Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:10 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Opakující se nemoci
PříspěvekNapsal: ned úno 23, 2014 8:01 pm 
Offline

Registrován: ned úno 23, 2014 7:50 pm
Příspěvky: 14
Dobrý den,
mám podobný problém od října jsem už po 6 nemocný ,na antibiotika už kašlu ,ale pořád mám zvýšenou teplotu.Dcera začala chodit do školky a je taky nemocná a mě příjde ,že to chytám od ní.
Vždy je to stejné začne napuchat jedna uzlina v krku a pak se dostaví teplota.Jsem očkovanej proti chřipce což už taky nikdy neudělám.Dělám v hypermarketu a nemoci se mi moc nehodí.Je možné že to souvisí i s mým dalším problémem a to je žaludek o tom napíšu ale do správné sekce.
Děkuji za každou radu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opakující se nemoci
PříspěvekNapsal: pát bře 14, 2014 12:54 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 01, 2012 3:46 pm
Příspěvky: 41
george20 píše:
Dobrý den,
mám podobný problém od října jsem už po 6 nemocný ,na antibiotika už kašlu ,ale pořád mám zvýšenou teplotu.Dcera začala chodit do školky a je taky nemocná a mě příjde ,že to chytám od ní.
Vždy je to stejné začne napuchat jedna uzlina v krku a pak se dostaví teplota.Jsem očkovanej proti chřipce což už taky nikdy neudělám.Dělám v hypermarketu a nemoci se mi moc nehodí.Je možné že to souvisí i s mým dalším problémem a to je žaludek o tom napíšu ale do správné sekce.
Děkuji za každou radu

No kedze sa choroby stale vracaju, tak budete mat naruseny imunitny system. Treba vycistit hrube crevo a potom pecen. Hned za tym samozrejme nahodit do spravneho chodu lymfaticky system, kedze vam navieraju uzliny. Na antibiotika sa vykaslite, tie mozete rovno hodit do pece aby aspon s toho bol daky uzitok. Ako prirodne antibiotikum uzivajte koloidne striebro a urcite treba dodat telu vysoke davky horciku, najlepsie hexahydratom chloridu horecnateho. Tak isto by som presiel na surovu stravu aspon na cas aby si telo oddychlo a dostalo cas sa vysporiadat s chorobou. Ked nezvladnete surovu stravu tak aspon vynechat kyselinotvorne potraviny. Na ten zaludok by bolo dobre urobit si test na HCL, ktory je na tomto fore uz viac krat spomenuty.

_________________
Diagnostika zdravotného stavu z očí: http://www.iris-diagnostika.sk
Bratislava - Petržalka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opakující se nemoci
PříspěvekNapsal: stř bře 19, 2014 4:46 pm 
Offline

Registrován: ned úno 23, 2014 7:50 pm
Příspěvky: 14
děkuji za radu ,však změna jídelníčku ,a pocituji lepší změny moc děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opakující se nemoci
PříspěvekNapsal: sob bře 22, 2014 6:37 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
george20 píše:
Dobrý den,
mám podobný problém od října jsem už po 6 nemocný ,na antibiotika už kašlu ,ale pořád mám zvýšenou teplotu.Dcera začala chodit do školky a je taky nemocná a mě příjde ,že to chytám od ní.
Vždy je to stejné začne napuchat jedna uzlina v krku a pak se dostaví teplota.Jsem očkovanej proti chřipce což už taky nikdy neudělám.Dělám v hypermarketu a nemoci se mi moc nehodí.Je možné že to souvisí i s mým dalším problémem a to je žaludek o tom napíšu ale do správné sekce.
Děkuji za každou radu

Tak správně vám radí člen mass a antibiotika a očkování bych opravdu za způsob zvýšení funkce imunitního systému neviděl jako dobrý nápad. Základ jsou očisty a dohledání zdroje problému, což je bohužel v naprosté většině případů u moderního člověka trvalý stres.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opakující se nemoci
PříspěvekNapsal: ned bře 23, 2014 9:17 pm 
Offline

Registrován: ned úno 23, 2014 7:50 pm
Příspěvky: 14
ano s tím stresem máte pravdu ted se ještě bojím o práci protože firmě se nedaří,ale tyhle stránky mi hodně pomáhají a od nemocí mám zatím klid ,ráno začínám heřmánkový čaj s citronem ,každé dopoledne jablko ( někdy banán) odpoledne kysané zelí a po večeři okurka ,vyhýbám se cukrům


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opakující se nemoci
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2014 12:11 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
stress je velmi nepříjemná a život značně ovlivňující věc, ovšem jen potud, pokud tomu jste nějak přístupný (těm nepříjemnostem). Na stress je tělo vělmi dobře vybaveno a leckdy se vám odmění vysokým (a relativně bezbolestným) výkonem, někdy přidá bonus v podobě euforie, vyplavení určitých látek, vedoucích až k pocitům štěstí, prostě chvilkové blažené činorodosti, budete na vlně.
Negativní účinky čehokoliv úzce souvisí se vztahy a s postoji.
Pokud se vám v práci nějak nedaří, ať již čistě fysikálně, nedovedete tu práci, nebo se vám nedaří nějak s lidmi, zákonitě půjde metabolismus "do někam" ... a imunitní systém také.
Ve skutečnosti je zkušenost taková, že člověk, který má nějaký cíl, je "na vlně" ve smyslu pozitivním, dělá to, co chce, nebo to, co nechce osobně, ale chce to pro druhé, také třeba to, co je těžké, ale vzrušuje ho to, jako podnět, zajímavý podnět, v podstatě nemůže onemocnět, nemusí mnoho spát ani jíst. Tělo tak funguje.
Pokud jste stále nemocný, znamená to, že vůbec nemocný nejste, když to přeženu.
Neboť normální stav těla je neustálé zdraví.
Problém je jinde.
A vy ho znáte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opakující se nemoci
PříspěvekNapsal: stř dub 02, 2014 8:35 pm 
Offline

Registrován: ned úno 23, 2014 7:50 pm
Příspěvky: 14
tak člověk se na to snaží nemyslet ,ale když kolikrát to nejde, v práci se nedaří ,hrozí prodej firmy ,takže sháním novou práci

navíc si myslím že to máme dědičný ,pamatuju když táta ,když měl někam jet tak trávil jak byl nervozní spoustu času na wc ,pak se to nestíhalo a byl nervozní ještě víc ,pak chodil i na wc na nádraží a kolikrát nám ujel vlak

částečně jsem to zdědil ,a někdy to mám obdobně ,směnování k tomu taky moc nepomáhá abych hodil zažívání do nějakého rytmusu ,jednou stávám ve 4 NEBO V 5 A NEBO v 8


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opakující se nemoci
PříspěvekNapsal: stř dub 02, 2014 8:41 pm 
Offline

Registrován: ned úno 23, 2014 7:50 pm
Příspěvky: 14
ale tyto sránky mi opravdu pomohli a nějak jsme se naučil jíst jinak a ráno mi už není špatně a večer a celkově to trávení je v lepším stavu ,akorát někdy musím na velkou třeba 3x za sebou a to mě rozčiluje ale je víc než zajímavý že když mám odpolední tak dopoledne 3x a když mám raní tak jdu většinou jen jednou ráno ,protože v práci na to nemyslím....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opakující se nemoci
PříspěvekNapsal: stř dub 02, 2014 8:57 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 01, 2012 3:46 pm
Příspěvky: 41
george20 píše:
ale tyto sránky mi opravdu pomohli a nějak jsme se naučil jíst jinak a ráno mi už není špatně a večer a celkově to trávení je v lepším stavu ,akorát někdy musím na velkou třeba 3x za sebou a to mě rozčiluje ale je víc než zajímavý že když mám odpolední tak dopoledne 3x a když mám raní tak jdu většinou jen jednou ráno ,protože v práci na to nemyslím....

No vyzera to tak ze tam krasne funguje psychika. Ked sa blizi "odpoledni" tak mate v hlave nastartovane ci vobec este niekedy pojdete do prace. Strach z buducnosti. Ale ked mate rannu, tak viete ze tam idete na isto a preto vas to nestresuje. Aspon tak mi to pride.
Co sa tyka toho odburania stresu tak by som odporucal relaxacne cvicenia, horcik a B komplex vitaminov (Hlavne B7, B12). Hlavne sa nepozerat do buducnosti, co sa ma stat sa stane, ked to pride prisposobite sa tak ako vzdy vo svojom zivote. Vacsinou ludia maju iba strach prisposobovat sa novym veciam. Odtial plynie plno zbytocnych stresov.

Este jedno krasne heslo rovno pre vas: Kde nieco stare konci, nieco nove zacina.

_________________
Diagnostika zdravotného stavu z očí: http://www.iris-diagnostika.sk
Bratislava - Petržalka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opakující se nemoci
PříspěvekNapsal: stř dub 02, 2014 9:13 pm 
Offline

Registrován: ned úno 23, 2014 7:50 pm
Příspěvky: 14
děkuju ,zkusím ty vitamíny,akorát mívám to i když mám volno že chodím často:( ale je fakt ,když jdu hned od rána něco dělat tak mám klid ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opakující se nemoci
PříspěvekNapsal: stř dub 02, 2014 11:43 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 01, 2012 3:46 pm
Příspěvky: 41
george20 píše:
děkuju ,zkusím ty vitamíny,akorát mívám to i když mám volno že chodím často:( ale je fakt ,když jdu hned od rána něco dělat tak mám klid ...

No prave, ked nieco prave robite, ste v pritomnosti, tak to ma byt

_________________
Diagnostika zdravotného stavu z očí: http://www.iris-diagnostika.sk
Bratislava - Petržalka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opakující se nemoci
PříspěvekNapsal: stř dub 30, 2014 9:49 am 
Offline

Registrován: ned úno 23, 2014 7:50 pm
Příspěvky: 14
tak už to vypadá že změnou stravovacího návyku je to pryč,moc děkuji za radu za poslední měsíce mě sice bolelo v krku ale jen jeden den,je pravda že jsem si dal dvakrát Imbalgin ale dvě tabletky za měsíc ještě nejsou tak hrozný ,když si představím že by mě hned dali antibiotika


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opakující se nemoci
PříspěvekNapsal: stř dub 30, 2014 1:45 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 01, 2012 3:46 pm
Příspěvky: 41
george20 píše:
tak už to vypadá že změnou stravovacího návyku je to pryč,moc děkuji za radu za poslední měsíce mě sice bolelo v krku ale jen jeden den,je pravda že jsem si dal dvakrát Imbalgin ale dvě tabletky za měsíc ještě nejsou tak hrozný ,když si představím že by mě hned dali antibiotika

Vyborne, to rad pocujem. Bolest krku mohla byt herxheimerovou reakciou. Hlavne udrziavat aj nadalej zdravu stravu a zvysovat viralnu imunitu: Probiotika, enzymy, vlaknina, zinok, selen.

_________________
Diagnostika zdravotného stavu z očí: http://www.iris-diagnostika.sk
Bratislava - Petržalka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opakující se nemoci
PříspěvekNapsal: sob kvě 17, 2014 1:45 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
george20 píše:
ano s tím stresem máte pravdu ted se ještě bojím o práci protože firmě se nedaří,ale tyhle stránky mi hodně pomáhají a od nemocí mám zatím klid ,ráno začínám heřmánkový čaj s citronem ,každé dopoledne jablko ( někdy banán) odpoledne kysané zelí a po večeři okurka ,vyhýbám se cukrům

Jak je stres, je problém, pouvažujte o jiném řešení, ne vždy je dobré se bát o práci, je lepší si nějakou sám vytvořit a tu vám už nikdo nevezme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opakující se nemoci
PříspěvekNapsal: čtv kvě 22, 2014 9:25 am 
Offline

Registrován: ned úno 23, 2014 7:50 pm
Příspěvky: 14
no tak jsem si říkal že zas napíšu ,opravdu je mi ohodně lépe a mám témeř bez problémů ,pořád praktikuju zelí a citron ,vyhýbám se mléčnému ,snažím i cukru a nejím světlé pečivo ,nechci to zakřiknout je neuvěřitelné jak stačí málo akorát nevím zda mám brát ten controlok pořád ho beru ,možná začnu brát jen půlku a uvidím co to udělá

jediný co mě trápí že mě jakoby dloube,nebo chrčí na plicíh(hrudníku)po zakašlání to přestane,a trvá to už tak 3 měsíce a je to strašně nepravidelný ,třeba 3 dny nic pak to trvá 1 den a nic ,nebo i celý dopoledne ,nedokážu to moc popsat..nevím jestli mám jít k lékaři..na rtg plic jsem byl v lednu po chřipce a prý tam byl jen malý výpotek a to už jsem tyhle problémi měl,dýchá se mi dobře zakašlu tak 5x za den nic jiného mě netrápí tak nevím


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz