Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:04 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 633 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 43  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: ned led 06, 2013 10:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Kaňa píše:
Já jsem očekával, že stejně jako u 2. výsledku VA dojde k určitému vylepšení stavu minerálů i ve výsledku 3. VA. Necítím se celkově rozhodně hůře, nicméně mojí prvotní příčinou změny stravovacích zásad byly oči – vidím zatím ještě dobře – bez brýlí, ale od jednoho mohutného zánětu cca před 3 lety stálé pálení, žilky, zarudnutí a v posledním roce se mi dost namnožily zákalky sklivce, což jsem dřív téměř neměl (bohužel práce u PC tomu neprospívá). Zkoušel jsem urinu, koloidní Ag, teď jodid draselný a sodný, samozřejmě lutein + zeaxanthin...

Jinak k tomu, jak píše Jarda – „musí chodit acidobazický píst“

Dříve jsem byl více překyselený (ráno vždy pH 5, teď výše i nad 6), po 2 letech denního měření mohu uvést, že mě to chodí trochu atypicky (pokud lze Jardovu křivku považovat za standard) – moje časová křivka je jiná, největší pH mám tak v 21 hod lehce přes 7 a ještě před obědem zhruba tak 6,8, nad 7,5 se moc často nedostávám snad jen v období melounů

Tak, někdo to má prostě jinak, ono dost záleží i na době kdy pracujete a spíte, což má dnes mnoho lídí rozhozené, to zde i píšu a nehledejte v tom nějaký velký problém. Podstatné je aby se minimálně jednou za dva dny pH přehouplo z kyselých hodnot do zásaditých a toto stačí v případě, že neřešíte akutní problém, jinak pochopitelně držet pH vysoko, na hodnotách 7,5-7,8 pH. Mnoho lidí nechápe, že stav pH na moči je opakem stavu pH v tkáních a vše je vlastně pouze o poměru iontů, hlavní roli hraje vodík a proto tak krásně změříte stav svého zdraví pomocí pH.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: ned úno 10, 2013 6:35 pm 
Offline

Registrován: stř zář 26, 2012 10:50 am
Příspěvky: 76
Zdravím,
podle VA mám přebytek Vápníku a nedostatek Hořčíku,takže začnu dodávat práškový chlorid hořečnatý,jaké další suplementy mám přidat,napadá mne ještě vitamín B6 a vitamín D3.
Mlečné výrobky vyřadím úplně kromě domácího jogutru a kefíru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: ned úno 17, 2013 10:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
TomasV píše:
Zdravím,
podle VA mám přebytek Vápníku a nedostatek Hořčíku,takže začnu dodávat práškový chlorid hořečnatý,jaké další suplementy mám přidat,napadá mne ještě vitamín B6 a vitamín D3.
Mlečné výrobky vyřadím úplně kromě domácího jogutru a kefíru.

Tak máte to správně, ovšem u vitamínu D3 si laboratorně občas zkontrolujte stav, ten se dá předávkovat a pak moc prospěšný není.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 28, 2013 10:26 am 
Offline

Registrován: čtv úno 28, 2013 10:17 am
Příspěvky: 1
dobrý den, prosím o radu kam jít prosím na dialýzu z vlasů, co chybí dítěti když si kouše nehty za učelem že nehet mu chutná nebo strupy, nebo proč děti jedí jelení lůj, toto je u jedenáctileté dcery, mladší šestiletá si musí vhčit dlaně vodou nebo olíznout jsou suche jedná se o nejakou nerovnováhu, a prosím jakou mořskou solí solit?předem děkuji



Dobrý den, děkuji za radu, pokud někdo bude vědět na ostatní/jakou solí solit a od jaké firmy kupovat za studena lisovaný lněný olej,opravdu okusování nehtů, jedení strupů z ran a okusování jeleního loje pokryje lněný olej, jestli ano fajn budu ráda./ a bude tak laskavý a odpoví, a kam do které, správné rubriky s takovými dotazy, abych se správně zařadila.Všem kdo odpoví moc děkuji \":wink:\" \":wink:\"


Naposledy upravil pavlina dne úte bře 12, 2013 9:37 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2013 8:44 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 08, 2010 12:01 pm
Příspěvky: 56
Zaprvé jste ve špatné sekci a přesunou Vám ji jinam, tak na to pozor, at si pak nemyslíte že Vám příspěvek někdo smazal.
[quote="pavlina":1a4i8s5y]mladší šestiletá si musí vhčit dlaně vodou nebo olíznout jsou suche jedná se o nejakou nerovnováhu[/quote:1a4i8s5y] Tohle bude určitě nedostatek omega-3 nenasycených mastných kyselin. Doporučím užívat Sirnou patlaninu

Naposledy upravil qup dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 05, 2013 4:11 pm 
Offline

Registrován: ned bře 03, 2013 5:50 pm
Příspěvky: 1
Dobry den, ja si myslim, že tema vlasová analýza je super, také to souvisí přece s tím, že člověk má zájem nějakým způsobem zjistit svůj zdravotní stav, resp. zda a co tělu chybí. Taky jsem se o to několikrát zajímala a poslední informaci mám tuto: jedná se o Biomol http://www.biomol.pl/cze/. Pro Amway byli asi 3 roky partner, ale pak začali doporučovat NUTRILITE které se na ČR trhu nedali koupit a nechtěli udělat opratření. Stojí to 1770,-Kč
Na tomto linku si objednáš podklady.
http://www.biomol.pl/index.php/cze/kont ... wej_wlosow


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: sob bře 09, 2013 8:58 pm 
Offline

Registrován: úte říj 02, 2012 3:15 pm
Příspěvky: 38
Oplati sa robit vlasova analyza aj pri 7 ročnom dietati,alebo stači laboratorny odber


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2013 9:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pavlina píše:
dobrý den, prosím o radu kam jít prosím na dialýzu z vlasů, co chybí dítěti když si kouše nehty za učelem že nehet mu chutná nebo strupy, nebo proč děti jedí jelení lůj, toto je u jedenáctileté dcery, mladší šestiletá si musí vhčit dlaně vodou nebo olíznout jsou suche jedná se o nejakou nerovnováhu, a prosím jakou mořskou solí solit?předem děkuji



Dobrý den, děkuji za radu, pokud někdo bude vědět na ostatní/jakou solí solit a od jaké firmy kupovat za studena lisovaný lněný olej,opravdu okusování nehtů, jedení strupů z ran a okusování jeleního loje pokryje lněný olej, jestli ano fajn budu ráda./ a bude tak laskavý a odpoví, a kam do které, správné rubriky s takovými dotazy, abych se správně zařadila.Všem kdo odpoví moc děkuji \":wink:\" \":wink:\"

Část informací jste dostala a člen qup vám odpovídá asi správně, nicméně zde bych zpočátku udělal pouze krevní testy a je dost pravděpodobné, že se důvod najde. Podle všeho je tam i deficit kolagenu a možná i dalších látek. Klidně mě zavolejte a nějak to pořešíme, toto není na dopisování.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2013 9:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
adrian píše:
Oplati sa robit vlasova analyza aj pri 7 ročnom dietati,alebo stači laboratorny odber

To asi ne, spíše bych volil tu laboratoř.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: sob bře 23, 2013 4:49 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
.
Vlasová analýza ukáže mmj. hladinu karotenoidů a taťka byl včera na měření karotenoidů přístrojem Pharmanex S2, vygooglil jsem k tomu info například tady, jen se chci zeptat, absolvovali jste někdo? Je toto měření spolehlivé? Mně přijde, že jde především o byznys a že toto měření může být snadno zkresleno různými momentálními faktory... kdybyste někdo měli relevantní názor, tož to děkuju předem :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: úte pro 03, 2013 1:36 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Prosim objednavali jste si někdo v poslední době u biomol.pl analyzu? Ja jim psal 2 emaily v ceskem jazyce a v obou pripadech prislo něco jako tohle

Delivery to the following recipient failed permanently:

m.zalas@biuro.home.pl

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain biuro.home.pl by biuro.home.pl. [212.85.96.73].

The error that the other server returned was:
550 5.1.1 User not found

----- Original message -----

DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; c=relaxed/relaxed;
d=gmail.com; s=20120113;
h=mime-version:date:message-id:subject:from:to:content-type;
bh=gP99EAVSHWrBcNDr61olNYahSntxI8lRINh/ChLc2aQ=;
b=rXxh6qqvZygeSfoIhOUWS6CGigVRpS5jrDr4cvewBUAtaEShXLDDatpv6fB3+Ws0WC
LRn+kgL37lDwxKqaLxNDZtUHOpaqFG1r62BIuAIQxcs1zE8pVD2f/xbUBnNYmjltoxsi
UAeF9UklVN+C2oe9AIzNvyJ3DsvljjXuzm8iyXxjXvx4lGiICN9r3yOAyDDgk6VTN+hK
Z7evVjaQkph4jifPXg8Gp4kb/D29xIhAQpYB+yTnSY4hfaTUavzAduhmYIWKjeZhiRW2
QlSpVD6WNK5EJYDJYqZvI4WOPXb1iOVrNlP3qddki/S9fRzsH0IuPOl08vj3JQnApC9Y
m3LA==
MIME-Version: 1.0
X-Received: by 10.52.157.232 with SMTP id wp8mr26188170vdb.4.1385481123961;
Tue, 26 Nov 2013 07:52:03 -0800 (PST)
Received: by 10.58.154.102 with HTTP; Tue, 26 Nov 2013 07:52:03 -0800 (PST)
Date: Tue, 26 Nov 2013 16:52:03 +0100
Message-ID: <CAHDxjitWmJf0=krteC9JvJSVd6BMkvAu-eX3OR_KEKpV_GL+0Q@mail.gmail.com>
Subject: Dobry den
From: =?ISO-8859-2?B?Smn47SBIdXRl6Gth?= <yuraolomouc@gmail.com>
To: m.zalas@biuro.home.pl
Content-Type: multipart/alternative; boundary=089e016339ee3ca26004ec16768d



Vypada to jako ze mi chteli poslat odpověď přes nejaky prekladac, ale nepovedlo se to?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: stř pro 04, 2013 1:19 am 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 7:44 am
Příspěvky: 84
Ÿura píše:
Vypada to jako ze mi chteli poslat odpověď přes nejaky prekladac, ale nepovedlo se to?
Ne. Znamená to, že google (gmail.com) odeslal zprávu, ale poštovní server, který funguje na dané polské doméně, nenalezl uživatele m.zalas@biuro.home.pl (viz "550 5.1.1 User not found"). Čili chyba je na polské straně (protože to nevypadá na váš překlep), s překladačem to nesouvisí.
Může jít o nějaký dočasný error, nebo trvalý stav. Můžete se pokusit je kontaktovat později, nebo přes jiný email, nebo telefon...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: stř pro 04, 2013 9:51 am 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Aha diky za odpověď. No ja jsem se jich chtěl jen zeptat na tu delku vlasu. Jen proste takovej kontrolni email jestli funguji.. Nemá tu někdo dobrou zkušenost s nekym jinym? Ti polaci budou asi nejlepší volba ze? Ja bych k tomu pak rad dostal nejaky vysvetleni co a jak pak vyrovnat podle vysledku te analyzy, ale predpokladam, ze když to prdnu sem na forum, tak mi s tim někdo pomuze? \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 4:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jindra píše:
.
Vlasová analýza ukáže mmj. hladinu karotenoidů a taťka byl včera na měření karotenoidů přístrojem Pharmanex S2, vygooglil jsem k tomu info například tady, jen se chci zeptat, absolvovali jste někdo? Je toto měření spolehlivé? Mně přijde, že jde především o byznys a že toto měření může být snadno zkresleno různými momentálními faktory... kdybyste někdo měli relevantní názor, tož to děkuju předem \":-)\"

Uvedený přístroj sice neznám a nedovedu ho posoudit, ale předpokládám asi z orientačního hlediska dobrý, nicméně z hlediska nějaké vysoké přesnosti bych tomu zase moc nevěřil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 4:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Ÿura píše:
Aha diky za odpověď. No ja jsem se jich chtěl jen zeptat na tu delku vlasu. Jen proste takovej kontrolni email jestli funguji.. Nemá tu někdo dobrou zkušenost s nekym jinym? Ti polaci budou asi nejlepší volba ze? Ja bych k tomu pak rad dostal nejaky vysvetleni co a jak pak vyrovnat podle vysledku te analyzy, ale predpokladam, ze když to prdnu sem na forum, tak mi s tim někdo pomuze? \":wink:\"

Délka vlasů maximálně 4 cm a minimum bych viděl tak centimetr. Určitě fungují, v tom není problém, ale možná ne o svátcích. Nejlepší volba to asi není, to by jste musel svoji pozornost zaměřit do USA, ale v místních podmínkách je to dobrá volba. Základní interpretaci výsledků máte přímo z té laboratoře a zde se v tom také mnoho lidí dobře vyzná, čili toho bych se nebál.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 633 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 43  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz