Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 5:14 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nízký krevní tlak
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 5:56 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Emidlo píše:
tak jsem na to koukla. Dalo by se to zvládnout. Ale poraďte jak vařit dětem a ochutnávat co ony pak budou jíst a přitom neochutnat ??
Děti nemohu držet na půstu. To snad chápete.
A nikdo jiný není kdo by se o ně postaral.

Ano, s tym opatrne, na vitafore s tym jedna baba mala problemy, uz bola tak slaba, ze nevedela ani zdvihnut dieta. Inak sa hladuje cloveku bez zavazkov, a inak so zavazkami. Hladovky su najuniverzalnejsia medicina, ale treba ju spravne aplikovat, a niekedy je dobre sa "predcistit".

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nízký krevní tlak
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 6:06 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
[quote="Xion":185xsr69]No prosim, a sme pri psychike. A emociach. Etikoterapiu a duchovne poznanie na vas!!! \":-)\" A cchi-kung a jogu. \":-)\" A naucit sa spravne dychat.
Ako prebehnut sa po poli je fajn, ale na cvicenia, co cielene harmonizuju energiu to nema \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nízký krevní tlak
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 6:21 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Emidlo,to je uplne jednoduchy,proste varis po pameti.A ochutnavas skrze vune.Ze to nechapes?Pri pustu pochopis.Ja to tak delam a dokonce specielne pripustu mam chute experimentovat \":)\")) Nekdy se stane,ze se to nepovede,ale to u normalniho vareni taky.takze nehledej duvody,ale hledej zpusoby \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nízký krevní tlak
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 6:54 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
Maria píše:
Emidlo,to je uplne jednoduchy,proste varis po pameti.A ochutnavas skrze vune.Ze to nechapes?Pri pustu pochopis.Ja to tak delam a dokonce specielne pripustu mam chute experimentovat \":)\")) Nekdy se stane,ze se to nepovede,ale to u normalniho vareni taky.takze nehledej duvody,ale hledej zpusoby \":wink:\"

ozkoušim na týden dopředu se navařit dá a strčit do lednice - pak přihřívat, ale zas je to proti tomu co tu píšou ostatni. Uvidim něco s tim provedu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nízký krevní tlak
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 8:31 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Emidlo,to bych vareni do zasoby bych byt tebou dukladne prehodnotila.Pomni,ze v jidle,ktere vychladlo zacinaji probihat rozkladne procesy.Proto treba Asiate VZDY pripravuji jidlo cerstve a NIKDY jej neohrivaji-pro sebe(vyjimkou jsou jidla urcena pro zapadaky).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nízký krevní tlak
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 8:37 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Maria píše:
Emidlo,to je uplne jednoduchy,proste varis po pameti.A ochutnavas skrze vune.Ze to nechapes?Pri pustu pochopis.Ja to tak delam a dokonce specielne pripustu mam chute experimentovat \":)\")) Nekdy se stane,ze se to nepovede,ale to u normalniho vareni taky.takze nehledej duvody,ale hledej zpusoby \":wink:\"

Toto musim potvrdit, ze sa da naucit, v restike kde robim je zakaz ochutnavat, vari sa tam duchovne jedlo podla duchovnych zasad a ta restika sa tesi obrovskej popularite, takze zjavne vsetkym chuti... a niektori sa dokonca pytaju, akoto, ze je tam to jedlo take dobre, ze inde jest ani nechcu. \":-)\" Bohuzial, to jedlo je tam fakt dobre, takze odolat a ostat na surovom je vykon hodny majstra, hlavne ked cely den robim v tych vyparoch a vsetci okolo si dopriavaju... vo vzduchu je obzerska atmosfera. \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nízký krevní tlak
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 10:34 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
já ale neumím vařit bez ochutnávání. a bude pro mě problém vařit nejíst a jen čuchat. a když si nebudu moct dát ani svou mrkev ?? no to bude těžký úklol. nikdy jsem do foroty nevařila tim že vařim pro malé děti tak denně čerstvé a zbytky nosím sousedum pro psa není jich moc ale mají to rádi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nízký krevní tlak
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 6:27 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Maria píše:
Ja mivala tlak 60/30 v klidu. Mela jsem s nim problem od detstvi.Po dlouhodobych pustech se me upravil do normalu,a dokonce ani prilis nepocituju zmeny tlaku pri zmene pocasi)kdyz ma byt osklivo).Dest ale pravidelne hodinu predem ohlasuji zivanim \":)\" Jinac jsem zjistila,ze vyznamne ma na mou unavu vliv pojidani vit C.Presto,ze se stravuju vitariansko-vegetariansky s obcasnym uletem ,tak mam toho C nedostatek.Beru pri kancelarske praci 1000mg rano-s dlouhodobym ucinkem a pri sportu 1000mg rano a 1000mg vecer.

Proste je treba vzit na vedomi,ze suroviny jsou uz tak znehodnocene,ze konzumujeme braky byt v biokvalite.

Zdravím, hladovku jsem zkoušela po dvakráte a také postupnou, zvyšující se jak uvádí odkaz, který jste uvedla. Oba pokusy měly špatný konec i následky, že jsem se rozhodla hladovět již nikdy více.
Vitamín ,,C" mám každodenně a ze správných zdravých zdrojů, bez chemie. Tablety tedy používám také, ale jen jednu večer.
V pohybu jsem celý den.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nízký krevní tlak
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 6:36 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
[quote="Xion":218z7ka3]No prosim, a sme pri psychike. A emociach. Etikoterapiu a duchovne poznanie na vas!!! \":-)\" A cchi-kung a jogu. \":-)\" A naucit sa spravne dychat.
Ako prebehnut sa po poli je fajn, ale na cvicenia, co cielene harmonizuju energiu to nema \</div

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nízký krevní tlak
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 8:20 am 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
cha cha. být psychicky v pohodě a s dětma jo ?????? \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nízký krevní tlak
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 8:58 am 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Veverka píše:
Oba pokusy měly špatný konec i následky, že jsem se rozhodla hladovět již nikdy více.

To je jako vinit sekeru,ze sis utafla palec.Pust je vyborny nastroj,a pokud se neco nepovedlo,tak si zato muzes jako uzivatel sama.Pokud si tohle pripustis,zanalyzujes a poucis se,mas moznost pokracovat dal.Je to tezsi nez se vymluvit,pohanet a nic nedelat.

Me bylo pri pustu kolikrat dost zle,a to nemluvim o kolikach (zvraceni,hnacka,ukrutne krece) po jedne 16.Bylo jich nekolik a trvaly 3 mesice,do toho me vypadalo strasne moc vlasu,Byla jsem zoufala,ale zaroven jsem nechapala,proc me jedine po pustu vypadaly vlasy.A co myslis,jake bylo reseni teto hadanky?

Muzes pod stejnym nickem dohledat i na serveru pust me sklicene pocity vcetne hledani pomoci, kde se dalo a delani vseho mozneho co se dalo-dokonce jsem si na hlavu davala zabaly z uriny,a i kdyz jsem si to smyla,tak ten puch nasledne v kadernictvi byl brutalni ,nakonec jsem sve dlouhe vlasy poslala do vecnych lovist a sla na kratko.Ze zoufalstvi jsem navstivila kozniho Mudra,ktery tapal jeste mnohem vice.

No nebudu te napinat a vis jaka byla pricina?
Behem pustu se me urvaly zaludecni polypy a na jejich vytlaceni telo potrebovalo vsechny sily jak je tlacilo.kdyz po 3 mesicich vysly-byly to 3 koule,nejvetsi byla velikosti velkeho vlasaku,za dva dny mi vlasy prestaly padat,pozdeji vsechny zase dorostly.Dnes uz mam vlasy opet dlouhe jak chci.
jsem rada ,ze to vylezlo byt takto strastiplne,pac je to lepsi nez mit z toho pozdeji rakovinu zaludku.

1 kolika me chytla cestou na letiste z dovolene a ty kecy me matky bych nikomu neprala.Nejhorsi byla 100km cesta na letiste a jeste poslouchat ji. \":roll:\" \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nízký krevní tlak
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 9:43 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Maria píše:
To je jako vinit sekeru,ze sis utafla palec.Pust je vyborny nastroj,a pokud se neco nepovedlo,tak si zato muzes jako uzivatel sama.Pokud si tohle pripustis,zanalyzujes a poucis se,mas moznost pokracovat dal.Je to tezsi nez se vymluvit,pohanet a nic nedelat.

Me bylo pri pustu kolikrat dost zle,a to nemluvim o kolikach (zvraceni,hnacka,ukrutne krece) po jedne 16.Bylo jich nekolik a trvaly 3 mesice,do toho me vypadalo strasne moc vlasu,Byla jsem zoufala,ale zaroven jsem nechapala,proc me jedine po pustu vypadaly vlasy.A co myslis,jake bylo reseni teto hadanky?

Muzes pod stejnym nickem dohledat i na serveru pust me sklicene pocity vcetne hledani pomoci, kde se dalo a delani vseho mozneho co se dalo-dokonce jsem si na hlavu davala zabaly z uriny,a i kdyz jsem si to smyla,tak ten puch nasledne v kadernictvi byl brutalni ,nakonec jsem sve dlouhe vlasy poslala do vecnych lovist a sla na kratko.Ze zoufalstvi jsem navstivila kozniho Mudra,ktery tapal jeste mnohem vice.

No nebudu te napinat a vis jaka byla pricina?
Behem pustu se me urvaly zaludecni polypy a na jejich vytlaceni telo potrebovalo vsechny sily jak je tlacilo.kdyz po 3 mesicich vysly-byly to 3 koule,nejvetsi byla velikosti velkeho vlasaku,za dva dny mi vlasy prestaly padat,pozdeji vsechny zase dorostly.Dnes uz mam vlasy opet dlouhe jak chci.
jsem rada ,ze to vylezlo byt takto strastiplne,pac je to lepsi nez mit z toho pozdeji rakovinu zaludku.

1 kolika me chytla cestou na letiste z dovolene a ty kecy me matky bych nikomu neprala.Nejhorsi byla 100km cesta na letiste a jeste poslouchat ji. \":roll:\" \":wink:\"

Zdravím, tak to věřím. Okolí na to kouká mnohdy nepřejícně a stále se oproti nim obrňovat...
Já půst zkoušela 2x. Pokaždé jsem skončila na oddělení ARO. Po druhé mi poslali na psychiatrii, že si vědomě ubližuji. Byl z toho problém i ve směru k dětem - zda jsem vůbec způsobilá se o ně starat a dobře starat.
To mi dorazilo a skončila jsem se vším, co by mi mohlo tyto problémy vrátit.
Zdravý životní styl je můj koníček, ovšem má to dnes už mantinely, které nepřelezu.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nízký krevní tlak
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 12:38 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
No je to tvoje rozhodnuti,ja bych to tak lehce nevzdala.
KOnzultovala si svoje potize pri pustu s nejakym pustarem?

Zatim jsem nepotakala nikoho,kdo by mel problemy sam o sobe pri pustu,vzdy si je zavinil sam.Takze bych uvitala,kdyby jsi se v tomto smeru rozepsala.At ziskame pouceni vsichni pustujici.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nízký krevní tlak
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 7:34 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Veverka píše:
Zdravím, tak to věřím. Okolí na to kouká mnohdy nepřejícně a stále se oproti nim obrňovat...
Já půst zkoušela 2x. Pokaždé jsem skončila na oddělení ARO. Po druhé mi poslali na psychiatrii, že si vědomě ubližuji. Byl z toho problém i ve směru k dětem - zda jsem vůbec způsobilá se o ně starat a dobře starat.
To mi dorazilo a skončila jsem se vším, co by mi mohlo tyto problémy vrátit.
Zdravý životní styl je můj koníček, ovšem má to dnes už mantinely, které nepřelezu.

Chyba a velká!!!
Mali ste čistit počas toho črevo a to razantne.
Poda mna kto nerobí klystýr počas hladovania tak može velmi rýchlo umriet.
Vy ste proste bola plná toxínov a držala ich v sebe a to bola velká chyba.
Skúste to opat a robte klystýry a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nízký krevní tlak
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 7:52 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Mat píše:
Chyba a velká!!!
Mali ste čistit počas toho črevo a to razantne.
Poda mna kto nerobí klystýr počas hladovania tak može velmi rýchlo umriet.
Vy ste proste bola plná toxínov a držala ich v sebe a to bola velká chyba.
Skúste to opat a robte klystýry a uvidíte.

Ano, před 5 lety, kdy jsem se pokoušela o půst, jsem věděla ještě celkem houbec. \":(\"
Dnes na to jdu od lesa. \":D\"
Vypucuju játra a žlučovody v souladu se střevy.
A snad už se mi to zadaří. O hladovce už nechci slyšet. Ta mi fakt nesedla.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz