupená v obchodním řetězci nebo jinde?
Já sama jsem cca půl roku na vitastravě (než jsem se do toho dostala trvalo skoro rok s různými výkyvy). Velice jsem si zlepšila všechny problémy a pracuju na sobě dál. Manžel to vidí a uznává, ale chápu, že nedokáže ze dne na den přeskočit až tam kde jsem já. Sama vím, že jsem potřebovala dostatek času k takové přeměně.
Ale začala jsem dělat syrovou stravu pro nás oba a pro něj lehký teplý oběd (rýže s dýňovými semínky, zelenina, zakápnuto dýňovým olejem) a tak v tomto duchu bychom pokračovali. Manžel souhlasí a ovoce, zeleninu má rád, takže to vidím jako velké plus.
Možná se zeptáte proč tedy nejedl takto i předtím... No protože nechtěl nic měnit na pochutnávání si a teď zjistil, že i jeho se náhle může dotknout něco s čímž vůbec nepočítal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte srp 10, 2010 9:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Pavlína píše:
Milý pane Jaroslave.
Děkuji za odpověď. Ohledně možných hrbolků by třeba bylo lepší počkat až po sérii hydrocolonu - tedy až se střevo trochu vyčistí a tím doufám i ozdraví, co myslíte? A to vše co jste napsal že je třeba doplnit opravdu by to dokázala lékořice - myslím nějaká normálně koupená v obchodním řetězci nebo jinde?
Já sama jsem cca půl roku na vitastravě (než jsem se do toho dostala trvalo skoro rok s různými výkyvy). Velice jsem si zlepšila všechny problémy a pracuju na sobě dál. Manžel to vidí a uznává, ale chápu, že nedokáže ze dne na den přeskočit až tam kde jsem já. Sama vím, že jsem potřebovala dostatek času k takové přeměně.
Ale začala jsem dělat syrovou stravu pro nás oba a pro něj lehký teplý oběd (rýže s dýňovými semínky, zelenina, zakápnuto dýňovým olejem) a tak v tomto duchu bychom pokračovali. Manžel souhlasí a ovoce, zeleninu má rád, takže to vidím jako velké plus.
Možná se zeptáte proč tedy nejedl takto i předtím... No protože nechtěl nic měnit na pochutnávání si a teď zjistil, že i jeho se náhle může dotknout něco s čímž vůbec nepočítal.

To není nutné, lze to nahmatat kdykoliv. Zde jste mě poněkud špatně pochopila, vyladit musíte jednotlivě všechno a pouze nadledvinky umí lékořice z nějaké prodejny bylin. Je vhodné ji rozmixovat na drť a té si pak dávat půl, až celou kávovou lžičku třikrát denně. Čas není potřeba, pokud klepe člověku na rameno zubatá, tak mám zkušenosti, že s tím není nejmenší problém. Prostata bývá většinou z kvasinek a je potřeba si vytestovat plivacím testem, který jsem zde již popisoval, zda je plný kvasinek. Pokud bude test pozitivní, máte zde k tomuto tématu celé vlákno, tak ho nastudujte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: sob srp 14, 2010 10:47 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 12, 2010 8:32 pm
Příspěvky: 14
Dobrý den, mám problémy s prostatou, je mi 33 let a podle vyšetření mi doktor zdělil-prostata nezvětšená, mírně prosáklá. Mívám občas pálení při malém pitném režimu nebo po sportu-hokej, posilovna,kolo.Někdy po vymočení po chvíli uteče pár kapek.
A druhý problém je, že se mi stejně jako mému otci tvoří tukové boule. Dá se to nějak odstranit kromě chirurgického zákroku. Děkuji.Hynek.

_________________
Bobr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: ned srp 15, 2010 12:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
hynek píše:
Dobrý den, mám problémy s prostatou, je mi 33 let a podle vyšetření mi doktor zdělil-prostata nezvětšená, mírně prosáklá. Mívám občas pálení při malém pitném režimu nebo po sportu-hokej, posilovna,kolo.Někdy po vymočení po chvíli uteče pár kapek.
A druhý problém je, že se mi stejně jako mému otci tvoří tukové boule. Dá se to nějak odstranit kromě chirurgického zákroku. Děkuji.Hynek.

Určitě dá, nic dědičného není, dědí se pouze debilní návyky. Prostata se vždy zhoršuje vlivem špatné defekace, za což může zpravidla kvasinka. Vhodné bude si zde nastudovat vše o kyselosti moče, očistách střeva a kvasinkách. Teprve po této základní teoretické průpravě má význam se konkrétně bavit o detailech. Navíc je třeba včas pochopit, že uříznutím se nic neřeší, pouze se časem vytvoří další a možná už neuříznutelný problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: ned srp 15, 2010 12:30 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 12, 2010 8:32 pm
Příspěvky: 14
Kvasinky budu mít přemnožené určitě, mám povleklý jazyk a pořád chuť na sladké. Ty tukové bouličky s tím mají také spojitost?Které laktobacily byste mi doporučil a kde seženu MMS?
Děkuji.

_________________
Bobr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: ned srp 15, 2010 12:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
hynek píše:
Kvasinky budu mít přemnožené určitě, mám povleklý jazyk a pořád chuť na sladké. Ty tukové bouličky s tím mají také spojitost?Které laktobacily byste mi doporučil a kde seženu MMS?
Děkuji.

Tukové, nebo jakékoliv jiné bouličky jsou vlastně smetiště vytvořená z kyselin a tělo je po srovnání acidózy zase rozebere, čili tím bych se nyní vůbec netrápil. Na laktobacily si nastudujte domácí kefír z tibetské houby a MMS záleží, zda chcete Brno, nebo Prahu a já vám dám kontakt do soukromé zprávy. Nicméně znovu opakuji, základ jsou čistá střeva a srovnání pH moče, to MMS stejně neumí, bez klystýrů to prostě nepůjde a budete se zbytečně trápit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: stř zář 15, 2010 10:07 am 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
Jarda píše:
........a je potřeba primárně srovnat pH, doplnit jód, selen a bór se současnou podporou nadledvinek, což umí třeba lékořice.

Ahoj Jardo, zajímá mě z čeho doplním ten bór? Díky a hezký den

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: stř zář 15, 2010 2:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Denny píše:
Ahoj Jardo, zajímá mě z čeho doplním ten bór? Díky a hezký den

Já na to používám roztok kyseliny borité a klidně ti ho mohu namíchat a poslat. Nejde o nic cenově nedostupného 0,5 l přijde na 80,-Kč a užívá se v kapkách tak 40-60 kapek, což dělá denní dávku 15-20 mg a to je bohatě. Jinak přírodní zdroj je hroznové víno, nebo rozinky, ale musí se toho sníst celkem dost a hlavně denně, to jedině začít ze zdravotních důvodů chlastat červené víno, tam je bóru dostatek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: čtv zář 16, 2010 9:07 am 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
Jarda píše:
Já na to používám roztok kyseliny borité a klidně ti ho mohu namíchat a poslat. Nejde o nic cenově nedostupného 0,5 l přijde na 80,-Kč a užívá se v kapkách tak 40-60 kapek, což dělá denní dávku 15-20 mg a to je bohatě.

Kolika procentní roztok? Zkusil bych nejdříve naší lékárnu.

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: čtv zář 16, 2010 9:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Denny píše:
Kolika procentní roztok? Zkusil bych nejdříve naší lékárnu.

Já to nedělám na procenta, to je každému k prdu a akorát to dělá lidem v hlavě bordel. Míchám to tak, aby výsledná dávka čistého bóru byla 0,35 mg v jedné kapce, což se pak i velice dobře dávkuje. Prostě si přepočteš potřebnou denní dávku 15-20 mg na kapky a dáš si zhruba 40-60 kapek, což je velice pohodlné. Také pochybuji, že ti lékárna něco takového vyrobí, to je na ně moc levné a budou mít akorát spoustu keců.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: čtv zář 16, 2010 12:44 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Denny píše:
Kolika procentní roztok? Zkusil bych nejdříve naší lékárnu.

Bor obsahuje komercni produkty z Luhacovic ve forme mineralni vody Vincenka ci jinych, na obalu vincentky se pise o slozeni toto viz pdf:
http://vincentka.biz/pdf/vincentka.pdf
V jednom litru je pry 288 mg HBO2- coz znamena 71 mg boru. Myslim ze cas od casu je dobre si jednu mineralku vypit. JInak je samozrejme mozno to prijimati jinak. Nevim proc ale mam docela dobre zjisteno ze kdyz neco telu chybi tak mam na tu vodu docela chut a po jedne lahvy behem cca 3 dni tato chut na nejakou dobu utichne. Tim chci rict ze nema cenu se tou vodou prolejvat kdyz nechutna ale spis sledovat svoji chut a kdyz se zprotivi tak ji vic nepit. Telo zkratka rekne kdyz neco potrebuje.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pát zář 17, 2010 9:43 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 14, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 49
Dobrý den pane Jaroslave.
Tak můj muž byl na kontrole prostaty (psala jsem na str.1 v tomto tématu) a doktor zjistil převratné zlepšení a napsal, že manžel je bez nálezu. Jenže... Jak jsem psala, tak sice dodržoval až na malé výjimky stravovací režim, byl na hydrocolonu, pil čaj z vrbovky, dělali jsme masáž ale současně se nehodlal vzdát ani léku, který lékař předepsal. Takže lékař toto závratné zlepšení připsal samozřejmě účinkům toho léku a řekl, že se manžel nemá ničeho bát, že je to lék bez vedlejších účinků \":evil:\" a má ho brát dál pro udržení tohoto výborného stavu. Kontrola v březnu.
Jedna věc je, že se to vlastně vyléčilo (ale práškům já samozřejmě nevěřím) a druhá věc, jestli polykáním těch hnusných pilulí na druhou stranu něco jiného nemůže vzniknout...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pát zář 17, 2010 10:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Pavlína píše:
Dobrý den pane Jaroslave.
Tak můj muž byl na kontrole prostaty (psala jsem na str.1 v tomto tématu) a doktor zjistil převratné zlepšení a napsal, že manžel je bez nálezu. Jenže... Jak jsem psala, tak sice dodržoval až na malé výjimky stravovací režim, byl na hydrocolonu, pil čaj z vrbovky, dělali jsme masáž ale současně se nehodlal vzdát ani léku, který lékař předepsal. Takže lékař toto závratné zlepšení připsal samozřejmě účinkům toho léku a řekl, že se manžel nemá ničeho bát, že je to lék bez vedlejších účinků \":evil:\" a má ho brát dál pro udržení tohoto výborného stavu. Kontrola v březnu.
Jedna věc je, že se to vlastně vyléčilo (ale práškům já samozřejmě nevěřím) a druhá věc, jestli polykáním těch hnusných pilulí na druhou stranu něco jiného nemůže vzniknout...

Logika je jednoduchá, pokud vezmete v potaz, že prostata se začne zvětšovat z důvodu zánětu, který vzniká ze zahnívající stolice, tak jak se to dá ovlivnit nějakou pilulkou. Pokud ve střevě bude něco hnít, tak se může medicína jít s práškama vyfotit, ale na druhou stranu pokud tam nic hnít nebude, tak to ani prášek braný zbytečně nerozjede. Jediné riziko je v oslabování jater, které ten sajrajt musejí odfiltrovat, ale zde nedovedu posoudit o jak toxický lék se jedná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: sob zář 18, 2010 11:41 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jarda píše:
...Jinak přírodní zdroj je hroznové víno, nebo rozinky, ale musí se toho sníst celkem dost a hlavně denně, to jedině začít ze zdravotních důvodů chlastat červené víno, tam je bóru dostatek.

Jak dlouho mohou v lednici vydržet oprané rozinky, namočené v červeném víně?
Vím že samotné otevřené víno nevydrží v lednici ani pár dní(oxidace, ztráta chuti atd)... \":idea:\" ale ten přírodní cukr přirozeně obsažený v rozinkách, asi to víno nějak stabilizuje takže podle mne by to třeba 2-3týdny, možná i měsíc mohlo vydržet nezoxidované?? \":?:\"

Přidávat lze např.do ořechového mléka nebo k čemukoli(např.cca 2č.lž.)
Pozor řidiči před jízdou pár hodin alkohol v krvi... \":wink:\" , ale nevím zda
večer by to nekvasilo v těle?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz