Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 5:23 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: úte bře 16, 2010 9:39 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
zkuste modlitbu.. lásku a vděčnost... jsme ze 70 procent voda, voda, která reaguje na cokoliv, ať už to jsou pozitivní nebo negativní nálady, pocity, emoce, ale i barvy, obrázky, hudba, písmo... Najděte si nebo půjčte v knihovně knížku od Masaru Emoto, který zkoumá krystalky vody a zjistíte, že voda je tak zázračná tekutina a ne nadarmo ji v těle máme tolik. V dnešním světě to stojí za starou bačkoru, ale když jsi třeba pořídíte fitr na vodu, tak je to jeden skvělý fakt, jak tu svou vodu ve svém vlastním těle pozitivně ovlivňovat, protože Emoto zjistil, že destilovaná voda vykazuje mnohem lepší známky vytvoření krystalku než běžná voda. Nejlepší by byla voda ze studánky, ale bohužel málo kdo má tu šanci, že má ve své blízkosti studánku a když už, tak aby taky byla pitná. Spoustu lidí pije vodu z vodovodu a to je opravdu hrozný... Když si člověk dá dvě pluě dohromady, vyjde mu, že je potřeba změnit vodu - filtr + ovlivňování vody, strava - vyhnout se všem věcem z potravinářského průmyslu co nejvíce a vykašlat se na problémy tohoto světa... Ne nadarmo se říká : Máš-li starosti, odevzdej je Bohu, on si s nima poradí lépe než ty.... A je to tak... Jsou to poměrně snadné věci, poměrně snadno toho lze docílit a když k tomu člověk zařadí detoxikaci, pravidelnou péči o své tělo a bude mu vděčně děkovat, je to to nejlepší co lze tady a teď dělat... Mobilu se nevyhneme, ale už jen test vody, která byla v přítomnosti mobilu a nevytvořila krystal a voda, která byla v přítomnosti mobilu a které byl ukázán text "láska a vděčnost" a vytvořila krystal, o něčem svědčí \":-)\" je to pozitivní zpráva, ale to se každopádně v televizních zprávách nedozvíte. Lidé, vemte již rozum do hrsti, přestaňte poslouchat žvásty, které se vám denodenně valí do hlavy prostřednictvím zpráv, novin a jiných médií... Všude je to stejné a jen o jednom.. přestaňte už konečně umírat a žijte už!!! \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 2:10 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
fdh píše:
zkuste modlitbu.. lásku a vděčnost... jsme ze 70 procent voda, voda, která reaguje na cokoliv, ať už to jsou pozitivní nebo negativní nálady, pocity, emoce, ale i barvy, obrázky, hudba, písmo... Najděte si nebo půjčte v knihovně knížku od Masaru Emoto, který zkoumá krystalky vody a zjistíte, že voda je tak zázračná tekutina a ne nadarmo ji v těle máme tolik. V dnešním světě to stojí za starou bačkoru, ale když jsi třeba pořídíte fitr na vodu, tak je to jeden skvělý fakt, jak tu svou vodu ve svém vlastním těle pozitivně ovlivňovat, protože Emoto zjistil, že destilovaná voda vykazuje mnohem lepší známky vytvoření krystalku než běžná voda. Nejlepší by byla voda ze studánky, ale bohužel málo kdo má tu šanci, že má ve své blízkosti studánku a když už, tak aby taky byla pitná. Spoustu lidí pije vodu z vodovodu a to je opravdu hrozný... Když si člověk dá dvě pluě dohromady, vyjde mu, že je potřeba změnit vodu - filtr + ovlivňování vody, strava - vyhnout se všem věcem z potravinářského průmyslu co nejvíce a vykašlat se na problémy tohoto světa... Ne nadarmo se říká : Máš-li starosti, odevzdej je Bohu, on si s nima poradí lépe než ty.... A je to tak... Jsou to poměrně snadné věci, poměrně snadno toho lze docílit a když k tomu člověk zařadí detoxikaci, pravidelnou péči o své tělo a bude mu vděčně děkovat, je to to nejlepší co lze tady a teď dělat... Mobilu se nevyhneme, ale už jen test vody, která byla v přítomnosti mobilu a nevytvořila krystal a voda, která byla v přítomnosti mobilu a které byl ukázán text "láska a vděčnost" a vytvořila krystal, o něčem svědčí \":-)\" je to pozitivní zpráva, ale to se každopádně v televizních zprávách nedozvíte. Lidé, vemte již rozum do hrsti, přestaňte poslouchat žvásty, které se vám denodenně valí do hlavy prostřednictvím zpráv, novin a jiných médií... Všude je to stejné a jen o jednom.. přestaňte už konečně umírat a žijte už!!! \":)\"

Ano, tu pracu toho pana som si vsimol pri pozerani filmu What the Bleep we know, a velmi ma to zaujalo. Zaroven mi vdaka tomu zacali davat zmysel modlitby pred jedlom, posvatne oltare, na ktorych sa obetuvalo jedlo, budovy skraslene umenim, a podobne...

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 7:08 am 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Xion píše:
Ano, tu pracu toho pana som si vsimol pri pozerani filmu What the Bleep we know, a velmi ma to zaujalo. Zaroven mi vdaka tomu zacali davat zmysel modlitby pred jedlom, posvatne oltare, na ktorych sa obetuvalo jedlo, budovy skraslene umenim, a podobne...

jistě, tento svět je úžasný!! ale jen ty parchanti co se to tu snaží řidit to kazí....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 8:48 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Zdravím, vodu tu máme jedinečnou. To má málo kdo.
A cvok jsem. Povídám si i s rostlinkami a ony rostou a kvetou v podstatě pořád. Nepotřebujeme nic z chemií na podporu růstu a kvetení a já nevím čeho všeho. Je to o lásce k přírodě. Buď jim jí dáte a ony Vám to vrátí, či ne. Modlit se tedy neumím \":(\" , kostel občas navštívím jen ze zvědavosti o svátcích, kdy je tam báječná atmosféra. To zas jinde není a taky to dodá energii.
Dodržujeme tedy všechny stročeské zvyky a to má také cosi do sebe a užijem si i spousty legrace. Teď už chystáme Velikonoce. Děti se těší moc a ač je venku ještě dost sněhu, nevadí.
Na jedné jižní chráněné stráni jsem dnes ráno objevila první jarní krásky. Jak bude sluníčkově, bude jich všade plno. Pohladily mi na duši. \":D\"


Přílohy:
jaro.jpg
jaro.jpg [ 149.92 KiB | Zobrazeno 16376 krát ]

_________________
Příroda je mocná čarodějka.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: ned říj 03, 2010 2:58 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
A co nějaké odrušovací nálepky na mobil, tady je třeba EPAM(co vyrábí i ty preparáty z propolisu a bylin) :
http://zdraviemms.mypage.cz/thema/chlorela-v-prasku

Nevím některé jsou možná jen lákáním peněz z kapes, nevím jestli nějaký takový odrušovač skutečně má nějaký účinek....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: ned říj 03, 2010 8:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
A co nějaké odrušovací nálepky na mobil, tady je třeba EPAM(co vyrábí i ty preparáty z propolisu a bylin) :
http://zdraviemms.mypage.cz/thema/chlorela-v-prasku

Nevím některé jsou možná jen lákáním peněz z kapes, nevím jestli nějaký takový odrušovač skutečně má nějaký účinek....

Obávám se, že odrušit mobil nálepkou nebude až tak jednoduché, ten vám klidně přes desku stolu v šuplíku pod deskou odpráskne kreditku, nebo běžnou áčkovou disketu a oboje snese docela dost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Odkaz na jiné vlákno
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 4:33 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Vlákno o různých zářeních a jak omezit jejich negativa...:
(RTG,ozařování, solárka, slunce atd...)



Naposledy upravil muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2012 10:30 am 
Offline

Registrován: pon lis 09, 2009 6:20 pm
Příspěvky: 254
Žiarenie z mobilu pri telefonovaní sa stáva v dnešnej dobe ešte ten najmenší problém, čo sa týka elektrosmogu, ak zrovna netelefonujem celé hodiny. Na trhu sú smarthopny, ktoré sú stavané na bezdrátový komfort, takže hlavne mladí ľudia to využívajú na nostop surfovanie na internete, veď prečo by si nepokecali na nejakom chate, keď mobilný operátor to už ponúka pomaly zadarmo, pripájajú sa na wi-fi, používajú blue-tooth headset, aby sa menej ožarovali a takto sa spoľahlivo ožarujú ešte viac, niektorí si to ani nevypínajú, aby si synchronizovali napr. maily... takže sa tým niekoľkonásobne viac ožarujú ako keby telefonovali mobilom. Vysokorýchlostné prenosy veľkého objemu dát 3G internet je oveľa väčšia dávka žiarenia ako len telefonvanie. Väčšina funkcí v smarthopne je nastavená tak, že vás okamžite pripája na internet na nejakú knižnicu, obchod, mapy a pod.

No a niekto ani nemusí telefonovať mobilom, nemusí ani používať smartphon a môže byť parádne ožarovaný 24-hodín vo vlastnom byte, ak sa zrovna nachádza v smerovom pásme bts-antény, veľmi častý problém bytov na vyšších poschodiach v centrách miest. Dajte si zmerať úroveň hladiny vysokofrekvenčného smogu vo vašom byte, dome, kde bývate.... budete v šoku, chytíte minimálne 5-10 wi-fi sietí, bezdrátové telefóny so štandardom DETC, ktoré vysielajú nonstop, aj keď s nimi človek zrovna netelefonuje - takéto telefóny rozdávajú zadarmo telefónne spoločnosti a poskytovatelia internetu, ak máte v priamom dohľade nejakú bts-stanicu... V činžiakoch je to problém, kde sused podo mňou, nado mňou, vedľa mňa je ďalším zdrojom elektrosmogu.

Takže ja môžem minimalizovať hladinu elektrosmogu koľko chcem, stačí bývať v "zamorenom" prostredí, chodiť do práce, kde kolegovia aktívne používajú smartphony a bezdrátový internet a som niekoľkonásobne viac ožiarená, než dajme tomu pred desiatimi rokmi.

Čím viac ľudí okolo mňa používa smarthopny, tým viac budem ožarovaná aj ja ako pasívny účastník, je to niečo podobné ako fajčenie, až na to, že toto nikto zatiaľ nezakazuje a nepostihuje.

Elektrosenzitivita už dnes vôbec nie je výnimočný jav a títo ľudia sú potom nútení žiť v izolácii na okraji spoločnosti, pretože len cesta vlakom je pre nich fyzické utrpenie, niektorí už páchajú samovraždu, lebo nie sú schopní existovať v tejto spoločnosti, zostanú bez príjmu, lebo nie sú schopní chodiť do práce, kde je vysoký stupeň elektrosmogu. Nie každý s touto diagnózou má na to, aby sa odsunul do nejakého zrubu v lese a fungoval tam ako pračlovek.

Tie rušičky elektrosmogu sú smiešne - u mňa vyhodené peniaze, solídne odtieniť miestnosť odtieňovacími materiálmi ako rôzne látky, farby, fólie na okná - to je nehorázne drahé, to je už lacnejšie sa presťahovať niekam na dedinu až do okamihu, pokiaľ mi tam mobilný operátor nepostaví pred dom nejakú anténu - v tomto si človek v dnešnej dobe nemôže byť už nikdy istý.

Pozor na masívne používanie bezdrátových technológií, do istého okamihu človek nemusí vôbec nič cítiť a potom odrazu bum a jedného dňa mu začne vadiť aj minútový telefonát na mobile, mne sa to stalo zo dňa na deň vďaka bytu, kde som bývala a ťažkým kovom v mozgu, chelácia to už čiastone zredukovala, ja volám mobilom minimálne. Jeden zaujímavý článok ako sa jedna výskumníčka z New Yorku stala elektrosenzitívna, robila 14 hodín denne s bezdrátovým internetom a 7 hodín denne telefonovala mobilom:

http://ehsfighback.blogspot.sk/2012/06/ ... r-ehs.html

Mňa zaujíma, ako ďaleko bude musieť zájsť táto bezdrátová spoločnosť, aby sa konečne začalo obmedzovať toto masívne zamorovanie vysokofrekvenčným elektrosmogom. To bude asi niečo ako s cigaretami, potrvá pár rokov, kým spoločnosť na to príde, hoci teraz prebieha výmena informácií vďaka internetu a technológiam podstatne rýchlejšie, tak snáď to nebude tak dlho trvať. Zase na druhej strane elektrosmog je neviditeľný, cigarety aspoň smrdia a je vidieť cigaretový dym. Ľudí dnes viac trápia výkaly od psa na trávniku pred barákom ako bts-anténa. Čím vyššie percento elektrosenzitívnych ľudí bude pribúdať, tým je väčšia šanca, že sa s tým niečo začne robiť, následky toho sa uvidia o pár rokov, to už nie je ako kedysi, kedy sa polemizovalo okolo škodlivosti mobilu, dnes každým dňom to neskutočne pribúda. Dnes elektrosenzitívny mladý človek nemá šancu chodiť na nejakú školu, kde sú stovky študentov s notebookmi používajúcich wi-fi, bezdrátový internet a smartphony, to je neskutočná akumulácia VF smogu, mozog sa tam "pečie" niekoľko hodín denne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2012 6:55 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
http://sciencebasedlife.wordpress.com/2 ... se-cancer/

suchy preklad :

ako mozete vidiet z obrazka, radiacia z mobilnych telefonov je neionizujuca co znamena ze nemoze porusit molekularne vazby aby sa stali karcinogenne. Rovnako nemozete dostat rakovinu, ked stojite pred radiom.
Emisie jednoducho niesu dost silne na to, aby sposobili biologicke poskodenie.
Ale to neznamena ze toto ziarenie nic nerobi. Ziarenie z mobilov a inych elekt. zariadeni moze zahriat molekuly v tele /myslim mikrovlny/ ale neionizuje ich, elektrony ostavaju volne. Najvecie obavy su z ionizujuceho ziarenia, ktore moze trhat molekuly od seba a tym potencialne poskodit DNA ale to je prilis vzdialene od sily mobilneho telefonu.
Neionizujuce ziarenie je vsade okolo nas, stale. Staci zapnut radio a naladit kanal. Kazdy sum a rusenie ktore pocujete je ziarenie vsade okolo vas, niektore je z kozmu ine vyrobene nami, a denne sa snim stykate, kazdu sekundu vas bombarduje. Ak by taka vsadepritomna radiacia sposobovala rakovinu, bolo by jej ovela viac ako tomu je.
Treba vidiet rozdiel medzi neionizujucim /radio, mikrovlnky/ a ionizujucim /gamma, x-ray, atd/ viditelnym svetelnym spektrom ako barieru ochrany. Vsetko co je nad nim je povazovane za nebezpecne, vsetko pod bolo zatial zistene ako neskodne.
------------------------------


Přílohy:
cell.jpg
cell.jpg [ 277.34 KiB | Zobrazeno 15203 krát ]

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2012 7:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Mobile phone emissions increase worm fertility

http://curezone.com/forums/am.asp?i=1035889

skoda ze je ta linka zmazana \":lol:\"

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2012 9:01 pm 
Offline

Registrován: pon lis 09, 2009 6:20 pm
Příspěvky: 254
Pre určité skupiny obyvateľov môže byť aj neionizujúce žiarenie veľmi škodlivé, ja som toho príklad. Ja nepotrebujem čítať žiadne teórie a články a počúvať tie bludy o neškodnosti VF žiarenia, zapnem 3G internet a po pol hodine mi ide roztrhnúť hlavu, potom príde silná únava, cítim sa celkovo fyzicky veľmi zle, začne mi haprovať štítna žľaza. Možno je to spôsobené prítomnosťou ťažkých kovov u mňa v mozgu, ktoré nejakým spôsobom reagujú s tými mikrovlnami. Je známe, že ľudia, ktorí majú v ústach amalgámy, v tele nejaké kovové implantáty sa môžu stať elektrosenzitívni, v ústach pri amalgámoch vznikajú jemné mikroprúdy. Priateľ na mne skúšal, že zapínal a vypínal mobilný internet a ja som mu hovorila, kedy to je zapnuté a kedy vypnuté, nechcel mi veriť, že to proste cítim. Najhoršie vnímam bezdrátový internet, hlavne 3G, nízkofrekvenčný elektrosmog nevnímam nejak škodlivo, len keď dajme tomu v rukách držím dlhšiu dobu zapnutý mixér. Wi-fi pasívna niekde vonku mi nerobí nič, ale akonáhle zapnem wi-fi na notebooku a začnem aktívne sťahovať dáta, je mi zle.

Len pre názornosť ako dramaticky sa u mňa prejavila elektrosenzitivita, v mojom byte som už nebola schopná vydržať dlhšie ako tri dni - opuchnuté lymfatické uzliny, pocit brnenia vo svaloch, ja som mala pocit, že tie frekvencie pomaly ako keby prechádzali cez moje telo, hučanie v ušiach, zmeny vnímania, poruchy a výpadky pamäte, búšenie srdca, silná chronická únava, poruchy štítnej žľazy, poruchy imunity, spánku, stavy nervozity až agresie... Nie som hypochonder, považujem sa za racionálneho človeka, kúpila som si meracie prístroje a zmerala som aké je v mojom byte VF žiarenie, tie výsledky dopadli katastrofálne. Oproti obývačke na protiľahlom činžiaku som mala namontované štyri základne mobilných operátorov. Skúšala som najskôr odtieniť v byte jednu miestnosť, ale vzhľadom na finančnú náročnosť som to vzdala a potrebujem sa po tom byte aj pohybovať, nemôžem byť celý čas zavretá len v jednej izbe. V začiatkoch svojej elektrosenzitivity som mala asi 8 mesiacov permanentné bolesti hlavy, musela som značne obmedziť pohyb po centre mesta, v miestach, kde je vysoká hladina elektrosmogu, všade som chodila s merákom a ochranou na hlave. Teraz už tá elektosenzitivita značne ustúpila ako pokračujem v chelácii ťažkých kovov a vyhýbam sa VF elektrosmogu.

Z toho bytu som sa musela urýchlene vysťahovať preč, písala som nejaké sťažnosti na úrad pre neionizujúce žiarenie a regionálny hygienický úrad, všade ma len vysmiali, u nás sú tie normy totiž postavené tak, že môžem mať tú bts-stanicu aj v obývačke a stále to bude ok.

Tu si pozrite napr. toto video, je objektívne a informačné:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 248420023/

Toto je čláínok, ktorý som kedysi dávnejšie písala o tejto problematike:
http://www.badatel.sk/kpm/vplyv-elektom ... e-zdravie/

Tu nejde vôbec len o rakovinu... tie prejavy sú veľmi rôznorodé a najviac VF elektrosmog narúša práve hormonálny systém a tvorbu melatonínu. VF smog otvára mozgovo-cievnu bariéru a toxíny naviazané na bielkovinové nosiče môžu prenikať do mozgu. Takže rozhodne nepodceňujte VF žiarenie, z môjho pohľadu je to jeden z najväčších problémov dnešnej doby, pretože stravu si môžem vybrať akú budem jesť, môžem sa vyhnúť cigaretovému dymu, ale ako sa vyhnem VF žiareniu? Pokiaľ sa zámerne neizolujem od spoločnosti.

Od nás z ortuťového fóra na Slovensku sú traja ľudia silno elektrosenzitívni, takže uričte to má čo do činenia s ortuťou v tele, som v styku s niektorými elektrosenzitívnymi ľuďmi na Slovensku, ktorí sa takisto museli odsťahovať zo svojich bytov. Keby ste sa spýtali ľudí, čo bývajú na tých vysokých poschodiach v panelákoch a majú oproti bytom namontované bts-základne, či majú nejaké zdravotné problémy, na 100% by vám väčšina z nich odpovedala, že áno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2012 9:35 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Neviem ci si skusala zapper , ten ma tiez frekvencie a prudy a lieci. Pre telo je zdravie poskodzujuci prud - striedavy nad 10mA a jednosm. nad 25mA pri 1kHz. To mobily ani zdaleka nedosahuju. Skor to u teba vyzera na parazity ktore reaguju na tieto veci, lebo predsa mini parazitik urcite viac pociti taky elektr. smog ako cele telo. Telo na to v podstate nema ani dovod reagovat a pochybujem ze to je tazkymi kovmi. V dobe nedavno minulej boli v zuboch len amalgamy a radia a televizory anteny satelity radary tu boli aj predtym. Skor je moznost, ze ako sa postupne zvysuju frekvencie na prenosy, tym viac na ne paraziti reaguju. Osobne som si kupil asi pred pol rokom wifi router domov a mam ho asi pol metra od seba na stole a necitim nic. Amalgamov v ustach zopar este mam. Ziadne piskanie v usiach a pod, busenie srdca. To vsetko sa stratilo popri antiparaz kurach, samozrejme postupne.

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2012 9:58 pm 
Offline

Registrován: pon lis 09, 2009 6:20 pm
Příspěvky: 254
Alex píše:
Neviem ci si skusala zapper , ten ma tiez frekvencie a prudy a lieci. Pre telo je zdravie poskodzujuci prud - striedavy nad 10mA a jednosm. nad 25mA pri 1kHz. To mobily ani zdaleka nedosahuju. Skor to u teba vyzera na parazity ktore reaguju na tieto veci, lebo predsa mini parazitik urcite viac pociti taky elektr. smog ako cele telo. Telo na to v podstate nema ani dovod reagovat a pochybujem ze to je tazkymi kovmi. V dobe nedavno minulej boli v zuboch len amalgamy a radia a televizory anteny satelity radary tu boli aj predtym. Skor je moznost, ze ako sa postupne zvysuju frekvencie na prenosy, tym viac na ne paraziti reaguju. Osobne som si kupil asi pred pol rokom wifi router domov a mam ho asi pol metra od seba na stole a necitim nic. Amalgamov v ustach zopar este mam. Ziadne piskanie v usiach a pod, busenie srdca. To vsetko sa stratilo popri antiparaz kurach, samozrejme postupne.

Problematiku "mojich parazitov" sme rozoberali v inom vlákne a toto je z môjho pohľadu čistý blud, že za mojim problémom s elektrosmogom môžu parazity.

Ak sa ľudia vyliečia z nejakého vážneho zdravotného problému, majú tendenciu paušalizovať svoje skúsenosti na druhých, čo je aj Tvoj problém. Tebe antiparazitná kúra super pomohla a teraz vidíš parazity všade a za všetkým.

Nechcem nejak znevažovať Tvoje vedomosti z oblasti elektrotechniky a elektrosenzitivity, ale ja túto problematiku študujem asi tri roky, mám elektrotechnickú priemyslovku, tak úplne blbá z tej techniky nie som. Veľa ľudí nič necíti, to ale ešte neznamená, že iní ľudia nemôžu byť senzitivni. Ja som takisto dlhú dobu vôbec nič necítila, tá zmena prebehla u mňa behom veľmi krátkej doby. Moja hypotéza je taká a na to mám aj štúdie, kde sa píše, že VF elektrosmog spôsobuje zvýšené vylučovanie ortuti z tela, zrejme VF žiarenie u mňa naštartovalo rozvírenie ortuti v mozgu, ktorá dovtedy tam bola v kľude a nespôsobovala nejaké väčšie problémy. Pretože od toho okamihu to išlo s mojim zdravotným stavom rapídne dolu.

Zapper mám doma, ale nejakú lacnú verziu, v začiatkoch mojej liečby som sa aj slamky chytala - a tak hodnotím ja liečbu zapperom. Z môjho pohľadu táto technológia nie je ešte úplne dotiahnutá, aj keď nejaké výsledky tam sú.

Ďalej odpovedám len na rozumné podnety, keď neodpoviem, tak to znamená, že to bol ďalší Tvoj blud, na ktorý nemám energiu a ani čas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2012 10:28 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
ok v pohode, zo skusenosti viem ze zenam sa neoplati dlho nieco vysvetlovat alebo nebodaj ich upozornit ze daco robia zle, aj tak si spravia podla seba \"8)\" Inak mam tiez strednu eletrotechnicku, dokonca byvala frajerka dokoncila FEI a ta toho vazne o elektrike moc nevedela, kedze tam isla z gympla, na svk sa proste deju obcas aj zazraky \":lol:\" Preto neposudzujem ludi podla toho, kto ma aku skolu lebo je to irelevantne. Podstatny je vzdy vysledok. A parazity som si nevymyslel ja, je to bezna sucast prirody, ale ak si si na 100% ista ze to niesu tak gratulujem, osobne po 8 rokoch badania by som si nedovolil tvrdit prave iba toto. Ano a mas pravdu ze to co konecne viditelne pomohlo mne, vidim aj v kazdej druhej diagnoze popisanej tu na fore. Forum je na vyvracanie a potvrdzovanie faktov na zaklade skusenosti uzivatelov cize v tom nevidim nic zle, skor naopak. Tebe to mozno vadi a znervoznuje ze spajam Teba s parazitmi, ale mozno dakto iny co ma podobny problem sa na vec pozrie z ineho uhla. A o to tu ide, cim viac nazorov, tym vecia sanca posunu dopredu...

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: pon srp 27, 2012 9:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
bludicka píše:
Pre určité skupiny obyvateľov môže byť aj neionizujúce žiarenie veľmi škodlivé, ja som toho príklad. Ja nepotrebujem čítať žiadne teórie a články a počúvať tie bludy o neškodnosti VF žiarenia, zapnem 3G internet a po pol hodine mi ide roztrhnúť hlavu, potom príde silná únava, cítim sa celkovo fyzicky veľmi zle, začne mi haprovať štítna žľaza. Možno je to spôsobené prítomnosťou ťažkých kovov u mňa v mozgu, ktoré nejakým spôsobom reagujú s tými mikrovlnami. Je známe, že ľudia, ktorí majú v ústach amalgámy, v tele nejaké kovové implantáty sa môžu stať elektrosenzitívni, v ústach pri amalgámoch vznikajú jemné mikroprúdy. Priateľ na mne skúšal, že zapínal a vypínal mobilný internet a ja som mu hovorila, kedy to je zapnuté a kedy vypnuté, nechcel mi veriť, že to proste cítim. Najhoršie vnímam bezdrátový internet, hlavne 3G, nízkofrekvenčný elektrosmog nevnímam nejak škodlivo, len keď dajme tomu v rukách držím dlhšiu dobu zapnutý mixér. Wi-fi pasívna niekde vonku mi nerobí nič, ale akonáhle zapnem wi-fi na notebooku a začnem aktívne sťahovať dáta, je mi zle.

Len pre názornosť ako dramaticky sa u mňa prejavila elektrosenzitivita, v mojom byte som už nebola schopná vydržať dlhšie ako tri dni - opuchnuté lymfatické uzliny, pocit brnenia vo svaloch, ja som mala pocit, že tie frekvencie pomaly ako keby prechádzali cez moje telo, hučanie v ušiach, zmeny vnímania, poruchy a výpadky pamäte, búšenie srdca, silná chronická únava, poruchy štítnej žľazy, poruchy imunity, spánku, stavy nervozity až agresie... Nie som hypochonder, považujem sa za racionálneho človeka, kúpila som si meracie prístroje a zmerala som aké je v mojom byte VF žiarenie, tie výsledky dopadli katastrofálne. Oproti obývačke na protiľahlom činžiaku som mala namontované štyri základne mobilných operátorov. Skúšala som najskôr odtieniť v byte jednu miestnosť, ale vzhľadom na finančnú náročnosť som to vzdala a potrebujem sa po tom byte aj pohybovať, nemôžem byť celý čas zavretá len v jednej izbe. V začiatkoch svojej elektrosenzitivity som mala asi 8 mesiacov permanentné bolesti hlavy, musela som značne obmedziť pohyb po centre mesta, v miestach, kde je vysoká hladina elektrosmogu, všade som chodila s merákom a ochranou na hlave. Teraz už tá elektosenzitivita značne ustúpila ako pokračujem v chelácii ťažkých kovov a vyhýbam sa VF elektrosmogu.

Z toho bytu som sa musela urýchlene vysťahovať preč, písala som nejaké sťažnosti na úrad pre neionizujúce žiarenie a regionálny hygienický úrad, všade ma len vysmiali, u nás sú tie normy totiž postavené tak, že môžem mať tú bts-stanicu aj v obývačke a stále to bude ok.

Tu si pozrite napr. toto video, je objektívne a informačné:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 248420023/

Toto je čláínok, ktorý som kedysi dávnejšie písala o tejto problematike:
http://www.badatel.sk/kpm/vplyv-elektom ... e-zdravie/

Tu nejde vôbec len o rakovinu... tie prejavy sú veľmi rôznorodé a najviac VF elektrosmog narúša práve hormonálny systém a tvorbu melatonínu. VF smog otvára mozgovo-cievnu bariéru a toxíny naviazané na bielkovinové nosiče môžu prenikať do mozgu. Takže rozhodne nepodceňujte VF žiarenie, z môjho pohľadu je to jeden z najväčších problémov dnešnej doby, pretože stravu si môžem vybrať akú budem jesť, môžem sa vyhnúť cigaretovému dymu, ale ako sa vyhnem VF žiareniu? Pokiaľ sa zámerne neizolujem od spoločnosti.

Od nás z ortuťového fóra na Slovensku sú traja ľudia silno elektrosenzitívni, takže uričte to má čo do činenia s ortuťou v tele, som v styku s niektorými elektrosenzitívnymi ľuďmi na Slovensku, ktorí sa takisto museli odsťahovať zo svojich bytov. Keby ste sa spýtali ľudí, čo bývajú na tých vysokých poschodiach v panelákoch a majú oproti bytom namontované bts-základne, či majú nejaké zdravotné problémy, na 100% by vám väčšina z nich odpovedala, že áno.

Tak, že záření jakéhokoliv druhu má na organizmus vždy nějaký vliv, je holým faktem i když ne vždy musí jít i o vliv škodlivý, ale většinou opravdu škodí. Pokud jde o příspěvky člena Alex, tak bych si nebyl tak jistý, že zde o souvislost s konkrétním parazitem nemůže jít, vždy půjde o konkrétní frekvenci, která může být blízko jeho kmitočtu a to se pak bude kroutit docela dost. Samozřejmě stav může zhoršovat i zamoření nějakou reziduální látkou a mnoho dalších vlivů, které organizmus také oslabují a vyčerpávají, čímž se stává citlivější na jakékoliv podněty.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz