Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:29 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Afty
PříspěvekNapsal: pát čer 14, 2013 10:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
tomas877 píše:
Dobry den,

rad bych se zeptal co je pricinou stale se vyskytujicich aftu, a jak jim predchazet.

Diky.

Pokud by jste nezakládal nesmyslně duplicitní témata a četl ta stávající, jistě by jste se ani neptal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Afty
PříspěvekNapsal: pát čer 14, 2013 10:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Gabriel píše:
A nie su afty len jednoduchym chronickym nedostatkom vitaminu C ? Teda zacinajucim skorbutom (rozpad tkaniva = strata prirodzenej obranyschopnosti) tak ako krvacanie dasni, krvacanie z nosa, suche oci, SIDS a pod. ? No je pravda, ze kto ma zacinajuci skorbut, ten ma vacsinou hrozny nedostatok aj ostatnych vitaminov a mineralov...

To je pravda pouze z části, jde o virový problém a spouští ho nízká imunita a nedostatek lysinu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Afty
PříspěvekNapsal: pát srp 23, 2013 1:17 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Zkušenost: Na afty trpím občas celý 57mi letý život, ať mám právě imunitu OK nebo ne. A zkoušela jsem na ně kdeco, protože se vždy držely urputně. Stačí i jen návštěva u zubaře a je to tu a vleče se to týdny. Za poslední rok mně na afty vždy 100%ně zafungovalo CDS; stačilo jednou pořádně vypláchnout ústa trochu silnějším roztokem, než je na pití a do druhého dne byly pryč. Poprvé jsem nevěděla, jestli to není náhoda, ale teď už vím, že je to spolehlivé CDS \":-)\". A tento způsob jeho výroby http://www.youtube.com/watch?v=OufabEKZ2dQ je tak geniálně jednoduchý, že ho zvládnu i já ( do teď to bylo na manželovi, svěřují mu to i známí... ) Příjemný bonus je i to, že první léto nemám ani potíže s krkem a mandlema a to bydlím už 8mým rokem ve staré chalupě, která je studená i ve vedrech. Přeju, ať CDS pomůže, Dag.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Afty
PříspěvekNapsal: úte zář 17, 2013 12:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Saurah píše:
Zkušenost: Na afty trpím občas celý 57mi letý život, ať mám právě imunitu OK nebo ne. A zkoušela jsem na ně kdeco, protože se vždy držely urputně. Stačí i jen návštěva u zubaře a je to tu a vleče se to týdny. Za poslední rok mně na afty vždy 100%ně zafungovalo CDS; stačilo jednou pořádně vypláchnout ústa trochu silnějším roztokem, než je na pití a do druhého dne byly pryč. Poprvé jsem nevěděla, jestli to není náhoda, ale teď už vím, že je to spolehlivé CDS \":-)\". A tento způsob jeho výroby http://www.youtube.com/watch?v=OufabEKZ2dQ je tak geniálně jednoduchý, že ho zvládnu i já ( do teď to bylo na manželovi, svěřují mu to i známí... ) Příjemný bonus je i to, že první léto nemám ani potíže s krkem a mandlema a to bydlím už 8mým rokem ve staré chalupě, která je studená i ve vedrech. Přeju, ať CDS pomůže, Dag.

Na afty fungovalo dobře i MMS, ale máte pravdu, že to CDS je lepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Afty
PříspěvekNapsal: úte úno 11, 2014 4:29 pm 
Offline

Registrován: úte úno 11, 2014 4:27 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den, mám velký aft v puse už 2 týdny - první týden jsem to neřešil, bral jsem to jako detox (přecházím na syrovou stravu, respektive jím syrovou stravu cca měsíc, před tím jsem byl 2 roky vegan) - ale teď už mě to začíná obtěžovat. Poslední dva dny aplikuji urinu na ušance a potírám někoilkrát denně. Vitamíny ze syrové stravy myslím mám - ráno a na oběd většinou ovoce, odpoledne bohatý zeleninový mix s oříšky. Nějaké další tipy a triky na aft? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Afty
PříspěvekNapsal: ned bře 16, 2014 4:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
veganpedro píše:
Dobrý den, mám velký aft v puse už 2 týdny - první týden jsem to neřešil, bral jsem to jako detox (přecházím na syrovou stravu, respektive jím syrovou stravu cca měsíc, před tím jsem byl 2 roky vegan) - ale teď už mě to začíná obtěžovat. Poslední dva dny aplikuji urinu na ušance a potírám někoilkrát denně. Vitamíny ze syrové stravy myslím mám - ráno a na oběd většinou ovoce, odpoledne bohatý zeleninový mix s oříšky. Nějaké další tipy a triky na aft? Děkuji

Za daných okolností asi bude ideální vyzkoušet MMS, nebo CDS jak se psalo v předchozím příspěvku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Afty
PříspěvekNapsal: čtv zář 20, 2018 11:36 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 12:49 pm
Příspěvky: 57
Mam otazocku - minimalne 20 rokov trpim aftami. Pravidelne 1x mesacne (asi tyzden) pred menstruaciou sa mi niekolko objavi. Zaujimave je, ze pocas tehotenstva (celych 9 mesiacov) sa mi neobjavil ziaden aft. Myslite si, ze hormony nieco taketo mozu sposobovat? Dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Afty
PříspěvekNapsal: pát zář 21, 2018 10:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Margareta píše:
Mam otazocku - minimalne 20 rokov trpim aftami. Pravidelne 1x mesacne (asi tyzden) pred menstruaciou sa mi niekolko objavi. Zaujimave je, ze pocas tehotenstva (celych 9 mesiacov) sa mi neobjavil ziaden aft. Myslite si, ze hormony nieco taketo mozu sposobovat? Dakujem.

Tak jistě, jak lítají hormony obranyschopnost těla silně klesá a pak nějaký vir může řádit. Můžete vyzkoušet lysin 3 g denně, nebo na e-schopu mám Humatyl, který je krocení virů velice dobrý a naprosto bezpečný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Afty
PříspěvekNapsal: pát zář 21, 2018 9:06 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 12:49 pm
Příspěvky: 57
Pan Zajicek dakujem Vam velmi pekne za odpoved. Urcite rada by som vyskusala Lysin aj Humatyl. Mohol by prosim obidva preparaty (Lysin aj Humatyl) uzivat aj moj 10 rocny syn? Pretoze on po mne zdedil afty. Jemu sa vacsinou objavuju pred nejakou chorobou a vtedy, ked si porani sliznicu dutiny ustnej (kefkou pri umyvani zubov, pri nechcenom zahriznuti do sliznice...). Jemu a vlastne aj sebe podavam B-komplex probiotika, vitamin C. Dakujem velmi pekne za Vasu odpoved a odporucania. Prajem pekny vecer.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Afty
PříspěvekNapsal: sob zář 22, 2018 7:38 am 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Margareta píše:
Pan Zajicek dakujem Vam velmi pekne za odpoved. Urcite rada by som vyskusala Lysin aj Humatyl. Mohol by prosim obidva preparaty (Lysin aj Humatyl) uzivat aj moj 10 rocny syn? Pretoze on po mne zdedil afty. Jemu sa vacsinou objavuju pred nejakou chorobou a vtedy, ked si porani sliznicu dutiny ustnej (kefkou pri umyvani zubov, pri nechcenom zahriznuti do sliznice...). Jemu a vlastne aj sebe podavam B-komplex probiotika, vitamin C. Dakujem velmi pekne za Vasu odpoved a odporucania. Prajem pekny vecer.

Ty probiotika musí být velice silná.Tady rozhodně na ceně nešetřite!!!.Jinak se vám do střev ty bak. kultury nedostanou a výsledný efekt je nulový.Afty hodně souvisí se stavem střevní sliznice a dle pátera Ferdy mohou vznikat i po pití mléka nebo po hovězí polévce.Doporučuje uvařit čaj z řebříčku (nálev) a tím vyplachovat několikrát denně ústa a nebo žvýkat usušené plody černého bezu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Afty
PříspěvekNapsal: sob zář 22, 2018 7:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Margareta píše:
Pan Zajicek dakujem Vam velmi pekne za odpoved. Urcite rada by som vyskusala Lysin aj Humatyl. Mohol by prosim obidva preparaty (Lysin aj Humatyl) uzivat aj moj 10 rocny syn? Pretoze on po mne zdedil afty. Jemu sa vacsinou objavuju pred nejakou chorobou a vtedy, ked si porani sliznicu dutiny ustnej (kefkou pri umyvani zubov, pri nechcenom zahriznuti do sliznice...). Jemu a vlastne aj sebe podavam B-komplex probiotika, vitamin C. Dakujem velmi pekne za Vasu odpoved a odporucania. Prajem pekny vecer.

Oboje je bezproblémové i pro malé děti a pokud jde o probiotika to musí být opravdu něco extra silného jinak je efekt minimální jak vám správně píše členka ZDENINA.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Afty
PříspěvekNapsal: sob zář 22, 2018 9:15 am 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 12:49 pm
Příspěvky: 57
Dakujem Vam velmi pekne za odpovede Zdenina aj pan Zajicek.

Rada by som Vas este poprosila o konkretny nazov "silnych" probiotik, ktore by Ste vy odporucali, nech ich uzivanie ma nejaky - pozitivny efekt. Dakujem.

A este co sa tyka toho mlieka, bude na tom nieco pravdy. Ja mam dokazanu intoleranciu laktozy. Celiakiu dokazanu nemam, ale konzumacia lepku mi sposobuje palenie zahy. Zaujimave je, ako som uz pisala vyssie, ze pocas tehotenstva som mala jedalnicek viacmenej rovnaky (prijimala som aj mlieko, aj lepok...) a afty neboli. Ja si ani tehotensky test nemusim robit, pretoze stav dutiny ustnej mi da jednoznacnu odpoved \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Afty
PříspěvekNapsal: sob zář 22, 2018 9:35 am 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Margareta píše:
Dakujem Vam velmi pekne za odpovede Zdenina aj pan Zajicek.

Rada by som Vas este poprosila o konkretny nazov "silnych" probiotik, ktore by Ste vy odporucali, nech ich uzivanie ma nejaky - pozitivny efekt. Dakujem.

A este co sa tyka toho mlieka, bude na tom nieco pravdy. Ja mam dokazanu intoleranciu laktozy. Celiakiu dokazanu nemam, ale konzumacia lepku mi sposobuje palenie zahy. Zaujimave je, ako som uz pisala vyssie, ze pocas tehotenstva som mala jedalnicek viacmenej rovnaky (prijimala som aj mlieko, aj lepok...) a afty neboli. Ja si ani tehotensky test nemusim robit, pretoze stav dutiny ustnej mi da jednoznacnu odpoved \":D\"

Já sama je neužívám,ale myslím si,že dobře vypadá tento přípravek-Dr. Mercola complete probiotics, 70 mld.Musí obsahovat co nejvíc kultur a ty být odolné vůči kys.chlorovodíkové.Musíte si sama vyhedat na netu.Ale vlastní zkušenost nemám,myslím si že po vyčištění střev,úpravy stravy by se měla mikroflóra sama trochu srovnat.Jak už jsem tady psala, děti,které dostanou do druhého roku antibiotika mají celoživotně zničenou střevní mikroflóru.To je bohužel i můj případ.Tam by asi pomohla transplantace střevní mikroflory,ale s tou také nemám zkušennosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Afty
PříspěvekNapsal: sob zář 22, 2018 9:19 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 12:49 pm
Příspěvky: 57
Dakujem Zdenina za Tvoju odpoved, skusim este nieco nastudovat ohladom probiotik. Pekny vecer prajem \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Afty
PříspěvekNapsal: sob zář 22, 2018 10:48 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Margareta píše:
Dakujem Zdenina za Tvoju odpoved, skusim este nieco nastudovat ohladom probiotik. Pekny vecer prajem \":wink:\"

Ještě, že si dnes může na internetu každý přečíst příklady z praxe, po čem zázračně zmizela nesnášenlivost na lepek a mléko. https://www.iloveiodine.com/my-anti-parasite-protocol

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz