Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 2:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Parkinsonova choroba a impotence
PříspěvekNapsal: stř lis 04, 2009 12:52 pm 
Offline

Registrován: stř lis 04, 2009 10:36 am
Příspěvky: 2
Již druhý rok se léčím na Parkinsonovu chorobu.Je mě 54 let. Nyní užívám Mirapexin a Stalevo. Léky mě postupně přestávají účinkovat, jako už několikrát předtím.Můj stav se na chvíli zlepší, aby vzápětí se zhoršuje. Dále mě velice trápí impotence, která je zřejmě následkem léčby , nebo nemocí samou. Poradte prosím, zda neexistuje nějaký přírodní lék na zlepšení .Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parkinsonova choroba a impotence
PříspěvekNapsal: stř lis 04, 2009 5:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
diogenes píše:
Již druhý rok se léčím na Parkinsonovu chorobu.Je mě 54 let. Nyní užívám Mirapexin a Stalevo. Léky mě postupně přestávají účinkovat, jako už několikrát předtím.Můj stav se na chvíli zlepší, aby vzápětí se zhoršuje. Dále mě velice trápí impotence, která je zřejmě následkem léčby , nebo nemocí samou. Poradte prosím, zda neexistuje nějaký přírodní lék na zlepšení .Děkuji za odpověď.

Nevím jestli to bude pro vás uspokojivá odpověď, ale není to lék v pravém slova smyslu, je to odkyselení organismu jako takové. Jak Parkinsonova choroba, tak impotence, úzce souvisí s masivní acidózou, která v podstatě vyřadí, jak pohlavní orgány, tak nervovou tkáň z běžné aktivní činnosti, dochází k destrukci této tkáně a prakticky z dlouhodobého pohledu i k její úplné likvidaci. Jakákoliv medikamentózní léčba tyto problémy nemůže nijak zlepšit, jedná se jen o pouhý další přísun kyselin do organismu a právě kyseliny jsou zdrojem tohoto problému. Daleko nejlepší je léky maximálně omezit, případně pokud je to jen trochu možné se zcela medikamentózní léčbě vyhnout. Víceméně okamžitě perfektně vyčistit organismus, zbavit ho toxinů a odkyselit celé tělo tak, aby došlo k odstranění acidózy a zajistila se potřebná acidobazická rovnováha. Po splnění těchto podmínek, se vám plná funkčnost pohlavních orgánů celkem rychle vrátí a co se týká Parkinsonovy choroby, minimálně zastavíte další progresivní pokračování.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parkinsonova choroba a impotence
PříspěvekNapsal: čtv lis 05, 2009 1:02 pm 
Offline

Registrován: stř lis 04, 2009 10:36 am
Příspěvky: 2
Jak tedy mam postupovat při detoxikaci organismu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parkinsonova choroba a impotence
PříspěvekNapsal: čtv lis 05, 2009 8:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
diogenes píše:
Jak tedy mam postupovat při detoxikaci organismu?

Hlavně rychle a bez váhání, ale ač to vypadá, jako kdybych si z vás dělal srandu, myslím to naprosto vážně. Co nejrychleji nastudovat podstatnou část informací z těchto stránek, na nichž jsou veškeré potřebné detoxikační techniky zmíněné. Je pravdou, že jsem dosud nestihl napsat zcela všechno, ale to podstatné zde máte k dispozici. Začal bych v každém případě detoxikací tlustého střeva, metodu si musíte zvolit takovou, která vám bude vyhovovat, já osobně bych zařadil pravidelný klystýr do svého denního programu. Další bod je odkyselení tkání. Je třeba si nastudovat techniku měření pH a zařídit se podle toho, jak ve stravovacím režimu, tak v systémovém zacházení s kyselinami z těle. Pro první moment můžete použít, na okamžité a rychlé odkyselení, chemické prostředky jako je jedlá soda, případně Alkala-N, ale to zde ve fóru již na několika místech popisuji. Potřebné informace, které nenajdete na těchto stránkách, nebo jim neporozumíte, vám klidně vysvětlím osobně. Pokud budete mít zájem o osobní setkání, zavolejte mi prosím na telefon uvedený na těchto stránkách pod mojí fotografií.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz