Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv kvě 02, 2024 5:27 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 156 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: ned srp 29, 2010 1:24 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Ze zeleniny a ovoce se dají dělat báječné kašičky. A myslím, že tělo navyklé na živou stravu bude nadýmat spíš houska než jablko. Řekli ti, proč nemáš jíst vlákninu?

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: ned srp 29, 2010 7:45 pm 
Offline

Registrován: pát čer 18, 2010 8:50 am
Příspěvky: 24
Ne, oni toho moc nevysvětlí, spíš straší, že pokud to nebude po jejich člověk umře - přehánim, ale nevim proč, mam si všechno loupat, nesmim luštěniny, cibuli, kapustu, květák apod. To, že budu jíst aspoň banány a oloupané ovoce to je v pohodě, ale mixovaný jídlo - zelenina je taky naprd. Spíš mi jde o ty klystýry, meloun si myslim taky jde jíst, můžu ho mixnout, šťávy jsou jasný. Nějak to zkusim...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pon srp 30, 2010 7:26 am 
Offline

Registrován: pát čer 18, 2010 8:50 am
Příspěvky: 24
Tak jsem zkusila klystýr - necelý litr, ale kromě malé bolesti v podbřišku dobrý, prostě to pomalu zkusim (myslim monodietu), jinak moc děkuju za rady, člověk když v tom jede pár měsíců, tak z každého extrému je pak vykulenej. Mám ke všemu radám tady repsekt a moc si jich vážim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pon srp 30, 2010 3:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28278
Bydliště: Poděbrady
yucca píše:
Dobrý den, musím vás ještě poprosit o konzultaci, jsem po té operaci - laparoskopie, driling (nařezání) vaječníků, mám dodržet 6nedělí a vyhnout se vláknině a všemu nadýmavému, mám pomalu přecházet z kašovité stravy (mimochodem je pro lékaře velmi vhodná krupičná kaše vařená v mléce a pečivo - jsem málem padla do mdlob). Takže asi teď prát střevo klystýry a melouny nepůjde (teda pokud ano jsem pro - vydržím to - nic mě nebolí, týden budu mít ještě stehy v břiše), na druhou stranu nevím co teda jíst těch 6 týdnů, aby to bylo nejmenší zlo - čertvá zelenina a ovoce už mi taaak chybí a to je nejím jen pár dní. Cítím už zahlenění, kašel - no "mojí" klasiku, když nejím co mám. Beru zatím vitaminy, lactobacily, musím zase zalít kefír, který přes pobyt v nemocnici odpočíval. Jak se tedy všeho bordelu zbavit? Můžu už jít do toho vylaďování štítné žlázy nebo taky za těch 6neděl? MMs a parazity zatím odsouvám.

To po mě chcete naprosto jasnovidecké věci, já naprosto netuším, co tím lékař sleduje a nemám ponětí, co ve vás vlastně čaroval a jak tomu případně mohou vadit postupy, které lidem doporučuji. Samozřejmě, pokud budete zahleněná, tak asi výsledky té operace přijdou vniveč, protože si nedovedu představit jak by se to hojilo bez nějakého zjizvení, ale to jsou pouze moje dohady. Tak se jich zeptejte zda můžete kaše z pseudoobilovin, jako pohanka, jáhly, amarant, quinoa a do toho podle možností banány, mrkvové, nebo jablečné pyré a podobné dětské matlanice, které vás zahleňovat nebudou, ale běžnou stravu s lepkem, to vidím jako naprostou hovadinu. Jód a selen by ničemu vadit neměl, ba právě naopak, ten dobře likviduje kvasinky. MMS zatím nechte a ty kůry proti parazitům také, určitě vadit nebudou, ale začal bych je, až se to trochu zahojí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pon srp 30, 2010 4:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28278
Bydliště: Poděbrady
yucca píše:
Tak jsem zkusila klystýr - necelý litr, ale kromě malé bolesti v podbřišku dobrý, prostě to pomalu zkusim (myslim monodietu), jinak moc děkuju za rady, člověk když v tom jede pár měsíců, tak z každého extrému je pak vykulenej. Mám ke všemu radám tady repsekt a moc si jich vážim.

Nechci vám do toho kecat, ale ty klystýry asi opravdu moc rozumné nejsou, docela dráždí právě oblast pánevního dna a to by vadit asi mohlo. Pokud se chcete pročistit, tak mě osobně se jeví v tomto momentě jako jediné rozumné řešení epsomská sůl, prostě si ji polévkovou lžíci rozmíchat do vody a vypít. To vás slušně protáhne a pokud po tom vypijete větší množství vody, je to slušně účinné a nedráždí to tak, jako klystýr.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pon srp 30, 2010 4:22 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
A co Enterosgel? Ten by mohl být úplně nejšetrnější, ne?

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pon srp 30, 2010 4:55 pm 
Offline

Registrován: pát čer 18, 2010 8:50 am
Příspěvky: 24
Díky, výborné tipy. Jdu vše nastudovat.Když tak se radši zase zeptám. Díky moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pon srp 30, 2010 6:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28278
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
A co Enterosgel? Ten by mohl být úplně nejšetrnější, ne?

Ta to určitě ano, ale vzhledem k jeho ceně je otázkou, zda jde o ideální řešení, já ho doporučuji většinou onkologickým pacientům, jako souběžnou kůru, protože on čistí i jiné orgány, než střeva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pon zář 20, 2010 11:31 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Psalo sem příspěvky několik žen s cystama - holky, jak jste na tom, vstřebávají se vám?

Mně bohužel na levém vaječníku stále sedí a trochu bolí. Ph si udržuju dobré, celkově tělo funguje lépe než dříve, ale ani cysty, ani klouby se mi nelepší \":-(\"
Tak teď zas dam megabéčkovou kůru, spočívající v 1tbl.Bkomplexu forte a 4x20mg B6 denně (100mg B6 mi doporučila gynekoložka).
Zkoušely jste obklad z Ricinového oleje? Prý to doporučoval nějaký léčitel, ale já stále zapomínám si je dělat.

Mám docela obavy, co to tam dělá, kdyby tam byly nějaké bakterie či plísně, tak je jim v tom teplíčku úplně hej \":(\"

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: úte zář 21, 2010 6:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28278
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Psalo sem příspěvky několik žen s cystama - holky, jak jste na tom, vstřebávají se vám?

Mně bohužel na levém vaječníku stále sedí a trochu bolí. Ph si udržuju dobré, celkově tělo funguje lépe než dříve, ale ani cysty, ani klouby se mi nelepší \":-(\"
Tak teď zas dam megabéčkovou kůru, spočívající v 1tbl.Bkomplexu forte a 4x20mg B6 denně (100mg B6 mi doporučila gynekoložka).
Zkoušely jste obklad z Ricinového oleje? Prý to doporučoval nějaký léčitel, ale já stále zapomínám si je dělat.

Mám docela obavy, co to tam dělá, kdyby tam byly nějaké bakterie či plísně, tak je jim v tom teplíčku úplně hej \":(\"

Cysta je útvar plný vody a plísní, čili je nutné dodávat ve větším množství fungicidně působící látky, například lichořeřišnici a antioxidanty, jako vitamín C a další. Důležitá je i naprosto špičková defekace, protože uvedená místa přiléhají na tlusté střevo a pokud je plné jedovatých toxinů, tak cysty vlastně stále krmíte. Tento postup plísně zlikviduje a cysta se vytratí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř zář 22, 2010 9:23 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Kometa píše:
Psalo sem příspěvky několik žen s cystama - holky, jak jste na tom, vstřebávají se vám?

Mně bohužel na levém vaječníku stále sedí a trochu bolí. Ph si udržuju dobré, celkově tělo funguje lépe než dříve, ale ani cysty, ani klouby se mi nelepší \":-(\"
Tak teď zas dam megabéčkovou kůru, spočívající v 1tbl.Bkomplexu forte a 4x20mg B6 denně (100mg B6 mi doporučila gynekoložka).
Zkoušely jste obklad z Ricinového oleje? Prý to doporučoval nějaký léčitel, ale já stále zapomínám si je dělat.

Mám docela obavy, co to tam dělá, kdyby tam byly nějaké bakterie či plísně, tak je jim v tom teplíčku úplně hej \":(\"

Mne našli vo februári t.r. na ľavej ľadvine cystu o veľkosti 3,6x3,8cm. Teraz v septembri pozerali znova a vraj sa trochu zväčšila na 4,8x4,4cm. Mohli sa o ten jeden centimetrík aj seknúť. Isté je, že sa mi nezmenšila, napriek opatreniam, čo dodržujem a ktoré Jarda popisuje vyššie aj na celom fóre. Veru neviem, čo by som ešte mala vylepšilť. Jediné čo som ešte neskúsila, je totálna dlhodobá hladovka, ale na to ma nikdo nedostane, kým skutočne nebude diagnóza "R". Stačí mi o hlade 1 deň v piatok.Myslím, však, že sa nemusíš báť, čo sa tam deje, pretože ako hovorí môj bratranec, patriaci medzi popredných slovenských MUDr-cov, cysty sa zjavujú a miznú, a pokiaľ nie je diagnostikovaný nádor, netreba si to všímať a treba zvýšiť telesný pohyb v prírode. Takých 5 kilákov cez les aspoň poklusom každý deň robí zázraky. Toto leto bolo výnimočne daždivé a v lese sa moc nedalo pobehovať v tom bahne, ale už uschlo, takže iné neostáva, ako vybehnúť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř zář 22, 2010 10:27 am 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Nj, to bych nesměla mít cysty kombinované s problémy s klouby, běhat si netroufám, nechci si ty klouby zbytečně ničit. Ale díky za tip.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř zář 22, 2010 1:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Kometa píše:
Nj, to bych nesměla mít cysty kombinované s problémy s klouby, běhat si netroufám, nechci si ty klouby zbytečně ničit. Ale díky za tip.

Tak potom prichádza do úvahy pravidelné plávanie. To odľahčí kĺbom ale zaťaží svaly, aj pľúca, a rozprúdi krv, čo je práve žiadúce. Bazén je síce uzavretá miestnosť, ale radšej pohyb v bazéne, ako žiaden.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř zář 22, 2010 8:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28278
Bydliště: Poděbrady
Sybilla píše:
Mne našli vo februári t.r. na ľavej ľadvine cystu o veľkosti 3,6x3,8cm. Teraz v septembri pozerali znova a vraj sa trochu zväčšila na 4,8x4,4cm. Mohli sa o ten jeden centimetrík aj seknúť. Isté je, že sa mi nezmenšila, napriek opatreniam, čo dodržujem a ktoré Jarda popisuje vyššie aj na celom fóre. Veru neviem, čo by som ešte mala vylepšilť. Jediné čo som ešte neskúsila, je totálna dlhodobá hladovka, ale na to ma nikdo nedostane, kým skutočne nebude diagnóza "R". Stačí mi o hlade 1 deň v piatok.Myslím, však, že sa nemusíš báť, čo sa tam deje, pretože ako hovorí môj bratranec, patriaci medzi popredných slovenských MUDr-cov, cysty sa zjavujú a miznú, a pokiaľ nie je diagnostikovaný nádor, netreba si to všímať a treba zvýšiť telesný pohyb v prírode. Takých 5 kilákov cez les aspoň poklusom každý deň robí zázraky. Toto leto bolo výnimočne daždivé a v lese sa moc nedalo pobehovať v tom bahne, ale už uschlo, takže iné neostáva, ako vybehnúť.

Pokud zatím nezabralo nic z toho co doporučuji, tak je možné vyzkoušet hloubkové prohřátí. Dá se prohřát lokálně dané místo, nebo ideálně celé tělo pomocí infrazářiče. Hluboké teplo působí na naprostou většinu nezvaných nájemníků našeho těla likvidačně a mnohdy stačí držet nějakou dobu teplotu nad 38°C a je klid, protože veškerý neřád vychcípá. Chození po lese je ok, další věc, kterou ti šmejdi nesnášejí je kyslík a toho se při pohybu po lese dostane do těla celkem dostatek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř zář 22, 2010 8:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28278
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Nj, to bych nesměla mít cysty kombinované s problémy s klouby, běhat si netroufám, nechci si ty klouby zbytečně ničit. Ale díky za tip.

Běhat zrovna ideální není, to vytváří mnoho kyselin a situaci to paradoxně dokonce zhoršuje, je potřeba rychlá chůze a hlavně denně, minimálně jednu hodinu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 156 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz