Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:42 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob led 09, 2021 8:59 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Ahojte.
Vedel by mi niekto (pán Jarda?) poradiť čo sa stalo mojej kamoške ? Neudrela sa nikde, ani nepritlačila, ale má opuchnutú jednu stranu dolnej časti chrbta, v oblasti ako obličky. Zároveň tam má modrinu. Modrina je v strede. Má tam doslova hrču.
Má problém "polycystické vaječníky". Neberie na to žiadne lieky ani hormóny.
Neboli jej diagnostikované žiadne problémy s obličkami...

Napísala mi teraz toto : "Mam taky pocit ako keby to trplo a zároveň bolelo nie taka strašne silna bolesť ale je to cítiť pri sedení ležani. Ak sedím dlhšie príde mi to ako keby až do nôh od kolien dole"

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2021 3:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xrazovy_nick píše:
Ahojte.
Vedel by mi niekto (pán Jarda?) poradiť čo sa stalo mojej kamoške ? Neudrela sa nikde, ani nepritlačila, ale má opuchnutú jednu stranu dolnej časti chrbta, v oblasti ako obličky. Zároveň tam má modrinu. Modrina je v strede. Má tam doslova hrču.
Má problém "polycystické vaječníky". Neberie na to žiadne lieky ani hormóny.
Neboli jej diagnostikované žiadne problémy s obličkami...

Napísala mi teraz toto : "Mam taky pocit ako keby to trplo a zároveň bolelo nie taka strašne silna bolesť ale je to cítiť pri sedení ležani. Ak sedím dlhšie príde mi to ako keby až do nôh od kolien dole"

To by chtělo prohlédnout od lékaře, pokud je tam hematom tedy někde teče z nějakého důvodu krev není zrovna ideální si s tím pohrávat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2021 5:14 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Pán Jarda, spravili sa jej aj také akoby "jazvyčky" na nohách, NEVIE z čoho sú..... Ráno to mala a odfotila (viďte foto), teraz mi napísala, že jej to zmizlo, že keby nemala ako dôkaz fotku ktorú si ráno spravila, tak by neverila že je možné, že jej to mohlo zmiznúť....
Nesignalizuje to niečo ? Ak áno, čo asi ?
Má 29 rokov, je moletka, ale má dobrú kondíciu, má "statok" (ak sa to tak dá nazvať), domáce bravčové, domáce vajíčka, domáce hovädzie....
Je však pravda, že rodičov (otec už nebohý) zdravých teda nemá...
A často sa jej točí hlava, už celé roky.
Doktori jej nič nezistili (bola na veľkej prehliadke tuším v auguste či kedy, krv, stolica, moč...)... Vtedy často hnačkovala.

Příloha:
Ivanka.jpg
Ivanka.jpg [ 208.4 KiB | Zobrazeno 6376 krát ]

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2021 6:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xrazovy_nick píše:
Pán Jarda, spravili sa jej aj také akoby "jazvyčky" na nohách, NEVIE z čoho sú..... Ráno to mala a odfotila (viďte foto), teraz mi napísala, že jej to zmizlo, že keby nemala ako dôkaz fotku ktorú si ráno spravila, tak by neverila že je možné, že jej to mohlo zmiznúť....
Nesignalizuje to niečo ? Ak áno, čo asi ?
Má 29 rokov, je moletka, ale má dobrú kondíciu, má "statok" (ak sa to tak dá nazvať), domáce bravčové, domáce vajíčka, domáce hovädzie....
Je však pravda, že rodičov (otec už nebohý) zdravých teda nemá...
A často sa jej točí hlava, už celé roky.
Doktori jej nič nezistili (bola na veľkej prehliadke tuším v auguste či kedy, krv, stolica, moč...)... Vtedy často hnačkovala.

Nevím, na těch nohách mě to přijde jako otlačeniny třeba od těsných pletených podkolenek, ale to by snad odhalila i sama. Pokud jde o motání hlavy určitě bych pár dní měřil krevní tlak a sledoval souvislost těch problémů se stavem stolice což může celkem dobře souviset.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz