Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 8:10 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Trichomoniáza
PříspěvekNapsal: pon čer 16, 2014 11:16 am 
Offline

Registrován: pon čer 16, 2014 11:11 am
Příspěvky: 2
Dobrý den již delší dobu mám tuto nemoc. Na gynekologii mi řekli, že jsem už vyléčená. Ale pořád se v mé moči nachází hnis. Budu vděčná za každou radu, jak se vyléčit přírodní formou.
Přeji krásný den \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trichomoniáza
PříspěvekNapsal: pon čer 16, 2014 11:35 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Trichomoniáza je pohlavní choroba, kterou se často nakazí promiskuitní lidé. Bohužel, tady přírodní léčba moc nepomůže. Jediná naděje spočívá v použití těch správných antibiotik ve správném dávkování a v ten správný okamžik. Čím je nákaza starší, tím nižší je naděje na uzdravení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trichomoniáza
PříspěvekNapsal: pon čer 16, 2014 1:31 pm 
Offline

Registrován: pon čer 16, 2014 11:11 am
Příspěvky: 2
Nemyslím si, že jsem promiskuitní. Jen jsem si špatně vybrala partnera. Antibiotik sem brala už dost. A veřřím tomu, že se uzdravím. Ve svých 20 letech nebudu žít s tím, že mám nemoc která se nedá vyléčit. Nejsem blázen. Takové odpovědi už nechci. Přesto děkuju za radu. A těším se na optimističtější a účinné rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trichomoniáza
PříspěvekNapsal: pon čer 16, 2014 9:41 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Kateřina Nováková píše:
Nemyslím si, že jsem promiskuitní. Jen jsem si špatně vybrala partnera. Antibiotik sem brala už dost. A veřřím tomu, že se uzdravím. Ve svých 20 letech nebudu žít s tím, že mám nemoc která se nedá vyléčit. Nejsem blázen. Takové odpovědi už nechci. Přesto děkuju za radu. A těším se na optimističtější a účinné rady.

Katerino zkus treba nasadit prisnou candida dietu a odkyseluj se. Bicenka posevni je udajne nejaktivnejsi pri 5,5 -7,0pH. Zacni s ocistama streva a postupne vsech organu, odparazituj se. Vsechno tady najdes na techto strankach. A ptej se na vsechno co ti nebude jasne ....vsichni se ptame, proto tady tyto stranky jsou, protoze pan Jarda chce pomoct uplne vsem a ja verim, ze pomuze take tobe.
Drzim ti palce! M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trichomoniáza
PříspěvekNapsal: pon čer 16, 2014 10:01 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Trichomoniáza
(kolpitis parasitaria)

trichomonas vaginalis - bičenka poševní, netoleruje vyschnutí, toleruje jakékoliv pH, nejaktivnější je při pH 5,5 - 7,0
STD, výskyt je přímo úměrný počtu sexuálních partnerů, je nutné je současně také léčit
nákaza z vody je velmi nepravděpodobná
zánětlivá reakce zasahuje do sliznice bez postižení hlubších vrstev
hojný řídký bílo-šedo-zelený někdy zpěněný výtok (mdle zapáchající)
bolesti v podbřišku, dyspareunie, někdy svědění
při zvýšené teplotě bývá i dysurie
zarudlá sliznice poševního vchodu, pochvy i cervixu (až jahodově)
akutní fáze onemocnění rychle přechází do chronické fáze, většina příznaků mizí
při vzácné ascenzi trichomonád může dojít k endocervicitidě, endometritidě, uretrocystitidě
poševní pH bývá zvýšené
diagnostika - v akutní fázi bývají trichomonády viditelné v nativním nátěru
u chronických forem bývá spolehlivější kultivační vyšetření na speciální půdě
terapie: - nitroimidazol, laktobacily

Takze lekari to leci pomoci nitroimidazolu a laktobacilu. Verim, ze pan Jarda urcite bude vedet, cim nahradit ty jedy, po kterych maji pry krysy rakovinu (ta antibiotika nitroimidazol), no a laktobacily nebudou snad zadny problem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trichomoniáza
PříspěvekNapsal: úte čer 24, 2014 12:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Kateřina Nováková píše:
Dobrý den již delší dobu mám tuto nemoc. Na gynekologii mi řekli, že jsem už vyléčená. Ale pořád se v mé moči nachází hnis. Budu vděčná za každou radu, jak se vyléčit přírodní formou.
Přeji krásný den \":-)\"

Velice dobře vám odpovídá členka miram. Základem je vlastní imunita, která stojí a padá s perfektním stavem střeva. Osobně bych restartoval střeva, na což se dává obrovské množství laktobacilů cca 500 miliard denně a Endiaron, který infekty celkem slušně tlumí. Tím se zajistí překlopení bakteriokultur ve prospěch těch vhodných a současně by asi bylo vhodné dávat vaginální tablety Feramlac a upravit tak prostředí i v pochvě. Každopádně je třeba si hlídat hladinu pH a upravit stravu, aby nezahleňovala.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trichomoniáza
PříspěvekNapsal: sob lis 15, 2014 2:02 pm 
Offline

Registrován: sob lis 15, 2014 1:55 pm
Příspěvky: 1
Toto není článek s informační hodnotou, to je reklama, účelově napsaná věc. Tedy je to naprosto nedůležité, chcete-li úsměvné. Nějaké kdovíjaké zamyšlení snad z toho nevyplývá. Že se takové články píší, ví každý, nikoho to nemůže překvapit. Fakta to jsou, ale naprosto nedůležitá.

_________________
Get fast success in Braindumps and wikipedia exam questions by using our latest exam University of California, Los Angeles also offer up-to-date ECCOUNCIL and answers for your prep of IFPUG


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz