Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 1:18 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Aft v puse
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2012 9:10 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
RaDu píše:
Šanku i urinový klystýr provádím pravidelně,užíval jsem sanogel,kefír z tibetské houby,řasy,ostropestřec,lichořeřišnici,čaj lapacho,kokosový olej,jablečný ocet,žádné bílé jedy nekonzumuji,denně ovocné a zeleninové šťávy,pH moče je v normě.Test na minerály až na mírný nedostatek sodíku v normě.Zelený jíl jsem zatím nezkoušel...stejně jako potíráni aftu sodou.Uvažuji ještě zkusit MMS nebo koloidní stříbro,ale v nějaké zázraky nedoufám...

Zkus uvést tvůj jídelníček během dne - nejlépe i za více dnů .... někde musí být chyba
Mě se afty dříve dělávaly z červených rajčat a z ořechů -sušených, čerstvé loupané OK.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aft v puse
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2012 9:28 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
snídaně - většinou různé ovoce,semena,ořechy
svačina -ovoce
oběd -zeleninový salát
svačina -zeleninové a ovocné šťávy,ořechy,semena,nebo kefír
večeře -luštěniny,pohanka,jáhly,brambory,rýže natural,občas ryba nebo drůbeží maso,
-dušená zelenina+zeleninové saláty z různé zeleniny,klíčky
...vše s menšími obměnami

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aft v puse
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2012 11:51 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
RaDu píše:
snídaně - většinou různé ovoce,semena,ořechy
svačina -ovoce
oběd -zeleninový salát
svačina -zeleninové a ovocné šťávy,ořechy,semena,nebo kefír
večeře -luštěniny,pohanka,jáhly,brambory,rýže natural,občas ryba nebo drůbeží maso,
-dušená zelenina+zeleninové saláty z různé zeleniny,klíčky
...vše s menšími obměnami

Zredukujte počet chodů na polovinu a zaručeněn vám zmiizí spousta problémů. Tělo se bude těžko vypořádávat s nějakou infekcí když do něj budete furt něco cpát a ono bude dáavat všechnu kapacitu na trávení a zbavování se bordelu z jídla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aft v puse
PříspěvekNapsal: pon bře 19, 2012 12:14 am 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
sakul píše:
Zredukujte počet chodů na polovinu a zaručeněn vám zmiizí spousta problémů. Tělo se bude těžko vypořádávat s nějakou infekcí když do něj budete furt něco cpát a ono bude dáavat všechnu kapacitu na trávení a zbavování se bordelu z jídla.

...to je sice hezké pokud bych zredukoval počet chodů na polovinu a zaručeně zmizely problémy,ale zároveň bych si tím vytvořil další problém psychického rázu ohledně váhy.A jak se zde uvádí psychika je důležitá při léčbě.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aft v puse
PříspěvekNapsal: pon bře 19, 2012 3:57 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
RaDu píše:
...to je sice hezké pokud bych zredukoval počet chodů na polovinu a zaručeně zmizely problémy,ale zároveň bych si tím vytvořil další problém psychického rázu ohledně váhy.A jak se zde uvádí psychika je důležitá při léčbě.

Jak? To nestačí adekvátně zvětšit porce? Co máš za problémy s psychikou a váhou?

Souhlasím se sakulem, že 6 jídel denně je moc. Ideální je jíst jen dvakrát (nebo dokonce jen jednou denně). U tří jídel denně už tělo vydává zbytečně moc energie na trávení a moc nestíhá vylučovat bordel z jídla nebo bordel vzniklej jako vedlejší produkt při procesu trávení. Šesti jídly tělu musíš naprosto znemožňuješ přirozenou očistu. Nestíhá vylučovat všechen sajrajt, kterej pak musí někam ukládat. To pak způsobuje tvý problémy.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aft v puse
PříspěvekNapsal: pon bře 19, 2012 12:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
Ani po téměř roce co jsem změnil životní styl ohledně stravy a očisty organizmu jsem nenašel recept jak se zbavit nepříjemných aftů.Názory co je jejich příčinou jsou různé od narušené imunity přes candidu,stres,infekce,nedostatek vitamínů...V kloktání a vyplachovíní úst čímkoli už moc nevěřím podle mě to neřeší příčinu nemoci.Asi nejvíc bych se přikláněl k poruše imunity a candidě,kterou má pod kontrolou málokdo.Střevo už čistím dlouhodobě,zkusím ještě játra a ledviny a uvidím co to udělá.

Vidím to jako člen sakul, tedy rozhodně stravu redukovat a počítat si výsledky na kalkulačce, třeba na flora.cz. Je potřeba dávat cca 1g bílkoviny na kilo váhy a den, zcela vynechat sacharidy, respektive maximálně 60 g za den a tuky dvoj, až trojnásobek váhy těch sacharidů, přičemž zde musíte vybalancovat i skladbu tuků, protože v tom vašem semínkovém repertoáru je patrně hodně omega 6 mastných kyselin a ty jsou vysoce prozánětlivé, což je určitě špatně. Jakékoliv kloktání je blbost, problém je ve špatné krvi a tu je potřeba řešit, což správný jídelníček umí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aft v puse
PříspěvekNapsal: pon bře 19, 2012 1:31 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Jarda píše:
Vidím to jako člen sakul, tedy rozhodně stravu redukovat a počítat si výsledky na kalkulačce, třeba na flora.cz. Je potřeba dávat cca 1g bílkoviny na kilo váhy a den, zcela vynechat sacharidy, respektive maximálně 60 g za den a tuky dvoj, až trojnásobek váhy těch sacharidů, přičemž zde musíte vybalancovat i skladbu tuků, protože v tom vašem semínkovém repertoáru je patrně hodně omega 6 mastných kyselin a ty jsou vysoce prozánětlivé, což je určitě špatně. Jakékoliv kloktání je blbost, problém je ve špatné krvi a tu je potřeba řešit, což správný jídelníček umí.

...sestavil a propočítal jsem si navrhovaný jídelníček pouze z rostliných potravin a zjistil,že dodržet 1g bílkoviny na kilo váhy a den a zcela vynechat sacharidy nebo max.60g na den v jednom nebo dvou jídlech denně je v praxi nereálné.Docela by mě zajímalo z čeho by byl takový jídelníček sestaven.Takový jídelníček má i menší energetickou hodnotu-další pokles hmotnosti na podváhu na psychice rozhodně nepřidá.

...neporadí nikdo jak sestavit ten správný jídelníček s 63g bílkovin s odpovídajícím množstvím sacharidů a tuků na den bez použití živočišných potravin.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aft v puse
PříspěvekNapsal: čtv bře 22, 2012 8:20 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
RaDu píše:
Ani po téměř roce co jsem změnil životní styl ohledně stravy a očisty organizmu jsem nenašel recept jak se zbavit nepříjemných aftů.Názory co je jejich příčinou jsou různé od narušené imunity přes candidu,stres,infekce,nedostatek vitamínů...V kloktání a vyplachovíní úst čímkoli už moc nevěřím podle mě to neřeší příčinu nemoci.Asi nejvíc bych se přikláněl k poruše imunity a candidě,kterou má pod kontrolou málokdo.Střevo už čistím dlouhodobě,zkusím ještě játra a ledviny a uvidím co to udělá.

Ani preparaty obsahujici esencialni aminokyselinu lysin ti na afty nepomohly? Potrebuju to vedet. Jinak ja na afty nic krom spravne relaxace a vyhybani se stresum, ktere maji hodne podob, nepouzivam. Navic mam dojem ze po prochazce naboso vlhkym lesem se mi ty afty do druheho a tretiho dne vylecily, otazkou je estli by se samy nevylecily i bez toho. Takze je to spise o psychosomatice, na to je dobra kniha Nenechte sebou manipulovat, Co nam telo rika, Mym marodum,...

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aft v puse
PříspěvekNapsal: čtv bře 22, 2012 11:07 am 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
...jaké preparáty obsahujici esencialni aminokyselinu lysin máš na mysli

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aft v puse
PříspěvekNapsal: čtv bře 22, 2012 6:46 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
RaDu píše:
...jaké preparáty obsahujici esencialni aminokyselinu lysin máš na mysli

No ja jsem zadnej neuzival. Ale muzes si to tu dohledat ve vlaknech nebo si zagoogluj. Ale stejne mam podezreni ze to neni trvale reseni problemu, tedy ze to nevyresi primarni pricinu te nerovnovahy, tedy toho nedostatku. Je totiz mozne ze to muze byt komplexejsi problem, tedy ze se dlouhodobe pretezujes a tve telo si nemuze dostatek te kyseliny zajistit stravou, ci efektivnim a vyladenym metabolismem, tak aby tou kyselinou neplytval. Takze takova pomoc muze byt kratkozrakka a draha oproti prirode asi jako brat antibiotika a neresit prevenci dusevni a psychosomatickou.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aft v puse
PříspěvekNapsal: pát bře 23, 2012 7:30 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
RaDu píše:
...jaké preparáty obsahujici esencialni aminokyselinu lysin máš na mysli

Myslim ze tu nekdo mluvil o kuchynske soli s pridavkem lysinu.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aft v puse
PříspěvekNapsal: pát bře 23, 2012 7:48 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
spletl sis indikaci

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Naposledy upravil Vševěd dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aft v puse
PříspěvekNapsal: pát bře 23, 2012 9:33 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
RaDu píše:
...jaké preparáty obsahujici esencialni aminokyselinu lysin máš na mysli

http://www.4fitness.cz/suroviny/llysin- ... ine-p-835/

Arginin tam mají určitě taky - pohledej si ve vyhledavači na jejich stránkách, já od nich beru hodně věcí, jsou velmi vstřícní. Super je taurin.

a hlavně nevěř tomu, že maso a vejce obsahují bílkoviny \":lol:\" , to bys to musel jíst za syrova, protože bílkoviny se skládají z aminokyselin a ty se tepelnou úpravou od 42°C ničí ... \":!:\" \":!:\" \":!:\"
leda bys maso a vejce jedla syrovééééé \":mrgreen:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aft v puse
PříspěvekNapsal: pát bře 23, 2012 12:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
...sestavil a propočítal jsem si navrhovaný jídelníček pouze z rostliných potravin a zjistil,že dodržet 1g bílkoviny na kilo váhy a den a zcela vynechat sacharidy nebo max.60g na den v jednom nebo dvou jídlech denně je v praxi nereálné.Docela by mě zajímalo z čeho by byl takový jídelníček sestaven.Takový jídelníček má i menší energetickou hodnotu-další pokles hmotnosti na podváhu na psychice rozhodně nepřidá.

...neporadí nikdo jak sestavit ten správný jídelníček s 63g bílkovin s odpovídajícím množstvím sacharidů a tuků na den bez použití živočišných potravin.

Tak jen na zelenině je pochopitelně s objemem bílkovin trochu potíž, to musíte jíst zase ořechy a semínka, pak v tom problém nebude, ale je tam i dost sacharidů a zase se budete přecpávat vysoce prozánětilivým tukem, čili jako kompenzace buď lněný olej, nebo jsme zase u živočichů a třeba rybí olej, případně k tomu lněnému dodávat třeba brutnákový olej a pak by to teoreticky fungovat mohlo. Nicméně je jednodušší přijímat i živočišné potraviny, třeba vejce a sýry a také ty čisté bílkoviny i když to máte dost často zase živočišné zdroje, ale zpracované jako prášek. Ty vám mohu klidně dodat, mám je ze stejného zdroje, který uvádí členka jani a zhruba za stejné ceny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aft v puse
PříspěvekNapsal: pát bře 23, 2012 12:38 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Jarda píše:
Tak jen na zelenině je pochopitelně s objemem bílkovin trochu potíž, to musíte jíst zase ořechy a semínka, pak v tom problém nebude, ale je tam i dost sacharidů a zase se budete přecpávat vysoce prozánětilivým tukem, čili jako kompenzace buď lněný olej, nebo jsme zase u živočichů a třeba rybí olej, případně k tomu lněnému dodávat třeba brutnákový olej a pak by to teoreticky fungovat mohlo. Nicméně je jednodušší přijímat i živočišné potraviny, třeba vejce a sýry a také ty čisté bílkoviny i když to máte dost často zase živočišné zdroje, ale zpracované jako prášek. Ty vám mohu klidně dodat, mám je ze stejného zdroje, který uvádí členka jani a zhruba za stejné ceny.

....je to takový začarovaný kruh na alergii nechci jíst nic hlenotvorného(vejce,sýry),na problém s afty jak jste doporučoval 2-3 jídla denně,semínek konzumuji denně max.tak dvě polévkové lžíce,ořechů tak 100-150g.Mám obavy abych po třech jídlech dodal organizmu dostatek bílkovin a energie a dále nepokračoval pokles hmotnosti.Na candidu zase není vhodné nadbytek sacharidů...

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz