Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:54 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Je to pravda - bakterie?
PříspěvekNapsal: pát črc 25, 2014 2:42 pm 
Offline

Registrován: pát črc 25, 2014 2:40 pm
Příspěvky: 2
Ahoj, právě jsem narazila na tento článek o bakteriích http://www.damauklid.cz/cs/clanky/38-bakterie-cihaji-v-kazde-domacnosti-vite-jak-se-jich-zbavit co na to říkáte? je to fakt nebo je to spíš úsměvné, každopádně mě to dost přivedlo k zamyšelní.... \":mrgreen:\" \":evil:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: je to pravda - bakterie?
PříspěvekNapsal: čtv črc 31, 2014 10:28 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Toto není článek s informační hodnotou, to je reklama, účelově napsaná věc. Tedy je to naprosto nedůležité, chcete-li úsměvné. Nějaké kdovíjaké zamyšlení snad z toho nevyplývá. Že se takové články píší, ví každý, nikoho to nemůže překvapit. Fakta to jsou, ale naprosto nedůležitá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: je to pravda - bakterie?
PříspěvekNapsal: ned srp 10, 2014 7:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
maruška fialka píše:
Ahoj, právě jsem narazila na tento článek o bakteriích http://www.damauklid.cz/cs/clanky/38-bakterie-cihaji-v-kazde-domacnosti-vite-jak-se-jich-zbavit co na to říkáte? je to fakt nebo je to spíš úsměvné, každopádně mě to dost přivedlo k zamyšelní.... \":mrgreen:\" \":evil:\"

Tak pravda to asi je, ale úsměvná určitě ne. Nyní si představte, jak jsem zde již několikrát psal, jak náš dávný předek jde lesem, již 14 dní nic nežral a šilhá z toho hladem. Pokud najde pěkného chcíplého koně, určitě nepoběží na hygienickou stanici se vzorkem, zda není ta mršina kontaminována nějakou bakterií. Naopak předpokládám, že by měl obrovskou radost, že našel 6 metráků jídla, tetelil by se radostí na jak dlouho mu to vydrží a narval by se až mu konina poleze z uší. Nechytí pochopitelně většinou nic, což zakládá důvod k přemýšlení, proč tomu tak bylo v dané době a dnes to je jinak. Myslím, že z tohoto by jste si mohla vyvodit jednoduchý závěr, že bakterie jsou všudypřítomné, likvidovat je je blbost, která nikam nevede, prostě je potřeba mít dobrou imunitu a bakterie nezkoumat. Ty nám paradoxně vlastně trénují imunitní systém, což by si měl člověk považovat a ne je hubit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz