Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 3:13 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 155 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř pro 27, 2023 9:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Janka K píše:
Dobrý deň pán Jarda, ďakujem pekne za odpoveď. Krvácanie ustalo do troch dní od Vašej rady K2 a ascorutin plus strava bohatá na rutin. Ďakujem veľmi pekne. Soľ som doplnila a áno máte pravdu, tlak sa hneď upravil, stačilo málo soli. Keďže mám kŕčové žily tak beriem K2 a dopĺňame rutín do stravy aj naďalej.

Tak určitě, v tom bych pokračoval i když dlouhodobě se ty dávky nemusí nijak hrotit. Pokud jde o ty křečáky tak si ještě nastudujte bylinu Gotu kola která obecně funguje na mnoho věcí, ale jako jedna z mála bylin právě i na cévy. Na e-schopu ji sice nemáme, ale náš dodavatel ji má tedy by nebyl zase tak velký problém ji dodat pokud budete v dohledné době něco od nás objednávat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pon led 01, 2024 11:26 am 
Offline

Registrován: ned říj 15, 2023 5:02 pm
Příspěvky: 8
Dobrý deň pán Jarda, ďakujem, áno, mala by som záujem o gotu kola. Ako sa prosím užíva? Budem od Vás objednavat ďalšie produkty, tak by som mala záujem aj o gotu kola. Môžem prosím na kŕčové žily brat dlhodobo K2 vo forme Super K od Vás? Alebo tam mám dávať prestávky? Ascorutin mám prosím tiež brat dlhodobo napríklad dve tablety alebo toto radšej nie? Dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pon led 01, 2024 9:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Janka K píše:
Dobrý deň pán Jarda, ďakujem, áno, mala by som záujem o gotu kola. Ako sa prosím užíva? Budem od Vás objednavat ďalšie produkty, tak by som mala záujem aj o gotu kola. Môžem prosím na kŕčové žily brat dlhodobo K2 vo forme Super K od Vás? Alebo tam mám dávať prestávky? Ascorutin mám prosím tiež brat dlhodobo napríklad dve tablety alebo toto radšej nie? Dakujem.

Nějaké informace a dávkování byliny máte zde https://examine.com/supplements/gotu-kola/ a zde https://www.mountsinai.org/health-libra ... /gotu-kola . Od nás můžete mít bylinu - nať na čaj, případně prášek - mletou nať to si musíte rozhodnout vy co upřednostníte. Poptávku dopište do poznámky v objednávce a dcera by vám zboží vybavila s tím že cenu vám pochopitelně řekne předem a můžete se rozhodnout. Jinak ten Super K bych bral dlouhodobě 1 tobolku denně a ascorutin klidně tak jak píšete tím nic nepokazíte a přestávky nejsou nutné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: úte led 30, 2024 2:41 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 27, 2022 10:12 am
Příspěvky: 14
Dobrý den, cysty se mohou objevit v různých orgánech a podle toho.
Nedávno jsem se setkala s cystou na vaječnících.
Gynekolog mi doporučil odstranění, tak jsem před odstraněním začala shánět všechny možné informace o těchto nádorech.
Viděl jsem tento pěkný obrázek https://sk.pinterest.com/pin/1059190406098399846/
Třeba se to bude hodit i vám! Být zdravý!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: čtv dub 25, 2024 10:18 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 25, 2024 10:05 pm
Příspěvky: 1
Dobry večer, prosím našla som si hrčku v hltane...bola som na ultrazvuk...mala som potvrdene, ale prosim mohli by ste mi to "preložit " popripade poradit mi akoby som s toho zbavila? Dakujem krasny večer prajem...
: Laloky ŠŽ homogenne , pravy lalok mierne zvačšený s cystami v. 8mm a 5mm so solidnou zložkou a cystou isthmuv. 16mm s detritom. Solidna zložka bez vaskularizacie.Trachea v strednom postaveni..
Zaver: Cysty praveho laloka ŠŽ so solidnou zložkou, cysta isthmu

Ďakujem velmi pekne za vašu radu a pomoc a pán Jarda prosim o skoru odpoved ..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 155 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz