Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 4:09 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát led 30, 2015 12:07 pm 
Offline

Registrován: stř led 14, 2015 11:37 am
Příspěvky: 13
Dobrý den,
nejdříve bych rád uvedl několik informací o sobě. Je mi 27 let, mám 175cm a 59kg. Již několik let funguji bez jakéhokoli druhu masa, jsem abstinent a nekuřák. Velmi jsem omezil produkty z bílé mouky a bílého cukru. Čas od času si dopřeji několikadenní půst, stejně tak i urinové klystýry. Po této životní změně se můj život a zdraví obecně velmi zkvalitnilo. Byť jsem ani dříve netrpěl výraznějšími kožními problémy, tak po změně životního stylu došlo k podstatnému zlepšení a zjemnění pokožky. Stejně tak jsem dříve minimálně jedenkrát či dvakrát ročně trpěl nachlazením či chřipkovou virózou a to se mi také po nastolení nového životního cyklu podařilo ze života úplně odstranit.
Každopádně teď se u mě po dlouhých letech letech naskytl zdravotní problém a ještě dříve, než bych musel navštívit lékaře (bylo by to téměř po deseti letech), tak se zkusím obrátit na zdejší komunitu.
Asi před týdnem jsem po probuzení zaregistroval sníženou pohyblivost ukazováku na pravé ruce a o pár dní později došlo k tomu samému i na zbývajících prstech pravé ruky s vyjímkou palce, jehož funkčnost je stále bezproblémová. Zasažené prsty jsou oteklé (především ukazovák) , s výskytem zarudlých a zduřelých míst, mezi malíčkem a prsteníkem mám i několik drobných puchýřů. Ruka mě nebolí ani nesvědí, ale nemohu prsty stočit do dlaně, zkrátka hybnost je u těchto čtyř prstů omezena.
V příloze posílám foto rozevřené pravé ruky a také fotku pokusu o sevření dlaně, kdy mě to již dále zkrátka nepustí. Zkouším několik druhů mastí, včetně konopných s koloidním stříbrem, které je určeno na klouby, svaly a šlachy, ale nějaké výrazné zlepšení stavu bohužel nepozoruji. Máte nějaký tip, kde by mohl být problém, případně setkal se s tím někdo? Jen dodám, že levá ruka je naprosto bez problému.
Nevím, jestli by to mohlo mít nějaký vliv, ale jen pro úplnost dodám, že asi před necelými 2 týdny jsem dělal svůj první kávový klystýr.

Děkuji


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 30, 2015 3:55 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Ja si myslim, ze to je po tom kavovem klystyru (toxiny). Antiparazitarni kuru by to mozna chtelo jeste udelat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 30, 2015 4:37 pm 
Offline

Registrován: stř led 14, 2015 11:37 am
Příspěvky: 13
Děkuji za reakci, co jsem vyčetl na internetu, tak ten kávový klystýr má opravdu sílu, nicméně setkal se tady někdo s podobnými příznaky po jeho aplikaci?

Jinak dnes jsem věnoval skoro dvě hodiny procvičování a masáži. Prsty působí uvolněněji¨a pohyblivost se určitě zlepšila.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 30, 2015 5:26 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
vuester píše:
Děkuji za reakci, co jsem vyčetl na internetu, tak ten kávový klystýr má opravdu sílu, nicméně setkal se tady někdo s podobnými příznaky po jeho aplikaci?

Jinak dnes jsem věnoval skoro dvě hodiny procvičování a masáži. Prsty působí uvolněněji¨a pohyblivost se určitě zlepšila.

Me po kavovem klystyru zpocatku pobolivala mirne hlava. Asi tak po prvnich 6 kav. klystyrech, pak to prestalo. Trvalo nejakou dobu, nez jsem prisla na to, proc me ta hlava boli, neslo me to do hlavy. Prislo to pokazde az po 24 hodinach a pak 24-48 hodin to zase pomalu odchazelo, az do vytracena. Normalne me hlava ale neboliva, nebolela me zatim nikdy ani po ostatnich ocistach, ktere delam pravidelne, ani po odparazitovani. Byvalo to specialne po kavovem klystyru. Kavovy klystyr pracuje skutecne moc dobre, je to skvely cistic.

No tak vidis, pises, ze uz se ti to lepsi, tak to je fajn! Mozna ze ti to tam zamordovalo v tech mistech nejake parazity.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 31, 2015 9:38 pm 
Offline

Registrován: stř led 14, 2015 11:37 am
Příspěvky: 13
Zlepšilo se to, ale bohužel po probuzení do dnešního dne jsem zjistil, že prsty mají opět sníženou pohyblivost. Nyní, když jsem je v průběhu dnešního dne promasírovával je to zase lepší. Takže uvidím ráno.

Dnes jsem si opět zkusil dělat kávové klyzma, dělám jej podle tohoto návodu- http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=839619 (odkaz na něj jsem našel v tomto fóru) , tak snad je všechno ok. Jediná odlišnost, kterou dělám je ta, že pro předvýplach a následné dočištění po kávě používám urinu místo vody, ale to snad nevadí?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 31, 2015 11:18 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
[quote="vuester":376rpsqa]Zlepšilo se to, ale bohužel po probuzení do dnešního dne jsem zjistil, že prsty mají opět sníženou pohyblivost. Nyní, když jsem je v průběhu dnešního dne promasírovával je to zase lepší. Takže uvidím ráno.

Dnes jsem si opět zkusil dělat kávové klyzma, dělám jej podle tohoto návodu- http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=839619 (odkaz na něj jsem našel v tomto fóru) , tak snad je všechno ok. Jediná odlišnost, kterou dělám je ta, že pro předvýplach a následné dočištění po kávě používám urinu místo vody, ale to snad nevadí?[/quote:376rpsqa]
Ja to delam podle tohoto navodu, take jsem ho nasla na zdejsim foru a je to super recept.

[size=150:376rpsqa]Kávový klystýr[/size:376rpsqa] - je zcela jedinečná očista tlustého střeva, při které dochází zejména ke:
Stimulaci produkce Glutathione S-transferázy v játrech (tímto se silně detoxikují

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 31, 2015 11:25 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Kavovy klystyr bere draslik, tak je potreba nejaky dodat a jinak tady clen jiddu pise toto:

jiddu píše:
zabudol si dodat, ze pri kavovom klystire je dolezite tekutinu s kavou zadrzat na konci hrubeho creva (v S-zahybe) hned za konecnikom, kedze v tejto casti sa najviac vstrebava kofein a kyselina palmitova do krvy a tym tieto latky putuju do pecene a zlcnika...
takze vsemozne vykruty, stojky na hlave a podobne cviky, ktore sa snazia tekutinu dostat hlbsie do creva su tu neziaduce !!!
a samozrejme najlepsie je pouzit bio kavu, jemne prazenu...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 08, 2015 2:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
vuester píše:
Dobrý den,
nejdříve bych rád uvedl několik informací o sobě. Je mi 27 let, mám 175cm a 59kg. Již několik let funguji bez jakéhokoli druhu masa, jsem abstinent a nekuřák. Velmi jsem omezil produkty z bílé mouky a bílého cukru. Čas od času si dopřeji několikadenní půst, stejně tak i urinové klystýry. Po této životní změně se můj život a zdraví obecně velmi zkvalitnilo. Byť jsem ani dříve netrpěl výraznějšími kožními problémy, tak po změně životního stylu došlo k podstatnému zlepšení a zjemnění pokožky. Stejně tak jsem dříve minimálně jedenkrát či dvakrát ročně trpěl nachlazením či chřipkovou virózou a to se mi také po nastolení nového životního cyklu podařilo ze života úplně odstranit.
Každopádně teď se u mě po dlouhých letech letech naskytl zdravotní problém a ještě dříve, než bych musel navštívit lékaře (bylo by to téměř po deseti letech), tak se zkusím obrátit na zdejší komunitu.
Asi před týdnem jsem po probuzení zaregistroval sníženou pohyblivost ukazováku na pravé ruce a o pár dní později došlo k tomu samému i na zbývajících prstech pravé ruky s vyjímkou palce, jehož funkčnost je stále bezproblémová. Zasažené prsty jsou oteklé (především ukazovák) , s výskytem zarudlých a zduřelých míst, mezi malíčkem a prsteníkem mám i několik drobných puchýřů. Ruka mě nebolí ani nesvědí, ale nemohu prsty stočit do dlaně, zkrátka hybnost je u těchto čtyř prstů omezena.
V příloze posílám foto rozevřené pravé ruky a také fotku pokusu o sevření dlaně, kdy mě to již dále zkrátka nepustí. Zkouším několik druhů mastí, včetně konopných s koloidním stříbrem, které je určeno na klouby, svaly a šlachy, ale nějaké výrazné zlepšení stavu bohužel nepozoruji. Máte nějaký tip, kde by mohl být problém, případně setkal se s tím někdo? Jen dodám, že levá ruka je naprosto bez problému.
Nevím, jestli by to mohlo mít nějaký vliv, ale jen pro úplnost dodám, že asi před necelými 2 týdny jsem dělal svůj první kávový klystýr.

Děkuji

No osobně bych souvislost s kávovým klystýrem viděl pouze v možnosti vydráždění nějaké artrotické změny a pak pochopitelně masáž a rozcvičení pomohou. Každopádně se dá aplikovat potírání roztokem chloridu hořčíku, nebo vyzkoušejte kostival, ten by mohl také stav zlepšit. Většinou jde o zánětlivý proces, tady i cokoliv protizánětlivě působícího by mělo pomáhat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 08, 2015 5:07 pm 
Offline

Registrován: stř led 14, 2015 11:37 am
Příspěvky: 13
Osobně je pro mě aplikace toho kávového klystýru to, co následně uvolnilo patogeny z těla a spustilo zánět na pravé ruce. Jinak si to vysvětlit nedokáži, nikdy jsem ničím podobným netrpěl.
Po týdnu přidávám nové foto postižené ruky.

Obrázek

Hybnost ukazováku je podstatně lepší, prsty jsou však stále oteklejší a studenější při srovnání s levou rukou. Na ruce se objevily mokvající strupy po prasklých puchýřích.
Prsty jsem namáčel do roztoku manganistanu draselného a natíram je mastí z konopí a gelem s kaštanem + arnikou.
Děkuji za tip s kostivalem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 08, 2015 8:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
vuester píše:
Osobně je pro mě aplikace toho kávového klystýru to, co následně uvolnilo patogeny z těla a spustilo zánět na pravé ruce. Jinak si to vysvětlit nedokáži, nikdy jsem ničím podobným netrpěl.
Po týdnu přidávám nové foto postižené ruky.

Obrázek

Hybnost ukazováku je podstatně lepší, prsty jsou však stále oteklejší a studenější při srovnání s levou rukou. Na ruce se objevily mokvající strupy po prasklých puchýřích.
Prsty jsem namáčel do roztoku manganistanu draselného a natíram je mastí z konopí a gelem s kaštanem + arnikou.
Děkuji za tip s kostivalem.

To je hodně divné, za tím by se dala hledat spíše infekce. zánět by vám asi nenaskákal do puchýřů a mokval. Ten kostival by zabrat mohl, ovšem i tak bych to doktorům ukázal a budete mít názor i z druhé strany.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 08, 2015 9:34 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
Jarda píše:
To je hodně divné, za tím by se dala hledat spíše infekce. zánět by vám asi nenaskákal do puchýřů a mokval. Ten kostival by zabrat mohl, ovšem i tak bych to doktorům ukázal a budete mít názor i z druhé strany.

Dovolím si přidat názor - pokud připustíme infekci, já bych svoji končetinu opakovaně denně máčel v 50 až 100 ppm CDS. Ruce nemá CDS jak ublížit a v případě infekce může vykonat svoji desinfekční práci. Podobně jako Lugol. Účinek CDS odvozuji z vlastní zkušenosti při úspěšné likvidaci bolestivých váčků pod zuby, kdy po několikadenní aplikaci 50ppm CDS bolesti zmizely. Zubní váčky jsou sice spíše zánětem, ale jak infekce tak i zánět by měli pocítit účinek dezinfekce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 08, 2015 10:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
fox píše:
Dovolím si přidat názor - pokud připustíme infekci, já bych svoji končetinu opakovaně denně máčel v 50 až 100 ppm CDS. Ruce nemá CDS jak ublížit a v případě infekce může vykonat svoji desinfekční práci. Podobně jako Lugol. Účinek CDS odvozuji z vlastní zkušenosti při úspěšné likvidaci bolestivých váčků pod zuby, kdy po několikadenní aplikaci 50ppm CDS bolesti zmizely. Zubní váčky jsou sice spíše zánětem, ale jak infekce tak i zánět by měli pocítit účinek dezinfekce.

To máte pravdu, tím se nic pokazit nedá, ovšem nejde o tak snadno dostupnou látku a ne každý je schopen si ho doma vyrobit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz