Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:09 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Skřípání zubů v noci
PříspěvekNapsal: ned lis 03, 2013 1:39 am 
Offline

Registrován: pon čer 04, 2012 12:54 am
Příspěvky: 25
Zdravím všechny,

netuší někdo jak zmírnit či odstranit skřípání zubů v noci ? Na internetu jsem nic moc nenašel. Trpí tím osoba mě blízká.

Děkuji za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skřípání zubů v noci
PříspěvekNapsal: ned lis 03, 2013 8:20 am 
Offline

Registrován: stř pro 14, 2011 6:56 pm
Příspěvky: 15
Martt píše:
Zdravím všechny,

netuší někdo jak zmírnit či odstranit skřípání zubů v noci ? Na internetu jsem nic moc nenašel. Trpí tím osoba mě blízká.

Bývá to většinou po prožitém stresu, třeba i z dětství. Mám podobné problémy, na radu zubařky jsem si nechala vyrobit tenkou fólii na zuby. Už bez ní neusnu \":D\"
Má to i další rozměr: skřípáním jsem nejen obtěžovala manžela, ale rapidně mi ubývala sklovina na zubech. Takže doporučuji řešit co nejdříve, a fólii nosit pravidelně...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skřípání zubů v noci
PříspěvekNapsal: ned lis 03, 2013 8:40 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
To máte pravdu.Ja som mala nosiť silikónovú ochranu na zuby už dávno,no nevedela som s tým zaspať,dnes mám úplne zhryzenú sklovinu,zuby sú poriadne "vybrúsené",zmenšené.Neviem,čo s nimi bude.Už sú citlivé ,pravdepodobne si musím dať na všetky urobiť korunky.Takže naozaj ako radíte,treba nosiť násadky na zuby.Tuším tu niekto spomínal,že škrípanie môže byť spôsobené aj parazitami.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skřípání zubů v noci
PříspěvekNapsal: úte lis 05, 2013 11:25 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Martt píše:
Zdravím všechny,

netuší někdo jak zmírnit či odstranit skřípání zubů v noci ? Na internetu jsem nic moc nenašel. Trpí tím osoba mě blízká.

Děkuji za rady.

Velmi pravděpodobně psychického rázu, nejspíše nedostatek serotoninu v mozku. Napište trochu více o tom, jak tento člověk žije, jí, jaké případné psychické trable má. Jak moc používá různé zklidňující prostředky nebo stimulanty jako je nikotin, kafe, cukr, alkohol apod k tomu, aby se cítil dobře - normálně?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skřípání zubů v noci
PříspěvekNapsal: čtv lis 07, 2013 11:38 pm 
Offline

Registrován: úte říj 02, 2012 3:15 pm
Příspěvky: 38
Moja 7 ročna dcera tiež škripe zubamy
Počul som že vraj za to môžu aj nosne mandle je to pravda?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skřípání zubů v noci
PříspěvekNapsal: ned lis 10, 2013 12:29 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
já zase slyšel, že za to mohou paraziti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skřípání zubů v noci
PříspěvekNapsal: pát lis 22, 2013 9:40 am 
Offline

Registrován: pon čer 04, 2012 12:54 am
Příspěvky: 25
Děkuji vám všem za rady.

JJ, můžou za to jednoznačně nervy u dotyčné osoby (konkrétně napjatá situace v práci a strach ze ztráty zaměstnání) a i genová mutace zvyšující hladinu homocysteinu v krvy (na to nasazeny béčka). Jinak po zmírnění kritické situace se opravdu skřípání zmenšilo zase na minimum (zuby nezničeny).

Tak jsem trochu (najivně) doufal, že na skřípání bude nějaký jednoduchý recept stylu vem todle a pak todle. Nj, občas mě takovýto myšlení popadne, aby se zase ukázalo, jak chybná cesta to je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skřípání zubů v noci
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 1:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Martt píše:
Děkuji vám všem za rady.

JJ, můžou za to jednoznačně nervy u dotyčné osoby (konkrétně napjatá situace v práci a strach ze ztráty zaměstnání) a i genová mutace zvyšující hladinu homocysteinu v krvy (na to nasazeny béčka). Jinak po zmírnění kritické situace se opravdu skřípání zmenšilo zase na minimum (zuby nezničeny).

Tak jsem trochu (najivně) doufal, že na skřípání bude nějaký jednoduchý recept stylu vem todle a pak todle. Nj, občas mě takovýto myšlení popadne, aby se zase ukázalo, jak chybná cesta to je.

Tak jednoduchá řešení fungují nejlépe a i zde to tak jde, jak sám píšete, odstraníte stresovou zátěž a mizí problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skřípání zubů v noci
PříspěvekNapsal: úte dub 22, 2014 3:42 pm 
Offline

Registrován: úte dub 22, 2014 3:33 pm
Příspěvky: 3
jj. taky jsem měla ty zubní plastové chrániče. Jsem vypadala jako nějaký hokejista nebo boxer. a musím říci, že se mi v tom hroozně špatně usínalo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skřípání zubů v noci
PříspěvekNapsal: úte dub 22, 2014 9:59 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Práve som dočítala nový článok o ťažkých kovoch vo vlákne inspirujíci filmy,čo koho zaujalo....a prekvapilo ma,že škrípanie zubov spôsobujú aj amalgánové výplne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skřípání zubů v noci
PříspěvekNapsal: úte dub 29, 2014 9:29 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Larvičky škrkavek čas od času aktivují svoji činnost. Děje se tak většinou v období jara a na podzim za úplňku, v období magnetických bouřek. Lidé hůře spí, jsou podráždění a přecitlivělí. Může se objevit zvýšené chrápání, sténání ze sna, skřípot zubů. Pokud se larvičky škrkavek dostanou do nosní dutiny a do vedlejších dutin nosních, mohou vyvolat jak akutní, tak chronické záněty sliznic, a ve spolupráci s plísněmi vytvářet cysty, adenomy a polypy. http://za-svetlem.blogspot.cz/2013/04/d ... lovec.html

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz