Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:58 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sam-e
PříspěvekNapsal: úte led 03, 2017 12:30 pm 
Offline

Registrován: stř dub 27, 2016 8:50 am
Příspěvky: 8
zdravim, hladala som uz aj lupou, no nenasla som ziadnu zmienku. narazila som na sam-e, ked bol mojej psici maffy doporuceny denamarin /pestrec + sam-e/. pri skumani, o co ide, som sa docitala, ze sam-e pomaha i pri artroze, s kt sa tiez trapime. pestrec som sa rozhodla davat v prirodnej forme, teda semienka - tie uz mam - tu sa chcem opytat, ci je vhodne/potrebne ich pred pouzitim namocit a nasledne vysusit? podavat ich budem kazdy den mlete do jedla. rada by som pridala aj sam-e, ale neviem, aky suplement je najlepsie kupit, aby clovek nekupil nejaku blbost a este predrazenu. ak by mi vedel niekto poradit, budem velmi rada. dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sam-e
PříspěvekNapsal: ned led 29, 2017 6:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="diana-ke"1tt917j7]zdravim, hladala som uz aj lupou, no nenasla som ziadnu zmienku. narazila som na sam-e, ked bol mojej psici maffy doporuceny denamarin /pestrec + sam-e/. pri skumani, o co ide, som sa docitala, ze sam-e pomaha i pri artroze, s kt sa tiez trapime. pestrec som sa rozhodla davat v prirodnej forme, teda semienka - tie uz mam - tu sa chcem opytat, ci je vhodne/potrebne ich pred pouzitim namocit a nasledne vysusit? podavat ich budem kazdy den mlete do jedla. rada by som pridala aj sam-e, ale neviem, aky suplement je najlepsie kupit, aby clovek nekupil nejaku blbost a este predrazenu. ak by mi vedel niekto poradit, budem velmi rada. dakujem[/quote1tt917j7]
Tak pokud jde o ten ostropestřec, tam máčení nijak nezlepší účinnost, tedy je z mého pohledu zbytečné, spíše bych semínko podával rozmixované v nějakém tuku což určitě využitelnost zlepší. Jinak Sam-e je docela drahá sranda a kupovat ho v místních podmínkách je asi skoro nesmysl, mrkněte se v zahraničí, třeba zde

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sam-e
PříspěvekNapsal: pon led 30, 2017 8:32 pm 
Offline

Registrován: stř dub 27, 2016 8:50 am
Příspěvky: 8
dakujem za odpoved, samozrejme kupovala by som zo zahranicia (zrejme cez amazon). kedze som sa ale nedopatrala produktu, kt by bol vhodny i pre psy (aj ked si osobne myslim, ze je to asi jedno, ale radsej som opatrna), tak som zatial od kupy upustila.. pestrec uz podavam, aj ked odporucane davkovanie sa lisi.. podla vahy mi vychadza cca 7 semienok pre 8.5kg psa 2x denne...co sa mi zda malo, ale...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sam-e
PříspěvekNapsal: sob bře 25, 2017 7:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
diana-ke píše:
dakujem za odpoved, samozrejme kupovala by som zo zahranicia (zrejme cez amazon). kedze som sa ale nedopatrala produktu, kt by bol vhodny i pre psy (aj ked si osobne myslim, ze je to asi jedno, ale radsej som opatrna), tak som zatial od kupy upustila.. pestrec uz podavam, aj ked odporucane davkovanie sa lisi.. podla vahy mi vychadza cca 7 semienok pre 8.5kg psa 2x denne...co sa mi zda malo, ale...

Tak to bohužel nedovedu posoudit tak do hloubky to u psů neznám.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz