Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 10:00 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Několik chorob v jednom
PříspěvekNapsal: čtv říj 17, 2013 11:00 am 
Offline

Registrován: čtv říj 17, 2013 10:50 am
Příspěvky: 3
Dobrý den, mám velice rozsáhlé kožní problémy, lečím se s nimi přesne rok, byla jsem v nemocnici kde me ládovali kalciovkami do žíly kadý den, mazali sajrajtama po celem tele, po propustení se muj stav zrošil, byla jsem nekolikrát na pohotovosti a řekli že mám alergii na neco ale to odmítám protože jsem skoro nejedla a jedinne co jsem delala že jsem pila vodu, protože se mi po celem tele delali pupínky s vodou, kuže me pálela a svědila, v oblceji, hlavne na cele a víckách, víčka mi opuchali a otékali, koutky a nosní dírky mi praskají a kde exem nejvíce vládne jsou loketní jamky palec na pravé ruce který vypadá spíše na odpadnutí už jak je opuchlý, rudy a naplněný vodou. Tento exem doprovácí hemeroidy vnitřní i vnější, svědí me konecník a kuže je porušená a obcas krvácí, mívám po nekterých mastnejsích potravinách křeče a prujem. Mám astma ktere v techto zimních časech bývá hodne nepríjemne, sýpoty a zadýchávání pri jakékoli menší aktivitě. Jezdím k lečiteli, který mi dává kulicky s bylinkami dostali me do lepsího stavu ale furt to není ono, řekl že se musím zameřit na jídelnícek a ypozorovat vse co memu telu vadí, ale bohužel mi příjde že mi vadí vse co sním, nedávno jsem snedla strouhanou mrkev, brambory a k tomu vařenou rybu a exem a svedivost se zhorsila. Už si nevím rady je to příserné být v tomhle stavu už rok. Dávám na rady lecitele a nepiji zadný alkohol, nekořením, nejím ostrá ani pálivá jídla, nikdy jsem moc nesolila, mlecné výrobky jsem taky nikdy moc nejedla. Muj lecitel tvrdí že mám spatný zlucník, nevím cemu mám už věřit, jsem zoufala \":(\" \":cry:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik chorob v jednom
PříspěvekNapsal: čtv říj 17, 2013 11:07 am 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Extremni zamoreni plisni a kvasinkou?nedostatek Hcl v zaludku+masivne zanesene strevo?muj tip.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik chorob v jednom
PříspěvekNapsal: čtv říj 17, 2013 11:39 am 
Offline

Registrován: čtv říj 17, 2013 10:50 am
Příspěvky: 3
Je nejaká jiná možnost vyčištění střev než spodní stranou? Pití nejakým smesicí bylinek ci neceho jiného, vypiju opravdu vše jen abych se vyhla proplachování \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik chorob v jednom
PříspěvekNapsal: čtv říj 17, 2013 12:27 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Jeste pak shankapraksalana ale ta cisti i tenke strevo a zaludek a nevim jak by Vase telo reagovalo pri necistenem streve \":)\" ale na klystyrech opravdu nic neni ba naopak je to skvela vec, ale k tomu musi asi clovek dozrat \":)\" ja na ne uz nedam dopustit.Co se Vam na tom nezda? \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik chorob v jednom
PříspěvekNapsal: čtv říj 17, 2013 12:28 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
http://empatia.cz/duchovni-priciny-nemo ... cin-nemoci


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik chorob v jednom
PříspěvekNapsal: čtv říj 17, 2013 4:43 pm 
Offline

Registrován: stř zář 26, 2012 10:50 am
Příspěvky: 76
misujka23 píše:
Extremni zamoreni plisni a kvasinkou?nedostatek Hcl v zaludku+masivne zanesene strevo?muj tip.

Pokud máte opravdu candidu,tak bych byl s klystýrama velice opatrný z osobní zkušenosti doporučuji na pročištění střev Sanogel, Bentonit,Lepicol plus spoustu laktíků.
Ale samotné očista nemá cenu bez změny jídelníčku,tzn.přejít na nějakou nízkosacharidovou stravu.Pokud jste ve stavu,že vám je po každém jídle špatně,tak bych zkusil GAPS úvodní dietu,ta je na alergie z jídla výborná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik chorob v jednom
PříspěvekNapsal: čtv říj 17, 2013 5:23 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Zkuste si plivaci test nekolikrat a uvidite nu \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik chorob v jednom
PříspěvekNapsal: čtv říj 17, 2013 10:59 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 17, 2013 10:50 am
Příspěvky: 3
Dnes mi v lekarne místo karlovarské soly a proplachu strev, doporucila paní 100% aloe vera, která prý cistí celkový trávící system, prý nepodporují žadné proplachy kdy ye vyčistí pouze ta cást do které dostříknete a karlovarská sul pri mé váze muže vyvolat omdlení prý. Máte s tím aloe vera nekdo zkusenost? Balení stojí 455kc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik chorob v jednom
PříspěvekNapsal: sob pro 21, 2013 12:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Eva26 píše:
Dnes mi v lekarne místo karlovarské soly a proplachu strev, doporucila paní 100% aloe vera, která prý cistí celkový trávící system, prý nepodporují žadné proplachy kdy ye vyčistí pouze ta cást do které dostříknete a karlovarská sul pri mé váze muže vyvolat omdlení prý. Máte s tím aloe vera nekdo zkusenost? Balení stojí 455kc.

Nenechte se oblbovat a nekupujte předražené blbosti, na klystýru není nic strašného, nevím čeho se lidi stále bojí. Pokud vezmete potaz jaký průměr stolice někteří vykadí po několikadenní zácpě, přičemž někdy si i přivodí fisuru-trhlinu řiti, což je mimořádně příjemné, tak proti tomu tenká hadička neznamená nic. Již po první aplikaci budete klystýr všude propagovat a zjistíte jak krásně se dá také fungovat s čistým střevem, což asi neznáte již mnoho let. To, že klystýr paní v lékárně nedoporučuje bude tím, že o něm nic neví a sama ho nikdy nezkoušela, protože jinak by vám takovou kravinu nemohla vůbec říct. Zavádějící je název vlákna, máte stejně jako všichni ostatní pouze jednu nemoc a tou je primární toxemie, tedy pouhá otrava z vlastních zplodin špatně fungujícího metabolizmu, vše ostatní je pouze důsledek této otravy.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz