Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 8:30 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 165 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: čtv pro 05, 2019 12:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
To by se ten testosteron dal docela dobře použít k léčbě zánětu. Při větší fyzické zátěži, místo stravenek kůra undestoru \":)\"

Ve vašem případě je evidentně pomalu zbytečné vysvětlovat že větší zátěž člověk nemá podstupovat. Jinak to pochopitelně funguje na jakékoliv záněty tedy tam využití určitě v úvahu připadá a zvláště pokud má daný jedinec nízké hodnoty z testů pomůže si tak opravdu hodně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: čtv pro 05, 2019 3:24 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
kolik by měla být ta normální hodnota tst? na krevních testech , ráno a nalačno, mi vyšlo 17


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: čtv pro 05, 2019 7:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
kolik by měla být ta normální hodnota tst? na krevních testech , ráno a nalačno, mi vyšlo 17

Pokud jde o volný testosteron tak na mladého nabušeného chlapa je to z mého pohledu celkem bída, já nám v 61 letech S testosteron 24,6 a volný testosteron 49,1 tedy jsem s S testosteronem pomalu na horní hranici a volný má rozpětí do 74 tedy taky na můj věk asi celkem v pohodě. Těch vašich 17 se sice v obou případech do referenčních mezí vejde, tedy dle lékařů jste v pohodě, ale mladý chlap by měl být v poslední třetině hodnot prostě na vrcholu hlavně u volného testosteronu. Pochopitelně se bavíme o konkrétním rozpětí konkrétní laboratoře tedy pokud vaše laborka používá jiné hodnoty a jiné rozpětí může to být matoucí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: pát pro 06, 2019 4:12 am 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
Tak to je asi něco špatně. Asi zkusím nějaký čas necvičit a dát tomu klid. Co to udělá, zda stoupne. A taky mě napadá, hrají v tom roli i kalorie? Že by to třeba snižoval i jejich deficit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: pát pro 06, 2019 8:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
Tak to je asi něco špatně. Asi zkusím nějaký čas necvičit a dát tomu klid. Co to udělá, zda stoupne. A taky mě napadá, hrají v tom roli i kalorie? Že by to třeba snižoval i jejich deficit?

Tak určitě je dobré správně jíst i když zrovna hladiny testosteronu stravou zase tak zásadně neovlivníte, prostě nepřetěžovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: pát pro 06, 2019 11:02 am 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
To je potom docela smutné, že všude píšou, že fyzicke cvičení a konkrétně krátké intenzivní výkony, jako je zvedání těžkých vah, hladinu TST zvedají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: pát pro 06, 2019 2:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
To je potom docela smutné, že všude píšou, že fyzicke cvičení a konkrétně krátké intenzivní výkony, jako je zvedání těžkých vah, hladinu TST zvedají.

Tak pokud adrenální systém stíhá tak to tak funguje ovšem když už nestíhá je to podle mě zavádějící informace.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 10, 2019 10:35 am 
Offline

Registrován: sob črc 16, 2016 6:52 pm
Příspěvky: 78
Nejsem sice chlap a nemůžu si to ověřit v praxi, ale párkrát jsem četla, že někteří vzpěrači a kulturisté i podchlazují varlata studou vodu, aby tím zvýšili přirozenou produkci testosteronu. Existují na tohle téma i nějaké studie, které funkčnost této metody potvrzují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: úte pro 10, 2019 8:45 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 591
Z hlediska (ne)produkce testosteronu problémem může být deficit bóru a případně taky deficit selenu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: úte pro 10, 2019 11:04 pm 
Offline

Registrován: ned srp 18, 2013 10:55 pm
Příspěvky: 14
Díky Jardo za radu, ještě zkusím na zvýšení zapracovat. Taurin jste mi kdysi radil, zdá se mi, že mi po něm bylo blbě. Ještě to ale určitě zkusím. Pokud byl v suchu a temnu, je asi po 5 letech k užívání? Mám ho asi půl kila...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: stř pro 11, 2019 8:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
boker píše:
Díky Jardo za radu, ještě zkusím na zvýšení zapracovat. Taurin jste mi kdysi radil, zdá se mi, že mi po něm bylo blbě. Ještě to ale určitě zkusím. Pokud byl v suchu a temnu, je asi po 5 letech k užívání? Mám ho asi půl kila...

Tak blbě z něho být může hlavně než se na něj člověk zvykne a je dobré stoupat po malých dávkách. Jako surovina se nijak rychle nekazí a pokud je dobře uskladněn neměl by být v nepořádku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: pon pro 30, 2019 3:15 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
kde se dá objednat ten undestor od firmy merck? nikde to nemůžu najít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: pon pro 30, 2019 8:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
kde se dá objednat ten undestor od firmy merck? nikde to nemůžu najít.

Tak pokud vím dalo se to koupit zde http://steroidy-steroids.com/23-testost ... noate.html , ale já trh nesleduji toto mě zase tolik nezajímá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2020 11:01 am 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
a vedlejší účinky tedy nemá? rád bych ho vyzkoušel, v nějakém terapeutickém dávkování. sem docela zvědavý, co by to udělalo skvalitou života, regenerací, psychikou. a kolik zvýší kvalitu života. ale rozhodně to nechci za každou cenu .-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2020 11:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
a vedlejší účinky tedy nemá? rád bych ho vyzkoušel, v nějakém terapeutickém dávkování. sem docela zvědavý, co by to udělalo skvalitou života, regenerací, psychikou. a kolik zvýší kvalitu života. ale rozhodně to nechci za každou cenu .-)

Tak pokud tím pouze zvednete hladinu do normálu není důvod proč by měl vznikat problém. Pochopitelně když toho budete do sebe sypat nad normál své mouchy také má i když proti jiným formám je opravdu bezpečný a hlavně také hodně drahý, což je automatickou brzdou proti braní vysokých dávek.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 165 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz