Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:00 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 633 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 43  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: stř úno 20, 2019 5:58 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Som v šoku. Moje výsledky...
(pomýliť sa asi nepomýlili, vo výsledkoch je spomenuté aj moje BMI 23, ktoré súhlasí)

Ca Vápnik +43 %
Na Sodík -52 %
K Draslík -25 %
P Fofor +54 %
Zn Zinok -47 %
Mg Horčík -43 %
Fe Železo -60 %
Cu Meď +3 %
Mo Molybdén -13 %
Co Kobalt -91 %
Cr Chróm -26 %
Li Lítium -80 %
Sr Stroncium -58 %
Ni Nikel -84 %
Mn Mangán -23 %
Se Selén -12 %
V Vanád -65 %
B Bór -67 %
Ba Bárium -74 %
S Síra -24 %
Si Kremík -94 %
I Jód -60 %
Sn Cín -21 %
Ag Striebro -88 %


As Arzén -86 %
Hg Ortuť -87 %
Al Hliník -91 %
Cd Kadmium -96 %
Pb Olovo -89 %


Ca/P -33 %
Na/K -37 %
Ca/K +59 %
Zn/Cu -15 %
Na/Mg +95 %
Ca/Mg +319 %
Fe/Cu -41 %
Ca/Na +45 %
Cu/Mo -41 %
Fe/Co +243 %
Ca/Sr +143 %
Ca/Fe +153 %
K/Li +276 %
K/Co +736 %
Ca/Si +2351 %
I/Se -55 %


Prosím, vyjadrite sa k tomu niekto....

Denne som donedávna prijímal až 15g himalájskej soli... AKOŽE mám málo sodíku v organizme ???
Živočíšna strava plná zinku... Ejakulujem jeden, maximálne dva krát za mesiac - akože mám málo zinku ???
Denne hovädzie mäso - akože mám málo železa ???
Denne konzumujem koncentrovaný vývar z hovädzích kĺbových a špikových kostí, z bravčových koží ... Odzrkadľuje sa to na tom vápniku ? Pretože z mliečnych produktov už asi dva roky konzumujem len maslo, bryndza tak raz mesačne...
Kobalt -91%, Kremík -94% (to už ale pár dní riešim kaolínom) ... WTF ??? ...
Denne 10-15ml roztoku boraxu (6g boraxu na 1L vody) po dobu dvoch rokov ...Akože mám málo bóru ?
Už asi dva roky denne 3x (lebo raz nalačno s boraxom) 40-50 kvapiek kyseliny chlorovodíkovej (čiže spolu 120-150 kvapiek denne) spolu s jedlom ... Akože mám tak málo minerálov, keď už mám dostatok kyseliny chlorovodíkovej takú dlhú dobu ???

Môžem byť rád, že fungujem tak ako fungujem aj napriek tým minerálovým deficitom ??? Je možno aj divné, že napriek týmto hodnotám mám podľa viacerých ľudí krásne telo, a aj dám to vidím v zrkadle ?? .... Nerozumiem tomu....

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: čtv úno 21, 2019 4:09 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Nech si udělat a vyhodnotit krevní panel a zejména bílý krevní obraz a k dokreslení celkového rozvratu hormonální vyšetření a jaterní testy nebo začni rovnou posilovat nadledvinky, hubit havěť a při tom doplňovat minerály a vitamíny důležité pro chod štítné žlázy, ale je otázkou jakým způsobem, když je trávením nevstřebáš nebo neudržíš v těle. To, že se ti netvoří HCl má příčinu a budou o tom dobře vypovídat i stresové hormony ze slin. Možná jsi také zapomněl ulehčit slinivce bikarbonátem, i když si odmítáš měřit pH moči a možná i teplotu pod jazykem. Neříkal jsi, že chodíš cvičit do lesa? Takhle to bohužel vypadá, že jsi těmi očistami celou dobu pouze uklízel po nezvaných návštěvnících a ještě je vydatnou konzumací živočišných produktů vedle svých svalů povzbuzoval k množení.

Časté znaky minerální nedostatečnosti
https://ein-langes-leben.de/resources-english/52-common-mineral-deficiency-signs

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: čtv úno 21, 2019 9:07 am 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
Jednorazovy_Nick píše:
Som v šoku. Moje výsledky...
(pomýliť sa asi nepomýlili, vo výsledkoch je spomenuté aj moje BMI 23, ktoré súhlasí)

Ca Vápnik +43 %
Na Sodík -52 %
K Draslík -25 %
P Fofor +54 %
Zn Zinok -47 %
Mg Horčík -43 %
Fe Železo -60 %
Cu Meď +3 %
Mo Molybdén -13 %
Co Kobalt -91 %
Cr Chróm -26 %
Li Lítium -80 %
Sr Stroncium -58 %
Ni Nikel -84 %
Mn Mangán -23 %
Se Selén -12 %
V Vanád -65 %
B Bór -67 %
Ba Bárium -74 %
S Síra -24 %
Si Kremík -94 %
I Jód -60 %
Sn Cín -21 %
Ag Striebro -88 %


As Arzén -86 %
Hg Ortuť -87 %
Al Hliník -91 %
Cd Kadmium -96 %
Pb Olovo -89 %


Ca/P -33 %
Na/K -37 %
Ca/K +59 %
Zn/Cu -15 %
Na/Mg +95 %
Ca/Mg +319 %
Fe/Cu -41 %
Ca/Na +45 %
Cu/Mo -41 %
Fe/Co +243 %
Ca/Sr +143 %
Ca/Fe +153 %
K/Li +276 %
K/Co +736 %
Ca/Si +2351 %
I/Se -55 %


Prosím, vyjadrite sa k tomu niekto....

Denne som donedávna prijímal až 15g himalájskej soli... AKOŽE mám málo sodíku v organizme ???
Živočíšna strava plná zinku... Ejakulujem jeden, maximálne dva krát za mesiac - akože mám málo zinku ???
Denne hovädzie mäso - akože mám málo železa ???
Denne konzumujem koncentrovaný vývar z hovädzích kĺbových a špikových kostí, z bravčových koží ... Odzrkadľuje sa to na tom vápniku ? Pretože z mliečnych produktov už asi dva roky konzumujem len maslo, bryndza tak raz mesačne...
Kobalt -91%, Kremík -94% (to už ale pár dní riešim kaolínom) ... WTF ??? ...
Denne 10-15ml roztoku boraxu (6g boraxu na 1L vody) po dobu dvoch rokov ...Akože mám málo bóru ?
Už asi dva roky denne 3x (lebo raz nalačno s boraxom) 40-50 kvapiek kyseliny chlorovodíkovej (čiže spolu 120-150 kvapiek denne) spolu s jedlom ... Akože mám tak málo minerálov, keď už mám dostatok kyseliny chlorovodíkovej takú dlhú dobu ???

Môžem byť rád, že fungujem tak ako fungujem aj napriek tým minerálovým deficitom ??? Je možno aj divné, že napriek týmto hodnotám mám podľa viacerých ľudí krásne telo, a aj dám to vidím v zrkadle ?? .... Nerozumiem tomu....

Neodstatek vápníku a zinku je typickým problémem veganské stravy. Neznám Tě a nevím, jak se stravuješ, ale pokud jsi vegan, uvědom si, že veganům hrozí kvůli nedostatku vápníku osteoporoza a kvůli nedostatku zinku rakovina prostaty. Dej si na to pozor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: čtv úno 21, 2019 9:12 am 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Goldman : kde v mojej analyze prvkov z vlasov vidis nedostatok vapniku ???
Ja a vegan ? Chlape, citoval si moj text kde spominam ze denne konzumujem zivocisne potraviny, a ty sa pytas ci nahodou nie som vegan ? ...Denne zjem 300-400g hovädzieho mäsa, 6 bio vajec, 125g suroveho masla, 100g masti.... Uz dlhodobo, 9 rokov.

Alopat : DAKUJEM \":-)\" Teplotu pod jazykom mam vzdy mensiu nez mam mat (som NULA POZITIV, nie negativ ako som si myslel).
Inak, mam fatalny nedostatok kremiku...Zvlastne, lebo kozu nemam nejak precitlivelu, a s lamavostou nechtov som nikdy nemal problem. Avsak pozorujem, ze co posledny tyzden beriem kaolin a Neprinol, tak mi mizne ekzem z okolia ust, uz tam skoro nie je (nebol velky, ale bol)...klop-klop...
Zaujimave je ako mam vela fosforu....Mozno z vyvarov z kosti...alebo zo sosovice... Fosforu mam najviac...a najmenej kremika...zvlastne...
Zivocisne bielkoviny musim jest, inak zo mna pri konstitucii ektomorf a vyske 190cm vela neostane... (a v lese cvicim len par dni v roku)

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: čtv úno 21, 2019 10:11 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Jednorazovy_Nick píše:
Som v šoku. Moje výsledky...
(pomýliť sa asi nepomýlili, vo výsledkoch je spomenuté aj moje BMI 23, ktoré súhlasí)

Ca Vápnik +43 %
Na Sodík -52 %
K Draslík -25 %
P Fofor +54 %
Zn Zinok -47 %
Mg Horčík -43 %
Fe Železo -60 %
Cu Meď +3 %
Mo Molybdén -13 %
Co Kobalt -91 %
Cr Chróm -26 %
Li Lítium -80 %
Sr Stroncium -58 %
Ni Nikel -84 %
Mn Mangán -23 %
Se Selén -12 %
V Vanád -65 %
B Bór -67 %
Ba Bárium -74 %
S Síra -24 %
Si Kremík -94 %
I Jód -60 %
Sn Cín -21 %
Ag Striebro -88 %


As Arzén -86 %
Hg Ortuť -87 %
Al Hliník -91 %
Cd Kadmium -96 %
Pb Olovo -89 %


Ca/P -33 %
Na/K -37 %
Ca/K +59 %
Zn/Cu -15 %
Na/Mg +95 %
Ca/Mg +319 %
Fe/Cu -41 %
Ca/Na +45 %
Cu/Mo -41 %
Fe/Co +243 %
Ca/Sr +143 %
Ca/Fe +153 %
K/Li +276 %
K/Co +736 %
Ca/Si +2351 %
I/Se -55 %


Prosím, vyjadrite sa k tomu niekto....

Denne som donedávna prijímal až 15g himalájskej soli... AKOŽE mám málo sodíku v organizme ???
Živočíšna strava plná zinku... Ejakulujem jeden, maximálne dva krát za mesiac - akože mám málo zinku ???
Denne hovädzie mäso - akože mám málo železa ???
Denne konzumujem koncentrovaný vývar z hovädzích kĺbových a špikových kostí, z bravčových koží ... Odzrkadľuje sa to na tom vápniku ? Pretože z mliečnych produktov už asi dva roky konzumujem len maslo, bryndza tak raz mesačne...
Kobalt -91%, Kremík -94% (to už ale pár dní riešim kaolínom) ... WTF ??? ...
Denne 10-15ml roztoku boraxu (6g boraxu na 1L vody) po dobu dvoch rokov ...Akože mám málo bóru ?
Už asi dva roky denne 3x (lebo raz nalačno s boraxom) 40-50 kvapiek kyseliny chlorovodíkovej (čiže spolu 120-150 kvapiek denne) spolu s jedlom ... Akože mám tak málo minerálov, keď už mám dostatok kyseliny chlorovodíkovej takú dlhú dobu ???

Môžem byť rád, že fungujem tak ako fungujem aj napriek tým minerálovým deficitom ??? Je možno aj divné, že napriek týmto hodnotám mám podľa viacerých ľudí krásne telo, a aj dám to vidím v zrkadle ?? .... Nerozumiem tomu....

Tak viděl jsem i nesrovnatelně horší výsledky a k panice není důvod, Každopádně začít více dodávat hořčík, solit, respektive podpořit nadledvinky aby se sodík v těle udržel třeba dávat ráno jednu tobolku arenal cortexu, nasadil bych denně přesličkový čajík a hodil se maximálně do klidu s tím že by byla vhodná podpora štítné, aby jste měl stále teplé ruce a teplotu pod jazykem stále vyšší než 36,5. Můžete na sebe máznout občas pár kapek lugolu aby se jód vstřebal pokožkou. Další suplementace ne nijak skokově, ono vše ovlivňuje zase vše, tedy pokud cokoliv zvednete něco jiného snížíte. Odchylka 15-20% může být považována za celkem srovnaný stav, do nuly se to prakticky nedá dostat a řídit se hlavně dle poměrů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: čtv úno 21, 2019 10:48 am 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Jednorazovy_Nick: Vaše výsledky jsou tak trochu podobné mým, takže vám možná ušetřím trochu času. Nicméně začnu od lesa. Většinou poznám, když něco doplňuji a ono to něco dělá.
Křemík jsem zkoušel doplňovat křemelinou a přesličkovým čajem a necítil jsem vůbec žádnou změnu.
Železa mám taky málo, přitom červené maso jím a dlouhou dobu jsem do sebe tlačil vitamín C, B12 a další kofaktory.
Mám příznaky deficitu B6 a zinku, nicméně dodávka B6 a zinku způsobila, že se to trochu zmírnilo, ale opravdu jen trochu.
Prostě dodáváním deficitních věcí se mi nedařilo zařídit takový posun kupředu, jaký bych čekal, takže suplementace nestačí.
Možné vysvětlení je dvojí:
a) živiny se mi nedostatečně vstřebávají,
b) tělo živí šmejdy.

Z druhé strany se moje potíže podle mě dlouhodobě motají kolem jater, přitom játrům jsem nikdy nic hrozného neprovedl, alkohol skoro nepiji atd. Pak už stačilo pročíst pár odkazů, které sem dával Alopat a zase to trochu za čalo dávat smysl.

Někde zde na fóru byla zmínka, že deficit silikonu je typický pro jakési hodně malé šmejdy. Deficit železa souvisí s tím, že nám něco saje krev. A aby toho nebylo málo, tak jsou šmejdi, kteří se živí krví a bydlí v játrech, žlučovodech a případně i všemožně jinde. V mém případě, podle toho co je občas vidět v záchodě, jedním z nezvaných hostů budou "liver flukes". Zda je to přímo motolice, nebo nějaká jiná hodně podobná mrcha nevím. Na motolice běžná antiparazitika nezabírají, takež by to chtělo přesnou identifikaci šmejda a pak ho lze léčit.
Bohužel jsem se v jedné studii dočetl, že vyšetření na parazity má přes 70 procent falešně negativních nálezů a je jedno jakou detekční metodu použili.

Zkuste se podívat, zda v záchodě neuvidíte podobné obrázky, jaké ukáže google:


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
bih=1126\">https://www.google.com/search?q=liver+f ... 0&bih=1126 Z prvních sedmi jich bohužel poznávám pět ... Zkoušel jsem různé tinktury (ořešák, a další), nicméně citelnou změnu jsem nepozoroval. Po mnoha letech jsem vytáhl ze skří


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: čtv úno 21, 2019 11:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="pefi":1sjoddgv]Jednorazovy_Nick: Vaše výsledky jsou tak trochu podobné mým, takže vám možná ušetřím trochu času. Nicméně začnu od lesa. Většinou poznám, když něco doplňuji a ono to něco dělá.
Křemík jsem zkoušel doplňovat křemelinou a přesličkovým čajem a necítil jsem vůbec žádnou změnu.
Železa mám taky málo, přitom červené maso jím a dlouhou dobu jsem do sebe tlačil vitamín C, B12 a další kofaktory.
Mám příznaky deficitu B6 a zinku, nicméně dodávka B6 a zinku způsobila, že se to trochu zmírnilo, ale opravdu jen trochu.
Prostě dodáváním deficitních věcí se mi nedařilo zařídit takový posun kupředu, jaký bych čekal, takže suplementace nestačí.
Možné vysvětlení je dvojí:
a) živiny se mi nedostatečně vstřebávají,
b) tělo živí šmejdy.

Z druhé strany se moje potíže podle mě dlouhodobě motají kolem jater, přitom játrům jsem nikdy nic hrozného neprovedl, alkohol skoro nepiji atd. Pak už stačilo pročíst pár odkazů, které sem dával Alopat a zase to trochu za čalo dávat smysl.

Někde zde na fóru byla zmínka, že deficit silikonu je typický pro jakési hodně malé šmejdy. Deficit železa souvisí s tím, že nám něco saje krev. A aby toho nebylo málo, tak jsou šmejdi, kteří se živí krví a bydlí v játrech, žlučovodech a případně i všemožně jinde. V mém případě, podle toho co je občas vidět v záchodě, jedním z nezvaných hostů budou "liver flukes". Zda je to přímo motolice, nebo nějaká jiná hodně podobná mrcha nevím. Na motolice běžná antiparazitika nezabírají, takež by to chtělo přesnou identifikaci šmejda a pak ho lze léčit.
Bohužel jsem se v jedné studii dočetl, že vyšetření na parazity má přes 70 procent falešně negativních nálezů a je jedno jakou detekční metodu použili.

Zkuste se podívat, zda v záchodě neuvidíte podobné obrázky, jaké ukáže google:


Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 2
bih=1126\">https://www.google.com/search?q=liver+f ... 0&bih=1126 Z prvních sedmi jich bohužel poznávám pět ... Zkoušel jsem různé tinktury (ořešák, a další), nicméně citelnou změnu jsem nepozoroval. Po mnoha letech jsem vytáhl ze skří


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: čtv úno 21, 2019 12:10 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
Jednorazovy_Nick píše:
Goldman : kde v mojej analyze prvkov z vlasov vidis nedostatok vapniku ???
Ja a vegan ? Chlape, citoval si moj text kde spominam ze denne konzumujem zivocisne potraviny, a ty sa pytas ci nahodou nie som vegan ? ...Denne zjem 300-400g hovädzieho mäsa, 6 bio vajec, 125g suroveho masla, 100g masti.... Uz dlhodobo, 9 rokov.

Alopat : DAKUJEM \":-)\" Teplotu pod jazykom mam vzdy mensiu nez mam mat (som NULA POZITIV, nie negativ ako som si myslel).
Inak, mam fatalny nedostatok kremiku...Zvlastne, lebo kozu nemam nejak precitlivelu, a s lamavostou nechtov som nikdy nemal problem. Avsak pozorujem, ze co posledny tyzden beriem kaolin a Neprinol, tak mi mizne ekzem z okolia ust, uz tam skoro nie je (nebol velky, ale bol)...klop-klop...
Zaujimave je ako mam vela fosforu....Mozno z vyvarov z kosti...alebo zo sosovice... Fosforu mam najviac...a najmenej kremika...zvlastne...
Zivocisne bielkoviny musim jest, inak zo mna pri konstitucii ektomorf a vyske 190cm vela neostane... (a v lese cvicim len par dni v roku)

S tím vápníkem sem se spletl. Ale jak můžeš mít tak strašně málo zinku, když jíš maso???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: čtv úno 21, 2019 1:37 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Goldman píše:
Ale jak můžeš mít tak strašně málo zinku, když jíš maso???

Zinek a měď jsou kovy, které tělo používá na boj se šmejdy, takže napadené tělo jich má velkou spotřebu a navíc mnozí šmejdi se zřejmě naučili blokovat příjem nebo podporovat vylučování. Tělo se pokouší držet rovnováhu Zn/Cu, takže dokonce stačí aby šmejd ovlivnil jedno a tělo samo už se zbaví druhého ve snaze udržet rovnováhu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: čtv úno 21, 2019 1:50 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Zde (

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: čtv úno 21, 2019 4:30 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
pan Jarda, Pefi, Alopat....DAKUJEM ZA REAKCIE.
Pefi : V stolici som nikdy nespozoroval smejdy, ani pri mnohych sankhapraksalanach ci kkystiroch...

Je vsak pravda, ze som bol infikovany pred asi 4-5 rokmi kliestom s boreliozou, no hned som nasdil 4(!) tbl antibiotik denne po dobu 30 dni. Zaujimave, ze som vtedy tie antibiotika (odvtedy som nebral) vobec nepocitil na vykonnosti v posilnovni...a to som vtedy drel. Sranda, bol som silnejsi nez teraz, viac drel, ald teraz mam o cosi väcsie svaly, s to cvicim uz tri roky len...DOMA. (hrazda, cinka, kettlebell, TRX, odporove gumy....)

Uz som objednal z iHerb ten Adrenal Cortex, 60tbl, dam si jednu rano podla navodu.
Uzivam teraz (asi uz desiaty den ?) 5 toboliek denne (spolu 300ks) Neprinol ....
Denne kaolin, zatial polievkovu lyzicu (prvych 250g). Ked prejdem na cajovu, tak zacnem uzivat denne aj caj z praslicky, podla navodu pana Jardu. Lugol mam uz objednany (2x50ml). Horcikove mazanie zacinam uzivat denne (daval som raz tyzdenne...chyba..ale to som este nemal vysledky z vlasovej analyzy).... Zajtra idem na odber krvi, co mi poradil Alopat. Zozeniem si aj zinok... S vynimkou kremiku (kaolin, praslickovy caj) nebudem suplementovat stopove prvky...Med mam ukazkovu (zeby vdaka chloridu mednatemu, ktory som uzival pred 7 rokmi od pana Jardu ? \":D\")...ostatns by sa mali zrovnat, ked zrovnam Ca, Mg, K, Na (tu je chyba zle nadoblicky, Adrenal Cortex zlepsi hospodarenie so sodikom...ved soli denne davam 7-10g, daval som cele roky 15g...)...
Este podporim pecen Sylimarinom, chanca piedrou a schizandrou (ale to az asi o mesiac zacnem)...
Som nazoru, ze zle emocie (vedome, podvedome) trvajuce cele roky mozu za ZNIZENIE ENERGETIKY ORGANOV, co nejak vycitia SMEJDY ktore napadnu telo, a zivia sa urcitymi mineralmi (kremik, zinok, atd...)... Moja prva reakcia mamky "Marek, mas zlu stravu ! Zmen stravu, netreba ti doplnky".... Len som sa pousmial a v jednej vete js vysvetlil ze sa myli. Stravu mam spickovu, zle mam organy (stitna zlaza, nadoblicky a kto vie co este) z dovodu vlastns celozivotnej nespokojnosti a s asi 10 rokov trvajuceho strachu o buducnost ako financnu, tak hlavne partnersku. Navyse 10 rocna absencia partnerskeho vztahu (kvoli mojej tvrdohlavosti v hladani zeny "na moj obraz") narobila svoje, a ja uz zacinam blazniet, bozkavam si uvolnene paze, prsty (akoze zenske pery), tulim sa k vankusu... a prihovaram sa "do vetra" nikomu... Lebo milenku uz nedokazem mat dva roky. Keby ano, mal by som erotiku pravidelne X krat tyzdenne (to som ale nemal nikdy, mileniek som mal dost, ale len na par krat...nedokazal som uz vtedy udrzovat milenecky vztah...fuj...), som prijemny muz, v pohode vyzerajuci. ALE NEJDE TO. Zvnutra som totalne nenaplneny z dovodu absencie davania a dostavania citov, dlhodobo bez sexu... DETOX (oil pulling, IF, hladovky, derivacny, sankhapraksalana, jaterky, atd...) MA LEN VYCISTIL, ale negativne emocie a nenaplenost aj napriek spickovej strave a cviceniu sa postarali o moj chudobny telesny mineralovy profil.... Divne, z coho mi rastu svaly ? Ved mam najlepsiu formu v zivote.... Dokonca bez proteinu v prasku, bez kotvicniku... ZJAVNE svaly nepotrebuju dostatok zinku, horciku, atd, ale staci im pravidelny trening, a dostatok bielkovin, kcal ....

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: čtv úno 21, 2019 4:52 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Jednorazovy_Nick píše:
ZJAVNE svaly nepotrebuju dostatok zinku, horciku, atd, ale staci im pravidelny trening, a dostatok bielkovin, kcal ....

Kéž by to bylo tak jednoduché. Třeba mi naprosto minimálně rostou v oblastech svaly břicho/hruď/ruce, ale nemám problém nabírat svaly v oblastech jako záda a nohy. Je tam nějaká podivná souvislost se štítnou žlázou. Tři měsíce jsem makal 3x týdně a vysledek byl, že jsem byl jako mátoha bez energie 7dní v týdnu. Lidé trénující se mnou nabírali svaly, jenomže já jsem se posunul se zátěží z 10 kg na 12 kg a člověk začínající se mnou se posunul za stejnou dobu z 10 kg na 20 kg ...

Co se týče výsledků vlasovky, bacha na to, že "nadbytek" nečeho ve vlasech může být dosažen i tak, že je to minerál, který tělo nedokáže udržet, takže ve výsledku je to tak, že tělo má deficit a ve vlasech je přebytek. No a funguje to i naopak - deficit může být, že tělo má nadbytek, ale neumí vylučovat. Proto je vždy dobré nezapomínat i na to, že některé věci mohou být v těle přesně naopak, než vlasovka ukazuje.
Mám pocit, že výše uvedené platí jednak pro elektrolyty a také pro Zn a Cu - Walsh třeba z tohoto důvodu rozeznává příznaky "hidden copper toxicity".
Může to být takto s vápníkem. kterého je ve velasech nadbytek, ale jakmile člověk dodá dost hopřčíku, tak tělo dokáže vápník využívat a to ho přestane vylučovat do vlasů.
----
Šmejdi umí měnit psychiku a právě šmejdi mohou být příčinou nedobrých emocí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: čtv úno 21, 2019 7:55 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Jednorazovy_Nick píše:
Pefi : V stolici som nikdy nespozoroval smejdy, ani pri mnohych sankhapraksalanach ci kkystiroch.....

Nekteri jsou videt jen pod mikroskopem. Dalsi nebydli ve strevech, ale v jatrech a zlucovodech, nebo i jinde, takze jsou videt jen, kdyz je neco vyzene - ocista jater, kavovy klistyr a navic clovek musi trochu tusit po cem ma koukat. Mam je desitky let, ale ze jde o smejdy mi doslo teprve nedavno.
V mem pripade je vyhani drcene chilipapricky - nejpalivejsi odrudy planety - a MMS.

Pokud netrpite prujmy, tak se ziviny z jidla nemaji kam ztratit, pokud vam je neco nesezere.
Nizky kremik a zelezo ukazuje na smejdy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: čtv úno 21, 2019 8:31 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
pefi : (tykajme si, čo ty na to ? Nezáleží na veku, atď)... Ďakujem ti veľmi pekne za to, že mi píšeš tak zaujímavé veci, a rozširuješ môj (v tejto oblasti ako vidím chabý) obzor.
Príčina toho že sa u mňa zahniezdili šmejdi, bude určite v psychike. Nie, nedepkárim denne, dokonca sa viem denne X krát z chuti zasmiať, ale to proste nestačí. Jedna vec je vrodená konštitúcia (nič moc), potom sa na ňu nabalí nekojenie (mamka stratila mlieko po dvoch týždňoch - mala teploty), duševné a citové nenaplnenie trvajúce prakticky celý život, "bloky" voči členom rodiny, určitý môj odpor voči vlastnostiam členov mojej rodiny (stačí, že sú úplne iní ako ja, a už ma to veľmi mrzí, lebo by som rád, keby moji najbližší boli mne podobní, a nie úplne rozdielni), a mohol by som pokračovať a pokračovať...nespokojnosť s celým mojim súčasným životom. Spokojný som len so svojimi záujamami (zmysluplné) a so svojim výzorom (až na stále zväčšujúcu sa plešku, ktorej asi nedostatok kremíka len a len "prospel"...).


Pefi, tomu som neporozumel : "Co se týče výsledků vlasovky, bacha na to, že "nadbytek" nečeho ve vlasech může být dosažen i tak, že je to minerál, který tělo nedokáže udržet, takže ve výsledku je to tak, že tělo má deficit a ve vlasech je přebytek." ... Keď to telo dokáže udržať vo vlasoch, tak potom akože to neudrží v tkanivách a tekutinách (podľa toho kde ktorý minerál sa má nachádzať) iných ? V mojom prípade mám nadbytok (nie veľký) vápnika a fosforu. V strave ho mám dosť vďaka denným vývarom z kostí a koží, takže to môže súhlasiť. A nikdy som si nič nezlomil (síce ani nebolo príležitostí \":D\")
Čo sa týka chilliprapričiek, tak ja nemám nič proti (aj mi chýba tá ostrá chuť), ale...z toho sa dosť chudne...spaľuje to tuk...Ja som rád za tých možno odhadom 12% tuku čo mám na tele... Ale kebyže to pomôže zabiť nejaké šmejdy (ktoré sa do mňa dostali hlavne z dôvodu duševného/duchovného), a mal by som kvôli tomu schudnúť aj dva kg tuku (to nebude vyzerať dobre...), tak by som do toho šiel samozrejm, nie som povrchný \":-)\"

Už aj chápem, prečo niekto znáša hladovku ľahko, niekto ťažko... Vôbec to nemusí byť kvôli "detoxu", ale skrátka z dôvodu zlej funkcie nadobličiek a zlej funkcie štítnej žľazy... Potom telo zle hospodári z teplom, a človeku je zima, pukajú mu kostičky (ten zvuk)...a začína byť akoby "vysušený"...
Ja som predetoxikovaný až-až, ale k zdraviu ma to nepriviedlo, pretože jedna vec je prečistené telo, druhá vec je na minerály chudobné telo. Nikdy by som nepovedal, že mi toľko toho bude chýbať, ale som šťastný za tú vlasovku. Nie len z dôvodu, že som zistil čo z minerálov mi chýba a ako to doplniť, ale aj z dôvodu, že som zistil, že nie som "priotrávený" ťažkými kovmi, čo som bral ako jednu z možností môjho "nie tak celkom ideálneho" zdravotého stavu.

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: čtv úno 21, 2019 9:15 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Ukladani latek do vlasu je jedna z moznosti vylucovani, podobne jako treba poceni nebo moceni.

Pokud telu nefunguje zpetne vstrebavani drasliku, tak je malo drasliku v tele a hodne v moci. A podobne je to s vlasy. Hodne drasliku ve vlasech muze znamenat nedosratek v tele. Nedivej se na vlasy jen jako na zivou tkan, ale take jako na mrtvy odpadni produkt. Interpretace vlasovky neni tak primocara, jako interpretace rozboru krve.

Nizky Co muze naznacovat deficit B12 nebo poruchu netabolismu B12, ale nadbytek Co o stavu B12 nerika vubec nic.

Disbalance Zn/Cu znamena, ze je tam disbalance, ale nelze jednoznacne rict co telu prebyva a co chybi. To je lepsi podivat se na krev (zn, cu, ceruloplasmin) a na to jak se citis po dodani Zn a jak po dodani Cu.

Tvoje vysledky jsou docela slusne. Ja mam Ca/kremik kolem +4500%


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 633 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 43  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz