Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:42 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: pon bře 01, 2010 10:26 pm 
Offline

Registrován: ned pro 20, 2009 8:37 am
Příspěvky: 33
Melouny - to je to nejlepší, co jste mi mohl nabídnout - zítra je kupuju. Zdar hašení!!! Moč - pH moči (všiml jste si - ne PH - sice už si nepamatuju proč, ale takhle to snad tomu pánovi vyhovuje) stále neměřím. Ani v jedné lékárně po celé Kutné Hoře a Čáslavi nemají, objednala jsem si 2 balení na netu před týdnem a stále nic - budu se více snažit. Nesolím vůbec - ani himalájskou. Kefír určitě zkusím, máme tu ve vsi možnost odběru čerstvě dojeného mléka - houbu mám v mrazáku - začnu.
Stolici jsem měla bez klystýru jen jednou - byla to ta co popisujete jako že je v pořádku.
Zatím děkuji a zdravím


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: úte bře 02, 2010 8:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Nevada píše:
Melouny - to je to nejlepší, co jste mi mohl nabídnout - zítra je kupuju. Zdar hašení!!! Moč - pH moči (všiml jste si - ne PH - sice už si nepamatuju proč, ale takhle to snad tomu pánovi vyhovuje) stále neměřím. Ani v jedné lékárně po celé Kutné Hoře a Čáslavi nemají, objednala jsem si 2 balení na netu před týdnem a stále nic - budu se více snažit. Nesolím vůbec - ani himalájskou. Kefír určitě zkusím, máme tu ve vsi možnost odběru čerstvě dojeného mléka - houbu mám v mrazáku - začnu.
Stolici jsem měla bez klystýru jen jednou - byla to ta co popisujete jako že je v pořádku.
Zatím děkuji a zdravím

To pH máte opravdu správně, ale to měření ne, to je základ vědět co se ve mně děje. Nesolit vůbec vám také nemusí prospívat, to jde jen nějakou dobu a pak mohou chybět minerály, minimálně solanku z himálajské soli by jste měla pít. Kefír je výborná potravina a uvidíte, že stav se velice rychle upraví.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: stř bře 03, 2010 6:24 am 
Offline

Registrován: ned pro 20, 2009 8:37 am
Příspěvky: 33
Kolik soli mám dát do 1,5 litru lahve vody?
Otoky se již druhý den neobjevily, kefír se vyrábí. Na pH měření se zatím nic nezměnilo, objednávám ještě znovu na jiných stránkách. Jinak se cítím velmi dobře.
Jen ještě - máte někde na svých stránkách popsanou výrobu kefíru z Tibet - houby. Vím, že jste mi při konzultaci říkal něco o tom, že bych ji neměla oplachovat - nebo se pletu? Bylo to hodně informací. Všude na netu v návodech je napsané proplachování od slizu.
A ještě z jiného soudku. Nechi ve fóru dělat nepořádek. Nemohu najít nic o nachlazení u dětí. Je tady nějaké takové vlákno? Myslím, že my ženské bychom ho uvítaly.
Jinak - opět moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: stř bře 03, 2010 10:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Nevada píše:
Kolik soli mám dát do 1,5 litru lahve vody?
Otoky se již druhý den neobjevily, kefír se vyrábí. Na pH měření se zatím nic nezměnilo, objednávám ještě znovu na jiných stránkách. Jinak se cítím velmi dobře.
Jen ještě - máte někde na svých stránkách popsanou výrobu kefíru z Tibet - houby. Vím, že jste mi při konzultaci říkal něco o tom, že bych ji neměla oplachovat - nebo se pletu? Bylo to hodně informací. Všude na netu v návodech je napsané proplachování od slizu.
A ještě z jiného soudku. Nechi ve fóru dělat nepořádek. Nemohu najít nic o nachlazení u dětí. Je tady nějaké takové vlákno? Myslím, že my ženské bychom ho uvítaly.
Jinak - opět moc děkuji.

Pokud myslíte himálajskou sůl, tak cca 1/3-1/2 lžičky. Zatím ne, to bylo v tomto čísle časopisu Recepty prima nápadů, tak se po něm podívejte. Ano neoplachovat, ten sliz je to nejlepší, co nám příroda poskytuje a umí vyléčit i rakovinu střeva. Pokud není, tak ho klidně založte, můžete použít vyhledávání, sám to mnohdy dělám, je to již dost obsáhlé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 9:51 pm 
Offline

Registrován: ned pro 20, 2009 8:37 am
Příspěvky: 33
Jenom se ujišťuji - mléko mám z místního zemědělského družstva. Všude je psáno, že mám mléko převářet. Pochopila jsem, že na kefír ho převářet nemám. Je to tak?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: sob bře 06, 2010 10:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Nevada píše:
Jenom se ujišťuji - mléko mám z místního zemědělského družstva. Všude je psáno, že mám mléko převářet. Pochopila jsem, že na kefír ho převářet nemám. Je to tak?

Ano, čím méně budete do přírodních zákonů zasahovat, tím méně budete mít zdravotních potíží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 5:50 am 
Offline

Registrován: ned pro 20, 2009 8:37 am
Příspěvky: 33
Tak jo - mám Phan - TRIPHAN. Ráno pH moči mezi 6 - 7. Slin spíše k 7. Nevím, kde berete ty desetinné hodnoty v číslech?
Tlak mám už tři dny - 120/66, 113/65, dnes ráno 108/65.
Bušení se téměř neobjevuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 9:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Nevada píše:
Tak jo - mám Phan - TRIPHAN. Ráno pH moči mezi 6 - 7. Slin spíše k 7. Nevím, kde berete ty desetinné hodnoty v číslech?
Tlak mám už tři dny - 120/66, 113/65, dnes ráno 108/65.
Bušení se téměř neobjevuje.

Na ty desetiny jsou tyto pH papírky opravdu nepřesné, to prostě musíte odhadnout podle té barvy, zda je to více k pH 6, nebo k pH 7, případně uprostřed a z toho ty desetiny. Jinak mám na prodej pár kusů kvalitních pH papírků z USA, což dám do inzerce, ty mají mnohem vyšší přesnost a odečítají se ihned po namočení, čili se na nic nemusí čekat. Vidíte, že tlak krve si může člověk srovnat kdy chce a není to takový problém, stačí jenom chtít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 12:40 pm 
Offline

Registrován: ned pro 20, 2009 8:37 am
Příspěvky: 33
Ano - velmi mě to překvapilo. Je to tedy s velkým sebezapřením a s takovým vedením jako mám já to opravdu složité není. Že se takhle rychle zbavím problémů, které mě téměř 4 roky děsí...!!??Takže opět mi nezbývá nic jiného než moc Vám poděkovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 10:21 pm 
Offline

Registrován: stř bře 31, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 10
Dobrý den.Jistě ne náhodou jsem našla Vaše úžasné rady,ráda bych si to shrnula.Je mi 36 let,kojím a od porodu mne trápí vyšší krevní tlak.Minulý týden jsem měla hypertenzní špičku (180/100),poté jsem byla trochu nucena začít brát antihypertenzíva.Ráda bych je ale časem vysadila.Beru Regalen od fy Energy a Fytominerál.Dnes jsem začala vyrábět kefír z tibetské houby.Poradíte ještě něco navíc?Tlak mám i s léky 140/90.Děkuji.
Ještě malá poznámka-kefír mi prostě nechutná \":?\" .Mohla bych si ho vylepšit lžičkou medu nebo javorového sirupu,aniž bych tím snížila jeho účinky?Děkuji \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: čtv dub 01, 2010 1:31 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
susila píše:
Ještě malá poznámka-kefír mi prostě nechutná \":?\" .Mohla bych si ho vylepšit lžičkou medu nebo javorového sirupu,aniž bych tím snížila jeho účinky?Děkuji \":D\"

Cokolvek k nemu pridas, tak ucinky neznicis, akurat sa moze zhorsit travenie. Je pravda, ze vtedy mozu poklesnut aj ucinky, kedze bude dlhsie stat v zaludku, znici sa viac bakterii.
Osobne sa mi s medom netravi prave najlepsie, ovela lepsie je pridat na dochutenie trochu ovocia, alebo ovocne stavy. Napriklad, do 3dcl kefiru pridaj 1dcl pomarancovej stavy, takisto mozes pridat male mnozstvo pomletych lanovych semienok, alebo inych, popripade orechov.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: čtv dub 01, 2010 10:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
susila píše:
Dobrý den.Jistě ne náhodou jsem našla Vaše úžasné rady,ráda bych si to shrnula.Je mi 36 let,kojím a od porodu mne trápí vyšší krevní tlak.Minulý týden jsem měla hypertenzní špičku (180/100),poté jsem byla trochu nucena začít brát antihypertenzíva.Ráda bych je ale časem vysadila.Beru Regalen od fy Energy a Fytominerál.Dnes jsem začala vyrábět kefír z tibetské houby.Poradíte ještě něco navíc?Tlak mám i s léky 140/90.Děkuji.
Ještě malá poznámka-kefír mi prostě nechutná \":?\" .Mohla bych si ho vylepšit lžičkou medu nebo javorového sirupu,aniž bych tím snížila jeho účinky?Děkuji \":D\"

Co se týká toho tlaku, tak musíte dostat do těla draslík a nejjednodušší forma jsou takové ty malé sladké melouny. Z tepelně upravených jídel je to ve slupce pečená brambora a vařené fazole. Také tlak velice dobře snižuje 50 ml cibulové šťávy rozmíchané v 450 ml okurkové šťávy a jednou denně vypít tuto várku. Dávejte si ale pozor, protože to může klesnout hodně rychle a souběžně bude nutné vysadit ty prášky.
Co se týká toho kefíru, tak to vám Xion píše dobře, nejlepší je samotný a prostě si na něj zvyknout, právě ty sladké chutě signalizují, že máte asi v sobě namnoženou kvasinku kandidu. Pokud ji kefírky zlikvidují, což trvá tak 3-4 týdny, tak ty chutě zmizí a obejdete se bez sladkých chutí, které nejsou stejně vaše, to se pouze kandida hlásí o svůj příděl cukrů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: čtv dub 01, 2010 11:12 am 
Offline

Registrován: stř bře 31, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 10
Moc děkuji za odpověď.Pokusím se to pití kefíru vydržet \":D\" .Nejde mi ani tak o sladkou chuť,klidně bych si ho i přisolila,spíš mi nechutná ta jeho kyselá chuť.Ale vše je lepší než léky,které mám užívat.Pokud je budu moci vysadit,budu jedině ráda.Ještě jednou moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: čtv dub 01, 2010 5:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
susila píše:
Moc děkuji za odpověď.Pokusím se to pití kefíru vydržet \":D\" .Nejde mi ani tak o sladkou chuť,klidně bych si ho i přisolila,spíš mi nechutná ta jeho kyselá chuť.Ale vše je lepší než léky,které mám užívat.Pokud je budu moci vysadit,budu jedině ráda.Ještě jednou moc děkuji.

Právě ta kyselá chuť je to, co léčí a na sladké chutě umírají tisíce lidí. Sice to jejich počínání nechápu, ale já sladkou smrtí zemřít nechci, na rozdíl od většiny ostatních poživatelů metráků cukru, který je dnes přidávám naprosto do všeho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak + problémy s očima
PříspěvekNapsal: pát dub 02, 2010 2:31 pm 
Offline

Registrován: stř bře 31, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 10
V tom máte bohužel pravdu.Cukr je snad ve všem.Mně ani nenapadne ho koupit...ovšem když člověk chtěl třeba jen dětskou přesnídávku...bez cukru...to bylo běhání,než jsem ji sehnala.Další rok jsem byla připravená a dělala si vlastní...a bez cukru \":)\" .


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz