Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 2:29 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Lipom
PříspěvekNapsal: stř črc 20, 2022 1:25 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Má někdo zkušenost s přírodní léčbou lipomů (tukové nezhoubné bulky) která zabrala?
Na internetu je spousta způsobů domácí léčby, ale zajímá mě, co někomu opravdu zabralo (mimo chirurgie) a lipom zredukoval/zmizel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lipom
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2022 7:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Má někdo zkušenost s přírodní léčbou lipomů (tukové nezhoubné bulky) která zabrala?
Na internetu je spousta způsobů domácí léčby, ale zajímá mě, co někomu opravdu zabralo (mimo chirurgie) a lipom zredukoval/zmizel.

Tak informace na internetu mimo rady zcela exotické jdou v zásadě správným směrem tedy úprava poměru omega mastných kyselin v těle a likvidace parazitární zátěže která je v naprosté většině případů startovním impulzem té tvorby. Musíte se zamyslet co z toho je patrně váš případ a jít v léčbě tím směrem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lipom
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2022 12:59 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Jarda píše:
Tak informace na internetu mimo rady zcela exotické jdou v zásadě správným směrem tedy úprava poměru omega mastných kyselin v těle a likvidace parazitární zátěže která je v naprosté většině případů startovním impulzem té tvorby. Musíte se zamyslet co z toho je patrně váš případ a jít v léčbě tím směrem.

Po takto upřímném sdělení se mi stalo, že se dotyčný marod již nepřihlásí, protože to jeho hlava nepobere a spoléhá tak pouze na standardní řešení nabízené ofiko medicínou, což samozřejmě povede nikoli k žádanému výsledku, ale očekávané prognóze. Konkrétně mám na mysli tu paní s mnohočetnými cystami na ledvinách manžela a malé dcery, u které jsem si říkal, že někdy je lepší nevědět a bez vhodně zvolené odčervovací kůry o ně asi přijde. Skolicidní roztoky by se sice daly vyrábět v každé laboratoři a dílně, ale vzrůstala by nespokojenost příbuzných a státu kvůli prodloužení čekací lhůty na umístění do síbrťáku, odkládání dědictví a zpomalování výběru dědické daně.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lipom
PříspěvekNapsal: ned črc 24, 2022 8:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
Po takto upřímném sdělení se mi stalo, že se dotyčný marod již nepřihlásí, protože to jeho hlava nepobere a spoléhá tak pouze na standardní řešení nabízené ofiko medicínou, což samozřejmě povede nikoli k žádanému výsledku, ale očekávané prognóze. Konkrétně mám na mysli tu paní s mnohočetnými cystami na ledvinách manžela a malé dcery, u které jsem si říkal, že někdy je lepší nevědět a bez vhodně zvolené odčervovací kůry o ně asi přijde. Skolicidní roztoky by se sice daly vyrábět v každé laboratoři a dílně, ale vzrůstala by nespokojenost příbuzných a státu kvůli prodloužení čekací lhůty na umístění do síbrťáku, odkládání dědictví a zpomalování výběru dědické daně.

Tak ono je to spíše o povaze a vlastnostech jednotlivce kterému radíte. Já se vždy snažím o upřímnost a mnohdy moje tvrdé připomínky a rady lidem i hodně vadí, ale zase se rychle dozvím zda dotyčný vlastně vůbec chce na sobě pracovat nebo jde o líného jedince který o pomoc vlastně nestojí. Takovým vysvětluji že každý máme v životě tu svojí kárku na kterou si v průběhu života stále přikládáme nějaké zbytečnosti a když takový člověk svoji kárku už neutáhne (nemoc) kupodivu nejde cestou vyprázdnění kárky a zbavení se zbytečné zátěže, ale začne usilovně hledat debila který tu kárku potáhne za něj (lékař nebo léčitel). Mnohdy zvláště ti bohatí vůbec nejsou ochotni pochopit že i já mám svoji kárku plnou bordelu kterou stěží táhnu a když jim řeknu že jejich kárka mě naprosto nezajímá ještě se naserou. Ono i zde jako vždy platí chytrému napověz a ví a blbého nakopni a stejně nic neví. Pokud se navíc skloubí lenost s blbostí máte dokonale neléčitelné jedince kteří dokud neryjí rypákem v hlíně nehnou pro sebe prstem. Snadno to poznáte i při telefonátu kdy takový líný blbec vás neochotně poslouchá a nemá nejmenší snahu si něco zapisovat nebo si hovor nahrát aby ty informace měl k dispozici. Vzhledem k tomu že běžný člověk má paměť jako cedník na vodu tedy kolik nalejete tolik vyteče nezapamatuje si pochopitelně nic a na konci hovoru mě oznámí zda mu to mohu napsat do emailu. V tom momentě mě dojde trpělivost a zpravidla ho slušně pošlu do hajzlu protože vím že jde o plýtvání mým časem a pomoci mu nemohu. Ti o mě pak šíří že jsem hulvát a sprosťák, ale on by nikdo z nich nereagoval jinak možná by mě poslal do řiti ještě mnohem rychleji pokud by naše role byla obráceně.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz