Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:49 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nehojící se bércový vřed
PříspěvekNapsal: úte srp 06, 2013 10:08 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 12, 2010 8:32 pm
Příspěvky: 14
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat. Můj táta má otevřený bércový vřed na noze, ale u kotníku. Většinou to bývá na lýtku. Samozřejmě má na to všelijaké mastičky od doktorů, ale nic nepomáhá. Problém je ten, že to má okolo kotníku a velice ho to bolí.
Co by mu pomohlo?Úprava PH, hodně hořčíku? Měl trombozu vnitřních žil a bere prášky na ředění krve.
Děkuji za případné rady a názory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nehojící se bércový vřed
PříspěvekNapsal: stř srp 07, 2013 7:42 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Podstoupila jsem léčbu pijavicí lékařskou, mám to natočené na svém YT. Jo, měla jsem ji přiloženou v oblasti bérce, řešila jsem stav, kdy to ještě vřed nebyl, ale něco se tam dlouhodobě dělo. Jednoznačně pozitivní zkušenost! Pokud máte zájem, poštele mi SZ a já vám pošlu odkaz na to video. Nic to není. Pijavice stojí kolem stokoruny, podle obj. množství. Pak jsem si je dávala na léta zatuhlé "zamrzlé" rameno a opět úspěch.
Pro léčbu bércových vředů jsou pijavice ty pravé odbornice. Není třeba se toho bát.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nehojící se bércový vřed
PříspěvekNapsal: stř srp 07, 2013 10:29 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 12, 2010 8:32 pm
Příspěvky: 14
Hm, to je zajímavé. Já mimochodem trpím taky na ramena. Mám je v noci hrozně zatuhlý.A nevím, jestli je to špatným prokrvením nebo od páteře.Nevím, co to je SZ. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nehojící se bércový vřed
PříspěvekNapsal: pát srp 09, 2013 2:04 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
SZ je soukromá zpráva. Klikne se na nick.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nehojící se bércový vřed
PříspěvekNapsal: pon zář 16, 2013 10:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
hynek píše:
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat. Můj táta má otevřený bércový vřed na noze, ale u kotníku. Většinou to bývá na lýtku. Samozřejmě má na to všelijaké mastičky od doktorů, ale nic nepomáhá. Problém je ten, že to má okolo kotníku a velice ho to bolí.
Co by mu pomohlo?Úprava PH, hodně hořčíku? Měl trombozu vnitřních žil a bere prášky na ředění krve.
Děkuji za případné rady a názory.

Většinou pomůže mrtvá voda, nebo koloidní stříbro. Oboje se dává na gázu přiloženou na postiženém, místě a drží stále vlhké. Nicméně osobně nevidím jako nejlepší nápad ho zavřít. Tím se toxiny, které odcházejí tímto náhradním kanálem ven, nacpou zpět do těla a tělo stejně otevře jiný kanál, aby se jich zbavilo. Jednoznačně tedy funguje úprava stravy a celková detoxikace, pak se vřed zavře celkem rychle sám.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz