Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:12 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tenisovy loket
PříspěvekNapsal: ned bře 30, 2014 2:48 pm 
Offline

Registrován: sob srp 06, 2011 8:34 am
Příspěvky: 1
dobry den,asi 4 roky me trapi tenisovy loket a veskera dosavadni lecba se miji ucinkem,muzete mi prosim poradit jak se teto neprijemne zalezitosti zbavit?za jakykoliv tip predem dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenisovy loket
PříspěvekNapsal: ned kvě 11, 2014 5:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
h.jelinek píše:
dobry den,asi 4 roky me trapi tenisovy loket a veskera dosavadni lecba se miji ucinkem,muzete mi prosim poradit jak se teto neprijemne zalezitosti zbavit?za jakykoliv tip predem dekuji.

Tak většinou jde o přetížení lokte a pak asi je vhodné ubrat jednostrannou zátěž a dodat živiny, tedy jednoznačně kolagen, MSM, kyselina hyaluronová, vitamín C, hořčík a některá béčka, hlavně bych dal B3. Každopádně je vhodné co nejvíce položek laboratorně ověřit a sledovat, jinak se asi k výsledkům těžko dopracujete, toto nejde dělat postupem pokus - omyl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenisovy loket
PříspěvekNapsal: čtv pro 11, 2014 12:57 am 
Offline

Registrován: čtv pro 11, 2014 12:41 am
Příspěvky: 1
Ahoj. Otázka(y): Pomůže delší půst k odstranění zánětu v lokti? Nemáte někdo praktické zkušenosti s léčbou tímto způsobem. Dočítám se, že se lidé zbavují svých chronických problémů s klouby tímto způsobem. Případně jiný způsob léčení tzv "tenisového lokte"(kromě toho, že se vynechá jednostranná zátěž...)?
Děkuji za reakce a odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenisovy loket
PříspěvekNapsal: sob pro 13, 2014 11:12 pm 
Offline

Registrován: sob čer 26, 2010 9:09 am
Příspěvky: 32
Tak na mna tento problem vyskocil pred cca 18 mesiacmi. Studoval som rozne zdroje, niektore- medicinsky zamerane smerovali cloveka na chirurgicke riesenie /totalna blbost/, ostatne to chceli riesit strecingom.

Riesenie: popisane je tu:
http://www.climb.sk/article/show?link=2007020002


Tymi cvikmi odfotenymi naspodu clanku sa mi dostalo okamzitej ulavy. Kazdy den to bolo lepsie a lepsie, denne som cvik spravil aj 15 krat, vzdy ked som si spomenul. Laket slabunko pobolieval este vela mesiacov, ale bola to nenapadna bolest a vobec mi nevadila. Ako pise autor clanku, tenis. laket spontanne vyhasne po cca 18 mesiacoch uplne bez liecby a to je aj moj pripad. Strecingom si vsak dostanes slachy do krasne znesitelneho stavu a ostatne nechavas na cas.

Este pripomeniem radu z toho clanku- pokoj laktu nepomoze v nicom, stiahnutie/skratenie slachy sa kludovym rezimom len upevnuje. Takze rob vsetko ako keby si ho nemal a hlavne rob strecing s dlanou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenisovy loket
PříspěvekNapsal: stř pro 24, 2014 1:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
bionick píše:
Ahoj. Otázka(y): Pomůže delší půst k odstranění zánětu v lokti? Nemáte někdo praktické zkušenosti s léčbou tímto způsobem. Dočítám se, že se lidé zbavují svých chronických problémů s klouby tímto způsobem. Případně jiný způsob léčení tzv "tenisového lokte"(kromě toho, že se vynechá jednostranná zátěž...)?
Děkuji za reakce a odpovědi.

Půstování, hlavně dlouhodobé, dovede odstranit prakticky všechno, ale zase není pro každého, třeba lidi s adrenální únavou si tím mohou problémy zpočátku i zhoršit. Jinak pochopitelně čistota těla i ducha, dosažená dlouhodobým půstem, je asi nenahraditelná


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenisovy loket
PříspěvekNapsal: pát pro 26, 2014 12:55 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
bionick píše:
Ahoj. Otázka(y): Pomůže delší půst k odstranění zánětu v lokti? Nemáte někdo praktické zkušenosti s léčbou tímto způsobem. Dočítám se, že se lidé zbavují svých chronických problémů s klouby tímto způsobem. Případně jiný způsob léčení tzv "tenisového lokte"(kromě toho, že se vynechá jednostranná zátěž...)?
Děkuji za reakce a odpovědi.

ano pomůže \":!:\" \":wink:\" já měl namožený úpon na vrchní straně předloktí viz obrázek a v červeném kolečku \":arrow:\"
Obrázek
bolest byla velká při pohybu zápěstí nahoru, jako když klepete kladívkem a trvala dlouho téměř 3 měsíce a to jsem konzumoval všelijaké minerály, vitamíny a pořád bolelo, ale půst to vyřešil!!

a ještě další věc, z hokejových bruslí jsem měl na obou patách výrustky, tak ty jsou taky fuč \":!:\"

takže hurá do vlákna půst a jedéééém \":wink:\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenisovy loket
PříspěvekNapsal: pon pro 29, 2014 5:59 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Nickname píše:
ano pomůže \":!:\" \":wink:\" já měl namožený úpon na vrchní straně předloktí viz obrázek a v červeném kolečku \":arrow:\"
Obrázek
bolest byla velká při pohybu zápěstí nahoru, jako když klepete kladívkem a trvala dlouho téměř 3 měsíce a to jsem konzumoval všelijaké minerály, vitamíny a pořád bolelo, ale půst to vyřešil!!

a ještě další věc, z hokejových bruslí jsem měl na obou patách výrustky, tak ty jsou taky fuč \":!:\"

takže hurá do vlákna půst a jedéééém \":wink:\"

O jak dlouhy pust se jednalo Nickname?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenisovy loket
PříspěvekNapsal: čtv led 01, 2015 2:04 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Naposledy upravil Nickname dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenisovy loket
PříspěvekNapsal: pon led 21, 2019 3:23 pm 
Offline

Registrován: pát pro 14, 2018 3:16 pm
Příspěvky: 54
Tak já držel půst 16dní a na golfový loket mě nepomohlo zatím nic ani půst, ani kyselina acetylsalitická, ani desítky ruzných mastiček. Dnes jsem nasadil MSM + Kolagen+glutominasim (nebo jak se to jemnuje) a zítra přidám mega dávky vitaminu C. A uvidím. Golfovým loktem trpím dva měsíce, 16dní hladovka, strečink atd. Ale neřikám, že se to trochu nezlepšilo trochu jo ale čas hraje proti mě a kyselinu acetylsalytickou už si nedám bolí mě s toho už žaludek. Ta mě pomohla (K.acetylsalytická) na karpaly, ale v palci mě trochu nerv brní, jo a jěště jsem začal jest mumio, ale od toho moc neočekávám. Snad nevadí když budu používat v jeden den MSM+Kolagen+ gluto....+vitamin C+ mumio+bkomplex +zinek,horčik,avápník.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenisovy loket
PříspěvekNapsal: pon led 21, 2019 3:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Chrasty píše:
Tak já držel půst 16dní a na golfový loket mě nepomohlo zatím nic ani půst, ani kyselina acetylsalitická, ani desítky ruzných mastiček. Dnes jsem nasadil MSM + Kolagen+glutominasim (nebo jak se to jemnuje) a zítra přidám mega dávky vitaminu C. A uvidím. Golfovým loktem trpím dva měsíce, 16dní hladovka, strečink atd. Ale neřikám, že se to trochu nezlepšilo trochu jo ale čas hraje proti mě a kyselinu acetylsalytickou už si nedám bolí mě s toho už žaludek. Ta mě pomohla (K.acetylsalytická) na karpaly, ale v palci mě trochu nerv brní, jo a jěště jsem začal jest mumio, ale od toho moc neočekávám. Snad nevadí když budu používat v jeden den MSM+Kolagen+ gluto....+vitamin C+ mumio+bkomplex +zinek,horčik,avápník.

Pokud ty doplňky rozložíte do celého dne neměl by být problém když půjde o nějaké normální dávky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenisovy loket
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2019 11:48 am 
Offline

Registrován: čtv čer 06, 2019 11:25 am
Příspěvky: 5
och, to sa dá operovať? Alebo nejako inak reišiť? leob ja som počula, že vraj ak to človek raz chytí, tak je to veľmi ťažko odstrániť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tenisovy loket
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2019 12:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mram píše:
och, to sa dá operovať? Alebo nejako inak reišiť? leob ja som počula, že vraj ak to človek raz chytí, tak je to veľmi ťažko odstrániť.

Je to zánětlivé onemocnění jako každé jiné tak proč operovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz