Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:18 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kruhy pod očima
PříspěvekNapsal: pon bře 01, 2010 5:09 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Dobrý den,
myslíte, že je na tom něco pravdy?

http://www.novinky.cz/zena/styl/150162- ... y-nos.html
Co si myslíte Vy, že má největší vliv na kruhy pod očima?
Děkuji
Jana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kruhy pod očima
PříspěvekNapsal: pon bře 01, 2010 9:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
Dobrý den,
myslíte, že je na tom něco pravdy?

http://www.novinky.cz/zena/styl/150162- ... y-nos.html
Co si myslíte Vy, že má největší vliv na kruhy pod očima?
Děkuji
Jana

Takové pytlíky ano, ale klasické tmavé kruhy jsou většinou obrazem špatného stavu jater a rozhodně bych je nepodceňoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kruhy pod očima
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 9:45 pm 
Offline

Registrován: úte led 04, 2011 11:07 am
Příspěvky: 27
Dobrý den, je mi 16 let a BMI je 17,3.
Mám přemnožené kvasinky (pravidelně to ověřuji plivacím testem) a už 7 měsíců se s tím snažím něco dělat-naprosto jsem ze svého jídelníčku vyřadila veškerý cukr (a ze začátku i ovocný), výrazně jsem omezila konzumaci masa-max. 2x za měsíc, přestala jsem užívat jakékoliv chemické léky a přípravky-používám pouze bylinky, pravidelně piji zelený nápoj, pH moči mám většinou 6, denně vypiji kolem 2 litrů filtrované vody.
Můj jídelníček:
snídaně: mrkvová šťáva, občas kousek jablka
svačina:zelenina, ořechy, popř.doma připravované pohankovo-pšeničné celozrné housky (bez kvasnic, bez cukru)
oběd: převážně zeleninová jídla (míchám vařenou zeleninu se syrovou)
večeře: zelenina, šťávy zeleninové
Už dvakrát jsem si udělala šankaprakšalánu, po které se cítím velice dobře. Ale stále je plivací test špatný a taky mám kruhy pod očima. V této diskuzi jsem se dočetla, že kruhy pod očima mohou souviset se špatným stavem jater.
Prosím, mohl byste mi poradit jak se co možná nejrychleji dostat z tohoto stavu ven? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kruhy pod očima
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 10:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
zuzanka píše:
Dobrý den, je mi 16 let a BMI je 17,3.
Mám přemnožené kvasinky (pravidelně to ověřuji plivacím testem) a už 7 měsíců se s tím snažím něco dělat-naprosto jsem ze svého jídelníčku vyřadila veškerý cukr (a ze začátku i ovocný), výrazně jsem omezila konzumaci masa-max. 2x za měsíc, přestala jsem užívat jakékoliv chemické léky a přípravky-používám pouze bylinky, pravidelně piji zelený nápoj, pH moči mám většinou 6, denně vypiji kolem 2 litrů filtrované vody.
Můj jídelníček:
snídaně: mrkvová šťáva, občas kousek jablka
svačina:zelenina, ořechy, popř.doma připravované pohankovo-pšeničné celozrné housky (bez kvasnic, bez cukru)
oběd: převážně zeleninová jídla (míchám vařenou zeleninu se syrovou)
večeře: zelenina, šťávy zeleninové
Už dvakrát jsem si udělala šankaprakšalánu, po které se cítím velice dobře. Ale stále je plivací test špatný a taky mám kruhy pod očima. V této diskuzi jsem se dočetla, že kruhy pod očima mohou souviset se špatným stavem jater.
Prosím, mohl byste mi poradit jak se co možná nejrychleji dostat z tohoto stavu ven? Děkuji.

To jste asi opravdu zamořená kvasinkou a chce to celkově pročistit tělo, tedy ne jenom střeva, ale i játra a další orgány. Nastudujte si vlákno o kvasinkách, protože ta vaše strava stejně kvasinky celkem slušně živí, hlavně musíte přidat fungicidy. Také můžete mít nízkou tvorbu žaludeční kyseliny a je třeba si tedy stav vytestovat plivacím testem, Jinak ty kruhy může způsobovat kromě jater i horší stav nadledvinek, což je zde také popsáno i jak postupovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kruhy pod očima
PříspěvekNapsal: pon úno 21, 2011 4:18 pm 
Offline

Registrován: úte led 04, 2011 11:07 am
Příspěvky: 27
Dobrý den, naprosto souhlasím, že kvasinek mám víc než dost, ale vlákno o nich se mi najít nepodařilo. Mohl byste mi poslat odkaz? Na očistu jater se chystám a ještě bych se chtěla zeptat co to jsou fungicidy a jak je dostávat do těla? (je tedy vhodná strava pro mě pouze syrová- a to ovoce i zelenina?) Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kruhy pod očima
PříspěvekNapsal: pon úno 21, 2011 8:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="zuzanka":uyldw18c]Dobrý den, naprosto souhlasím, že kvasinek mám víc než dost, ale vlákno o nich se mi najít nepodařilo. Mohl byste mi poslat odkaz? Na očistu jater se chystám a ještě bych se chtěla zeptat co to jsou fungicidy a jak je dostávat do těla? (je tedy vhodná strava pro mě pouze syrová- a to ovoce i zelenina?) Děkuji.[/quote:uyldw18c]
Zde si počtete o kvasinkách

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kruhy pod očima
PříspěvekNapsal: sob srp 02, 2014 12:17 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 12, 2014 4:59 pm
Příspěvky: 8
Bydliště: Vysočina
Dobrý den, potýkám se s kruhy pod očima, tak jsem vyzkoušel očistu jater, při které ze mě vyšly jen velmi malé netvrdé útvary pistáciové barvy. Jelikož se jednalo o "nicotné" útvary v porovnání s tím, co uvádějí ostatní, jsem usoudil, že kruhy pod očima v mém případě zásadní spojitost se zanesenými játry nemají.
Je tato dedukce správná? Pokud ano, kde hledat další možnou příčinu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kruhy pod očima
PříspěvekNapsal: ned srp 10, 2014 9:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Ludek78 píše:
Dobrý den, potýkám se s kruhy pod očima, tak jsem vyzkoušel očistu jater, při které ze mě vyšly jen velmi malé netvrdé útvary pistáciové barvy. Jelikož se jednalo o "nicotné" útvary v porovnání s tím, co uvádějí ostatní, jsem usoudil, že kruhy pod očima v mém případě zásadní spojitost se zanesenými játry nemají.
Je tato dedukce správná? Pokud ano, kde hledat další možnou příčinu?

Většinou tmavé kruhy souvisí s játry, nebo může jít o nadledvinky, ale z jedné očisty stav jater moc nepoznáte, projel bych to minimálně ještě jednou, možná budete překvapen.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz