Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:05 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned bře 24, 2019 7:06 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Ahojte.
Vzhľadom na to, že aj napriek špičkovej strave, detoxu a super cvičeniu mám zdravotné problémy spôsobené nešťastnou dušou, uchyľujem sa k hypnóze, ktorá by mala zmeniť vzorce môjho správania, resp. moje nevhodné reakcie na určité psychologické podnety (vzťahy s ľuďmi).
Znova si uvedomujem ako neznášam svoju rodinu, lebo vidím tých milión chýb, aké členovia mojej rodiny majú.
Aspoň sú to chyby z môjho pohľadu. A najväčšou chybou (mojou) je to, že tým ich chybám priraďujem príliš veľkú dôležitosť. Preto mi tak VADIA.
Napríklad moja sestra.... Nebýva so mnou (bývam s mamkou - my dvaja), ale keď príde tak raz za mesiac na dva-tri dni (piatok, sobota, nedeľa), idem sa zblázniť....... Nemôžem vystáť jej tón a zafarbenie hlasu, jej povahu, jej temperament..... Nedosť, že sa jej nezavrú ústa (pritom s mamkou telefonuje hodinu denne), vkuse rozpráva len o peniazoch a majetku, a keď nerozpráva o tom, tak rozpráva o oblečení a módnych doplnkoch (náušnice, retiazka...).......... O NIČOM INOM..... Ja ju .... neznášam. ... Teraz ohľadom mojej mamky. Hoci by som pre ňu riskoval život, a keby ju niekto uniesol, šiel by som ju hľadať "na kraj sveta", ale zároveň k nej cítim .... určitý druh ODPORU....... Lebo má také vlastnosti, ktoré sa mi štítia - preto, lebo je pravý opak mňa (až na to, že tiež je citlivá, to jediné máme spoločné).
MNE NEVADÍ, keď sú ľudia pravý opak mňa, pokiaľ to nie je moja rodina...
Je pre mňa strašne ťaživý pocit, keď s najbližšími (rodina) nemám nič spoločné, až na "krv".
Rodina mi je predsa najbližšia........Mala by byť.............ALE JA TO TAK NECÍTIM........Keby ma s rodinou nespájala rovnaká krv, tak pre mňa boli cudzí, a ja pre nich.......nezaujímali by oni mňa, ani ja ich. Pretože priateľstvo sú spoločné názory a záujmy, a tie ja s rodinou ABSOLÚTNE NEMÁM. Oni sú ovce.........
Možno ma tu považujete sa agresora...... Ale som X krát "duchovnejší" než moja rodina....... Ich zaujímajú samé "svetské" veci.... NULOVÁ HĹBKA.
No a ide o to, že ja to nedokážem "stráviť".... Toto je len jedna z vecí (asi piatich ?) ktoré ma ubíjajú......
Chcem, aby mi hypnóza pomohla v tom, aby som sa na to VYSR*L, aby som svoju rodinu proste NERIEŠIL, aby som mal NA HÁKU tie obrovské rozdiely mnou a nimi.
Pokúšal som sa o to celé roky sám, no nepodarilo sa.
Nepomôže mi žiadna super strava, žiadne super doplnky.....
Pomôže mi asi len hypnóza. Neviem čo iné. Tisíc krát som sám k sebe prehovoril, snažil sa prehovoriť si do duše.... čítal kopu kníh.... zbytočne.
Bez hypnózy je len otázkou času, kedy spácham samovraždu.

Má tu niekto z vás skúsenosti s hypnózou ? Viem, že funguje. Len sa pýtam.
Zajtra idem do labáku, idú mi zistiť, či mám anémiu.
Viem, že ju mám. Viem aj to, že mám premnoženú candidu, a určite mám aj kopu iných vecí.
Začínam mať dojem, že ak niekto cíti veľkú duševnú bolesť (príčiny tej bolesti sa môžu líšiť, každého trápi niečo iné), tak bez toho aby si pomohol buď on sám, alebo mu pomohol niekto iný, bez toho budú všetky ostatné postupy slúžiace k nastoleniu jeho zdravia pracovať maximálne tak na 20% ......

A tou myšlienkou, ktorú som zvýraznil hrubým písmom a podčiarknutím chcem apelovať na tých ľudí, ktorí cítia veľkú duševnú bolesť, nemajú optimálne telesné zdravie, a myslia si, že sa k optimálnemu telesnému zdraviu dopracujú super stravou, pohybom, detoxom, doplnkami výživy. NEDOPRACUJETE SA............NEEXISTUJE.

V apríli navštívim hypnoterapeuta, navštívim ho X krát (bude treba riešiť viacero vecí).... a dám priebežne vedieť do tohto topicu, ako to ovplyvnilo moje telesné zdravie. Lebo ja cítim, že keď nevyužijem pomoc hypnoterapeuta (psychoterapeut či psychológ je mi NANIČ, ja sám by som mohol byť psychológom, dokonca odo mňa si ľudia pýtajú psychologické rady...), tak sa zmárnim........

Bože, ja idiot sprostý............. Celé roky rokúce viem, ako zlá psychika ovplyvňuje telesné zdravie človeka k horšiemu....... Viem to celé roky, ale ako idiot som to až doteraz proste IGNOROVAL ................... Zatváral som pred tým oči..................... Je však pre mňa veľmi nepríjemné zistenie, že sám si nedokážem pomôcť.... Viem, existuje aj autohypnóza (kúpil som si knihu), ale...... protiví sa mi to.... proste potrebujem hypnoterapeuta, nech on pracuje, a nech ja vnímam.
Skúšal som EFT mnoho krát, nedokázal som ho správe aplikovať aj keď som videl mnoho návodov/videí o tom.... Robil som všetko ako sa tam hovorilo/písalo, ale nikdy to nepomohlo...
VIEM, ŽE RIEŠENÍM JE ZNÍŽIŤ DôLEŽITOSŤ NA NULU (dôležitosť vecí, ktorých pripúšťanie mi spôsobuje duševnú bolesť), ale to je jedna z najťažších vecí na svete dokázať to. Dokázať to silou vôle.... Fakt treba na to preprogramovať "bioprocesor"..... vsádzam na hypnózu.... ďalšie peniaze "of", ale dúfam, že nebudú vyhodené do vzduchu. Je to moja posledná záchrana...

Držte mi palce.......ak chcete.

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 24, 2019 7:33 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Jednorazovy_Nick píše:
Ahojte.
Vzhľadom na to, že aj napriek špičkovej strave, detoxu a super cvičeniu mám zdravotné problémy spôsobené nešťastnou dušou, uchyľujem sa k hypnóze, ktorá by mala zmeniť vzorce môjho správania, resp. moje nevhodné reakcie na určité psychologické podnety (vzťahy s ľuďmi).
Znova si uvedomujem ako neznášam svoju rodinu, lebo vidím tých milión chýb, aké členovia mojej rodiny majú.
Aspoň sú to chyby z môjho pohľadu. A najväčšou chybou (mojou) je to, že tým ich chybám priraďujem príliš veľkú dôležitosť. Preto mi tak VADIA.
Napríklad moja sestra.... Nebýva so mnou (bývam s mamkou - my dvaja), ale keď príde tak raz za mesiac na dva-tri dni (piatok, sobota, nedeľa), idem sa zblázniť....... Nemôžem vystáť jej tón a zafarbenie hlasu, jej povahu, jej temperament..... Nedosť, že sa jej nezavrú ústa (pritom s mamkou telefonuje hodinu denne), vkuse rozpráva len o peniazoch a majetku, a keď nerozpráva o tom, tak rozpráva o oblečení a módnych doplnkoch (náušnice, retiazka...).......... O NIČOM INOM..... Ja ju .... neznášam. ... Teraz ohľadom mojej mamky. Hoci by som pre ňu riskoval život, a keby ju niekto uniesol, šiel by som ju hľadať "na kraj sveta", ale zároveň k nej cítim .... určitý druh ODPORU....... Lebo má také vlastnosti, ktoré sa mi štítia - preto, lebo je pravý opak mňa (až na to, že tiež je citlivá, to jediné máme spoločné).
MNE NEVADÍ, keď sú ľudia pravý opak mňa, pokiaľ to nie je moja rodina...
Je pre mňa strašne ťaživý pocit, keď s najbližšími (rodina) nemám nič spoločné, až na "krv".
Rodina mi je predsa najbližšia........Mala by byť.............ALE JA TO TAK NECÍTIM........Keby ma s rodinou nespájala rovnaká krv, tak pre mňa boli cudzí, a ja pre nich.......nezaujímali by oni mňa, ani ja ich. Pretože priateľstvo sú spoločné názory a záujmy, a tie ja s rodinou ABSOLÚTNE NEMÁM. Oni sú ovce.........
Možno ma tu považujete sa agresora...... Ale som X krát "duchovnejší" než moja rodina....... Ich zaujímajú samé "svetské" veci.... NULOVÁ HĹBKA.
No a ide o to, že ja to nedokážem "stráviť".... Toto je len jedna z vecí (asi piatich ?) ktoré ma ubíjajú......
Chcem, aby mi hypnóza pomohla v tom, aby som sa na to VYSR*L, aby som svoju rodinu proste NERIEŠIL, aby som mal NA HÁKU tie obrovské rozdiely mnou a nimi.
Pokúšal som sa o to celé roky sám, no nepodarilo sa.
Nepomôže mi žiadna super strava, žiadne super doplnky.....
Pomôže mi asi len hypnóza. Neviem čo iné. Tisíc krát som sám k sebe prehovoril, snažil sa prehovoriť si do duše.... čítal kopu kníh.... zbytočne.
Bez hypnózy je len otázkou času, kedy spácham samovraždu.

Má tu niekto z vás skúsenosti s hypnózou ? Viem, že funguje. Len sa pýtam.
Zajtra idem do labáku, idú mi zistiť, či mám anémiu.
Viem, že ju mám. Viem aj to, že mám premnoženú candidu, a určite mám aj kopu iných vecí.
Začínam mať dojem, že ak niekto cíti veľkú duševnú bolesť (príčiny tej bolesti sa môžu líšiť, každého trápi niečo iné), tak bez toho aby si pomohol buď on sám, alebo mu pomohol niekto iný, bez toho budú všetky ostatné postupy slúžiace k nastoleniu jeho zdravia pracovať maximálne tak na 20% ......

A tou myšlienkou, ktorú som zvýraznil hrubým písmom a podčiarknutím chcem apelovať na tých ľudí, ktorí cítia veľkú duševnú bolesť, nemajú optimálne telesné zdravie, a myslia si, že sa k optimálnemu telesnému zdraviu dopracujú super stravou, pohybom, detoxom, doplnkami výživy. NEDOPRACUJETE SA............NEEXISTUJE.

V apríli navštívim hypnoterapeuta, navštívim ho X krát (bude treba riešiť viacero vecí).... a dám priebežne vedieť do tohto topicu, ako to ovplyvnilo moje telesné zdravie. Lebo ja cítim, že keď nevyužijem pomoc hypnoterapeuta (psychoterapeut či psychológ je mi NANIČ, ja sám by som mohol byť psychológom, dokonca odo mňa si ľudia pýtajú psychologické rady...), tak sa zmárnim........

Bože, ja idiot sprostý............. Celé roky rokúce viem, ako zlá psychika ovplyvňuje telesné zdravie človeka k horšiemu....... Viem to celé roky, ale ako idiot som to až doteraz proste IGNOROVAL ................... Zatváral som pred tým oči..................... Je však pre mňa veľmi nepríjemné zistenie, že sám si nedokážem pomôcť.... Viem, existuje aj autohypnóza (kúpil som si knihu), ale...... protiví sa mi to.... proste potrebujem hypnoterapeuta, nech on pracuje, a nech ja vnímam.
Skúšal som EFT mnoho krát, nedokázal som ho správe aplikovať aj keď som videl mnoho návodov/videí o tom.... Robil som všetko ako sa tam hovorilo/písalo, ale nikdy to nepomohlo...
VIEM, ŽE RIEŠENÍM JE ZNÍŽIŤ DôLEŽITOSŤ NA NULU (dôležitosť vecí, ktorých pripúšťanie mi spôsobuje duševnú bolesť), ale to je jedna z najťažších vecí na svete dokázať to. Dokázať to silou vôle.... Fakt treba na to preprogramovať "bioprocesor"..... vsádzam na hypnózu.... ďalšie peniaze "of", ale dúfam, že nebudú vyhodené do vzduchu. Je to moja posledná záchrana...

Držte mi palce.......ak chcete.

Tak se seber a odstěhuj nebo jdi do světa.Starej si na to dost.To se chceš pořád držet máminy sukně?
Hypnozu ti nedoporučuji zase se necháváš ovlivňovat někým jiným a dávat mu všanc svoji psychiku.
Jednou jsem tu psala o tom,jak nějaký vojenský doktor doporučoval vojákům na frontě si kreslit jodovou mřížku na paty.Lépe pak snášeli stres na bojišti.Možná by ti to taky zklidnilo.Sebevraždou nejvíc ublížíš svým nejbližším.A jestli existují další životy,tak si to pak parádně vyžereš.
A co tak meditace.?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 24, 2019 10:34 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
ZDENINA : Ja nie som vystresovany, meditacia ma "netaha". Zijem si "lazo-plazo" v zmysle stresu... Nepocitujem stres, pocitujem bol, zial, beznadej.
Ano, som dost stary aby som odisiel zo spolocneho byvania s mamkou, ale keby som zil uplne sam a dostal depku, o to lahsie by bolo pre mna urobit nejaku fatalnu chybu... Nemal by som sa ani s kym porozpravat. Tych 5 minut denne mi staci.
Hypnozu vyuzijem, lebo SAM SI POMOCT NEVIEM, a nestacia na to ani desiatky knih urcenych na duchovny rozvoj ktore som precital. Nechat sa ovplyvnit niekym inym pre svoj prospech - preco nie ? Ked mi to pomoze... Ved o tom su aj knihy, videa.... Co citas, co pocuvas, to ta ovplyvnuje. Ja som NECHCENE sam seba zhypnotizoval zlymi rozhodnutiami a myslienkami do sucasneho stavu plneho nestastia a beznadeje, trvalo to roky. Nedari sa mi zmenit to.
Meditujem 2x20 minut denne formou "OOOOM" a formou plneho striedaveho dychania. Avsak tym absolutne nevyriesim svoj problem vo vztahoch k rodine.
Meditacia viac prospeje niekomu co sa cely den nezastavi a ma povinnosti vyse hlavy. To ja nie som.
Ja zijem v permanentnej zazitkovej nude (ziadny zazitkovy stimul), bez vztahu, bez lasky, bez sexu, bez kamosov ktori by mi ze to stali, nerozumiem si s rodinou, zarabam velmi malo (a je mi to aj jedno, lebo nevidim zmysel v mojom zivote, pokial nelubim), atd..... NEMAM NERVY na nejake sedenie v uplnom tichu... Ked robim OOOM, aspon vydavam zvuk, a pri plnom striedavom dychani si pocitam sekundy s sustredim sa na pracu s nosnymi dierkami. Ale viac ako 40minut denne odmietam.
Tu ide o VIRUS V HLAVE....treba mi preprogramovat mozog. Hypnozou.
Ved vsetci sme hypnotizovani cely zivot.... Ja chcem byt KONSTRUKTVNE zhypnotizovany, to je vsetko.... Nemam cas cakat 10 rokov, ci mi meditacia nahodou pomoze... To by som sa nedockal. Potrebujem alarmujuco pomoc. Meditacia dopomaha vyladovat.... Lenze ja som cely "zavirovany", potrebujem sa cely PREINSTALOVAT. Aby som citil zmysel zivota. Viem, ze zmyslom zivota je laska, radost, atd, ale ja sa nedokazem dostat k tymto stavom. Zalubeny som bol uz ako 5 rocny, citit city nemam problem, prekypujem citmi, ale vytvkril som si mnozstvo prekazok k tomu, aby som ich mal ktorej zene venovat. Tie prekazky mi pomoze odstranit hypnoza. Ak NAHODOU nie, tak to bude pruser...

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 24, 2019 10:53 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Jednorazovy_Nick píše:
ZDENINA : Ja nie som vystresovany, meditacia ma "netaha". Zijem si "lazo-plazo" v zmysle stresu... Nepocitujem stres, pocitujem bol, zial, beznadej.
Ano, som dost stary aby som odisiel zo spolocneho byvania s mamkou, ale keby som zil uplne sam a dostal depku, o to lahsie by bolo pre mna urobit nejaku fatalnu chybu... Nemal by som sa ani s kym porozpravat. Tych 5 minut denne mi staci.
Hypnozu vyuzijem, lebo SAM SI POMOCT NEVIEM, a nestacia na to ani desiatky knih urcenych na duchovny rozvoj ktore som precital. Nechat sa ovplyvnit niekym inym pre svoj prospech - preco nie ? Ked mi to pomoze... Ved o tom su aj knihy, videa.... Co citas, co pocuvas, to ta ovplyvnuje. Ja som NECHCENE sam seba zhypnotizoval zlymi rozhodnutiami a myslienkami do sucasneho stavu plneho nestastia a beznadeje, trvalo to roky. Nedari sa mi zmenit to.
Meditujem 2x20 minut denne formou "OOOOM" a formou plneho striedaveho dychania. Avsak tym absolutne nevyriesim svoj problem vo vztahoch k rodine.
Meditacia viac prospeje niekomu co sa cely den nezastavi a ma povinnosti vyse hlavy. To ja nie som.
Ja zijem v permanentnej zazitkovej nude (ziadny zazitkovy stimul), bez vztahu, bez lasky, bez sexu, bez kamosov ktori by mi ze to stali, nerozumiem si s rodinou, zarabam velmi malo (a je mi to aj jedno, lebo nevidim zmysel v mojom zivote, pokial nelubim), atd..... NEMAM NERVY na nejake sedenie v uplnom tichu... Ked robim OOOM, aspon vydavam zvuk, a pri plnom striedavom dychani si pocitam sekundy s sustredim sa na pracu s nosnymi dierkami. Ale viac ako 40minut denne odmietam.
Tu ide o VIRUS V HLAVE....treba mi preprogramovat mozog. Hypnozou.
Ved vsetci sme hypnotizovani cely zivot.... Ja chcem byt KONSTRUKTVNE zhypnotizovany, to je vsetko.... Nemam cas cakat 10 rokov, ci mi meditacia nahodou pomoze... To by som sa nedockal. Potrebujem alarmujuco pomoc. Meditacia dopomaha vyladovat.... Lenze ja som cely "zavirovany", potrebujem sa cely PREINSTALOVAT. Aby som citil zmysel zivota. Viem, ze zmyslom zivota je laska, radost, atd, ale ja sa nedokazem dostat k tymto stavom. Zalubeny som bol uz ako 5 rocny, citit city nemam problem, prekypujem citmi, ale vytvkril som si mnozstvo prekazok k tomu, aby som ich mal ktorej zene venovat. Tie prekazky mi pomoze odstranit hypnoza. Ak NAHODOU nie, tak to bude pruser...

Možná,že se ti netvoří endorfiny v dostatečném množství.Stáhni si knihu Kryodynamika a zkus to.
Dává se kostka ledu na zátylek.Sama to mám vyzkoušené.Aktivuje se důležitý akupresurní bod.Jen to vyzkoušej a uvidíš.4hod před aplikací nejíst a dle jiných pramenů i nepít.Místnost musí být vyvětraná a po aplikaci aspoň půl hodiny ležet. Musíš být přitom klidu.
https://www.prokondici.cz/zazracny-bod- ... se-zazrak/
https://uloz.to/!CQZd83FF/kryodynamika-pdf


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 25, 2019 12:54 am 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
ZDENINA : To s tou kockou ladu som skusal pred 5 dnami... Nepocitil som ziadne teplo ktore som mal pocitit, nic...
Je to ta najdebilnejsia procedura, maximalne nepohodlna. Prakticky sa ta robit len ked clovek lezi, a aj to musi lezat tak, ze nosom mieri do matraca, cize nema poriadne ako dychat, a ked si uz da ruky pod bradu, tak za tych 20 minut z toho napätia riadne boli krk (a to cvicim aj svaly krku)...
Ma sa to robit 2x denne... K tomu 30min pauza na odpocinok po aplikacii ladovej kocky ??? Hned ma to odradilo, TOTO nie je riesenie problemu, je to len maximalne nepohodlne prekryvanie problemu. Taka kocka ladu sa neda ani paskou upevnit na krk...lebo sa topi, tym padom sa zmensuje, takze vypadne, alebo strati priamy kontakt s kozou toho bodu, ktory je navyse VLASOVOU CASTOU, takze uz duplom to neupevnis lepiacou paskou. Je to dobre mozno pre komplet holohlavych mnichov.
Ten sposob je velmi zle aplikovatelny. Siel som ho robit s nadsenim, po prvom pokuse som ho zavrhol. Ja, co mam za sebou 3x 84hod SUCHU hladovku, 14 ocist pecene olejom a stavou (z toho pri siedmych mi vzdy bolo velmi zle, pokracoval som), takze nie som "cukrikovy", a zazil som si aj riadne nepohodlne veci...
Nestaci lezat na bruchu, treba mat aj hlavu tak, ze celom priamo na matrac/podlozku, cize si nemozes lahnit hlavou "nabok". Skus tak byt 2x20 minut DENNE... Budes to robit s takou nechutou, ze endorfiny nebudu mat sancu sa uvolnit do tela, akurat sa ti zvysi kortizol \":D\"

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 25, 2019 7:33 am 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Jednorazovy_Nick píše:
ZDENINA : To s tou kockou ladu som skusal pred 5 dnami... Nepocitil som ziadne teplo ktore som mal pocitit, nic...
Je to ta najdebilnejsia procedura, maximalne nepohodlna. Prakticky sa ta robit len ked clovek lezi, a aj to musi lezat tak, ze nosom mieri do matraca, cize nema poriadne ako dychat, a ked si uz da ruky pod bradu, tak za tych 20 minut z toho napätia riadne boli krk (a to cvicim aj svaly krku)...
Ma sa to robit 2x denne... K tomu 30min pauza na odpocinok po aplikacii ladovej kocky ??? Hned ma to odradilo, TOTO nie je riesenie problemu, je to len maximalne nepohodlne prekryvanie problemu. Taka kocka ladu sa neda ani paskou upevnit na krk...lebo sa topi, tym padom sa zmensuje, takze vypadne, alebo strati priamy kontakt s kozou toho bodu, ktory je navyse VLASOVOU CASTOU, takze uz duplom to neupevnis lepiacou paskou. Je to dobre mozno pre komplet holohlavych mnichov.
Ten sposob je velmi zle aplikovatelny. Siel som ho robit s nadsenim, po prvom pokuse som ho zavrhol. Ja, co mam za sebou 3x 84hod SUCHU hladovku, 14 ocist pecene olejom a stavou (z toho pri siedmych mi vzdy bolo velmi zle, pokracoval som), takze nie som "cukrikovy", a zazil som si aj riadne nepohodlne veci...
Nestaci lezat na bruchu, treba mat aj hlavu tak, ze celom priamo na matrac/podlozku, cize si nemozes lahnit hlavou "nabok". Skus tak byt 2x20 minut DENNE... Budes to robit s takou nechutou, ze endorfiny nebudu mat sancu sa uvolnit do tela, akurat sa ti zvysi kortizol \":D\"

Milý Nicku,kosku ledu jsem měla upevněnou čelenkou,pak jsem si ji připevňovala pružným obvinadlem.Hlavu jsem měla podepřenou rukama,takže nos jsem neměla zabořený do matrace.Ta 4týdenní kůra je pro ty,kteří se tím nechtějí obtěžovat celý rok.Protože spím v ložnici spolu s manželem,který nesnese otevřené okno v zimě,nemohu tu proceduru dělat celý rok.Tak se těším na teplo,kdy budu moc větrat celý den.Večer taky nemá rád ,když před spaním řádně vyvětrám.
K té hypnoze-jednou jsem někde četla,že dělali pokus s učením ve spánku.Učivo lehli lépe do hlavy,ale po nějaké době začali mít účastníci experimentu psychické problémy.Hypnoza je něco podobného,musí se obejít určité mechanismy, které dotyčného chrání.(psychiku)
Není meditace jako meditace.Možná by v tvém případě pomohlo soustředění třeba na dech,představovat si např.růst stromů atd.To znamená učit se ovládat svou pozornost a myslet jen na to co chceš.Radši nezkoušej se soustředit např.na oblast břicha,uvolněná energie,kterou bys nezvládl usměrnit by ti mohla ublížit.
Věk kolem 33let,bývá problematický,ale ty to zvládneš.Pořid si třeba psa,třeba z útulku a ten tě bude mít rád takovýho jaký si ,bude vděčný za každé pohlazení.Ne nadarmo se využívají při léčbě lidí s depresemi.

http://leva-net.webnode.cz/products/teo ... ia-ugolev/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 25, 2019 8:42 am 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
ZDENINA : to s tou kockou ladu u mna neorichadza do uvahy... Dokonca po tej jednej aplikacii mi.nebolo prijemne - citil som potom v tom bode chlad este dve hodiny....
Usmev produkuje endorfiny, a to aj ked je umelo vyvolany. Budem sa teda musiet naucit uskievat sa aj ked nemam chut, proste nasilu (nepisem, se medzi ludmi nasilu).

Tvoj partner nema rad dokladne vyvetranie spalne aj v ine rocne obdobie nez v lete ? Da sa nieco take tolerovat ? Ja si to neviem predstavit... Asi by mu pomohlo vyhodit ho na tyzden na ulicu, ked ma take nepochopitelne "moresy".... Ja spim s otvorenou vetrackou asi 360 dni v roku. A pred spanim dokladne vyvetram 365 dni v roku.....

Pes ? Asi najmenej zaujimave zviera pre mna. \":-)\" .... Ja mam rad zvierata vo volnej prirode. A "laska" od psa ma nezaujima. To nie je spravna cesta, je to len pohodlna s neuplna nahrazka.

Nehnevaj sa, se skoro vsetko (alebo vsetko ?) co mi napises nejak "vyvraciam"...
Ale o.k., skusim viac meditovat, a budem si pri tom predstavovat zelenu farbu... Najlepsou meditaciou by pre mna aj tak bolo mat pri sebe partnerku, nasavat vsetky jej vone, a pocuvat jej jemny hlas... Aj to bude. Po serii hypnoz. \":-)\"


A k tomu odkazu ktory si postla..... Hroza. Blud. Zacal som sa smiat uz pri tej zabe..... Je jasne, ze varena nerozkusana zaba sa stravi horsie nez nevarena nerozkusana, lebo povrch varenej velmi ztuhne, a bez rozkusania oto viac bude odolavat zaludocnej kyseline. ALE MY LUDIA MÄSO ZUJEME.... Takze absolutne odpada tento priklad. Navyse vsetky enzymy v potrave su znicene pocas travenia v zaludku. Varenie je PREDTRAVENIE potravy este mimo ludske telo. Väcsia cast stravy ma byt varena.
Navyse, moje telo nema neprijemny pach, a moje vetry v podstate necitit (akoby to bol len zhltnuty vzduch)... Nic vo mne nehnije, a pritom cervene mäso a vajicka konzumujem denne.
Smiesny clanok. A este smiesnejsia diskusia pod nim.
Rovnako smiesny ako videa, kde ukazuju ako zvierata (pes, macka) uprednostnuju surove mäso narezane na kocky pred varenym mäsom narezanym na kocky, LEBO UZ NENAPISU CI NEPOVEDIA vo videu, ze mäso varili v mnozstvs vody, do ktorej sa vyluhovali ziviny (vyvar), a PRETO zvierata uprednostnia mäso nevarene, pretoze je v nom z toho dovodu viac zivin. Keby to mäso len podusili a to tak, ze by pri tom duseni odparili vsetku vodu a ostala by len prirodzena "omacka" z koncentrovaneho vyvaru a mäso, a cele by to supli na tanier vedla suroveho mäsa, bolo by to o niecom uplne inom. LENZE TO JE TAK, KED SI DOPREDU URCIA, AKO CHCU ABY VYSKUM SKONCIL. POTOM TOMU PRISPOSOBIA POSTUP. Svet je plny podvodnikov.
\":-)\"

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 25, 2019 5:02 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Už se těším na tvé příspěvky po hypnotickém restartu a přeji ti takovou partnerku jejíž klidný hlas tě bude uvádět do příjemné meditace po celý tvůj zbytek života.Nicku bdi. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 25, 2019 11:32 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
ZDENINA : Zial, az zaciatkom maja bude mat volny termin.... Takze si pockam \":D\"
A dakujem \":)\"

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 26, 2019 7:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte čer 09, 2009 9:28 am
Příspěvky: 67
Bydliště: Psáře
Nicku,
máš zablokovanou srdeční a krční čakru, [sakrální také] pokud víš co jsou čakry a jak fungují, neměl by pro Tebe být problém je zprutocnit.
Vše se upraví, hlavně vztahy a to i Tvůj k Tobě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 26, 2019 11:12 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
PavelZ píše:
Nicku,
máš zablokovanou srdeční a krční čakru, [sakrální také] pokud víš co jsou čakry a jak fungují, neměl by pro Tebe být problém je zprutocnit.
Vše se upraví, hlavně vztahy a to i Tvůj k Tobě.

Pavel, ako vies, ze mam zablokovane tieto cakry ? Viem co su cakry, ale nepracujem s nimi.... Nastudujem si teda o nich.... Dakujem....

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2019 1:41 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
Reinkarnace přenech egyptským faraonům a našim vědmám, aby se z tebe nestal padlý jogín, kterému se z duchovna "zatočila" hlava. Zpět do reality našeho hmotného světa, anémii máte jak jsi říkal v rodině. Na tvém místě bych se zamyslel nad tím, co a proč ti vysává železo (krev sající a malnutrici způsobující helminté od A do Z) a riboflavin (prvoci v tenkém střevě - giardia, entamoeba anebo krvi - toxoplasma, babesia), případně okupuje červené (borelia, bartonella, brucella, atd.) a bílé krvinky (ehrlichia) nebo přímo kostní dřeň (mikrofilária). A mimochodem do mozku se dostane i ta spirocheta.

Relative importance of micronutrient deficiencies in iron deficiency anemia [2003]
http://agris.fao.org/agris-search/search.do?recordID=US201600076639
Erythrocyte Riboflavin for the Detection of Riboflavin Deficiency in Pregnant Nepali Women
http://clinchem.aaccjnls.org/content/51/11/2162
The erythrocyte glutathione reductase activity coefficient (EGRAC)
https://de.wikipedia.org/wiki/EGRAC
Nové doporučené výživové dávky EFSA - vitamíny
https://www.potravinyinfo.cz/33/vyzivove-tabulky-uniqueidmRRWSbk196FNf8-jVUh4EjNQPcry0UuE_6qOzrArksakukZUzLWmsA/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne čtv bře 28, 2019 3:35 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2019 9:01 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Všímám si tvých příspěvků Marku už dlouho. Chtěl jsem ti to napsat už dlouho, zdůrazňuji že proti tobě nic nemám a píšu to v dobrém úmyslu, ale myslím, že to nevezmeš dobře, nu což zkusím to: Přijde mi, že hlavní problém je u tebe, že jsi extrémně zahleděn sám do sebe. Vždyť dokážeš snad popsat do detailu celé své tělo jak se pořád pozoruješ. Jak jsi už dřív psal, že ti třeba záleží na tvé matce, tak jsi pak stejně napsal (mezi řádky), že ti jde hlavně o to, aby ty ses nemusel dívat jak je nemocná nebo umře, protože na světě už moc dalších blízkých lidí nemáš. Citlivý možná jsi, ale taky jen sám k sobě, ne k ostatním lidem. Samozřejmě člověk by si měl sám sebe vážit a mít se rád, ale když to má někdo jako ty 99,99999% JÁ a zbytek ostatní tak je to špatně a takhle to pak dopadá. No nevím jestli to pochopíš a vezmeš ale to už je na tobě. Ono ti to v dost ostřejší formě tady na fóru napsalo už dost lidí, ale ti to psali aby ti ublížili, já se ti to snažím vysvětlit v dobré víře.
Ještě předem píšu, že toto je můj poslední příspěvek v tomto vlákně. Vím, že rád ostatním lidem vyvracíš názory co o tobě řeknou a chceš od nich slyšet odpověď na doplňující otázky. Já na to nemám čas a ani náladu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 28, 2019 12:53 am 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Igi : a divis sa mi, ked nikto nikdy v zivote vo mne nevyvolal pocit, ze ma s radostou prijima takeho aky som ? Ani mamka. Tak som ostal na to sam.
Najväcsou chybou v mojom zivote bolo, ze som veril, ze najdem zenu taku ako som ja, akurat ze bude mat zenske energie a zenske telo. Podnikol som "milion" krokov k tomu za poslednych mozno 15 rokov. Nenasiel som ani "dostatocne podobnu" mne. Ani v realnom ani vo virtualnom svete som s takou nenadviazal kontakt. Som uplne iny nez (byvali, lebo som sa na nich vykaslal) kamosi, nez rodina. NEMAM NIC PROTI LUDOM ODLISNYCH ODO MNA "AKO-TAKYM".... Ale ked ma nikto dostatocne neuspokoji svojou pritomnostou (dufam, ze ss to v buducnosti zmeni), tak ano, musim sa starat len o seba a mysliet len na seba. Ale ked som zil sexualne, tak moje "sebectvo" sa prejavovalo v nekonecnom mojkani a lizani zeny, a v tom, ze som absolutne nepotreboval orgazmovat. Zamerne pisem ze to bolo sebectvo, ale takeho divneho typu... Pretoze som tie veci zboznoval robit predne tak ako som popisal, a keby to partnerka chcela mavat inak nez takto, tak by som sa s nou rozlucil. Mam lroste iny prah "kompromisov" nez 99% ludi. Vies o tom, se kompromisy vo vztahu su cestou do pekla ? Vsade inde sa daju aplikovat viac-menej bez problemov, ale vo vztahu su cestou do pekla.... Lebo clovek si naivne mysliz ze pri svojej milovanej/svojom milovanom MOZE BYT NAOZAJ SAM SEBOU. Ja urcite nemozem a nikdy nebudem moct. Z toho dovodu som sa nejak "zablokoval". Z bolesti, ze pri ziadnej zene nebudem moct nikdy byt naozaj sam sebou, a z bolesti, ze nikdy nebudem mat kamosa/kamosov, pri ktororm si poviem, ze som STASTNY, ze ho mam. Potom si clovek povie "tak mam aspon rodinu...".... Ale ked jej clenovia su UPLNE odlisni odo mna, TAK Z COHO SA MAM TESIT ?????? POTOM SA MI NEDIV, ZE SA ZAOBERAM TAKMER LEN SEBOU....VED JA SOM JEDINE CO MAM.... Clenovia mojej rodiny volia inu osobu na post prezidenta nez jaz ma uplne ine zaujmy, ine hodnoty, atd.... Moja mama a moja sestra MAJU RADSEJ MILOSRDNU LOZ, NEZ BOLESTIVU PRAVDU. Ale ked tak uvazujem, vcera som sa docital v jednej knihe, ze to je vlastnost zien.... Zeny netuzia po pravde.... Ich zmyslom zivota nie je pravda. Ich zmyslom zivota je rodina a pohoda. Nie pravda. No a to je dalsia vec, ktora ma odlisuje od 99% zien...
Inak, dalsi z mojich X "problemov"..... Hnusi sa mi pohlad na zenu v lodickach....Ty vole, vsade namalovane v lodickach/cizmach s opätkami... Myslis, ze preco nechodievam v piatok ci sobotu vecer do mesta ? Lebo "ZVRACIAM" z toho co vidim... Zeny uplne ine nez chcem... Vymalovane, vyvonane, na opätkoch.... BRRRR..... A väcsine muzov sa to PACI. V takej zvratenej spolocnosti zijeme.... Ja by som nebol "sebec" KEBY som mal okolo seba AJ ludi ktori su mi dostatocne podobni. Ale to nehrozi..... A vlastne...keby som si nasiel partnerku ktora je "ako ja", tak....ani neviem ci by som ju chcel.... Bal by som sa, ze to bude trvat kratko..... A ten pocit, ze som s niekym prakticky nenahraditelnym....je dost ZVÄZUJUCI.... Lebo ked je niekto nenahraditelny, tak sa BOJIS, ze ho mozes stratit.... Pri beznej zene by som taky strach absolutne nemal, pretoze takych je plny svet.... Ale bezna zena sa ku mne absolutne nehodi..... Som v zacarovanom kruhu.... Nereaguj na tu spravu, maj sa fajn, Igi.

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 28, 2019 4:12 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
viewtopic.php?p=91576#p91576
viewtopic.php?p=92302#p92302

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz