Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 4:36 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Furunkl
PříspěvekNapsal: pon úno 20, 2012 10:07 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
neda mi neprispiet, v uvode fora su pravidla, ktore by si mal kazdy novy navstevnik fora precita, citujem:

Neduplicitní téma
Řada témat již je v diskuzích probírána a nemá smysl zakládat stále nová a nová diskuzní vlákna na totéž. Všem novým účastníkům doporučujeme nejprve použít vyhledávání ve fóru, které je dostupné nahoře v záhlaví pod tlačítkem hledat. Pokud najdete téma, které je podobném Vašemu problému, připojte prosím svůj příspěvek na konec daného tématu a nezakládejte nové diskuzní vlákno.


podobne pravidla su na kazdom fore, teda aspon na tych, co ja navstevujem.

myslim, ze nie je co dodat, Jarda bezne upozornuje v sukromnej sprave ci maile, ze vymazal, ci spojil duplicitnu temu.

to, ze sa vyjadruje stroho a strucne, je zname vsetkym pravidelne citajucim. ak by som ja mala denne po dobu niekolkych rokov citat a odpovedat casto stale tie iste dotazy, tiez by som odpovedala stroho a strucne, s neustalym pripominanim o nutnosti najprv si prejst danu temu a potom sa pytat. myslim, ze z Jardovej strany je tu vsetko ok.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Furunkl
PříspěvekNapsal: pon úno 20, 2012 12:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
vera píše:
Dobrý den,
upřímně řečeno jsem dost překvapená vaším nezájmem.A hlavně vaší odpovědí. Jestli je toto pro vás duplicitní téma, pak nevim. Srovnání dospělého muže a malého batolete. V životě už by mne nenapadlo se vás na něco dotazovat,jste arogantní a podle vaší odpovědi víte o tomto tématu ještě méně než já. Tak si tu nehrajte na to že chcete někomu pomáhat.

vera píše:
No, tak to je skvělí, že vám pomohl. Já si myslím, že tato odpověď není nijak extra a hlavně pánové a dámi, je zajímaví co my napsal skrytě do emailu víte. Nezakládejte nesmyslně duplicitní téma.
A to mi prostě připádá nesmyslné, víte. Srovnávat malé dítě s dospělým kdo ví jak starým chlapem. Neříkám, že to nemůže být stejné, ale taky nemusí.
To mi připomíná film vesničko má středisková - tam léčil doktor obdobně jako tady pan Jarda.
Takže ono co člověk to názor.

Že nechápete odpověď není moje chyba, ale vaše a co o tom problému víte, je tím pádem jasné, prd. O tom jak fundovaně čtete text a kdo je zde ignorant jasně vypovídá i to, jak se chováte a jaký máte přístup k dobře a jasně formulované radě a k respektování pravidel tohoto fóra. V pravidlech tohoto fóra se totiž na duplicitu příspěvků jasně upozorňuje, tak jaké slušnosti se vám nedostává, když vám slušně zdělím, že mě nesmyslně přiděláváte práci. Z toho všeho přímo čiší vaše arogance a lenost něco udělat, což cítím z každého vašeho slova. Jinak doktor v uvedeném filmu byl chlap na svém místě, člověk s obrovskou životní moudrostí a nadhledem a pokud mě k němu přirovnáváte, tak děkuji za poklonu, jednou bych se chtěl dostat tam, kde byl ve své moudrosti on.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Furunkl
PříspěvekNapsal: pon úno 20, 2012 12:55 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Jestli vám jde o zdraví vašich dětí, tak musí jít jakákoliv arogance a ego stranou, jinak se společně k podstatě problému nedostaneme a jejich zdravotní stav se nezlepší. Už kvůli dětem doufám, že se nad Jardovou odpovědí zamyslíte a zjistíte si tu o problematice víc informací. Jinak hrozí to, že se tu objevíte až budou mít vaše děti další furunkly nebo že už se sem nevrátíte nikdy a radši budete děti posílat pod skalpel. Přitom furunkl (i další problémy a choroby) je znamením, že tělo něco dělá špatně a mělo by to změnit.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Furunkl
PříspěvekNapsal: pon úno 20, 2012 5:20 pm 
Offline

Registrován: pon črc 20, 2009 11:41 am
Příspěvky: 20
Xeelee píše:
Jestli vám jde o zdraví vašich dětí, tak musí jít jakákoliv arogance a ego stranou, jinak se společně k podstatě problému nedostaneme a jejich zdravotní stav se nezlepší. Už kvůli dětem doufám, že se nad Jardovou odpovědí zamyslíte a zjistíte si tu o problematice víc informací. Jinak hrozí to, že se tu objevíte až budou mít vaše děti další furunkly nebo že už se sem nevrátíte nikdy a radši budete děti posílat pod skalpel. Přitom furunkl (i další problémy a choroby) je znamením, že tělo něco dělá špatně a mělo by to změnit.

Telo dela neco spatne? Spis naopak. Telo je velice inteligentni a stahuje bordel do jednoho mista.
Az bude mit podminky, tak se ulozeneho bordelu zacne zbavovat. Proto preju teto mamince, aby pochopila Jardovu radu a detem pomohla k vyleceni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Furunkl
PříspěvekNapsal: pon úno 20, 2012 6:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
dgm píše:
Telo dela neco spatne? Spis naopak. Telo je velice inteligentni a stahuje bordel do jednoho mista.
Az bude mit podminky, tak se ulozeneho bordelu zacne zbavovat. Proto preju teto mamince, aby pochopila Jardovu radu a detem pomohla k vyleceni.

Špatně sem se vyjádřil. Člověk dělá něco špatně a tělo ho na to upozorňuje. V tomhle případě děti nejspíš dostávají nevhodnou stravu, když jsou podle všeho značně překyselené.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz