Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 2:30 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: pon led 24, 2011 1:50 pm 
Offline

Registrován: stř bře 31, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 10
Moc děkuji, Sanogel nebo Lepicol si koupím.Zásaditou směs dávám dle potřeby, většinou jen 1x denně 1lž.sody+1lž.melasy+citronová šťáva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: pon úno 06, 2012 11:50 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 1:04 pm
Příspěvky: 45
Dobrý den pane Jardo,
poslední dobou mám problémy s očima. Často vidím kolem zorného pole záblesky, vlnění, a jakoby ohnivou kouli a občas mám výpadky zorného pole. Trvá to jen pár minut, ale je to velmi nepříjemné, hlavně psychicky. Bolesti hlavy u toho nejsou. Dočetla jsem se, že může jít o tzv. oční migrénu, dle lékařů není příčina známá, ale mohlo by se jednat o nějaké nedokrvení cév. Jak tedy správně prokrvit cévy v hlavě a očích? Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: úte úno 07, 2012 8:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Dobrý den pane Jardo,
poslední dobou mám problémy s očima. Často vidím kolem zorného pole záblesky, vlnění, a jakoby ohnivou kouli a občas mám výpadky zorného pole. Trvá to jen pár minut, ale je to velmi nepříjemné, hlavně psychicky. Bolesti hlavy u toho nejsou. Dočetla jsem se, že může jít o tzv. oční migrénu, dle lékařů není příčina známá, ale mohlo by se jednat o nějaké nedokrvení cév. Jak tedy správně prokrvit cévy v hlavě a očích? Děkuji za odpověď

Existuje pochopitelně oční tělocvik, třeba podle Dr. Norbekova, také se to zde již rozebíralo, dále se musíte odkyselit a vyčistit játra, tam je přímá souvislost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: stř kvě 08, 2013 11:18 am 
Offline

Registrován: stř říj 26, 2011 1:23 pm
Příspěvky: 32
Jarda píše:
Vysoká zásaditost může vyvolat i mdloby a není dobré si s tím zahrávat, pokud máte vysoké pH vezměte si práškový vitamín C a ono to klesne. Dávejte toho odkyselovače nějaké rozumné dávky, nikde není napsáno, že to do sebe máte valit pod tlakem. Cytosan není to samé, ale můžete ho používat, ten obsahuje humáty, ostropestřec a kyselinu jantarovou a jeho funkce je trochu jiná. On stejně jako táhne živiny do rostlin, tak vytahuje škodliviny z tkání, ale pokud nemají kam odejít, což řeší jak Sanogel, tak Lepicol, tak stejně musejí někde sedimentovat v organizmu.

Dobry den Jardo,
chtel bych se zeptat v teto souvislosti na dve veci:
- nechci tvrdit nesmysly, ale zasadita smes se bude (stejne jako jedla soda) pri reakci s telesnymi kyselinami rozkladat na nejake slouceniny soli a tudiz by zase mohl skodit sodik?
Jak jsem na to prisel, trosku sam na sobe, pouzival jsem kvuli totalne rozhasenemu zaludku ze stresu nekolik tydnu 3 lzicky zasadite smesi denne a ikdyz mivam zvyseny tlak normalne, zacalo se to spis horsit.
- muze podobne pusobil vitamin C se sodou (tedy neutralni vitamin)? Tam musi prece take zbyt po chemicke reakci nejaka sul.
Tutiz podle me zase ta sul pusobi na zvyseni tlaku? Je to mozne?
Jako obvykle tedy se vsim opatrne.

Okurku jsem s cibuli zatim nepouzil, pouze repa, mrkev, okurek, jablko, tato stava mi delala dobre ale nejakou dobu jsem tlak nesledoval, tak nevim co to delalo s tlakem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: ned kvě 19, 2013 7:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
map001 píše:
Dobry den Jardo,
chtel bych se zeptat v teto souvislosti na dve veci:
- nechci tvrdit nesmysly, ale zasadita smes se bude (stejne jako jedla soda) pri reakci s telesnymi kyselinami rozkladat na nejake slouceniny soli a tudiz by zase mohl skodit sodik?
Jak jsem na to prisel, trosku sam na sobe, pouzival jsem kvuli totalne rozhasenemu zaludku ze stresu nekolik tydnu 3 lzicky zasadite smesi denne a ikdyz mivam zvyseny tlak normalne, zacalo se to spis horsit.
- muze podobne pusobil vitamin C se sodou (tedy neutralni vitamin)? Tam musi prece take zbyt po chemicke reakci nejaka sul.
Tutiz podle me zase ta sul pusobi na zvyseni tlaku? Je to mozne?
Jako obvykle tedy se vsim opatrne.

Okurku jsem s cibuli zatim nepouzil, pouze repa, mrkev, okurek, jablko, tato stava mi delala dobre ale nejakou dobu jsem tlak nesledoval, tak nevim co to delalo s tlakem.

Tak sodík by škodit mohl o tom není, ale zase je otázkou zda takto můžete přijmout tak vysoké množství, aby to opravdu ovlivnilo tlak.
Teoreticky asi ano, nedovedu na to jednoznačně odpovědět.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz