Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:08 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 154 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: IVF
PříspěvekNapsal: ned črc 14, 2013 9:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mariana36 píše:
Dobrý večer,momentálně jdu na třetí IVF(jednou ještě před operací jsem byla přirozenou cestou těhotná ale buhužel jsem potratila) ale nalezli mi na levém vaječníku kolabovanou cystu 13x8mm CA 125:248,0 a ještě pravděpodobně endometriózu,trpím poruchou štítné žlázy,beru Euthyrox 50 a Dostinex na Prolaktin, výsledky zatím v normě.Pravý vaječník již zanikl po laparoskopické operaci cysty před 6 roky.Můj gynekolog mne přemlouvá na laparoskopii co nejrychleji ale já mám strach že se to bude vše opakovat a já již nebudu moci mít miminko!Jak jsem tady již četla a snad chápu dobře (jsem Ukrajinka)doporučujete odčervení,půst a detoxikaci.Prosím co ještě můžu udělat pro to abych se zbavila cyst, (na operaci se mi opravdu nechce) přirozenou cestou?Děkuji Mariana

No téma cysty je toho zde opravdu dost, stačí si to prostudovat, ale i tak je základ v čištění a životosprávě. Většina žen ani nechce chápat, že za dva měsíce klidně zmizí i cysty o rozměru až 9 cm, čili to co máte je opravdu bez problémů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř črc 17, 2013 2:53 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
DERIVAČNÁ KÚPEĽ pomáha ničiť cysty..... Na ulozto.cz je k stiahnutiu video, na ktorom konci jedna slovenka hovorí, ako jej zmizla cysta/cysty po praktizovaní derivačného kúpeľa...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: cysty na vaječníkoch
PříspěvekNapsal: úte srp 06, 2013 2:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
indiga píše:
Dobrý deň, chcela by som Vás požiadať o radu. Pred 5 mesiacmi na bežnej preventívnej prehliadke u gynekológa našli 2 cysty. Jednu na pravom, jednu na ľavom vaječníku. Obidve veľkosť cca. 5,5 cm. Mala som aj stále mám zvýšené onkomarkery, predpokladajú že to je endometrióza, ale že presne to vie povedať iba histológia.Odporučili mi operáciu ale ja som sa jej chcela vyhnúť a skúsiť to alternatívou. Začala som brať enzými a stále ich beriem na čistenie tela, lysín, Indol. Aj som skúšala MMS1- PROTOKOL 1000 poctivo 3 týždne 8x denne 3 kvapky. Pijem bylinkové čaje- imelo, prasličku, hluchavku, alchemilku,...Pred týždňom som išla na meranie na prístroj Salvia diagnostičke ktorú mi odporučila p. Bláhová- našla mi veľa záťaží a aj parazity, ktoré Môžu spôsobovať cysty ,aj nemusia. Nerozumiem tomu celkom, namerala mi mechožilov na vaječníkoch a nepovedala mi či sú z toho tie cysty alebo nie? Momentálne beriem albendazol. Neviem kadiaľ sa pohnúť, či nezvoliť tú operáciu, včera po 5 mesiacoch som bola na kontrole, cysty sú tam úplne rovnakej veľkosti. Prosím o radu ak s tým má niekto skúsenosť, čo ešte vyskúšať.Je toho veľmi veľa-autopatia, hemopatia, urinoterapia, zapperovanie,....... a neviem čo ešte vyskúšať. Ďakujem za každú radu. indiga

Tak pokud se nezvětšují není důvod panikařit. Vyzkoušejte hlavně očisty střeva a jater, plus obrovská množství fungicidně působících potravin a bylin a dodat maximum laktobacilů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 8:10 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 10:06 pm
Příspěvky: 3
Chcela by som pridať svoju skosenosť s cystou ,lekar ma prehovoril že aby som išla na odstranenie laveho vaječnika nakolko sa mi robia často cysty tak som sa dala prehovoriť a šla naštastie mi lekar do spravy omylom napisal odstraniť pravy vajecnik a ja som im na sale tvrdila že mam cysty na lavom tak nakoniec doktorka vybrala len cystu ale vajecnik mi nechali o 2 mesiace som isla na kontrolu a cysta tam bola znova tak som začala jesť na odporučanie jednej pani každy den brokolicu surovu len zaliatu vriacou vodou a po cyste nebolo ani stopy po mesiaci uživania .Tak by som tiež radila nedavať odstranovať lebo je to zbytočne ona sa vytvori znova


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 9:37 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
CYSTY VRAJ NIČÍ DERIVAČNÝ KÚPEĽ \":!:\" \":!:\" \":!:\"

http://www.ulozto.cz/live/xdB9NcD/deriv ... arkiza-flv

Gabikaka, pusti sa do derivačného kúpeľa.............JE ZADARMO (miska studenej vody + handrička).............. \":!:\" \":!:\" \":!:\" ODSTRAŇUJE CYSTY.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: úte zář 17, 2013 1:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
gabikaka píše:
Chcela by som pridať svoju skosenosť s cystou ,lekar ma prehovoril že aby som išla na odstranenie laveho vaječnika nakolko sa mi robia často cysty tak som sa dala prehovoriť a šla naštastie mi lekar do spravy omylom napisal odstraniť pravy vajecnik a ja som im na sale tvrdila že mam cysty na lavom tak nakoniec doktorka vybrala len cystu ale vajecnik mi nechali o 2 mesiace som isla na kontrolu a cysta tam bola znova tak som začala jesť na odporučanie jednej pani každy den brokolicu surovu len zaliatu vriacou vodou a po cyste nebolo ani stopy po mesiaci uživania .Tak by som tiež radila nedavať odstranovať lebo je to zbytočne ona sa vytvori znova

Velice podnětná zkušenost, která pouze dokazuje, co zde stále tvrdím, že bez změny podmínek se nedá cysta, nebo nádor odstranit. Prostě za čas vyroste další a je pouze otázkou kdy vyroste někde, kde nepůjde uříznout a výsledek je jasný. Celá ta podivná medicínská hra je dosti šílená a bohužel se tomu mrzačení podvolí obrovské množství pacientů, kteří nemají adekvátní informace o neuvěřitelných možnostech změny stravy a celkového překopání životního přístupu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: úte zář 17, 2013 1:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN_2 píše:
CYSTY VRAJ NIČÍ DERIVAČNÝ KÚPEĽ \":!:\" \":!:\" \":!:\"

http://www.ulozto.cz/live/xdB9NcD/deriv ... arkiza-flv

Gabikaka, pusti sa do derivačného kúpeľa.............JE ZADARMO (miska studenej vody + handrička).............. \":!:\" \":!:\" \":!:\" ODSTRAŇUJE CYSTY.

Většina lidí vidí i písmo v této velikosti, nepotřebují praštit kladívkem do hlavy, tak to zkuste pochopit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: úte pro 10, 2013 11:08 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 10:06 pm
Příspěvky: 3
NOWOCAYN_2 píše:
CYSTY VRAJ NIČÍ DERIVAČNÝ KÚPEĽ \":!:\" \":!:\" \":!:\"

http://www.ulozto.cz/live/xdB9NcD/deriv ... arkiza-flv

Gabikaka, pusti sa do derivačného kúpeľa.............JE ZADARMO (miska studenej vody + handrička).............. \":!:\" \":!:\" \":!:\" ODSTRAŇUJE CYSTY.

Ten derivačny kupel som skusala ale narušilo mi to menstruacny cyklus neviem presne ako tu funguje a prečo ale napr.ani antikoncepciu som nikdy nemohla brat lebo mi narušala cyklus a pritom ju lekari radi predpisuju na upravu menstruacie


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Dotaz.
PříspěvekNapsal: čtv pro 12, 2013 8:39 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 12, 2013 8:33 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den, pane Jaroslave,

chtěla bych se Vás zeptat, jestli je možné odstranit cystu(y) v míše, popřípadě jak. Děkuji za případnou odpověď.

J.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 4:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
gabikaka píše:
Ten derivačny kupel som skusala ale narušilo mi to menstruacny cyklus neviem presne ako tu funguje a prečo ale napr.ani antikoncepciu som nikdy nemohla brat lebo mi narušala cyklus a pritom ju lekari radi predpisuju na upravu menstruacie

Derivační koupel rovná hormony a je tedy divné proč vám rozhazuje srovnaný stav. Možná je to otázkou delší doby aplikace, reakce nemusí být u každého stejné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz.
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 4:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jan. píše:
Dobrý den, pane Jaroslave,

chtěla bych se Vás zeptat, jestli je možné odstranit cystu(y) v míše, popřípadě jak. Děkuji za případnou odpověď.

J.

Proč ne, jedná se stále o stejný útvar a bez ohledu na umístění by na ní měla fungovat stejná opatření.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 8:49 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 12, 2013 8:33 pm
Příspěvky: 2
Dobrý večer,

děkuji za odpověď. Omlouvám se, že obtěžuji. Jaká to jsou opatření?

Děkuji.

Přeji hezký den.

J.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 9:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jan. píše:
Dobrý večer,

děkuji za odpověď. Omlouvám se, že obtěžuji. Jaká to jsou opatření?

Děkuji.

Přeji hezký den.

J.

Tak stačí si přečíst toto vlákno, je zde docela dost informací. Pokud bude něco nejasné, tak mě zavolejte a vše vysvětlím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Cysta na obličke
PříspěvekNapsal: stř led 15, 2014 1:23 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 26, 2011 11:26 am
Příspěvky: 150
Bydliště: Košice
Dobry den.
Váž. p. Zajíček potreboval by som vedieť, či existuje nejaka liečba na odstranenie cysty velkosti 1,5 cm z obličky.
počul som že može aj sama sa vstrebat a odstranit močou a stolicou s tela von. Možte my nejako poradiť ?
dakujem.

_________________
PRED NAKUPEM V OBCHODNYCH RETAZCOCH SI POZRI STRANKU: http://www.potravinynapranyri.cz/
Výrobca vakcín Merck (MSD) v 2. polroku 2009 zaplatil lekárom najmenej 18,8 milióna dolárov:
http://bit.ly/OuRIXq


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysta na obličke
PříspěvekNapsal: sob bře 08, 2014 11:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
milo1 píše:
Dobry den.
Váž. p. Zajíček potreboval by som vedieť, či existuje nejaka liečba na odstranenie cysty velkosti 1,5 cm z obličky.
počul som že može aj sama sa vstrebat a odstranit močou a stolicou s tela von. Možte my nejako poradiť ?
dakujem.

Tak cysty v ledvinách běžně vznikají a mizí, v tom není problém, ale cíleně to vyžaduje dosti snahy. Jde většinou o útvar plný plísní a postupně zmizí vyčištěním těla.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 154 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz