Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:35 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pon bře 28, 2016 6:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
benda píše:
Děkuji za rady, zajdu na rozbor \":-)\"
dnes jsem byl na kontrole u pana PRIMÁŘE a prostata v pořádku. Stále ale zůstatek moči v močovém měchýři po vymočení
( 30 ml ). Dostal jsem zas nějaké tablety - Ubretid a Baclofen. Co jsem se dočetl mělo by to být zas na uvolnění, něco podobného co jsem měl brát a nebral. Napadá mi zda to nemůže být tak, že zánět prodtaty vzniká od nevyprázdněného močového měchýře a měl bych se více zaměřit na měchýř, možná ledviny ??? Lichořeřišnici, saw palmetto a další co jsem započal držím nadále. Nemáte někdo zkušenost s očistou a regenerací měchýře??? Dopslechl jsem se také že na prostatu zabírá autotrakční lehátko, možná by pomohlo i na močový měchýř, když jsou orgány v obrácené poloze . . .

Já bych to viděl v obráceném pořadí, prostě se zánětem zvětší prostata a teprve následně se zhorší odtok moče. Oboje se pochopitelně prokrvením zlepší, tedy to lehátko a jakýkoliv pohyb který prostatu prokrví určitě fungovat bude. Zásada je nesedět na vejcích ani u kompu ani v autě ani na kole, tyto činnosti jsou vyloženě nevhodné pro uvedený problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte bře 29, 2016 8:17 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Dobrý den. Známému jsem začala trochu radit jak ohledně jeho problémů. Jemu 70 let, je docela vitální, ještě stále pracuje a 10 let kouří. Má problémy s prostatou a vysokým tlakem, biopsie dopadla v pořádku. Samozřejmě o nějakých očistách nechce slyšet. Změna stravy mu moc taky nejde. Momentálně tři měsíce užívá kotvičník, vrbovku, saw palmetto, vit.C, zinek, vit. B. komplex, obden jí sirnou patlaninu. Vysoký tlak s práškem na tlak se srovnal do normálu. Dva měsíce už nekouří. Nejprve se měchýř i prostata zlepšovala. Před léčbou chodil 7x za noc na záchod, Pár týdnů od začátku léčby jen 2x za noc. Ale poslední měsíc má pořád nějaké problémy. Vše se zhoršilo. Začalo to bolestmi zad, je pořád nastydlí, nyní chodí na záchod každých 20 min. i v noci, špatně se mu močí a nepříjemně to bolí. Je možné, aby se s touto léčbou mohl vyvinout zánět močáku nebo prostaty? On je klasický konzument, takže je těžké ho přesvědčovat, aby v léčbě vydržel a bral všechno jak má, když se to přitom zhoršuje. Díky za názory


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: sob kvě 07, 2016 11:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Dobrý den. Známému jsem začala trochu radit jak ohledně jeho problémů. Jemu 70 let, je docela vitální, ještě stále pracuje a 10 let kouří. Má problémy s prostatou a vysokým tlakem, biopsie dopadla v pořádku. Samozřejmě o nějakých očistách nechce slyšet. Změna stravy mu moc taky nejde. Momentálně tři měsíce užívá kotvičník, vrbovku, saw palmetto, vit.C, zinek, vit. B. komplex, obden jí sirnou patlaninu. Vysoký tlak s práškem na tlak se srovnal do normálu. Dva měsíce už nekouří. Nejprve se měchýř i prostata zlepšovala. Před léčbou chodil 7x za noc na záchod, Pár týdnů od začátku léčby jen 2x za noc. Ale poslední měsíc má pořád nějaké problémy. Vše se zhoršilo. Začalo to bolestmi zad, je pořád nastydlí, nyní chodí na záchod každých 20 min. i v noci, špatně se mu močí a nepříjemně to bolí. Je možné, aby se s touto léčbou mohl vyvinout zánět močáku nebo prostaty? On je klasický konzument, takže je těžké ho přesvědčovat, aby v léčbě vydržel a bral všechno jak má, když se to přitom zhoršuje. Díky za názory

Obávám se že takovému člověku radit je k ničemu. Pokud není schopen pochopit, že vysoký tlak má z nedostatku hořčíku, nebo draslíku a jí raději prášky na ředění krve, co dodat. Jinak prostata je hodně o hormonech, tedy by si měl dát zjistit laboratorně estradiol a progesteron a při vysokém estradiolu je třeba ho snížit. Tím se velice efektivně tlumí zánět, ale pokud zároveň i špatně kadí obávám se že to zcela vyřešit nepůjde. Užívání těch zmíněných doplňků problém vyvolávat nemůže, spíše ho lehce potlačují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2017 10:01 pm 
Offline

Registrován: ned pro 27, 2015 11:45 pm
Příspěvky: 8
Dobrý večer přátelé.
po ca 2 rocích problémů s močením, kdy při močení pociťuji řezání a v močovém měchýři mi zůstává i po vymočení od 30 do 150ml moči nemůžu sdělit žádná velká pozitiva. Hýbu se, BMI 24, jím dost zdravě, beru stále lichořeřišnici, sawpalmeto, provádím klyzma i šankapraksalánu a stále jako na houpačce. Jsou dny kdy si říkám už to je ok, ale zas se to vrací . . . .
V knížce od Tomáše Kašpara Nespěchejte do rakve je kapitola kde on osobně píše že měl podobné problémy s močením. Našel lékaře který mu vyšetřil sperma a tam našel plísně. Po jejich odstranění se zbavil problému. Plivací test na plísně mám OK.
Mám dotaz. Nezná někdo někoho kdo dokáže zjistit plísně ve spermatu?
Konzultoval jsem to s kamarádem urologem se kterým se snažíme problém řešit, ale nikoho takového nezná. Nezná ani laboratoř která by to dokázala vyšetřit. Dokážete někdo poradit?!
Děkuji moc za jakýkoli názor, podnět či nápad.

S přáním zdraví pro všechny Benda \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: ned led 29, 2017 12:45 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
[quote="benda":1v7m5lkq]Hýbu se, BMI 24, jím dost zdravě, beru stále lichořeřišnici, sawpalmeto, provádím klyzma i šankapraksalánu a stále jako na houpačce. Jsou dny kdy si říkám už to je ok, ale zas se to vrací . . . .[/quote:1v7m5lkq]
[b:1v7m5lkq]Obdivuji, jak jste se do toho pustil a gratuluji k prvním úspěchům. [/b:1v7m5lkq]

Co bylinné trojčátko působící ve střevech anebo celkové odčervení zvané řízená detoxikace, bylo? Absolvovali jste v rodině nějaký antiprotozoální a antiparazitální protokol? Neboť si můžete být jistý, že část zátěží, které si nesete, už má i Vaše okolí, pouze někomu dosud nečiní potíže. Lokl jste si někdy nepřevařené vody, byť z vodovodního řádu, jíte marinované nebo uzené ryby a tepelně neopracované masné výrobky, přicházíte do styku se zvířaty, procházíte se po prašných ulicích ...

"Očista střev je považována přinejmenším pro všechny přírodní ozdravné procesy za téma č. 1. Bez důsledné antiparazitální terapie je však z mého pohledu jakákoliv očista střev nedostačující, a sotva zde můžeme očekávat úspěch. Zvláště u infekce protozoí (lambliáza) se mohou vyskytnout poruchy látkové výměny jako intolerance na laktózu, lepková intolerance, malabsorbce (špatný příjem potravy), až k celiakii." Dr. med. Ingrid Fonk, Střevní parazitózy v humánní medicíně navazující na knihu Střevní parazitóza – centrální porucha imunity – zapomenutý obraz nemoci.

"V praxi se ukazuje, že imunitní systém ,,nadřazuje“ v pořadí důležitosti parazity . Pokud začneme odstraňovat nejprve je, tělo se mnohem ochotněji vypořádává s virovou a bakteriální zátěží. Obrátíme-li postup, jde to ztuha a trvá to dlouho. Je to dáno i tím, že parazité jsou sami promořeni našimi viry a bakteriemi, a pokud si necháme v těle ,,živý rezervoár“, je detoxikace drobnějších zátěží sisyfovská." Paraziti 1 – s ing. Hanou Bláhovou

Ohledně plísní a mikrobů, které z pohledu biofyzikálních diagnostických postupů zpravidla představují jen sekundární osídlení jsem přispíval na

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: ned led 29, 2017 9:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
benda píše:
Dobrý večer přátelé.
po ca 2 rocích problémů s močením, kdy při močení pociťuji řezání a v močovém měchýři mi zůstává i po vymočení od 30 do 150ml moči nemůžu sdělit žádná velká pozitiva. Hýbu se, BMI 24, jím dost zdravě, beru stále lichořeřišnici, sawpalmeto, provádím klyzma i šankapraksalánu a stále jako na houpačce. Jsou dny kdy si říkám už to je ok, ale zas se to vrací . . . .
V knížce od Tomáše Kašpara Nespěchejte do rakve je kapitola kde on osobně píše že měl podobné problémy s močením. Našel lékaře který mu vyšetřil sperma a tam našel plísně. Po jejich odstranění se zbavil problému. Plivací test na plísně mám OK.
Mám dotaz. Nezná někdo někoho kdo dokáže zjistit plísně ve spermatu?
Konzultoval jsem to s kamarádem urologem se kterým se snažíme problém řešit, ale nikoho takového nezná. Nezná ani laboratoř která by to dokázala vyšetřit. Dokážete někdo poradit?!
Děkuji moc za jakýkoli názor, podnět či nápad.

S přáním zdraví pro všechny Benda \":-)\"

To vás zklamu, na to odpovědět nedovedu a pracoviště kde by se dané vyšetření provádělo bohužel neznám. Každopádně člen Alopat vám nastínil ještě další možný směr kam by šlo zaměřit pozornost a já doplním že dobře fungující prostatu ovládá hlavně progesteron a jeho případný nedostatek může způsobit že vznikne estrogenní dominance a následně zánět prostaty, který vyvolává potíže které uvádíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: ned úno 05, 2017 9:35 pm 
Offline

Registrován: ned pro 27, 2015 11:45 pm
Příspěvky: 8
Děkuji Vám oběma za nové rady,
jdu do toho... benda


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: stř zář 06, 2017 10:50 pm 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2016 7:31 pm
Příspěvky: 186
Zdravím, chcem sa spýtať na tie hormonálne testy. Robí to aj obvodná alebo iba na urologii?

Existuje nejaká bylina čo rieši tuto nerovnováhu hormónov ? A dáva to do poriadku.

Sám mám problémy s močením, urológ na môj problém povedal že som v pohode, v moči nič nenašiel, ultarzvuk obličiek a mechúra dopadol dobre. Toto sa opakuje už 5 rokov čo mam stále ten istý problém, nedokážem sa hneď vymočiť, môžem tlačiť ale nejde to, proste musím čakať nejakú dobu než sa to ako tak dá a potom to už ide normálne, často sa stane že nevymočim uplne všetko. Pred 2 rokmi k tomúto problému prišiel další, a to pálenie v penise, už som to tu spomínal ale napíšem to znova, Vtedy som mal dosť stresove obdobie a pravdepodobne som si zastavil trávenie. Prečo hovorím o trávení? Rok a pol dozadu som sa rozhodol napriek gastrologičke, prestať užívať liek proti kyseline (HCL) ale naopak podporiť tvorbu, pálenie sa výrazne znížilo a niekedy prestalo, bolo mi jasné že toto je nejak ovplivnené aj HCL. Vždy keď si zabudnem dať tak skôr či neskôr ma tam začne štípať, absolutne netuším prečo tam je spojenie práve v kyseline, ale je to zaujimavé. Posledný rok ma začína páliť občas aj akoby v konečníku. Neviem čim to je a prečo a neni to časté ale je to tak. Zistil som že mam zväčšenú prostatu, sam som si to nenahmatal ale keď som si robil klystír, tak proste na určitom bode sa tá trubička akoby zasekne a musím ju nadvihnúť a až potom to ide dalej. Toto sa dialo už aj minulý rok keď som s klystírmi začal ale až teraz som si to uvedomil. Klystíre som robil celkom často zlepšnie som moc nepozoroval, preto sa pýtam o tie testy na hormóny a kadže urolog si povedal svoje, potrebujem vedieť či to robí aj obvodná. Samozrejme ma zaujíma postup ak sa potvrdí že tomu tak je, samozrejme nie lekársky ale alternatívny..
Klystír si robím s lyžičkou jablkoveho octu a 1,5 litra vody. Užívam vrbovku malokvetú, v minulosti som užíval aj čaj chanca piedra, teraz mam oboje a robím si zmes z týchto bylín. Som pomerne mladý, čo mohlo spôsobit že vo veku cca 16 rokov by som mal zvačšenu prostatu, nejde len o močenie, cítim sa slabšie čo sa týka sexualnej oblasti než pred pár rokmi keď som bol v puberte, myslím že taký rozdiel by to nebol, už aj keby som zostárol a to v podstate sa do 25 stále ešte vyvíjam. Samozrejme mlieko nepijem ani kysle ani sladke, ale syry áno, občas bryndza. Biele pečivo občas ano občas nie pol roka som jedol pečivo len čisto domáce z celozrnných muk dokonca ani pšenicu som nejedol. Zlepšenie žiadne. Strava viac menej ok, občas mäso, zeleninu, orechy, celkom často, najmä orechy, cukor a sladke veci vôbec... jedine z ovocia a to teraz obmedzujem. sladke vody nehrozí to som nepil snad už v dobe ked som žiadne problemy nemal, ak nerátam oslavy a podobné veci. Udene, vôbec ani syry a ani mäso. Nechcem sa obhajovať len chcem podotknúť že moja životospráva nebola vôbec tak zlá, aj keď nie dobrá, to si príznám aj sám, no ale aj tak je to divné. Ešte som zabudol mam často zvyšnu kyselinu močovu aj napriek tomu že nejem mäso velmi často a ani strukoviny a podobné veci čo majú vela purínov.

Ako si ešte môžem pomôcť s tímto problémom? Dosť ma to obmedzuje v živote. Tiež by ma zaujímalo ak teda máte nejakú teoriu prečo tá kyselina ma také spojenie s problemom v tejto oblasti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: čtv zář 07, 2017 9:09 am 
Offline

Registrován: ned dub 16, 2017 6:31 pm
Příspěvky: 16
Citovane z knihy “Elektropunkturny vegetativny rezonancny test” autori Gotovsky, Kosareva, Fedorenko, Perov


Klinicky priklad:
Pacient V.V. vek 24 rokov. Prisiel s ponosami na rezavu bolest v mocovych cestach, spodnej casti brucha, vyrazajucej do chrbtice, hradze, mieska, bedier. Kladny symptom :rannej kvapky”.
Je chory od 14 rokov. Ochorenie sa zacalo vyhodenim cervenej skvrny v oblasti triesla. Po 2-3 tyzdnoch sa pridruzili rezave bolesti pri moceni. Vysetrenie na pohlavne choroby bolo negativne. V 15 rokoch bola stanovena diagnoza – Nespecificke ochorenie mocovych ciest. Predpisana liecba (antibioticka liecba sirokospektralnymi antibiotikami kazde 3 mesiace) nebola ucinna. Stav sa stabilne zhorsoval s postupnym pridavanim doplnkovych syndromov v traviacom trakte, krvnom obehu, cievnej a nervovej sustavy. Pacient opisuje aj mierne znizenie pohlavnej funkcie posledneho 1,5 roka. Absolvoval mnozstvo vysetreni (doma aj v zahranici) na zistenie pricing ochorenia, ktore nic neukazali. Spolu s neefektivnostou terapie pri jasnom opisani stavu pacientom lekari casto posielali pacienta na psychiatricke vysetrenia. Pred dvoma rokmi, po naslednej antibiotickej liecbe, sa zosilneli tazkosti na peceni, biochemicky rozbor ukazal zvysene AST a ALT. Cielom vysetrenia pacienta je objasnenie pricin podobneho stavu organizmu a optimalizacia terapie.

Na to je potrebne stanovit:
1. ci nie su spjene tazkosti s moznym narusenim psychiky pacienta
2. ci su vazne poskodenia zodpovedajuce stavu organizmu pacienta a jeho tazkostiam a cim su dane.

Riesenie tychto problemov je nutne na taktiku a strategiu terapie.
Pouzitie syndromneho stanoviska diagnostiky sa vybera hlavny sydnrom – syndrome
chronickej bedrovej bolesti.

Vychadzajuc z nozologickeho principu diagnostiky, u pacienta mozno predpokladat,
ze sa ochorenie zacalo z infekcneho ochorenia mocovych ciest. Teraz je zapal mocovych ciest
chronicky (mozno nebakterialny), t.j. je dlhodoby chorobny syndrome (monotonna,
neustupujuca bolest v hradzi, v panvovej oblasti a pohlavnych organoch, narusenie mocenia a
rozny stupen sexualnej dysfunkcie). Zacalo sa to infekcnym ochorenim a teraz sa chronicke
ochorenie udrzuje na naklady autoimunnych mechanizmov. Na rozvoj choroby mali vplyv aj
chronicke infekcie, porusenie zasobovania prostaty krvou a porusenie nervovych regulacnych
funkcii bedrovych organov. Avsak pri viacnasobnom ultrazvukovom vysetreni prostaty sa
prostatitida nepotvrdila.

Pre kollikulitus su charakteristicke tahove, bodave alebo vystrelujuce bolesti s
vystrelovanim do hradze, mieska, bedier, spodnej casti brucha, co je opsiane v tazkostiach pacienta.
Pri brani do uvahy opytovania sa a prehliadky pacienta sa stanovuje prvotna diagnoza.

Vysledky IMEDIS:

1. Radioaktivna zataz pri rontgenovom ziareni 1. stupna. Filtraciou bolo zistene spojenie radioaktivnej zataze s organopreparatom Pluca D4.
2. Psychicka zataz (1 jednotka)
3. Biologicky index 8/14. Optimalny krok terapie biologickeho indexu 7/13, t.j. krok terapie biologickeho indexu je zanedbatelny.
4. Fotonovy index – 18. Filtraciou cez fotonovy index bolo zistene spojenie s organopreparatmi Pecen D4, Predstojny venozny veniec D4.
5. Rezervy adaptacie – Vysoke II. Stupen, Optimalny krok terapie – B-III. Stupen, pri testovani cez ukazovatel “Ustanovenie a nakopenie bez vyriesenia psychologickych problemov” – Vysoke V. stupen; “Ustanovenie a nakopenie s vyriesenim psychologickych problemov” – Vysoke V. supen. T.j. optimalny krok terapie je zanedbatelny, psychoemocionalne problemy su pre terapiu nepodstatne.
6. Skupinove urovne zdravia -3/2. Pre Pacientov tejto skupiny je charakteristicky tazky stav chronickych ochoreni spojenych s psychoemocionalnymi problemami. U pacienta sa vplyv psychoemocionalnych problemov na chorobe neprejavil. Pravdepodobne je pricinou infekcny zarodok. Optimalny krok terapie 2/3. Idealny biologicky index bez vyriesenia psychoemocionalnych problemov 1/3, s riesenim psychoemocionalnych problemov zodpoveda ½.
7. Kratky vseobecny opis morfologickeho stavu:
Podla stupnice “biosynteticke medzibunkove procesy” HL 14-31 (alergia) a podla stupnice “biosynteticke vnutrobunkove procesy” AF 14-25 (norma). Filtraciou cez ukazovatel HL 31 sa definuje spojenie s organopreparatom Sliznica D4. Pri testovani protirakovinovej odolnosti sa zistil stredny stupen protirakovinovej odolnosti. Pri zisteni stupna zhubnosti procesu a potencialu zhubnosti bol vysledok negativny.
8. Testovali sa nasledujuce meridiany- Mocovy mechur, Pecen na prebytocnost poskodeneho meridianu.
9. Podla rezonancnej stupnice spojivovych tkaniv sa zistuje spojenie s organopreparatmi Predna a zadna cast muzskych mocovych ciest D30, Prostata D5. Testovanie ciastocnej morfologickej karty cez tieto organopreparaty poukazalo na pritomnost autoimunneho komplexu.
10. Zistenie stavu interaktivnych sustav vyjavilo pritomnost imunnych poskodeni – Velmi vysoky stupen napatia imunitnej sustavy
11. Testovani sucastnych toxickych zatazi poukazalo na pritomnost infekcneho prvku. Zistenie toxickych zatazi:
Intox 1↓ + (Parazity D30, Bakterie D30)↑

Odhliadnuc na negativne vysledky mnohych predchadzajucich vysetreni na zistenie infekcneho prvku, lekar nesmie zabudnut na vysledky (negativne alebo pozitivne) laboratornych testov. Ak sa berie do uvahy toxicke napatie spojenie s parazitnymi, bakterialnymi faktormi a hlavny syndrome, pre ktory je charakteristicka pritomnost infekcneho pricinneho prvku, najprv bolo prevedene testovanie nazodov infekcii prenasajucich sa pohlavnou cestou, ktore su najpravdepodobnejsie pri danom ochoreni (pri zapaloch mocovychciest alebo prostatitide – akutnych alebo chornickych). Toto testovanie bolo negativne. Bolo prevedene testovanie nozodov infekcnych nozodov vratane ich patogennej flory. Testovanim cez vseobecne testery bol u pacienta zisteny hlavny nozod schistosmozy, ktory sa zistuje ukazovatelmi intoxikacie prostrednictvom organopreparatov mocovych ciest, prostaty, mocoveho mechura, krvi cez ukazovatele stavu imunitneho systemu.

Tester “velmi vysoky stupen napatia imunitnej sustavy” je spojeny s nozodami: Schistosoma hematobium (vajicka) Sotr., Schistosoma hematobium Sotr, Schistosoma hebatobium (par) Sotr, Schistosoma interkalautum Sotr, Schistosoma hematobium Sotr.

Diagnostika s pouzitim programov rezonancno-frekvencnej terapie (F399,F530,F581,F140) pri intenzite 100 jednotiek, ktore zodpovedaju schistosmoze a vysledok je kladny, co je charakteristicke pre aktivny proces.

Na zaklade udajov vsetkych vysetreni (tazkosti, anamneza, prehliadka, elektorpunkturna diagnostika VTR) mozme predpokladat, ze syndrome chronickej choroby v oblasti panvy je spojeny s chronickym zapalom mocovych ciest (spojenych s tazkostami kollikulitu, prostatitidou). S prihliadnutim pricinneho faktoru bola u pacienta zistena mocovo-pohlavna schistosmoza. Dana diagnoza bola prvotna, ktora musi byt potvrdena laboratornymi vysledkami. Je potrebne vziat do uvahy, ze autoimunne reakcie su nepriamo spojene s schistosmozou a mozeme predpokladat, ze vysledky enymatickej analyzy na schistosmozu budu kladne. Nasledujuce laboratorne vysetrenia potvrdili diagnozu:

B65 – Schistosmoza, vyvolana Schistosoma henatobium (mocova schistosmoza) – podla Medzinarodnej klasifikacie chorob MKCH 10.

Samozrejme, pri tak dlhom zapalovom procese, ktore vyvolali aj poskodenia inych sustav, liecba zacielena na infekciu nebude efektivna pre daneho pacienta. Nielen praca s pricinnym faktorm je dolezita, ale aj optimalizacia naruseneho energetickeho balansu, obnovenie poskodenych struktur tkaniv a organov, enzymovych sustav, optimalizacia neuroendokrinnej regulacie atd. V danom pripade bol zisteny hlavny pricinny factor a nozologicka forma ochorenia. Ciel lekara a pacienta bol dosiahnuty.



Clovek ochorel... Prve, co musi zistit je pricina ochorenia. Diagnosticky pristup pri prevedeni IMEDIS zavisi od ciela prevedenia vysetrenia, od uloh, ktore riesi lekar pri urceni diagnozy a zavisi od klinickeho myslenia lekara. Sledovanie metodou IMEDIS sa prevadza s cielom diagnostiky stavu organizmu (jednotlivych organov, tkaniv) a tiez s cielom vyberu optimalnej terapie. Presnost diagnostiky pricin je od 80%-90% zdroj: http://imedis.ru/pages/41

+ osobna skusenost v zahranici. Pri zvoleni vhodneho lekara s rozvinutym myslenim, tazko najdete na svete nieco presnejsie a vhodnejsie. Vzdy zalezi na cloveku, ktory vas lieci a nas vas, ci stare skostnatene zvyky prehodnotite. Ale v prvom radde zalezi na diagnostike priciny, presnej priciny, ktora je u kazdeho individualna.

Kontakt Rakusko: http://ibbu.at/kontakt/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: ned zář 10, 2017 7:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Menma21 píše:
Zdravím, chcem sa spýtať na tie hormonálne testy. Robí to aj obvodná alebo iba na urologii?

Existuje nejaká bylina čo rieši tuto nerovnováhu hormónov ? A dáva to do poriadku.

Sám mám problémy s močením, urológ na môj problém povedal že som v pohode, v moči nič nenašiel, ultarzvuk obličiek a mechúra dopadol dobre. Toto sa opakuje už 5 rokov čo mam stále ten istý problém, nedokážem sa hneď vymočiť, môžem tlačiť ale nejde to, proste musím čakať nejakú dobu než sa to ako tak dá a potom to už ide normálne, často sa stane že nevymočim uplne všetko. Pred 2 rokmi k tomúto problému prišiel další, a to pálenie v penise, už som to tu spomínal ale napíšem to znova, Vtedy som mal dosť stresove obdobie a pravdepodobne som si zastavil trávenie. Prečo hovorím o trávení? Rok a pol dozadu som sa rozhodol napriek gastrologičke, prestať užívať liek proti kyseline (HCL) ale naopak podporiť tvorbu, pálenie sa výrazne znížilo a niekedy prestalo, bolo mi jasné že toto je nejak ovplivnené aj HCL. Vždy keď si zabudnem dať tak skôr či neskôr ma tam začne štípať, absolutne netuším prečo tam je spojenie práve v kyseline, ale je to zaujimavé. Posledný rok ma začína páliť občas aj akoby v konečníku. Neviem čim to je a prečo a neni to časté ale je to tak. Zistil som že mam zväčšenú prostatu, sam som si to nenahmatal ale keď som si robil klystír, tak proste na určitom bode sa tá trubička akoby zasekne a musím ju nadvihnúť a až potom to ide dalej. Toto sa dialo už aj minulý rok keď som s klystírmi začal ale až teraz som si to uvedomil. Klystíre som robil celkom často zlepšnie som moc nepozoroval, preto sa pýtam o tie testy na hormóny a kadže urolog si povedal svoje, potrebujem vedieť či to robí aj obvodná. Samozrejme ma zaujíma postup ak sa potvrdí že tomu tak je, samozrejme nie lekársky ale alternatívny..
Klystír si robím s lyžičkou jablkoveho octu a 1,5 litra vody. Užívam vrbovku malokvetú, v minulosti som užíval aj čaj chanca piedra, teraz mam oboje a robím si zmes z týchto bylín. Som pomerne mladý, čo mohlo spôsobit že vo veku cca 16 rokov by som mal zvačšenu prostatu, nejde len o močenie, cítim sa slabšie čo sa týka sexualnej oblasti než pred pár rokmi keď som bol v puberte, myslím že taký rozdiel by to nebol, už aj keby som zostárol a to v podstate sa do 25 stále ešte vyvíjam. Samozrejme mlieko nepijem ani kysle ani sladke, ale syry áno, občas bryndza. Biele pečivo občas ano občas nie pol roka som jedol pečivo len čisto domáce z celozrnných muk dokonca ani pšenicu som nejedol. Zlepšenie žiadne. Strava viac menej ok, občas mäso, zeleninu, orechy, celkom často, najmä orechy, cukor a sladke veci vôbec... jedine z ovocia a to teraz obmedzujem. sladke vody nehrozí to som nepil snad už v dobe ked som žiadne problemy nemal, ak nerátam oslavy a podobné veci. Udene, vôbec ani syry a ani mäso. Nechcem sa obhajovať len chcem podotknúť že moja životospráva nebola vôbec tak zlá, aj keď nie dobrá, to si príznám aj sám, no ale aj tak je to divné. Ešte som zabudol mam často zvyšnu kyselinu močovu aj napriek tomu že nejem mäso velmi často a ani strukoviny a podobné veci čo majú vela purínov.

Ako si ešte môžem pomôcť s tímto problémom? Dosť ma to obmedzuje v živote. Tiež by ma zaujímalo ak teda máte nejakú teoriu prečo tá kyselina ma také spojenie s problemom v tejto oblasti.

Prostata je problém většinou hormonální a testy ze slin se pokud vím na Slovensku sice dělají, ale pouze některé a bez jakékoliv rozumné interpretace. Získáte tedy u testů ze slin pouze hodnoty jednotlivých vzorků a ty vám musí někdo zpracovat do grafu a vysvětlit jak s tím pracovat, což pokud vím zde dělám pouze já a nikdo jiný to zatím nenabízí. Každopádně pokud máte tendenci nabalovat tuk na břicho, boky a zadek tak je to víceméně jasné a podle všeho by pomohlo dodávání progesteronu. Uvedené hodnoty lze zjistit i testem z krevních vzorků, což sice není tak spolehlivé, ale pro hrubší orientaci o aktuálním stavu se z toho dá také vycházet. Jinak ta kyselina je silný methylační prostředek a nepracuje s ní pouze žaludek, ale celé tělo, protože ona se dostává i do krve a orgánů, kde čistí veškerý bordel. Vyzkoušejte podpořit její tvorbu pomocí bylin které jsou dostupné na mém e-schopu a jde konkrétně o čertovo lejno a galgán. Podotýkám že jde o velice silné stimulanty tedy zpočátku dávkovat dost opatrně. Pokud si nebudete jistý co a jak klidně mě zavolejte, vysvětlím jak na to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: ned zář 10, 2017 7:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
t.m.p.w.m. píše:
Citovane z knihy “Elektropunkturny vegetativny rezonancny test” autori Gotovsky, Kosareva, Fedorenko, Perov


Klinicky priklad:
Pacient V.V. vek 24 rokov. Prisiel s ponosami na rezavu bolest v mocovych cestach, spodnej casti brucha, vyrazajucej do chrbtice, hradze, mieska, bedier. Kladny symptom :rannej kvapky”.
Je chory od 14 rokov. Ochorenie sa zacalo vyhodenim cervenej skvrny v oblasti triesla. Po 2-3 tyzdnoch sa pridruzili rezave bolesti pri moceni. Vysetrenie na pohlavne choroby bolo negativne. V 15 rokoch bola stanovena diagnoza – Nespecificke ochorenie mocovych ciest. Predpisana liecba (antibioticka liecba sirokospektralnymi antibiotikami kazde 3 mesiace) nebola ucinna. Stav sa stabilne zhorsoval s postupnym pridavanim doplnkovych syndromov v traviacom trakte, krvnom obehu, cievnej a nervovej sustavy. Pacient opisuje aj mierne znizenie pohlavnej funkcie posledneho 1,5 roka. Absolvoval mnozstvo vysetreni (doma aj v zahranici) na zistenie pricing ochorenia, ktore nic neukazali. Spolu s neefektivnostou terapie pri jasnom opisani stavu pacientom lekari casto posielali pacienta na psychiatricke vysetrenia. Pred dvoma rokmi, po naslednej antibiotickej liecbe, sa zosilneli tazkosti na peceni, biochemicky rozbor ukazal zvysene AST a ALT. Cielom vysetrenia pacienta je objasnenie pricin podobneho stavu organizmu a optimalizacia terapie.

Na to je potrebne stanovit:
1. ci nie su spjene tazkosti s moznym narusenim psychiky pacienta
2. ci su vazne poskodenia zodpovedajuce stavu organizmu pacienta a jeho tazkostiam a cim su dane.

Riesenie tychto problemov je nutne na taktiku a strategiu terapie.
Pouzitie syndromneho stanoviska diagnostiky sa vybera hlavny sydnrom – syndrome
chronickej bedrovej bolesti.

Vychadzajuc z nozologickeho principu diagnostiky, u pacienta mozno predpokladat,
ze sa ochorenie zacalo z infekcneho ochorenia mocovych ciest. Teraz je zapal mocovych ciest
chronicky (mozno nebakterialny), t.j. je dlhodoby chorobny syndrome (monotonna,
neustupujuca bolest v hradzi, v panvovej oblasti a pohlavnych organoch, narusenie mocenia a
rozny stupen sexualnej dysfunkcie). Zacalo sa to infekcnym ochorenim a teraz sa chronicke
ochorenie udrzuje na naklady autoimunnych mechanizmov. Na rozvoj choroby mali vplyv aj
chronicke infekcie, porusenie zasobovania prostaty krvou a porusenie nervovych regulacnych
funkcii bedrovych organov. Avsak pri viacnasobnom ultrazvukovom vysetreni prostaty sa
prostatitida nepotvrdila.

Pre kollikulitus su charakteristicke tahove, bodave alebo vystrelujuce bolesti s
vystrelovanim do hradze, mieska, bedier, spodnej casti brucha, co je opsiane v tazkostiach pacienta.
Pri brani do uvahy opytovania sa a prehliadky pacienta sa stanovuje prvotna diagnoza.

Vysledky IMEDIS:

1. Radioaktivna zataz pri rontgenovom ziareni 1. stupna. Filtraciou bolo zistene spojenie radioaktivnej zataze s organopreparatom Pluca D4.
2. Psychicka zataz (1 jednotka)
3. Biologicky index 8/14. Optimalny krok terapie biologickeho indexu 7/13, t.j. krok terapie biologickeho indexu je zanedbatelny.
4. Fotonovy index – 18. Filtraciou cez fotonovy index bolo zistene spojenie s organopreparatmi Pecen D4, Predstojny venozny veniec D4.
5. Rezervy adaptacie – Vysoke II. Stupen, Optimalny krok terapie – B-III. Stupen, pri testovani cez ukazovatel “Ustanovenie a nakopenie bez vyriesenia psychologickych problemov” – Vysoke V. stupen; “Ustanovenie a nakopenie s vyriesenim psychologickych problemov” – Vysoke V. supen. T.j. optimalny krok terapie je zanedbatelny, psychoemocionalne problemy su pre terapiu nepodstatne.
6. Skupinove urovne zdravia -3/2. Pre Pacientov tejto skupiny je charakteristicky tazky stav chronickych ochoreni spojenych s psychoemocionalnymi problemami. U pacienta sa vplyv psychoemocionalnych problemov na chorobe neprejavil. Pravdepodobne je pricinou infekcny zarodok. Optimalny krok terapie 2/3. Idealny biologicky index bez vyriesenia psychoemocionalnych problemov 1/3, s riesenim psychoemocionalnych problemov zodpoveda ½.
7. Kratky vseobecny opis morfologickeho stavu:
Podla stupnice “biosynteticke medzibunkove procesy” HL 14-31 (alergia) a podla stupnice “biosynteticke vnutrobunkove procesy” AF 14-25 (norma). Filtraciou cez ukazovatel HL 31 sa definuje spojenie s organopreparatom Sliznica D4. Pri testovani protirakovinovej odolnosti sa zistil stredny stupen protirakovinovej odolnosti. Pri zisteni stupna zhubnosti procesu a potencialu zhubnosti bol vysledok negativny.
8. Testovali sa nasledujuce meridiany- Mocovy mechur, Pecen na prebytocnost poskodeneho meridianu.
9. Podla rezonancnej stupnice spojivovych tkaniv sa zistuje spojenie s organopreparatmi Predna a zadna cast muzskych mocovych ciest D30, Prostata D5. Testovanie ciastocnej morfologickej karty cez tieto organopreparaty poukazalo na pritomnost autoimunneho komplexu.
10. Zistenie stavu interaktivnych sustav vyjavilo pritomnost imunnych poskodeni – Velmi vysoky stupen napatia imunitnej sustavy
11. Testovani sucastnych toxickych zatazi poukazalo na pritomnost infekcneho prvku. Zistenie toxickych zatazi:
Intox 1↓ + (Parazity D30, Bakterie D30)↑

Odhliadnuc na negativne vysledky mnohych predchadzajucich vysetreni na zistenie infekcneho prvku, lekar nesmie zabudnut na vysledky (negativne alebo pozitivne) laboratornych testov. Ak sa berie do uvahy toxicke napatie spojenie s parazitnymi, bakterialnymi faktormi a hlavny syndrome, pre ktory je charakteristicka pritomnost infekcneho pricinneho prvku, najprv bolo prevedene testovanie nazodov infekcii prenasajucich sa pohlavnou cestou, ktore su najpravdepodobnejsie pri danom ochoreni (pri zapaloch mocovychciest alebo prostatitide – akutnych alebo chornickych). Toto testovanie bolo negativne. Bolo prevedene testovanie nozodov infekcnych nozodov vratane ich patogennej flory. Testovanim cez vseobecne testery bol u pacienta zisteny hlavny nozod schistosmozy, ktory sa zistuje ukazovatelmi intoxikacie prostrednictvom organopreparatov mocovych ciest, prostaty, mocoveho mechura, krvi cez ukazovatele stavu imunitneho systemu.

Tester “velmi vysoky stupen napatia imunitnej sustavy” je spojeny s nozodami: Schistosoma hematobium (vajicka) Sotr., Schistosoma hematobium Sotr, Schistosoma hebatobium (par) Sotr, Schistosoma interkalautum Sotr, Schistosoma hematobium Sotr.

Diagnostika s pouzitim programov rezonancno-frekvencnej terapie (F399,F530,F581,F140) pri intenzite 100 jednotiek, ktore zodpovedaju schistosmoze a vysledok je kladny, co je charakteristicke pre aktivny proces.

Na zaklade udajov vsetkych vysetreni (tazkosti, anamneza, prehliadka, elektorpunkturna diagnostika VTR) mozme predpokladat, ze syndrome chronickej choroby v oblasti panvy je spojeny s chronickym zapalom mocovych ciest (spojenych s tazkostami kollikulitu, prostatitidou). S prihliadnutim pricinneho faktoru bola u pacienta zistena mocovo-pohlavna schistosmoza. Dana diagnoza bola prvotna, ktora musi byt potvrdena laboratornymi vysledkami. Je potrebne vziat do uvahy, ze autoimunne reakcie su nepriamo spojene s schistosmozou a mozeme predpokladat, ze vysledky enymatickej analyzy na schistosmozu budu kladne. Nasledujuce laboratorne vysetrenia potvrdili diagnozu:

B65 – Schistosmoza, vyvolana Schistosoma henatobium (mocova schistosmoza) – podla Medzinarodnej klasifikacie chorob MKCH 10.

Samozrejme, pri tak dlhom zapalovom procese, ktore vyvolali aj poskodenia inych sustav, liecba zacielena na infekciu nebude efektivna pre daneho pacienta. Nielen praca s pricinnym faktorm je dolezita, ale aj optimalizacia naruseneho energetickeho balansu, obnovenie poskodenych struktur tkaniv a organov, enzymovych sustav, optimalizacia neuroendokrinnej regulacie atd. V danom pripade bol zisteny hlavny pricinny factor a nozologicka forma ochorenia. Ciel lekara a pacienta bol dosiahnuty.



Clovek ochorel... Prve, co musi zistit je pricina ochorenia. Diagnosticky pristup pri prevedeni IMEDIS zavisi od ciela prevedenia vysetrenia, od uloh, ktore riesi lekar pri urceni diagnozy a zavisi od klinickeho myslenia lekara. Sledovanie metodou IMEDIS sa prevadza s cielom diagnostiky stavu organizmu (jednotlivych organov, tkaniv) a tiez s cielom vyberu optimalnej terapie. Presnost diagnostiky pricin je od 80%-90% zdroj: http://imedis.ru/pages/41

+ osobna skusenost v zahranici. Pri zvoleni vhodneho lekara s rozvinutym myslenim, tazko najdete na svete nieco presnejsie a vhodnejsie. Vzdy zalezi na cloveku, ktory vas lieci a nas vas, ci stare skostnatene zvyky prehodnotite. Ale v prvom radde zalezi na diagnostike priciny, presnej priciny, ktora je u kazdeho individualna.

Kontakt Rakusko: http://ibbu.at/kontakt/

Dobrý příspěvek, nicméně je potřeba dodat že příčina v něm není vysvětlena a řeší se tedy pouze důsledek. V naprosté většině případů totiž parazit není příčinou jak se uvádí, ale důsledek předchozích životních chyb a nutričního vyčerpání, což se takticky nezmiňuje. Zpravidla stačí prostě přehodnotit život a srovnat nutriční deficity a tělo se s nákazou samo vypořádá. Nakonec není nic snazšího než si uvědomit že za našich předků nikdo podobné vyšetřovací metody k dispozici neměl a vyléčit toho šlo pomalu více než dnes.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: ned zář 10, 2017 9:18 pm 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2016 7:31 pm
Příspěvky: 186
Zdravím, ďajujem za odpoveď, skúsim íst ešte k inému urologovi aspon nech mi vyšetri prostatu a spýtam sa či tam nerobia tie hormonálne testy z krvy. Ten progesteron, sa dodáva ako? je to nejaký doplnok alebo bylina ? Maca maca na taketo veci pomôcť nemože? Mám to totiž doma. Tiež mam aj saw palmetto čo som počul že je velmi dobre tak to skúsim lebo to už mam dlhšie doma.

Ešte sa chcem spýtať na jednu vec, ide o citricidal, kedysi sa predával ten originálny ktorý bol velmi účinný na stránkach hoogle.cz alebo nejak tak lenže ten web som už nenašiel, neviete odkial by sa dal zohnat ten prvý citricidal, nie tie slabe napodobeniny ? Vy ho nepredávate náhodou ? originalny mam dom ale už len takmer prázdnu flaštičku, flaštička vypadá presne ako táto:

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
bih=944#imgrc=QxevUfxlJrk3mM\">https://www.google.sk/search?q=citricid ... UfxlJrk3mM: vedeli by ste mi poradiť? Inakšie keď sa budem odkyslovať, pomocou sódy bikarbony, je možné znižiť množstvo kyseliny močovej v tele ? Prípade môže to p


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pon zář 11, 2017 10:43 am 
Offline

Registrován: ned dub 16, 2017 6:31 pm
Příspěvky: 16
[quote="Jarda"]

Pricina je zabalena v prispevku. Zdlhava diskusia o jednotlivych tvrdeniach nie je nutna, chory clovek potrebuje spravne nasmerovanie. Vypovedna informacna hodnota prispevku spocivala na poukazani metody, ktora povoluje vyliecit zlozite choroby, casto povazovane za nevyliecitelne. Aj tu vznikaju tazkosti. Postupne vyzdravenie alebo vyliecenie nesie so sebou ulohu neochoriet tazkou chorobou. Pokracuje vplyv kozmickeho maseroveho ziarenia na priezracnost krvnej plazmy a jej rezim kmitoctu (nizsie spomenuta optimalizacia naruseneho energetickeho balansu krvi, tkaniv alebo organov, ak to fyzikalne zakony povoluju), napadaju nas nove infekcie, stale prijimame novu potravu, ktora nie vzdy vyhovuje organizmu. Cas od vyzdravenia po opatovne ochorenie nie je rovnaky a zavisi od mnohych pricin. Stadium choroby je tiez rozne. Vyliecit a obnovit pracu choreho organu, ked je choroba v rozvinutom stadiu, len jednym typom liecby je nemozne. Preto su tieto systemy napomocne, aby bolo mozne zistit adaptacny potencial organizmu a moznosti vyliecenia/nevyliecenia.

Uviedol som: „Ale v prvom rade zalezi na diagnostike priciny, presnej priciny, ktora je u kazdeho individualna.“

Nasytenie tela spravnymi mikroelementami je zabalene vo vyjadreni: „Samozrejme, pri tak dlhom zapalovom procese, ktore vyvolali aj poskodenia inych sustav, liecba zacielena na infekciu nebude efektivna pre daneho pacienta. Nielen praca s pricinnym faktorom je dolezita, ale aj optimalizacia naruseneho energetickeho balansu, obnovenie poskodenych struktur tkaniv a organov, enzymovych sustav, optimalizacia neuroendokrinnej regulacie atd. V danom pripade bol zisteny hlavny pricinny factor a nozologicka forma ochorenia. Ciel lekara a pacienta bol dosiahnuty.“

Systemy vyhodnotia aktivitu katabolickych a anabolickych procesov, urcia acidobazicku rovnovahu, zistia vplyv stravovacieho rezimu na organizmus a Vami spomenute nutricne rezervy zmeraju ukazovatelmi: prejavy nedostatku mineralov a stopovych prvkov, vitaminov, fermentov, hormonov, aminokyselin, urcia hodnoty cholesterolu, kyseliny mocovej a mnoho dalsieho bez nutnosti posielat vlasy na rozbory, cakat mesiace. Vytestuju spravne pouzitie liekov, bylin a cohokolvek, co si pomyslite. V systemoch je zahrnute poznanie clovecenstva. A suhlasim, nutricne deficity sa podpisuju pod vznik mnohych chorob.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: sob zář 16, 2017 4:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Menma21":2x9rw5ev]Zdravím, ďajujem za odpoveď, skúsim íst ešte k inému urologovi aspon nech mi vyšetri prostatu a spýtam sa či tam nerobia tie hormonálne testy z krvy. Ten progesteron, sa dodáva ako? je to nejaký doplnok alebo bylina ? Maca maca na taketo veci pomôcť nemože? Mám to totiž doma. Tiež mam aj saw palmetto čo som počul že je velmi dobre tak to skúsim lebo to už mam dlhšie doma.

Ešte sa chcem spýtať na jednu vec, ide o citricidal, kedysi sa predával ten originálny ktorý bol velmi účinný na stránkach hoogle.cz alebo nejak tak lenže ten web som už nenašiel, neviete odkial by sa dal zohnat ten prvý citricidal, nie tie slabe napodobeniny ? Vy ho nepredávate náhodou ? originalny mam dom ale už len takmer prázdnu flaštičku, flaštička vypadá presne ako táto:

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
bih=944#imgrc=QxevUfxlJrk3mM\">https://www.google.sk/search?q=citricid ... UfxlJrk3mM: vedeli by ste mi poradiť? Inakšie keď sa budem odkyslovať, pomocou sódy bikarbony, je možné znižiť množstvo kyseliny močovej v tele ? Prípade môže to p


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: úte zář 19, 2017 6:23 pm 
Offline

Registrován: ned dub 16, 2017 6:31 pm
Příspěvky: 16
Prostatitida vo vseobecnosti.

Prostata je zlaza-svalnaty organ s velkostou 2,5 az 4 cm, ktory sa nachadza pod mocovym mechurom v malej panve. Najcastejsie sa choroba prostaty vyskytuje u ludi, ktori sa podielaju na sedavych pracach s malo pohybom. Vysledkom dlheho sedenia je narusenie vyzivy prostaty, co vedie k smrti casti buniek. Mrtve bunky „padaju“ do tubulov a zaseknu sa v nich. Preto dochadza k postupnemu upchavaniu buniek prostaty, zacina vyvoj stagnacie. Stagnacia je najlepsie miesto pre infekcie vsetkych druhov. Ak sa infekcia nelieci, vyvija sa edem v prostatnej zlaze, co stlaca nervy a krvne cievy, sposobuje bolest a nepohodlie. Velkost prostaty sa zvysuje, co moze sposobit adenom, v ktorom su stlacene ejakulacne kanale a mocova trubica. V dosledku tychto neduhov vznika porusenie genitouritalnej funkcie tela a potenie. Ak su v prostate abscesy, existuje riziko prenikania hnisaveho vytoku do mocovej trubice, konecnika. Prvotny vyskyt prostatitidy casto predchadza aj pohlavny styk. Ak liecba nebude vcasna, zmeni sa na chronicku formu, skrytu, pomalu alebo charakterizovanu exacerbaciami (zlepsovanie, zhorsovanie stavu).

Infekcie sposobujuce riziko prostatitidy:

1. Staphylococcus aurelus, hemoliticky streptokok
2. Kvapavka
3. Syfilis
4. Kandidoza
5. HIV
6. Klebsiella bakteria
7. Pseudomonas aeruginosa
8. Trichomonaza
9. Ureaplasmosis
10. Tbc urogenitalneho systemu
11. Genitouritalny herpes
12. Hlisty
13. Schistosomiaza
14. Hepatitida C
15. Enterogemoragicke crevne tycinky
16. Toxoplazmoza

Jednym z najvacsich problemov, ktoremu celi medicina pri detekcii prostatitidy su tazkosti s diagnostikovanim spravnej infekcie v sekrecii prostaty. Jednoducho povedane, existuje choroba, existuju klinicke priznaky a pricina prostatitidy je pre medicinu neznama. Lekari zvacsa diagnostikuju „strukturalne zmeny prostaty nie su bakterialnej povahy.“ Skusaju rozne antibiotika a sulfonamidy. A to napriek skutocnosti, ze mnohe z vyssie uvedenych infekcnych patogenov nie su citlive na antibiotika.

V predoslych prispevkoch som uviedol, ako zistit presnu pricinu prostatitidy, ktoru by mal diagnostikovat naozaj velmi uvedomely clovek, lekar. Komplikacie prostatitidy sa mozu podpisat pod impotenciu, sklerozu prostaty, neplodnost alebo adenom prostaty, co znova potrebuje individualnu liecbu.
Individualna liecba moze a aj nemusi spocivat v:

1. Presnej diagnostike priciny infekcie v prostate vratane celeho tela
2. IMEDIS systemy
3. Obnovenie hormonalnej rovnovahy ako pise cteny pan Zajicek
4. Fytoterapeuticke postupy
5. Liecba pijavicami \":)\"
6. Komplexne cistenie tela

Priemerna liecba chronickej prostatitidy s exacerbaciami moze trvat od 1 mesiaca do 6 mesiacov v zavislosti od zanedbania ochorenia a stavu pacienta v suvislosti s inymi zatazami, ak to stav organov a tkaniv dovoluje.

Zdroj: Klinika kvantovej mediciny Eliseeva Moskva a vedeckoovyskumny ustav IMEDIS Moskva


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz