Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:10 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: pát zář 25, 2009 12:24 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Je situacia az taka vazna, ako sa uvadza v tomto clanku?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
2zc2ih5c


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: pát zář 25, 2009 6:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Xion":18le164g]Je situacia az taka vazna, ako sa uvadza v tomto clanku?


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
18le164g


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: pát zář 25, 2009 11:42 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
Obávám se, že údaje v uvedeném článku jsou správné. Sám před používáním mikrovlnek a dalších zařízení pracujících na tomto principu varuji, ale to ještě neznamená, že se tomu lze v dnešní době zcela vyhnout. Jde totiž o velmi mnoho různých přístrojů a zařízení, ať již v domácnosti, kanceláři, či veřejných místech a v neposlední řadě o trvalou zátěž od vysílačů o nichž mnohdy ani netušíme, že jsou v naší blízkosti. Co se týká mobilu tak bezpečné používání je asi utopie, ale do určité míry se dá vliv záření snížit s rostoucí vzdáleností od hlavy. Já zásadně používám systém hlasitého hovoru a držím telefon tak daleko od hlavy, jak mi stav sluchu dovolí. Vypadám při tom sice velice exoticky, ale zase mám dobrý pocit, že si škodím méně než ti, co při telefonování vpadají normálně. Dle mého názoru toto opatření může škodlivý vliv snížit, nikoliv však odstranit, to by jste se skutečně musel vrátit o minimálně 50 let zpátky a používat pouze ta zařízení, která se v té době vyskytovala, to zde v Evropě asi možné není, na to by se člověk skutečně musel odstěhovat někam, kde dosud lišky dávají dobrou noc a medvědi broukají ukolébavky. Takových míst je ale málo a pokud se tam odstěhuje více lidí, tak jim tam tu blbost také zavedou, protože se to již vyplatí těm, co na nás vydělávají.


Tak to je dost zla situacia. Teda dolezite je volat co najkratsie, do 2 minut, a drzat telefon co najdalej od hlavy, tusim sa daju kupit aj take sluchatka z mikrofonom na mobil, uz som ta par krat videl, po ulici isiel clovek, co vyzeral, ze hovori sam so sebou, ale potom som si vsimol, ze mu nieco vysi z usi. \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: sob zář 26, 2009 7:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Tak to je dost zla situacia. Teda dolezite je volat co najkratsie, do 2 minut, a drzat telefon co najdalej od hlavy, tusim sa daju kupit aj take sluchatka z mikrofonom na mobil, uz som ta par krat videl, po ulici isiel clovek, co vyzeral, ze hovori sam so sebou, ale potom som si vsimol, ze mu nieco vysi z usi. \":-)\"

Já používám k mobilu ty sluchátka do uší, říkám tomu James Bond, ale zase je to jen menší zlo. Telefon vyzařuje v tom místě, kde ho máte, ozařuje třeba břicho, či jinou část těla a škodí tedy stejně. Jediná účinná forma je ho nemít, ale to budete značně divný pro ostatní lidi i když takové znám a nežije se jim špatně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: pon bře 15, 2010 2:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Ty mobily to je dnešní zlo. Nicméně v místech kde věčně nejni signál........ale když se dovoláte, je fakt, že je to sranda. Já se jej snažím mít co nejdále od sebe, ale mnohdy je zas houby slyšet pro ruchy okolí. Nejni to jednoduché.
Kór když potřebuji vyřídit cosi po úřadech a vyběhnu s tím na louku, kde je signál stoprocentní, často mi do toho ,,kecají" zvířata a ti úředníci si myslí své. \":D\"
Ale nechci to mít u ucha.
Obdivuji lidi, co povídají hodiny, že mají volné tarify. Asi si neuvědomují, jak jim to vlastně škodí.

Ještě mi napadlo, co všechno nám takto škodí ??
Jsou to i vypnuté přijímače ?? - telvize,.... PC je taky průšvih dnešního světa, ale bez něj ???
No to už bych se tu asi zahrabala do hnoje. \":D\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: pon bře 15, 2010 5:30 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Veverka píše:
Ty mobily to je dnešní zlo. Nicméně v místech kde věčně nejni signál........ale když se dovoláte, je fakt, že je to sranda. Já se jej snažím mít co nejdále od sebe, ale mnohdy je zas houby slyšet pro ruchy okolí. Nejni to jednoduché.
Kór když potřebuji vyřídit cosi po úřadech a vyběhnu s tím na louku, kde je signál stoprocentní, často mi do toho ,,kecají" zvířata a ti úředníci si myslí své. \":D\"
Ale nechci to mít u ucha.
Obdivuji lidi, co povídají hodiny, že mají volné tarify. Asi si neuvědomují, jak jim to vlastně škodí.

Ještě mi napadlo, co všechno nám takto škodí ??
Jsou to i vypnuté přijímače ?? - telvize,.... PC je taky průšvih dnešního světa, ale bez něj ???
No to už bych se tu asi zahrabala do hnoje. \":D\"

Vypnute zariadenie este asi nejaky cas vyzaruje, ale myslim, ze je to len chvilkova zalezitost. Nieje to dobre mat v izbe, ale ked sa neda, co uz. Pokial sa clovek zameria na tie podstatne veci v zdravi, zase nejake vlnenie mu neuskodi. To je skor problem pre telo, ktore uz beztak nezvlada svoj stav a ma kopu problemov, vtedy sa uz tomu ziareniu brani dost zle.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: pon bře 15, 2010 9:20 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Ja mám na mobile nalepený "orgonitový gombík", ten by sa mal postarať o slušnú elimináciu žiarenia...navyše aj tak denne telefonujem nanajvýš 2 minúty...

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: pon bře 15, 2010 10:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
Ja mám na mobile nalepený "orgonitový gombík", ten by sa mal postarať o slušnú elimináciu žiarenia...navyše aj tak denne telefonujem nanajvýš 2 minúty...

Tak to máte dobré, já za tento měsíc celkem slušných a zdravotně nevhodných 30 hodin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: úte bře 16, 2010 7:05 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Jejdanánky, to Vám nezávidím. Nic bych nestihla. Mě zlobí i upovídaná švíca. S tou bych Vás dohnala. Ještě že ty signály jsou na bačkoru. Hodně věcí vyřídím přes počítač, ale to je také elektronika a určitě z toho také cosi kouká nepřejícně. Snažím se tu všechno vypínat hlavními knoflíky, ale přiznám se, že zrovínka počítač běží denně několik hodin. \":(\" \":(\" To taky asi nebude ieál....

Ještě i napadlo, což bude užitečné určitě všem : jak vyčistit hlavu od záření a udělat prevenci nádorům, které z toho ,,vykecávání" mohou vzniknout ? Je spousty lidí, kteří si to neuvědomí a provolají nezdravě strašně moc.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Naposledy upravil Veverka dne úte bře 16, 2010 7:13 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: úte bře 16, 2010 7:11 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
NOWOCAYN píše:
Ja mám na mobile nalepený "orgonitový gombík", ten by sa mal postarať o slušnú elimináciu žiarenia...navyše aj tak denne telefonujem nanajvýš 2 minúty...


\":(\" \":(\" Jsem trulant. Ale orgonitový knoflik si uděláme doma. Synátor je cvok a přes týden prokecaji taky kvanta hodin.
Ale toho neuhlídám neuhlídám. \":(\" jen když mi půjčí mobil, tak se hrozim.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: úte bře 16, 2010 9:03 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
To Jarda : dúfam, že telefonujete s "Jamesom Bondom" v uchu ( ale nie bezdrôtovým, to by nemalo totiž zmysel si myslím ) \":D\"
To Veverka : ten orgonit sa dá použiť aj ako pyramídka pred monitor... na televízor... atď, eliminuje to žiarenia. Ja mám síce na monitore len nálepku atlantského znaku, ktorá by mala tiež účinkovať ( asi aj účinkuje, neviem, je to predsa možno "len" symbol, a orgonit je hmotný a skladá sa z rôznych materiálov... )... no teraz nemám peniaze na "ošetrenie" všetkého možného v domácnosti ( vo svojej izbe našťastie nemám absolútne žiadnu elektroniku, a keď budeme potrebovať druhý PC, tak si kúpim notebook, ktorý na noc budem odnášať do obývačky ). A samozrejme používanie Wi-Fi neprichádza u mňa do úvahy. Ak, tak len výnimočne. Keď budem mať notebook, tak "ošetrím" aj wi-fi router "orgonitovým gombíkom". Bude to vyzerať ako módny doplnok pre notebook \":)\"

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: úte bře 16, 2010 9:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
To Jarda : dúfam, že telefonujete s "Jamesom Bondom" v uchu ( ale nie bezdrôtovým, to by nemalo totiž zmysel si myslím ) \":D\"
To Veverka : ten orgonit sa dá použiť aj ako pyramídka pred monitor... na televízor... atď, eliminuje to žiarenia. Ja mám síce na monitore len nálepku atlantského znaku, ktorá by mala tiež účinkovať ( asi aj účinkuje, neviem, je to predsa možno "len" symbol, a orgonit je hmotný a skladá sa z rôznych materiálov... )... no teraz nemám peniaze na "ošetrenie" všetkého možného v domácnosti ( vo svojej izbe našťastie nemám absolútne žiadnu elektroniku, a keď budeme potrebovať druhý PC, tak si kúpim notebook, ktorý na noc budem odnášať do obývačky ). A samozrejme používanie Wi-Fi neprichádza u mňa do úvahy. Ak, tak len výnimočne. Keď budem mať notebook, tak "ošetrím" aj wi-fi router "orgonitovým gombíkom". Bude to vyzerať ako módny doplnok pre notebook \":)\"

Jak někdo zavolá, tak pokud to situace dovoluje a to je skoro vždy, přepínám na hlasitý hovor a držím mobil tak 0,5 metru od hlavy, což docela jde, ale po delším hovoru mi zase může upadnout ruka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: úte bře 16, 2010 11:12 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
NOWOCAYN píše:
To Jarda : dúfam, že telefonujete s "Jamesom Bondom" v uchu ( ale nie bezdrôtovým, to by nemalo totiž zmysel si myslím ) \":D\"
To Veverka : ten orgonit sa dá použiť aj ako pyramídka pred monitor... na televízor... atď, eliminuje to žiarenia. Ja mám síce na monitore len nálepku atlantského znaku, ktorá by mala tiež účinkovať ( asi aj účinkuje, neviem, je to predsa možno "len" symbol, a orgonit je hmotný a skladá sa z rôznych materiálov... )... no teraz nemám peniaze na "ošetrenie" všetkého možného v domácnosti ( vo svojej izbe našťastie nemám absolútne žiadnu elektroniku, a keď budeme potrebovať druhý PC, tak si kúpim notebook, ktorý na noc budem odnášať do obývačky ). A samozrejme používanie Wi-Fi neprichádza u mňa do úvahy. Ak, tak len výnimočne. Keď budem mať notebook, tak "ošetrím" aj wi-fi router "orgonitovým gombíkom". Bude to vyzerať ako módny doplnok pre notebook \":)\"

Ty brďo, to je dobrý nápad. Udělám si toho více a budeme mít doma novou dekoraci. \":D\" A když to bude účinné jak píší, tak s tím klidně obestavím dům. \":D\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: úte bře 16, 2010 11:17 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Jarda píše:
Jak někdo zavolá, tak pokud to situace dovoluje a to je skoro vždy, přepínám na hlasitý hovor a držím mobil tak 0,5 metru od hlavy, což docela jde, ale po delším hovoru mi zase může upadnout ruka.

To Vám fakt nezávidím. Ale zase jste tu pro lidičky, co potřebují pomoct a jsou Vám za to všici vděčni. Ruku leda při delším hovoru nějak podepřít. \":D\"
Jen nevím jak tedy promiňte ,,vymýt mozek" pokud už je zanesen - jako prevence rakoviny, která by z toho mohla vzniknout. Musím to nějak vysvětlit švíce. Ta fakt volá věčně s někým a tuto si určitě neuvědomuje vůbec.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mobilne telefony
PříspěvekNapsal: úte bře 16, 2010 8:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Veverka píše:
To Vám fakt nezávidím. Ale zase jste tu pro lidičky, co potřebují pomoct a jsou Vám za to všici vděčni. Ruku leda při delším hovoru nějak podepřít. \":D\"
Jen nevím jak tedy promiňte ,,vymýt mozek" pokud už je zanesen - jako prevence rakoviny, která by z toho mohla vzniknout. Musím to nějak vysvětlit švíce. Ta fakt volá věčně s někým a tuto si určitě neuvědomuje vůbec.

Při chůzi v lese se ruka blbě podepírá, to mě opravdu dost bolí a pokud hovořím déle, tak je slušně odkrvená. Rakovina mozku není rakovina, je to prostě usmažený materiál. V mozku rakovina nevzniká, na to je tato část těla dobře chráněna a nic špatného se tam nedostane, tam se třeba nedostanou ani antibiotika.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz