Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 154 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2018 3:02 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Haluzak : Neviem ti odpovedat na tvoju otazku, ale vdaka tebe (tvojmu prispevku vo vlakne o boraxe) uzivam bor (rozriedeny borax vo vode podla toho zakladneho receptu), 25ml denne, uz vyse mesiaca. Spolu s Hcl, lebo Hcl samotny borax vraj znizuje...
Zatial nic nebadam, ale to mozno preto, lebo som nic take neriesil... Ale daujem \":-)\"

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2018 5:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Haluzak píše:
Zdravím, pokusím se stručně napsat dotaz, jelikož jsem stále trochu v šoku z toho co jsem právě zjistil. Nad zubem 1 nahoře, jsem měl cystu... lékařsky potvrzenou, měl sem jít na chirurgickou extirpaci. Jelikož to nebylo akutní nikam jsem nešel.. Ovšem po několika letech léčby celé ústní dutiny, tu cystu jaksi nemůžu nahmatat, už tam prostě není, byl cítit tlak při doteku, a postižený zub, smrděl. Přitom jsem bojoval i s velmi atypickým "akné" při kterém jsem skrze obrovské boláky na každém cm2 tváře, vylučoval nechutné bizarnosti.

Když jsem si dneska prohlížel stránky nějakého ruského zubaře, který tam nafotil vytržené zuby s cystou u kořene, říkám si to mi je nějaké povědomé.. Pak mi to docvaklo, ale stále se mi tomu nechce věřit.. Je možné abych tu cestu vyloučil skrze ty boláky ? Protože já z těch boláků vymáčkával kousky přesně toho co jsem viděl na těch fotkách. :O bylo mi divné co to je, jakoby cáry kůže, a věděl jsem že to jde odněkud z obličeje. No já si nemůžu pomoct, ale já tu cystu asi ksichtem celou vyloučil, podotýkám že zrovna nedávno se mi drasticky zlepšil celkový zdravotní stav. Je toho ale na mě už trochu moc, protože do čeho jsem se dále pustil na vlastní pěst. Bylo zaplombování zubů. Nevím jestli můžu, ale myslím si že to stojí za zveřejnění, natočil jsem o tom celé video, s mikroskopem doprovázené mými poznatky. Tady je odkaz :https://youtu.be/ganSMIT2sJI

Rád bych znal někoho názor hlavně na tu cystu, nikde totiž nic podobného nemohu najít, a dle přijímacího protokolu ze špitálu, alternativní řešení neexistuje. Tak bych rád znal názor někoho.. kohokoli.. No každopádně v poslední době, začínám pociťovat radost ze svého stavu, už je to měsíc co se cítím zdravě, tohle je prvně od mých 13ti let. Nechci to zakřiknout, ale asi jsem konečně ve svých necelých 30ti letech vyřešil problémy. Všechno v mém těle funguje, cítím se dobře, dokonce i po ránu, to si neumíte představit co je to za úlevu, nebylo za posledních 10 let dne kdy bych nepátral a nesnažil se uzdravit. Klíčovým v tom celém byl prvek bór.

Cysta se skutečně dá celkem bez problémů odstranit změnou životního stylu, to jsem zde již mnohokrát psal a i to dost lidí vyzkoušelo a funguje to. Zda se dá vyloučit přímo obličejem netuším, ale i to je možné, prostě tělo někudy otevře kanál a bordel vypustí. Většinou cystu tělo prostě zase rozebere a vyloučí normální cestou tedy střevem jako hlenovitý materiál.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2018 8:41 am 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 12:29 am
Příspěvky: 26
Jarda píše:
Cysta se skutečně dá celkem bez problémů odstranit změnou životního stylu, to jsem zde již mnohokrát psal a i to dost lidí vyzkoušelo a funguje to. Zda se dá vyloučit přímo obličejem netuším, ale i to je možné, prostě tělo někudy otevře kanál a bordel vypustí. Většinou cystu tělo prostě zase rozebere a vyloučí normální cestou tedy střevem jako hlenovitý materiál.

Velice děkuji za odpověď, možná by jste měl poučit o tomto celé oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie, ve špitálech, protože údajně podle nich, a tím naočkovali i mě, není alternativy výkonu, tedy jiná možnost neexistuje. Jenom kuchat kuchat kuchat, ještě předemnou ten chirurg řekne, táák dneska budeme extrahovat až se z nás bude kouřit. \":D\" tohle řekne přede mnou \":D\" tedy před někým kdo by nevěřil ani těm nejlepším doktorům na světě. No a to podotýkám, že už před těmi lety, mě objednali přednostně, se dovětkem "aby se mi ta cysta neprovalila" to asi mysleli aby nepraskla určitě. Mno, asi nemusím říkat, že už mě tam neviděli a doufám že ani neuvidí, teda uvidí pokud budu mít čas zajdu si tam na RTG, a budu chtít po doktorech vysvětlení, kde je ta cysta, zuby jsem si opravil sám, ovšem až takový machr, abych si odstranil cystu chirurgicky, to nejsem \":D\" Každopádně mám radost! Už jen z toho, že jsem probudil v 7 ráno, a můžu tady v pohodě psát, necítím se špatně, unaveně, nemám ksicht samou díru, a to jsem se včera celkem strhal.. To je přesně ono, já věděl že ten stav permanentní únavy není normální, že jsem od 15ti let takřka nepřibral, ta cysta mi žrala život !No + ta hromada dalších zanedbaných problémů. Sakra k čemu jsou ti doktoři !? Sedí to půl života na fakultě za naše prachy, pak to z ní vyleze a je to blbější jak kdejaký montér co se zajímá o zdraví \":D\" to je síla celkem, tak jako ta prohlídka na kterou jsem šel jen abych mě nevyrazily z pracáku, tam kdybych tehdá měl přes půl lýtka nádor, tak ta doktorka to nezjistí.. protože se tam prostě nepodívá,a taky protože je slepá, teda vidí, ale nevnímá, asi.. nebo nevím jinak si to nedovedu vysvětlit, jelikož já nikdy nevypadal od pohledu příliš zdravě, třeba na ty boláky v ksichtě se ani nezeptala, na ty ďúry v zubech, to asi viděla \":D\" ale taky to asi není její obor, celé je to fraška, nejen stomatologie celá medicína, je to jen o penězích za naše zdraví. Mám stochutí jít do politiky s radikálním programem, že za rok tady na stole budou ležet nevyužité miliardy a dělejte si s něma co chcete jen je neprošustrujte na darmožroutech co si o sobě bůh ví co myslí. Každopádně děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2018 8:52 am 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 12:29 am
Příspěvky: 26
JednorazovyNICK píše:
Haluzak : Neviem ti odpovedat na tvoju otazku, ale vdaka tebe (tvojmu prispevku vo vlakne o boraxe) uzivam bor (rozriedeny borax vo vode podla toho zakladneho receptu), 25ml denne, uz vyse mesiaca. Spolu s Hcl, lebo Hcl samotny borax vraj znizuje...
Zatial nic nebadam, ale to mozno preto, lebo som nic take neriesil... Ale daujem \":-)\"

Dík, za odpověď, to mě zajímá. Já užívám svou vlastní "formuli" přišlo mi to zbytečně velká množství, lžička do litru atd.. Já jednoduše vzal lahvičku s kapátkem, 30ml vody, do toho 3g boraxu, s tím že naspodku ještě cca 1g zůstane nerozpuštěn. A z tohoto množství beru kapku max. dvě denně, do sklenky vody. A i toto malé množství zřetelně cítím a celkem se mnou cvičí. Třeba poprvé jak jsem si vzal právě z toho množství litru lžíci za den, pak druhou, a večer mi na ksichtě přesně na místě kudy vede trojklanný nerv, vyskočili tři mega boláky... Jelikož bór má mít údajně zásadní vliv na funkci buněčných stěn.. Tak předpokládám že i ta cysta měla buněčnou stěnu, mohl jsem ji to narušit. Jo jinak, možná bych dával trochu bacha, já mám pocit, že ten bor má tendenci se ve mě hromadit, vždy musím dát po pár dnech pauzu, taky mám tendenci mít po něm průjem, a pak zase zácpu, nedávno jsem měl krutou, až mě natahovalo. A střevo stálo. Vždy dávám den dva pauzu. Každopádně už teď vidím, že účinek se velice liší člověk od člověka, pro na Vás to evidentně takový silný účinek nemá, což je zajímavé, protože to vždy bylo naopak, normální lidi normální dávky, já sice malý suchý, ale mega dávky, kapky proti kašli jsem pil tu lahvičku na dvakrát \":D\" tak aspoň jsem měl jistotu že to zabere \":D\" zabralo vždy.. ale to jsem dělal jako děcko, kašel jsem od té doby měl dvakrát \":D\" Jo a taky jsem si z toho boraxu vyrobil kyselinu boritou \":D\" ale nevím proč ani nevím co s ní ten borax bohatě stačí. No ono asi se bude hodit. Dík za odpověď, o boraxu je toho vůbec na netu strašně málo, na českém téměř nic. Mějte se, hlavně to zdraví ať slouží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2018 9:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Haluzak píše:
Velice děkuji za odpověď, možná by jste měl poučit o tomto celé oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie, ve špitálech, protože údajně podle nich, a tím naočkovali i mě, není alternativy výkonu, tedy jiná možnost neexistuje. Jenom kuchat kuchat kuchat, ještě předemnou ten chirurg řekne, táák dneska budeme extrahovat až se z nás bude kouřit. \":D\" tohle řekne přede mnou \":D\" tedy před někým kdo by nevěřil ani těm nejlepším doktorům na světě. No a to podotýkám, že už před těmi lety, mě objednali přednostně, se dovětkem "aby se mi ta cysta neprovalila" to asi mysleli aby nepraskla určitě. Mno, asi nemusím říkat, že už mě tam neviděli a doufám že ani neuvidí, teda uvidí pokud budu mít čas zajdu si tam na RTG, a budu chtít po doktorech vysvětlení, kde je ta cysta, zuby jsem si opravil sám, ovšem až takový machr, abych si odstranil cystu chirurgicky, to nejsem \":D\" Každopádně mám radost! Už jen z toho, že jsem probudil v 7 ráno, a můžu tady v pohodě psát, necítím se špatně, unaveně, nemám ksicht samou díru, a to jsem se včera celkem strhal.. To je přesně ono, já věděl že ten stav permanentní únavy není normální, že jsem od 15ti let takřka nepřibral, ta cysta mi žrala život !No + ta hromada dalších zanedbaných problémů. Sakra k čemu jsou ti doktoři !? Sedí to půl života na fakultě za naše prachy, pak to z ní vyleze a je to blbější jak kdejaký montér co se zajímá o zdraví \":D\" to je síla celkem, tak jako ta prohlídka na kterou jsem šel jen abych mě nevyrazily z pracáku, tam kdybych tehdá měl přes půl lýtka nádor, tak ta doktorka to nezjistí.. protože se tam prostě nepodívá,a taky protože je slepá, teda vidí, ale nevnímá, asi.. nebo nevím jinak si to nedovedu vysvětlit, jelikož já nikdy nevypadal od pohledu příliš zdravě, třeba na ty boláky v ksichtě se ani nezeptala, na ty ďúry v zubech, to asi viděla \":D\" ale taky to asi není její obor, celé je to fraška, nejen stomatologie celá medicína, je to jen o penězích za naše zdraví. Mám stochutí jít do politiky s radikálním programem, že za rok tady na stole budou ležet nevyužité miliardy a dělejte si s něma co chcete jen je neprošustrujte na darmožroutech co si o sobě bůh ví co myslí. Každopádně děkuji za odpověď.

Bohužel máte plnou pravdu, je to celé už spíše tragické, že tím rozdělením na obory se možná někdy trochu pořeší důsledek, ale příčina zůstává zachována a člověk jako celek je pochopitelně stále nemocný. Naprosto zde exceluje absurdita extrémního předepisování antidepresiv a psychoprášků, které nejen že nic neřeší, ale ještě vytvářejí závislosti, což je ve své podstatě činnost drogového dealera, akorát s titulem. Je s podivem kam až se nám moderní medicína dostala a je otázkou kam až se časem dostane.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: ned bře 25, 2018 5:08 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Dobrý deň prajem.
V podkolennej jamke sa mi objavila tzv.Bakerova cysta.Poradíte prosím osvedčenný postup ako ju odstrániť ?
Chirurg.odstráneniu sa zatiaľ vyhýbam.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: ned bře 25, 2018 7:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
janin píše:
Dobrý deň prajem.
V podkolennej jamke sa mi objavila tzv.Bakerova cysta.Poradíte prosím osvedčenný postup ako ju odstrániť ?
Chirurg.odstráneniu sa zatiaľ vyhýbam.
Ďakujem

Tak jde o důsledek zánětu tedy je potřeba řešit zánět. Osobně bych na to asi použil Godzilu prostě stejnosměrný proud cca 6-9 V, což zánět většinou utlumí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: sob kvě 05, 2018 7:38 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2018 7:05 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,

měsíc a půl mě trápí slabá levá noha s bolavou levou kyčlí a s tím pocit únavy v celé levé dolní končetině a k tomu i necitlivost kůže na dotek v celé levé půlce těla (chlad a bolest tam cítím normálně).

Pan neurolog mi vysvětlil že bez vyšetření magnetickou rezonancí může jen hádat - možná roztroušená skleróza.

Dnes ráno jsem teda konečně byl na MR mozku kde mi byla zjištěna cituji ze zprávy " retroceleblárně arachnoidální cysta zasahující od střední linie vlevo o rozměrech cca 30x25x18 mm, ostatní nález na mozku v normě, známky pansinusitidy".

Na internetu jsem vyčetl, že tahle cysta na mozku vzniká buď vrozeně, nebo následkem úrazu ( před 6 lety jsem měl otřes mozku, 2 dny umělý spánek ), ale na Vašem fóru čtu že cysta je cituji "úložiště bordelu, většinou i plísní a různých breberek" .

Za neurologem půjdu v pondělí ráno ale mám několik dotazů:

Cysta na mozku může být také jenom "úložiště bordelu" tak jako ve zbytku těla ?
A pokud ano dá se i tato spravit srovnáním pH, změnou životosprávy, čištěním jater, střeva ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: sob kvě 05, 2018 8:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jiri85 píše:
Dobrý den,

měsíc a půl mě trápí slabá levá noha s bolavou levou kyčlí a s tím pocit únavy v celé levé dolní končetině a k tomu i necitlivost kůže na dotek v celé levé půlce těla (chlad a bolest tam cítím normálně).

Pan neurolog mi vysvětlil že bez vyšetření magnetickou rezonancí může jen hádat - možná roztroušená skleróza.

Dnes ráno jsem teda konečně byl na MR mozku kde mi byla zjištěna cituji ze zprávy " retroceleblárně arachnoidální cysta zasahující od střední linie vlevo o rozměrech cca 30x25x18 mm, ostatní nález na mozku v normě, známky pansinusitidy".

Na internetu jsem vyčetl, že tahle cysta na mozku vzniká buď vrozeně, nebo následkem úrazu ( před 6 lety jsem měl otřes mozku, 2 dny umělý spánek ), ale na Vašem fóru čtu že cysta je cituji "úložiště bordelu, většinou i plísní a různých breberek" .

Za neurologem půjdu v pondělí ráno ale mám několik dotazů:

Cysta na mozku může být také jenom "úložiště bordelu" tak jako ve zbytku těla ?
A pokud ano dá se i tato spravit srovnáním pH, změnou životosprávy, čištěním jater, střeva ?

Záleží na tom kde je a jak moc vás reálně nyní ohrožuje. Pokud je tam časový prostor, což předpokládám bude, určitě bych vyzkoušel zásadní změnu životního režimu a některé postupy vedoucí k rychlé detoxikaci těla. V naprosté většině případů jde o útvar plný tekutiny a plísní tedy nakumulovaný bordel a nijak se tím nevylučuje reakce na úraz, tělo prostě pak zareaguje mnohdy nesmyslně a začne do postiženého místa bordel masivně ukládat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: ned kvě 06, 2018 12:25 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Cystu na mozku (po ozáření) likviduje kadidlo a kyselina boswellová. Co zkusit CDS + DMSO, tam kde je lepší přístup skrze měkké tkáně?

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: ned kvě 06, 2018 2:20 pm 
Offline

Registrován: úte zář 01, 2015 12:37 pm
Příspěvky: 61
Jiri85 píše:
Dobrý den,

měsíc a půl mě trápí slabá levá noha s bolavou levou kyčlí a s tím pocit únavy v celé levé dolní končetině a k tomu i necitlivost kůže na dotek v celé levé půlce těla (chlad a bolest tam cítím normálně).

Pan neurolog mi vysvětlil že bez vyšetření magnetickou rezonancí může jen hádat - možná roztroušená skleróza.

Dnes ráno jsem teda konečně byl na MR mozku kde mi byla zjištěna cituji ze zprávy " retroceleblárně arachnoidální cysta zasahující od střední linie vlevo o rozměrech cca 30x25x18 mm, ostatní nález na mozku v normě, známky pansinusitidy".

Na internetu jsem vyčetl, že tahle cysta na mozku vzniká buď vrozeně, nebo následkem úrazu ( před 6 lety jsem měl otřes mozku, 2 dny umělý spánek ), ale na Vašem fóru čtu že cysta je cituji "úložiště bordelu, většinou i plísní a různých breberek" .

Za neurologem půjdu v pondělí ráno ale mám několik dotazů:

Cysta na mozku může být také jenom "úložiště bordelu" tak jako ve zbytku těla ?
A pokud ano dá se i tato spravit srovnáním pH, změnou životosprávy, čištěním jater, střeva ?

Cystu na mozku řeším taky a nevím jestli by pomohla jen změna stravy, teoreticky možná alkalická ketóza. Chce to celostní postup na který se ptáte - odkyselit tělo a čistit střevo. Já už jsem 3/4 roku na GAPS, ale dávám víc sacharidů abych mohl normálně fungovat v práci a cystu v hlavě stále cítím. Je to takový zvláštní tlak, někdy motání hlavy nebo zalehnutí v uších.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř dub 06, 2022 2:28 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Dnes som dostal výsledky z CT vyšetrenia brucha na ktoré ma poslal urológ, mám hodne cyst. Doktor mi povedal že to je vekom a že iba veľké sa operujú, že s tým nič netreba robiť. Teda s tým spokojný nie som, musím s tým niečo robiť. Pán Jardo, doporučujete odkyselenie organizmu, niekde som sa dočítal že spirulina je dobrá pri odkyselení, máte ešte nejakú radu?

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: sob dub 09, 2022 12:05 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Hodně jaterních a střevních nemocí, potravinových nesnášenlivostí by se jako zázrakem vyřešilo, pokud by se k nám dovážel tento levný generický lék, což je zároveň jeho nevýhoda z pohledu farmakomafie prorůstající státní správou, která nebožáky nechává raději trpět a umírat, když na nich nelze vydělat a takhle si tu v zemi, kde papaláši zakazují lékařům alternativní léčbu kovídka a raka, žijeme.

Evaluation of Nitazoxanide for the Treatment of Disseminated Cystic Echinococcosis: Report of Five Cases and Literature Review
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3029196/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: ned dub 10, 2022 1:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Deane píše:
Dnes som dostal výsledky z CT vyšetrenia brucha na ktoré ma poslal urológ, mám hodne cyst. Doktor mi povedal že to je vekom a že iba veľké sa operujú, že s tým nič netreba robiť. Teda s tým spokojný nie som, musím s tým niečo robiť. Pán Jardo, doporučujete odkyselenie organizmu, niekde som sa dočítal že spirulina je dobrá pri odkyselení, máte ešte nejakú radu?

Tak nevím zda pouze nasazení spiruliny vás toho zbaví já bych vsadil na celostní postup tedy od úpravy stravy až po očisty. Dost pochopitelně záleží kde cysty jsou, ale počítejte že v naprosté většině se stěhují tedy vznikají a zanikají v zásadě bez zjevné příčiny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: ned dub 10, 2022 1:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
Hodně jaterních a střevních nemocí, potravinových nesnášenlivostí by se jako zázrakem vyřešilo, pokud by se k nám dovážel tento levný generický lék, což je zároveň jeho nevýhoda z pohledu farmakomafie prorůstající státní správou, která nebožáky nechává raději trpět a umírat, když na nich nelze vydělat a takhle si tu v zemi, kde papaláši zakazují lékařům alternativní léčbu kovídka a raka, žijeme.

Evaluation of Nitazoxanide for the Treatment of Disseminated Cystic Echinococcosis: Report of Five Cases and Literature Review
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3029196/

Máte bohužel plnou pravdu, Nitazoxanid se v rozvojových zemích dává i malým dětem zcela bez problémů a zde se okolo toho točí cíleně nesmyslná pomlouvačná medializace ostatně jako okolo prakticky všech v zásadě neškodných antiparazitik.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 154 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz