Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 20, 2024 7:01 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv dub 20, 2023 2:24 pm 
Offline

Registrován: pát lis 19, 2021 2:52 pm
Příspěvky: 30
Neznate nahodou nekdo certifikovaneho vyrobce nadobi, ted hledam talire, ktery ma certifikat ktery jasne prokazuje ze talire jsou naprosto bez olova a kadmia, ze zakona je povolene stopove mnozstvi, jenze olove je nezdrave v jakekoliv mire!!!

Dekuji!

_________________
Mam chronickou bolest je problem pro me i cist a mam toho nad hlavu, dik za pochopeni...

Audibook that will change your life!!! Can't Hurt me by David Goggins


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 22, 2023 1:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
empleat píše:
Neznate nahodou nekdo certifikovaneho vyrobce nadobi, ted hledam talire, ktery ma certifikat ktery jasne prokazuje ze talire jsou naprosto bez olova a kadmia, ze zakona je povolene stopove mnozstvi, jenze olove je nezdrave v jakekoliv mire!!!

Dekuji!

Zdroj takového nádobí neznám, nikdy jsem se tím nezabýval a obávám se že tak jak to chcete řešit cesta asi nevede. Prakticky vždy budete mít nějaký druh mírné kontaminace dokonce i jen z čisté pálené hlíny natož z jakéhokoliv kovového nádobí. U talířů teoreticky lze přejít na dřevěné tam budete mít celkem jistotu, ale zase mají jiné nevýhody. Jinak olovo je prakticky všude kolem vás, tedy asi bych spíše než se tvrdě vyhýbal jeho příjmu prováděl pomalou chelaci tak aby se tělo stihlo zbavit těch nežádoucích látek které se do něho dostávají.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 26, 2023 11:17 pm 
Offline

Registrován: pát lis 19, 2021 2:52 pm
Příspěvky: 30
Beru na vedomi, pokud to budu schopny provest - mam exekutivni dysfunce 10/10. Hlavne se snazim delat neco odkudkoliv to jde a lepe prioritizovat coz se mi to jiste miry dari v posledni dobe ale i to by se dalo hodnotit na 10k veci... Mam i uzkost z nic nedelani (ano je to typ uzkosti) a jeste 10/10 stress 24/7 https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0160289616303324 coz je velky problem sam o sobe, ale nevim jak to zastavit, jsem uplne sam, muzu se spolehnout jen na sebe a jsem v pekle doslova!!! I relaxace je pro me stress, nejradsi bych pracoval 24/7 a spal 1.5 hodiny kdyby to slo :D Ale chodim spat alespon vcas vetsinou ikdyz se to do denne musim nudit az to boly...

_________________
Mam chronickou bolest je problem pro me i cist a mam toho nad hlavu, dik za pochopeni...

Audibook that will change your life!!! Can't Hurt me by David Goggins


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 27, 2023 11:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
empleat píše:
Beru na vedomi, pokud to budu schopny provest - mam exekutivni dysfunce 10/10. Hlavne se snazim delat neco odkudkoliv to jde a lepe prioritizovat coz se mi to jiste miry dari v posledni dobe ale i to by se dalo hodnotit na 10k veci... Mam i uzkost z nic nedelani (ano je to typ uzkosti) a jeste 10/10 stress 24/7 https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0160289616303324 coz je velky problem sam o sobe, ale nevim jak to zastavit, jsem uplne sam, muzu se spolehnout jen na sebe a jsem v pekle doslova!!! I relaxace je pro me stress, nejradsi bych pracoval 24/7 a spal 1.5 hodiny kdyby to slo :D Ale chodim spat alespon vcas vetsinou ikdyz se to do denne musim nudit az to boly...

Popisujete patrn stav těžkého sympatiku a je potřeba se přepnout do parasympatiku, což by šlo v zásadě i správným dýcháním, nebo silným prohřátím třeba v sauně nebo ve vaně s horkou vodou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 27, 2023 12:11 pm 
Offline

Registrován: pát lis 19, 2021 2:52 pm
Příspěvky: 30
To bych chtelo, jenze pro me i relaxace je prace, ne bodalo na hrudniku jako noze si i pripravit slanou vodu na nohy a pouzit masazni olej ja spatne jsou moje exekutivni dysfunkce, 7 let jsem trpel prokrastinaci, i 3 minutovat prace (neco co se mi nechce delat) je pro me vzdycky muceni - selhal jsem na stejnych ulohach i pres 1000x za roky... Ja vim jsem divny :D Mam toho proste moc a pak se to nascitalo...

_________________
Mam chronickou bolest je problem pro me i cist a mam toho nad hlavu, dik za pochopeni...

Audibook that will change your life!!! Can't Hurt me by David Goggins


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 29, 2023 9:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
empleat píše:
To bych chtelo, jenze pro me i relaxace je prace, ne bodalo na hrudniku jako noze si i pripravit slanou vodu na nohy a pouzit masazni olej ja spatne jsou moje exekutivni dysfunkce, 7 let jsem trpel prokrastinaci, i 3 minutovat prace (neco co se mi nechce delat) je pro me vzdycky muceni - selhal jsem na stejnych ulohach i pres 1000x za roky... Ja vim jsem divny :D Mam toho proste moc a pak se to nascitalo...

Tak mnohdy na celkem zásadní zlepšení stačí opravdu pouze upravit dýchání. Například i taková blbost že si přelepíte ústa na noc leukoplastí aby jste si znemožnil dýchat jinak než nosem dělá docela divy.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz