Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv kvě 02, 2024 12:26 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 201 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 11:57 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2011 9:50 pm
Příspěvky: 113
Pavelka. píše:
Ještě pro jistotu, avokádo rozmačkat a nanést na obličej, jak dlouho nechat a jak často provádět?
Napadly by Vás ještě další možnosti jak se vypořádat s velkými vráskami na čele?

Ja si robím masku obklady aj s tenko nakrájaných uhoriek, nechám to na tvári, cca 40 min a potom, vyhodím.
Či to,ale pomože konk. na vrásky to neviem.

Inak existuje aj priamo avokádový olej http://www.avokadovyolej.cz/avokadovy-o ... i-7000.htm
Treba skúsit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2011 2:45 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2011 9:50 pm
Příspěvky: 113
Zaujímalo by ma aký je Váš názor ohladom tvorby vrások na čele vplyvom stresu.
Na internete som našiel monožstvo, teórií, no neviem ako sa ku tom postavit.
Može byt teda stres považovaný za aktiv. vrások alebo je to další blud?

Ako je možné, že ludia(niektorí), ktorí jedia kvantum masa a živočísnych tukov nijako výrazne nestarnú?
Ved pokial viem práve maso a živ. tuky podprujú starnutie kože a v tomto kontexte to vyznieva paradoxne.

Dodávam kys. hyaluron,vit E,minerály, nejem nič z toho čo som spomenul hore a aj tak som nie na 100% presvedčený či to bude mat žiadaný účinok \":?\"
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2011 8:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Mat11 píše:
Zaujímalo by ma aký je Váš názor ohladom tvorby vrások na čele vplyvom stresu.
Na internete som našiel monožstvo, teórií, no neviem ako sa ku tom postavit.
Može byt teda stres považovaný za aktiv. vrások alebo je to další blud?

Ako je možné, že ludia(niektorí), ktorí jedia kvantum masa a živočísnych tukov nijako výrazne nestarnú?
Ved pokial viem práve maso a živ. tuky podprujú starnutie kože a v tomto kontexte to vyznieva paradoxne.

Dodávam kys. hyaluron,vit E,minerály, nejem nič z toho čo som spomenul hore a aj tak som nie na 100% presvedčený či to bude mat žiadaný účinok \":?\"
Ďakujem

Stres působí negativně skoro na všechno, tak proč ne zrovna i v této oblasti. U těch velkých objemů živočišných potravin to není tak jednoznačné a dost záleží o jaké živočišné potraviny se jedná a v jakých kombinacích. Ono je to i o takovém tom vnitřním vyzařování, ne jenom o nějakých pilulkách a vnitřní pohoda se promítá i do pokožky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2011 10:08 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2011 9:50 pm
Příspěvky: 113
Jarda píše:
Stres působí negativně skoro na všechno, tak proč ne zrovna i v této oblasti. U těch velkých objemů živočišných potravin to není tak jednoznačné a dost záleží o jaké živočišné potraviny se jedná a v jakých kombinacích. Ono je to i o takovém tom vnitřním vyzařování, ne jenom o nějakých pilulkách a vnitřní pohoda se promítá i do pokožky.

No, tak v tých "naj kombináciách", konk. chleba ku tomu grilované bravčové(podla chuti), ku tomu nejaký jed šalátový list a vo finále skonzumujú 1:8 chleba maso. Dalej masné chleby rozne masné masá, že ked to vidím ako z toho tečie tuk(kačica,prasa) je mi až zle, dalej máslo, kolbásy a pod. Proste klasika a aj napriek tomu na nich nie je vidno žiadne známky starnutia(a to sa týka mladých,starších aj starých, čo poznám).

Je to pre mna nepochopitelné. Jedia s prep. ako prasce a aj napriek tomu to na nich nie je nijako vidno(okrem toho, že sú korp.) ale máte pravdu tí ludia majú hodne silnú psychiku(aspon podla mna).

Nechce sa mi verit,že by tá "vnútorná pohoda" stačila.
Takže može v tomto kontexte byt "fakt", že konzum. masa a živ. tukov dochádza ku starnutiu pokožky univerz. iba mýtom?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: sob čer 18, 2011 7:48 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Mat11 píše:
No, tak v tých "naj kombináciách", konk. chleba ku tomu grilované bravčové(podla chuti), ku tomu nejaký jed šalátový list a vo finále skonzumujú 1:8 chleba maso. Dalej masné chleby rozne masné masá, že ked to vidím ako z toho tečie tuk(kačica,prasa) je mi až zle, dalej máslo, kolbásy a pod. Proste klasika a aj napriek tomu na nich nie je vidno žiadne známky starnutia(a to sa týka mladých,starších aj starých, čo poznám).

Je to pre mna nepochopitelné. Jedia s prep. ako prasce a aj napriek tomu to na nich nie je nijako vidno(okrem toho, že sú korp.) ale máte pravdu tí ludia majú hodne silnú psychiku(aspon podla mna).

Nechce sa mi verit,že by tá "vnútorná pohoda" stačila.
Takže može v tomto kontexte byt "fakt", že konzum. masa a živ. tukov dochádza ku starnutiu pokožky univerz. iba mýtom?
Ďakujem

Tak mýtem to není, ale opravdu ta vnitřní pohoda má na stav těla zásadní vliv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: sob čer 18, 2011 9:30 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2011 9:50 pm
Příspěvky: 113
Jarda píše:
Tak mýtem to není, ale opravdu ta vnitřní pohoda má na stav těla zásadní vliv.

No tak asi tak urobím a sústredím sa vačšmi na tú psych. pohodu i ked u mna to bude trochu problém, kedže som nervák(hoci podla urč. testu takmer 100% flegmatik).

Mrzí ma,že Vás obtažujem s týmto problémom, ale nikdy som nemyslel, že sa ma to bude týkat a zatial, som sa s tým nevysporiadal, no už to riešim.
Ešte raz ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: pon črc 04, 2011 5:18 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat. Mám více problému, které mají zřejmě nějaký společný jmenovatel, já ale nemám v této oblasti dostate zkušeností, abych to dokázal posoudit. Trápí mě akné, lupy a suchá kůže na obličeji a občas dráždivý tračník (tzn. ráno, když jsem ve stresu, tak jdu třeba i 5x na velkou). Nedávno jsem se začal o tuto problematiku zabývat a udělal jsem se Shankupraksalnu a další den ještě klystýr. To mi poměrně pomohlo. Suchá kůže zmizela úplně, akné se zmírnilo, ale furt se objevuje. Na lupy to nezabralo vůbec a ten tračník teď nezjistím, protože mám prázdniny a nevstávám ráno. Jak bych měl v očistách pokračovat ? Mám doma MMS, chlorellu, irigátor,vitamín C a suroviny na sirnou patlanici.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 7:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
smajliss píše:
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat. Mám více problému, které mají zřejmě nějaký společný jmenovatel, já ale nemám v této oblasti dostate zkušeností, abych to dokázal posoudit. Trápí mě akné, lupy a suchá kůže na obličeji a občas dráždivý tračník (tzn. ráno, když jsem ve stresu, tak jdu třeba i 5x na velkou). Nedávno jsem se začal o tuto problematiku zabývat a udělal jsem se Shankupraksalnu a další den ještě klystýr. To mi poměrně pomohlo. Suchá kůže zmizela úplně, akné se zmírnilo, ale furt se objevuje. Na lupy to nezabralo vůbec a ten tračník teď nezjistím, protože mám prázdniny a nevstávám ráno. Jak bych měl v očistách pokračovat ? Mám doma MMS, chlorellu, irigátor,vitamín C a suroviny na sirnou patlanici.

Hlavně si vytestujte kvasinky a pokud budou pozitivní tak si nastudujte vlákna, která se tím zabývají. Jinak očisty střeva musí v takovémto případě být pravidelné a je nezbytně nutné upravit defekaci do ideálu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: sob črc 09, 2011 12:48 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 15, 2011 11:03 am
Příspěvky: 20
Dobrý den pan Jarda ohladom tycg minerálov ktoré sú dôvodom vypadavania vlasov sa vás chcem opýtať na váš názor na užívanie Schindeleho minerálov nakoľko tieto obsahujú dosť práve vami spomenutých minerálov. Je možné že sa tieto mineraly z pomletej horniny môžu dobre vstrebat do tela alebo v takej forme ako sú je to vylúčené. Vďaka za odpoveď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: sob črc 09, 2011 9:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
iandu píše:
Dobrý den pan Jarda ohladom tycg minerálov ktoré sú dôvodom vypadavania vlasov sa vás chcem opýtať na váš názor na užívanie Schindeleho minerálov nakoľko tieto obsahujú dosť práve vami spomenutých minerálov. Je možné že sa tieto mineraly z pomletej horniny môžu dobre vstrebat do tela alebo v takej forme ako sú je to vylúčené. Vďaka za odpoveď

Ty minerály určitě užívat můžete a nějaká část se vždy vstřebá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: ned led 29, 2012 9:27 pm 
Offline

Registrován: ned led 29, 2012 8:36 pm
Příspěvky: 1
Bydliště: Svitavy
Dobrý den, pane Jardo,

pročítala jsem diskuzi, nicméně jsem nenašla problém, který mám já.
Zhruba od 12ti let mě trápí lupy, nejsou to obyčejné lupy, na pokožce hlavy se mi dělají něco jako strupy, vypadá to trochu jako lupenka. Vlasy mi dost i padají, mám i špatné nehty. Drolí se.
U kožaře jsem byla a ne jednou a verdikt? Puberta a nabízení šamponů za 500. V mladším věku jsem byla schopna si pokožku hlavy rozdrásat do krve, pravda je, že časem se problémy poměrně ztratily, ale nevymizely. Vystřídala jsem všechny ty "úžasné šampony" z reklam a stále nic. Momentálně mě hlava pořád svědí, pomohl mi BIO šampon proti lupům, ale neustále dochází k recidivě.
Je mi jasné, že mému tělu něco chybí, mám problém s chudokrevností, snažím se doplnit železo.
Myslíte, že byste mi mohl nějak poradit?

Děkuji předem.
Lenka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: úte led 31, 2012 10:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Fighter píše:
Dobrý den, pane Jardo,

pročítala jsem diskuzi, nicméně jsem nenašla problém, který mám já.
Zhruba od 12ti let mě trápí lupy, nejsou to obyčejné lupy, na pokožce hlavy se mi dělají něco jako strupy, vypadá to trochu jako lupenka. Vlasy mi dost i padají, mám i špatné nehty. Drolí se.
U kožaře jsem byla a ne jednou a verdikt? Puberta a nabízení šamponů za 500. V mladším věku jsem byla schopna si pokožku hlavy rozdrásat do krve, pravda je, že časem se problémy poměrně ztratily, ale nevymizely. Vystřídala jsem všechny ty "úžasné šampony" z reklam a stále nic. Momentálně mě hlava pořád svědí, pomohl mi BIO šampon proti lupům, ale neustále dochází k recidivě.
Je mi jasné, že mému tělu něco chybí, mám problém s chudokrevností, snažím se doplnit železo.
Myslíte, že byste mi mohl nějak poradit?

Děkuji předem.
Lenka

Udělejte si plivací test a podle všeho zjistíte, že jste léta zamořena kvasinkou, čili pak nasadit protikvasinkovou bezsacharidovou dietu a načíst si zde celá vlákna o kandidě, přístupu ke stravě a životu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: úte led 31, 2012 11:55 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Fighter píše:
Dobrý den, pane Jardo,

pročítala jsem diskuzi, nicméně jsem nenašla problém, který mám já.
Zhruba od 12ti let mě trápí lupy, nejsou to obyčejné lupy, na pokožce hlavy se mi dělají něco jako strupy, vypadá to trochu jako lupenka. Vlasy mi dost i padají, mám i špatné nehty. Drolí se.
U kožaře jsem byla a ne jednou a verdikt? Puberta a nabízení šamponů za 500. V mladším věku jsem byla schopna si pokožku hlavy rozdrásat do krve, pravda je, že časem se problémy poměrně ztratily, ale nevymizely. Vystřídala jsem všechny ty "úžasné šampony" z reklam a stále nic. Momentálně mě hlava pořád svědí, pomohl mi BIO šampon proti lupům, ale neustále dochází k recidivě.
Je mi jasné, že mému tělu něco chybí, mám problém s chudokrevností, snažím se doplnit železo.
Myslíte, že byste mi mohl nějak poradit?

Děkuji předem.
Lenka

Jako jednu z věcí na svědění zkusit koupele v sodě bikarboně, jinak po mytí vlasů opláchnout tyto mmskem. Zbytek je otázka minerálů, vitamínů, stravovacích návyků atd.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 10:36 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 02, 2012 3:24 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den pane Jardo. Chtěla jsem se vás zeptat, zda mohu použít neředěné CDS na oplach vlasů. Vlasy mi hodně padají (po umytí hrstě) a myslela jsem, že mám lupy. Ale bylo mi řečeno, že je to nějaká plíseň od psa nebo kočky. Na pohled to vypadá jako lupy, šupiny... Myslíte, že by to CDS mohlo tu plíseň zlikvidovat nebo mám použít Lugol (který také mám) v nějakém ředění? Trpím AE, tak jsem myslela, že se mi to přesunulo i do hlavy, s nějakou plísní jsem nepočítala. Jinak pročišťuju střeva, zdravá strava, sirná patlanina, zezásaďuji organismus. Děkuji vám za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: sob úno 25, 2012 9:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Pája píše:
Dobrý den pane Jardo. Chtěla jsem se vás zeptat, zda mohu použít neředěné CDS na oplach vlasů. Vlasy mi hodně padají (po umytí hrstě) a myslela jsem, že mám lupy. Ale bylo mi řečeno, že je to nějaká plíseň od psa nebo kočky. Na pohled to vypadá jako lupy, šupiny... Myslíte, že by to CDS mohlo tu plíseň zlikvidovat nebo mám použít Lugol (který také mám) v nějakém ředění? Trpím AE, tak jsem myslela, že se mi to přesunulo i do hlavy, s nějakou plísní jsem nepočítala. Jinak pročišťuju střeva, zdravá strava, sirná patlanina, zezásaďuji organismus. Děkuji vám za odpověď.

Začal bych u slabších koncentrací CDS, ale jen pro jistotu, jinak by s tím neměl být zásadní problém. Sám jsem zkoušel docela silnou variantou CDS bez ředění kloktat a že by to bylo nějak škodlivé, to se mě nezdá. Teoreticky může CDS ve vyšších koncentracích vlasy odbarvovat a zase ten jód by vás patrně dost obarvil a netuším jak moc by to mohlo vadit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 201 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz